>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cel: 120 tyś. PLN

zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Zmniejszamy stratę z prawie - 20 j, ciężki maj u mnie jak u "ejprila" :

 



Maj 2019:



Zysk: - 7,22 j



Trafione: 5



Przegrane: 8



Yield: - 18,51 %
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


Tak przeglądałem temat i widziałem 1 wpis ,to mnie przeraziło jacy są ludzie wredni ,życzą innym źle ,nie pojmóje tego ,a mi się temat podoba i nie zawsze faworyt wygrywa tak to jest już z nimi 



Ale większość wchodzi widze i to się liczy ,a nie autor nie każe grać co on podaje ,nie potrzebne spiny ,to lepiej ugryżć się w jezyk niź coś głupiego napisać ,albo zrobić swój temat i tam sie zmierzyć a nie innych oceniać i źle życzyć bez sensu 



Temat mi się podoba tez nieraz coś sobie podbiorę i nie narzekam 



Pozdrawiam Autora i niech robi dalej co robi dobrą robotę ,widać po wyświetleniach z esporo zaglada ludzi i o to chodzi a nie o napinki i zazdroszczenie ,spokojnie wspołny cel Ograć BUKI  a tematy mają służyć do pomocy a nie do krytykowania ,nie każdy jest doskonały ,wiadomo są różne dni raz lepsze raz gorsze ,ale żeby było plus na koniec to zawsze cieszy



Przepraszam jak zaśmieciłem 
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Sporo jest kursów u mnie 1.80 a dla mnie to żadne tzw. "pewniaczki".



Mój temat więc podaję co chce.



pozdro @tomcioomen666



nie zasmieciłeś tematu, luz. :)



 



 
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


 



 



Arka - Zagłebie  1  @1.53



stawka: 10j



bet-at-home



-------------------------------------------------



Aberdeen - Heart   1  @1.62



Cork - UCD  1   @1.45



ako: 2.35



stawka: 5j



bet-at-home



--------------------------------------------------



jeszcze mam coś na oku, ale muszę się zastanowić, wrzucę ewentualnie ok. godz. 16, stawka jednak dużo mniejsza będzie.
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik


Niby tak ale jak strasznie się kolega kłócil i śmiał z progresji kolegi z innego tematu. Wręcz wyzywał często. Tym bardziej jak szło na początku. A teraz z +  3200 jest minus 1000. A tam nadal + 84 j do przodu. Aż miło patrzeć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


wyzywał ? kłócił? chyba Cie zdecydowanie poniosło. Kwestionowałem jego sposób i to wszystko. Zastanawiałem się czy to przypadek etc. Tak jak wtedy pisałem, utrzyma tą progresję pół roku to zwrócę honor. Aby grać jego typy i mieć konkretny zarobek to 1j musi być minimum 50-100 zł to sobie policz jaki musisz mieć budżet. Dla wielu gimnazjalistów tu przebywających jest to trudna sprawa. :) Progresja to ryzyko. Nigdy się do niej nie przekonam. Można grać tak jak ja zakładałem, gdzie początkowy kapitał 100 zł podwoisz i wtedy zaczynasz grać od 100 zł va bank, i mimo przegranej nie odczuwasz straty pierwszej stawki. Ewentualnie później łapiesz nerwa jak wtopisz wygraną kasę z kilku etapów, ale coś za coś.



Ja mam plan wrócić do poczatkowych założeń tematu, tylko pewnie od nowego sezonu. Teraz się nie opłaca.



Mój temat jest na plus nadal patrząc całościowo. Chyba, że dziś zaliczę minus.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik


Ale chlopacy maja racje, a Ty na sile probujesz wmowic, ze wszystko jest ok

poki co jest plus, za parnascie dni bedzie minus

zero jakichkolwiek zasad, walisz strzaly jak leci, na sile probujesz odrobic, burdel straszny

zycze powdzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


strzały? metodyka jest prosta. no daj żyć



EDIT: po sprawdzeniu ofert raz jeszcze a głownie ligi Francja 2 na dziś już nic nie podam.
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik


Cały czas cisniesz na kolego co gra progresja. Nie trzymiesz się zasad które sam zakładałes. Walisz strzały jak kolega pisze.Szanuj innych A będziesz szanowany.



 



Nie pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Pięknie dziś 100% . Była konkretna analiza pod typy + czutka. 10 dni męki w maju i mamy zysk symboliczny. Plus to plus. Nie dokładamy do interesu. Teraz trzeba dobrze dobrać typy na weekend by powiększyć zysk. Hejterzy uciszeni hehe. kara



Maj 2019:



Zysk: + 0,06 j



Trafione: 7



Przegrane: 8



Yield: + 0,11 %
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


A ty grasz HOKAJA czy tylko Piłkę tak pytam z ciekawości ,bo widze piłka ci siada pięknie tak trzymać 



Miłego wieczorku 



jak coś to pv napisze wiecej 
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Nie dbam o to.  @malyenter1 . Temat prowadzę dla siebie A nie dla Was i w konkretnym celu. Jak ktoś chce to zagląda.  Idźcie wszyscy do ejprila tylko z dużym budżetem. A mi dajcie spokój i dajcie żyć hehe. Jest show jest zabawa. @tomcioomen666  tylko pilka nozna. Czasem live gram tenis i siatkę ale nie w tym temacie oczywiście. Pozdro dla normalnych.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


HJK Helsinki - Seinajoen JK   1  @1.85



Lillestrom SK - Rosenborg BK    2 DNB   @1.63



ako: 3.02



stawka: 0,5j



bet-at-home



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
Do góry Bottom