>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/2 finału Ligi Mistrzów REWANŻE [ 7 - 8 maj 2019]

Status
Zamknięty.
lordshoxy. 131

lordshoxy.

Użytkownik


Hejka, po tym co ujrzeliśmy wczoraj i po tym co osobiście przeżyłem jako fan LFC ciężko będzie jakoś normalnie podejść do tego spotkania, bo ciężko będzie powtórzyć takie emocje.



Nie mniej jednak, nie porównując do dnia wczorajszego to mecz będzie gorący. Sprawa awansu otwarta. Szczerze nie wiem komu kibicować, z jednej strony aktualnie jestem w Holandii, Ajax to legenda i to świetna historia, by znaleźli się w finale, z drugiej fan Premier League i finał z Fotkami byłyby czymś ekstra. Myślę, że mecz spełni oczekiwania kibiców. Nie ma co patrzeć na Toki w lidze, dziś zaprezentują zupełnie coś innego i na pewno lepszego niż to co prezentowali ostatnimi czasy. Mecz będzie otwarty i myślę, że na luzie padnie tutaj 3 bramki. Ajax bez względu na wynik gra swoje, a Totki dobrze wiemy jak bywają zabójczo skutecznie i w jakiej formie jest Son, który dziś wraca, kurs nie rozpieszcza, ale uważam go za dość fajny, jak na pewność typu. Pozdro.



Over 2.5 gola, @1.7 Fortuna
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik


Kiedyś już było omawiane , przy jakimś meczu że zawodnicy mieli rabadzun , to latali jeszcze lepiej niż normalnie, jesć nie mogą to załadują kroplówkę w kabel i będą latać po boisku . Nie bierzcie tego ramadanu na poważnie
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Ajax - Tottenham



Sprawa wygląda tak, że Totki muszą odrobić straty, ale nie będzie to łatwe, bo sądzę, że Ajax będzie chciał kontrolować grę. Spodziewam się zatem przerywania gry ze strony Totków, bo bez agresji niewiele zdziałają. Do tego nie mogą pozwolić sobie na straty gola, będą przerywać kontry, a Ajax też nie będzie ryzykował i kiedy będzie trzeba, to po prostu będą przerywać grę, by nie tracić kontroli. Może się tu zadziać wszystko, dlatego idę w kierunku fauli i kartek, bo uważam, że trochę tego zobaczymy.



over 27,5 fauli @ 1,90 | 1xbet



over 4,5 kartki @ 1,80 | bet365
 
pm1996 41

pm1996

Użytkownik


Dzisiaj "pewniaczkiem" wydaje się być BTTS, 1.6 - niewielki kursik, więc do jakiegoś dubelka albo grubiej.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP


Ajax - Tottenham  over2,5 @1,7



Tydzień temu w pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami skłaniałem się ku overowi, nie siadło lecz ponownie z większym przekonaniem idę w ten sam typ w  starciu rewanżowym. Głównym argumentem przemawiającym za overem jest fakty że w drugich spotkaniach nie ma już takiego kalkulowania. Tottenham musi zaatakować, nie mają wyjscia do awansu muszą zdobyć chociaż jedną bramkę. Wraca Son co bedzie wzmocnieniem w ofensywnie bo jednak Llorente to nie ten poziom co koreańczyk. Anglicy na pewno podbudowanie tym co wczoraj zrobił Liverpool.



Ajax ma minimalną zaliczkę z pierwszego meczu, stawia to ich w komfortowej sytuacji ale głupotą byłoby zachowawcza gra i bronienie wyniku. Holendrzy dobrze czują sie w ofensywie, potrafią fajnie skleić akcje i stwarzać sobie okazje strzeleckie. Myslę że dzisiaj zobaczymy otwarte spotkanie, co do awansu to chętnie zobaczyłbym Ajax w finale :)
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac


Jak tutaj czytam o jakimś ramadanie to śmiech mnie ogarnia. To jest zwykły fejk mocno upubliczniony w celu wywołania działań spekulacyjnych. Ja osobiście nie kupuje tego, a Tottenham może spokojnie wygrać w sportowej rywalizacji. Ja natomiast stawiam na Sona.



Son over 0,5 @2,88 i lżej Son over 1,5 @15
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Ajax Amsterdam - Tottenham

Typ: over 0.5 fauli na Heung-min Son

Kurs: 1.38
✅

Bukmacher: Unibet/Betsson

Analiza:




Mecz za chwile. Raz to chyba powinni szybkiego skrzydlowego wyciac rowno z trawa. Kurs dobry.
 
A 85

aksior

Użytkownik


Zastanawia mnie fakt braku postów...kiedyś na starej wersji forum w LM na 1/4 czy 1/2 było na każdy mecz po 4-6 stron wpisów...dzisiaj 1-2 strony na mecze z 2 dni :)



czyżby nowa oprawa graficzna nie tylko mi przypadła do gustu? i mało czytelna...?
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom