>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 10 maja 2019 14:09 przez waldi1979


To może i ja spróbuję coś ukłuć na live, nie spodziewam się tutaj fajerwerków, ale Perth powinno podwyższyć wynik i awansować do finału, dziwne jakby po takim sezonie ich tam zabrakło, no ale to tylko piłka, więc wszystko jest możliwe



Kolejny gol: Perth @2,40 Totolotek

DW 2:0 @3,75 Totolotek



Przed chwilą kolejna akcja i znowu Perth bez gola, tym razem ładny strzał Castro, ale i obrona niezła... Było by miło gdyby ze 2-0 pojawiło się na tablicy wyników, mniejsze nerwy by człowiek miał... :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 10 maja 2019 14:11 przez qowalsky6
cytat z dnia 10 maja 2019 14:09 przez waldi1979


To może i ja spróbuję coś ukłuć na live, nie spodziewam się tutaj fajerwerków, ale Perth powinno podwyższyć wynik i awansować do finału, dziwne jakby po takim sezonie ich tam zabrakło, no ale to tylko piłka, więc wszystko jest możliwe



Kolejny gol: Perth @2,40 Totolotek

DW 2:0 @3,75 Totolotek



Przed chwilą kolejna akcja i znowu Perth bez gola, tym razem ładny strzał Castro, ale i obrona niezła... Było by miło gdyby ze 2-0 pojawiło się na tablicy wyników, mniejsze nerwy by człowiek miał... :)



Hehe i kto na 2-0 ??? Castro !!! :) To jeszcze nie koniec, Perth musi byc na pełnej koncentracji, piłka nie takie jaja widziała ostatnio, patrz LM :) na razie "tylko" 2-0... Kibice Glory już wygrali ten mecz, są dziś zajeb...ci, tak jak obiecywali "Popie" dają czadu !!! I po mega zamieszaniu 2-1, frajerska bramka, kopanina jak na podwórku i pech... Panowie z Glory, mecz dalej trwa, choć bramka z tzw. d...y ale znowu nerwy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik


jak to Czesio Michniewicz mówił 2-0 to najbardziej niebezpieczny wynik w piłce nożnej ;) UFFFFF Adelaide rekompensuje mi cały sezon :D
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Człowiek na chwilę wyjdzie, wracam edytować post, a tam z 2:0 na 2:2, co się tam wydarzyło??
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League



To jeszcze nie koniec, Perth musi byc na pełnej koncentracji, piłka nie takie jaja widziała ostatnio, patrz LM :) na razie "tylko" 2-0... (...) I po mega zamieszaniu 2-1, frajerska bramka, kopanina jak na podwórku i pech... Panowie z Glory, mecz dalej trwa, choć bramka z tzw. d...y ale znowu nerwy...



No i 2-2 jak w LM zmiana sytuacji, Glory jesteście mi winni monetę :) ale wygrajcie to i będziemy kwita...



update



Dogrywka i po poł. 3-2, ale dobrze wiemy, że to "nic" nie znaczy :) Nie tylko w Australii...



edit



I 3-3 no ja cię nie mogę :) co tu powiedzieć? Karne? :) A Glory samo sobie winne, niestety...



edit2



Po horrorze w karnych awansują Glory, gdyby było inaczej uznałbym, to za największą niesprawiedliwość dziejową w tym sezonie A-league! :) Ale się udało :)



edit



Warto zobaczyć choćby skrót, a w karnych popis bramkarza Glory - Reddy bohaterem! Polecam :) edit I wszystkie karne dorzucam...



 

https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-perth-glory-v-adelaide-united-2

https://www.a-league.com.au/video/every-penalty-perth-glory-and-adelaide-united-their-semi-final-shootout
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Horror z happy endem dla Glory, a już myślałem po pudle Castro, że fatum niestrzelania karnych przez najlepszych zawodników trwa i że odpadną, a jednak...są w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Blues Sky vs Big V

Big Blue jutro mamy w półfinale, zdania nie zmieniłem, no bet jak dla mnie. Patrząc na rosnący kurs na gości troszeczkę bym się ku nim skłaniał, ale to tylko z pistoletem przy głowie. Dlaczego? Bo w tygodniu do Korei wysłał Muscat rezerwy (gdzie dostali zapowiadane przeze mnie lanie), a trzon zespołu przygotowywał się do boju z Blues Sky. Corica dla odmiany posłał silny skład w tym samym kierunku, fakt, że dzień wcześniej. Czy to może odbić się jutro czkawką? Zobaczymy... Tak, czy siak pre nic nie rzucam na stół. A Wy?

update

PS Jeśli chodzi o kursy, to teraz idą w górę na gospodarzy, a trochę spadają na gości. Ankieta dla kibiców równo rozkłada szanse na sukces obu zespołów, niezbyt częsta sytuacja...
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
kurde cały mój post nie przeszedł niestety a trochę się namęczyłem pisząc o dzisiejszym spotkaniu no ale cóż... ja złapałem over2,5 po @1,90 i z tego się cieszę.. Thomas dzisiaj na mega dużym kacu jest :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
to SFC zlało V... skrót jak ktoś nie oglądał:
https://www.youtube.com/watch?v=UKYeoiq_MpQ


ogólnie ładne gole Brosque, Broxhama (szkoda, że nie poczekał, ze strzałem na tą bramkę te 15 min aż minie przerwa), Ninkovicia. Dobre zawody rozegrał Honda... reszta zespołu z Melbourne była spóźniona.. czy w ataku czy w obronie.

To teraz pora na finał... Mocne i pewne Perth vs Sydney FC, które jest zapewne mocno podbudowane zwycięstwem z Victory.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
(...) Mocne i pewne Perth (...)


No ale kolego mój drogi, to mocne Perth, to nie z ostatniego półfinałowego meczu z Redsami chyba? :) W przekroju sezonu jak najbardziej, ale po horrorze w Perth, to Glory niech chwalą Pana, że są w finale. A co do masakry w Sydney, "pierwsze" 3 bramki to trzeba przyznać mega pechowo stracone przez Victory. Nie tylko Big V byłoby ciężko odwrócić losy spotkania. 6-1 to chyba największa w historii klęska Muscata, który na konferencji pomeczowej wyglądał jak zbity pies i wcale mu się nie dziwię. Mecz ułożył się dla Sydney, ale takiego wyniku nigdy bym się nie spodziewał :)



A już 19.05.br. Grand Final na stadionie w Perth: Glory vs Blues Sky - jestem ciekaw przebiegu tego meczu i wyniku końcowego. W kwestii kursu jeśli będzie @ 3,0 na Sydney to za miedziaka pobiorę, na tym etapie szanse oceniam 50/50 więc mamy tu "magiczne" value, przynajmniej jak dla mnie :) GL! &amp; KTF!
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik


Polski bramkarz Filip Kurto został graczem australijskiego Western United FC, nowego klubu australijskiej ligi zawodowej A-League.



27-letni Polak w zakończonym sezonie występował w innej drużynie A-League - Wellington Phoenix FC. Kurto zagrał w 24 meczach ligowych i został wybrany najlepszym bramkarzem ligi.



@qowalsky6  ; @majekx   jak widzicie tą nową drużyne. Jakies wieści?!Dobry ruch Polaka?
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Myślę, że nie będzie żałował, bez obrazy dla Nix, ale to trochę takie obrzeża odległej galaktyki. Dopiero ten sezon trochę lepszy, ale co dalej będzie z klubem? Rudan odchodzi, finanse niepewne, a Sydney to metropolia, kolejny klub to żaden tłok, ciekawy projekt, nieźle wyglądający skład (wielu graczy już dobrze znamy, do tego reprezentanci Socceroos) słowem zapowiada się mocne wejście smoka :) Więcej szczegółów dowiecie się z info A-league, które za chwilę wkleje... 
https://www.a-league.com.au/news/western-united-fc-signings-players-coaches-logo-name-colours












 
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 13 maja 2019 10:08 przez qowalsky6





A już 19.05.br. Grand Final na stadionie w Perth: Glory vs Blues Sky - jestem ciekaw przebiegu tego meczu i wyniku końcowego. W kwestii kursu jeśli będzie @ 3,0 na Sydney to za miedziaka pobiorę, na tym etapie szanse oceniam 50/50 więc mamy tu "magiczne" value, przynajmniej jak dla mnie :) GL! &amp; KTF!


 Nic się nie zmieniło, oba zespoły w optymalnych składach, oba "gotowe na wszystko", każdy coach zapowiada, że "idzie po swoje", zawodnicy prawią to samo. Podtrzymuję wobec tego kierunek na Sydney dlatego, że finał to typowy mecz 50 na 50. Patrząc na sezon wychodzi Perth, patrząc na ostatni mecz wychodzi Blues Sky :) Z racji kursu na Sydney ~ 3,0    pobrałem taki scenariusz za miedziaka. Więcej się nie odważyłem, bo tak na prawdę, to wiadomo, że każdy wynik może się w takim meczu przytrafić. Zostaje tradycyjne GL&amp;KTF!

edit

Sędzia nie uznał bramki dla Sydney, pech a ft 0-0, potem dogrywka i karne zwycięskie dla Blues Sky! Puchar jedzie do Sydney!
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Na jutrzejszy mecz zostawiam typowanie na live. Jednak Glory ma więcej indywidualności w składzie, które mogą przeważyć wynik. SFC - ostatni mecz, plus doświadczenie. Jednak SFC już swoje osiągnęli - rozbicie V, va pewno znaczy dla Nich równie dużo co win w grand final.



Jak będzie? co zagrać?... live, live...



a może nie iść w win tylko w ov lub kartki?



powodzenia i pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
cytat z dnia 15 maja 2019 14:57 przez jozzy22



Polski bramkarz Filip Kurto został graczem australijskiego Western United FC, nowego klubu australijskiej ligi zawodowej A-League.



27-letni Polak w zakończonym sezonie występował w innej drużynie A-League - Wellington Phoenix FC. Kurto zagrał w 24 meczach ligowych i został wybrany najlepszym bramkarzem ligi.



@qowalsky6  ; @majekx   jak widzicie tą nową drużyne. Jakies wieści?!Dobry ruch Polaka?


Na pewno dobry. Po pierwsze przenosiny na kontynent to i większy prestiż. Po drugie nowy team w lidze na pewno będzie chciał się dobrze pokazać, bo i musi zdobyć serca kibiców.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 18 maja 2019 21:37 przez majekx
Na jutrzejszy mecz zostawiam typowanie na live. Jednak Glory ma więcej indywidualności w składzie, które mogą przeważyć wynik. SFC - ostatni mecz, plus doświadczenie. Jednak SFC już swoje osiągnęli - rozbicie V, va pewno znaczy dla Nich równie dużo co win w grand final.



Jak będzie? co zagrać?... live, live...



a może nie iść w win tylko w ov lub kartki?



powodzenia i pozdrawiam.


Proszę zaprotokołować, absolutnie się nie zgadzam, że Blues Sky "zadowoli" się victory nad Victory :) może i nie wygra, ale nie osiądzie na laurach... Tak sądze :)
 
Do góry Bottom