>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Madryt - 05.05.2019-12.05.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP




Miejsce: Madryt, Hiszpania

Data rozgrywania: 05.05.2019 - 12.05.2019

Nawierzchnia: Clay (Outdoor)

Kategoria: ATP Masters 1000

Pula nagród: €7,279,270

Oficjalna strona turnieju: https://www.madrid-open.com/

Lista Startowa: https://www.madrid-open.com/jugadores-mmo19/


Drabinka: https://www.madrid-open.com/cuadros/

Plan gier: https://www.madrid-open.com/mmo19/orden-juego/

Zwycięzca singla 2018: Alexander Zverev

Zwycięzcy debla 2018: Nikola Mektic/Alexander Peya



 



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
naspokojnie 76

naspokojnie

Użytkownik


Carballes Baena @ 2,05 sts ⛔



Spotkanie za kilka minut więc dosłownie w dwóch słowach. Buki powariowały z tym kursem i mocno się tutaj sugerowały chyba tym, iż Hubert ograł wczoraj dziadeczka bez jakiejkolwiek formy, szybko w dwóch setach, tracąc przy tym dwa gemy. Dziś na przeciw niemu typowy ziemniak, zdecydowanie bardziej doświadczony, lepiej poruszający się, lepiej wytrzymujący wymiany, ściana niczym Diego. Hubert nie będzie w stanie wygrywać większości dłuższych wymian i myślę, że jednak zdaje sobie z tego sprawę. Moim zdaniem po stronie Huberta jest na ten moment, tylko serwis, który jeśli dziś nie będzie działał jak należy to Hiszpan wygra to w dwóch setach. To, że to Hubert jest tutaj faworytem jest jednym wielkim nieporozumieniem. POLECAM!
 
L 388

lelit

Użytkownik


Kyrgios szukal, w zartach, zastepcy na turnieje w Madrycie i Rzymie, a zamiast treningu tenisowego gral w kosza. Jest dopiero od 2 dni w Madrycie. Ciekawa atytiuda.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi


Opelka - Londero o10,5 1 set @2,65 ✅1xbet 



Decydującą runda eliminacji w Madrycie. Wieżowiec z USA który nie najlepiej czuje się na korcie ziemnym i Argentyńczyk Londero który na tej nawierzchni czuje się jak ryba w wodzie. Obaj poczynili w tym sezonie duży postęp w swojej grze i rankingu. Obaj też wygrali swoje pierwsze turnieje w turze. W wymianach przewagę będzie mieć Londero. Opelka dopiero uczy się poruszania po maczce. Tym bardziej na europejskiej na której w karierze nie grał za dużo. Jednak ma jeden ogromny atut. Mianowicie podanie. I mimo że serwis nie odgrywa tak dużej roli niż na innych nawierzchniach to podanie Opelki na cegłę też sprawia dużo kłopotów. Liczę że samym podaniem będzie w stanie odciągnąć w pierwszym secie może nawet do tb. Wczoraj że Zverevem dwa tb. 



 



Dodatkowo



Kyrgios - Struff o10,5 1 set @2,4✅



2:2 Po 4 gemach w 1secie @1,72✅



Ramos @2,07✅



Wszystko 1xbet 



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik


Del Potro/Nishikori - Fognini/Lindstedt



Typ: 2    kurs: 1.60    fortuna ⛔



Mecz za chwile wiec na szybko. Fog ze Szwedem swego czasu grali ze sobą i jakieś tam wyniki osiąga li  dodatkowo gra deblowa nie ma przed nimi tajemnic. Rywale to jednak rzadkość jeśli chodzi o tą formę gry. Dodatkowo del Po wraca na korty wiec i jego dyspozycja jest póki co niewiadoma. Stawiam jednak na tych bardziej doświadczonych jeśli chodzi o rozgrywki deblowe.



Wynik: 2:1
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik


Lajovic - Djere @ +2,5 seta 2.30 etoto ❌ 4:6, 4:6 cóż... wydawało się, że Lajovic pokaże znacznie więcej i tego seta ogarnie. Djere z kolei nie zawiódł :)



Po małej przerwie wracamy do zabawy i typowania :) Ciekawy myślę mecz dwóch Serbów który mam nadzieję nie zakończy się szybko w dwóch setach. Obaj robią ostatnio dobre wyniki na mączce i z pewnością żaden z nich nie odda meczu łatwo przez co mam nadzieję zobaczymy po prostu długi i zacięty pojedynek w którym ciężko będzie wyłonić zwyciężce. Lajovic po sukcesie w Monaco gdzie przegrał dopiero w finale z pewnością ma apetyt na kolejny dobry turniej tutaj w Madrycie zwłaszcza, że w ubiegłym roku zameldował się w ćwierćfinale aczkolwiek ma niełatwą przeszkodę w postacie młodszego rodaka, który imponuje od początku sezonu gry na mączce gdzie potrafił wygrać turniej w Rio oraz chwilę później osiągnąć półfinał w Sao Paulo a nie tak dawno w Budapeszcie. Stąd też mój typ na 3 setowy pojedynek lecz nie będzie on jedyny. Idę również w kierunku młodszego Djere @2.20,✅ który mam nadzieję wygra to spotkanie bo zdecydowanie ma na to wg mnie dużo większe szanse niż wskazują to kursy. Mecz pokaże, powodzenia!
 
P 0

paranormalactivity

Użytkownik


Fognini-Edmund 1 1,88 Fortuna ✅



Dla mnie faworytem jest Włoch, odpoczął po Monaco i będzie chciał się dobrze zaprezentować w stolicy Hiszpanii. Brytyjczyk jest raczej specjalistą od nawierzchni twardych. W tym roku ziemia z bilansem 1-3. Myślę, że doświadczenie weźmie górę i Włoch wygra.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik


Mannarino-J.Sousa 2 ⛔



Mannariono poki co slabo wyglada w tym roku, szukal sobie rpzetarcia przed Madrytem w challengerze we Francji. Niemniej jednak byl tu w kwalifikacjach blisko porazki z mlodym szerzej nieznanym Hiszpanem Plansem,a do turnieju dostal sie jako lucky loser. Joao Sousa trzyma z reguly poziom w Madrycie, jeden swietny wystep w Madrycie zaliczyl w postaci cwiercfinalu i wtedy urwal seta w tym cwiercfinale naewt Nadalowi. Portugalczyk gra w Estoril, wygral tam jeden mecz z Popyrinem i przegral z Goffienm bez historii, wiec przypuszczam ze w tym roku szykuje swoje sily na turniejw stolicy Hiszpanii i w moim mniemamiu jest w tym spotkaniu faworytem.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik


⛔Wawrinka-Herbert @ 1,53



Jedyne pytanie czy Stasiek bedzie chcial grac na powaznie w Madrycie, bo ze jest lepszym grajkiem od Francuza na dzis i na cegle to nie ma watpliwosci.



Mysle, iz sytuacja z Monte Carlo sie nie powtorzy, gdzie frajersko przegral z Cecchinato.



Turniej duzy, za duzo okolicznosci ktore przemawiaja za Wiewiorem by to wtopil.



 



Hurkacz-De Minaur @1.42 ✅



Aussie fajny ogromnie utalentowany chlopak. Jednak nie teraz i nie dzis. Wraca po kontuzji, wymagajace korty ceglane to nie jego bajka.



Dodajac do tego dobra forme Huberta nie widze go w tym meczu.



 



J.Souza-Mannarino @ 1.51 ⛔



Nie przekonuje mnie Francuz na cegle i nigdy nie przekona. Jest za miekki.



Nigdy w Madrycie nie przeszedl 1 rundy, i nie sadze by to sie w tym roku zmienilo.



Zagra z Joao ktory w tym roku gra kiepsko, jednak jego powtarzalna monotona konsekwentna przebijanka na Francuza wystarczy



 



Coric-Pouille @ 1.48 ⛔



Francuz ciagle szuka gry, po przerwie spowodowanej choroba. Zagral teraz chelka ktorego mogl zakonczyc na pierwszym meczu, skonczylo sie wygraniem turnieju.



Czy juz jest gotowy na takiego grajka jak Coric? Watpie.



Pouille ogral Corica w Australii w tym roku jednak jego gra w styczniu a teraz to niebo a ziemia.



Chorwat tez nie zachwyca, jednak na cegle potrafi grac ciezkie pilki i zameczyc rywala.



Gdyby macz byl w formule best off 5 nie mialbym zadnej watpliwosci, jednak dzis tez widze tez win Chorwata.



 



 



AKO 4.85 fortuna  ⛔⛔
 
M 47

matex517

Użytkownik


Co myślicie o Fognini na dziś? Na pewno na ziemi znacznie lepszy niż Edmund, ale czy Fog nie będzie chciał się skupić na Rzymie?



Bautista też raczej spokojnie powinien poradzić sobie z Ferrerem, który przyjechał tu zakończyć karierę. Bautista w Monachium  grał bardzo dobrze, odpuścił raczej półfinał, żeby niw grać dwóch meczy i lecieć do Madrytu 
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Ja idę dziś w Foga i Coricia. Fabio z wysokim ego, więc jakby mógł odpuścić sobie nagłówki, że triumfator Monte Carlo kontynnuje swoją passę? Nie mógłby, a wiemy, że to jest klucz, bo ogólnie to wybitny specjalista od gry na clayu. Edmund jeszcze nie w formie nie jest, więc nie będzie dużym zagrożeniem. 



Corić na ziemii to zawodnik, który może pokonać każdego. Z dobrej strony pokazał się w Monte Carlo. Pouille szukał formy w Chelkach, ale nie wiadomo czy znalazł, bo to jednak inny poziom. Borna faworytem i z handi można grać.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik


Up/



Jak dla mnie Batista ostatnio nic nie pokazał. Ferrer ma rzekomo zakonczyc karierę po Madrycie, a Agut akurat nie wiem czy nie zaryzykowalbym, ze lepiej sobie radzi na betonie. Ferrer w kazdym razie ostatnio gra bardzo dobrze, mimo tego ze niekoniecznie wygrywa. Ja bym szedl w stronę Ferrera, jesli wgl ruszac to spotkanie.
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik


Goffin -  Fucsovics 1. Etoto 1.60 ❌ wtf? z 4:0 w gemach i dwóch breakach na 5 do 0... przegrać seta 4:6?! pogratulować, to trzeba umieć! 



Gram w kierunku Belga, który jak dla mnie ma po prostu więcej umiejętności, które musi w końcu pokazać i zagrać jakiś lepszy turniej. Jak wiemy potrafi grać na tej nawierzchni lecz wyniki póki co są po prostu kiepskie i za nim szybkie porażki w Monaco czy Barcelonie. Mam nadzieję, że tym razem tak szybko nie odpadnie choć na jego drodze staje zawodnik napewno niewygodny i groźny którego z pewnością będzie stać również na zwycięstwo w tym meczu i nie będzie to niespodzianką gdyż prezentuje się dość solidnie. Oglądałem Goffina w przegranym meczu z Tsitsipasem w Estoril i mimo tej porażki ta gra mnie przekonuje i mam nadzieje, że w końcu będzie tylko lepiej i tym typem postanowiłem mu zaufać i nie grać przeciwko niemu szukając większego kursu.  Powodzenia
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik


Chardy-Schwartzman 2 ⛔



Czas najwyzjszy odkurzcy Schwartzmana. Argentynczyk te nsoezn poki co duzo gorszy niz poprzendi, gdzie byl scislym topem na cegle i naciskal najwiekszych. Teraz duzo slabiej, ale on w koncu moze zaksoczyc. Dzis ogral Cecchinato, wiec chyba idzie to w dobrym kierunku. Oczywisice mozna ponarzekac, ze slaby wystep w Monachium, ale tak naprawde t owlasnei teraz mamy dwa tygodnei najwazniejszego grania. Zreszta rok temu Schwartzman w Monajhium oprzegrla swoj mecz z kretesme i w niczym mu to nei przeszkodzilo by dobrze grac w Madrycie. Chardy nei jest juz mlodzieniaszkim, a jednak im zaowdnik starszy tym trundiej robi sie mu wyniki na cegle. Ja tam po cichu licze na lepsza gre Chardy'ego w Rzymie, bo stolica Woch to zdecydowanie byl jego turniej i tam ogrywal nawet Federera. Tutaj Francuz wygral jeden mecz z Ramosem, ale na moj gust w ym pojedynku wieksze szanse ma Schwartzman.



Auger A.-Nadal (-1.5 seta)  2 ✅



Nadal zanotowal najgorszy start od lat na cegle. Oczywiscie wilu zaowdnikwo moze pomarzyc by zagrac w finale Monet Carlo i polfinale w Barcelonie, ale nei mowiac to w kategoriach Nadala. Hiszpan wciaz mimo wszytsko jest faowrytem Frecnh Open. Uwazam, ze jeden z tych turniejow Madryt-Ryzm Nadal zagra bardzo dobrze. Rok temu Nadal wygral Rzym, wiec w tym sezonie spodziewam sie dobrej gry w Madrycie. Mlody Kanadyjczyjk ma z koeli fantastyczny sezon, ale jedna kspotkanei z kims takim jak Nadal to z penoscia dodatkowa presja i tu argumenty czysto silowe nei wystarcza. Ciezko sobie wyobrazic by porazke Nadala juz w meczu otwarcia, ale by podrasowac kurs zaryzykuje, ze Nadal wygra w dwoch setach.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik


Wawrinka-Pella @ 1.58 ☺ ✅



Dwaj bardzo widowiskowo grajacy gracze. Uwielbiam ogladac Guido. Potrafi zagrac wszedzie. Wawrinka jak mu sie chce potrafi dac show swoja gra.



Moze byc piekny meczyk. Pella w swietnej formie, jednak leci turniej po turnieju. Wczoraj wartosciowy win z Medwiediewem. To musialo kosztowac mieśnie, i wypalic psychicznie umysl.



Stan podejdzie zresetowany, glodny gry, rywal godny by byc skoncentrowanym i chcieć wygrac.



Graja podobnie, a to czesto prowadzi do pojscia meczu w jedna strone.  Mentalnie ten mecz wezmie Wawrinka.



 



Djere-del Potro @ 2.01☺ ✅



Wszyscy znamy klopoty Delpo, i chyba wszyscy mu kibicujemy. Jednak nie uwierze ze wyjdzie tak ad hoc i pyknie sobie Serba. Nie w pierwszym meczu.



Kluczowy bedzie mental Serba. Czy wystapi syndrom obawy przed wygrana z tak lubianym graczem. Nie ma watpliwosc iz trybuny w Madrycie beda mocno wspierac Delpo.



Chlopak ma 23 lata, troche juz w tego tenisa gra, troche juz topowych gosci odprawil. Jesli nie peknie, musi to wygrac.



 



Schwartzman-Chardy @ 1.47  ☠ ⛔



Jak dlugo mozna tak slabo grac? To uwaga do Argentynczyka. Z Fritzem przegrywac na cegle? No Diego litości. Jednak widac ze cos idzie w dobrym kierunku. Wczoraj juz dobra forma fizyczna i demolka Wlocha. Jak wlaczy Diego swoj motorek, to taki gosciu jak Chardy nie ma czego szukac.



Ten mecz pojdzie szybko w strone Schwartzmana. Mozna jakies handi zagrac.



 



Hurkacz-Pouille @ 1.83  kursy fortuna  ☺ ✅



Pouille ogral Corica? Jak to sie moglo stac :) Jednak zarty sie skonczyly. Dzis na przeciwko niego stanie gracz ktory postawi wlasne warunki.



Hubert jest w gazie. Serwis pomaga jak ma pomagac, swietny return na drugie podanie Francuza, dlugosc pilek odpowiednia by wypchnac Pouille za kort, chlodna glowa by nie konczyc za pierwsza pilka. O Francuzie bylo juz wyzej.....super rywal dla Hurkacza. To moze byc ciekawy turniej dla Polaka.



 



 
 
seterpagan 506

seterpagan

Użytkownik


Kohlschreiber - Tiafoe 1 @ 1.57 Fortuna



Analiza:



Jedyna rzecz jakiej się obawiam to hipotetyczne zmęczenie Niemca turniejem w Monachium, jednak uważam, że mamy do czynienia z zupełnie różnymi tenisowymi światami. Tiafoe to gracz niedoświadczony i nierówny. Dysponuje solidnym serwisem, który jest na dobrą sprawę jego jedyną bronią. Po drugiej stronie siatki stanie wszechstronny gracz, posiadający szeroki wachlarz zagrań, który pozwoli mu na kontrolowanie wydarzeń na korcie. W mojej ocenie Niemiec w inteligentny sposób zmusi mało ruchawego Tiafoe do biegania co finalnie da mu zwycięstwo. 



 



⛔ 1 - 2 (4-6,6-3,3-6)
 
hazardzista93 353

hazardzista93

Użytkownik


Jeszcze się nie połapaliście, że nie ma sensu grać tych śmiesznych faworytów typu Kolba czy karzełek po 1.50... Trzeba grać intuicyjnie i często na odwrót niż sugerują nam to bukmacherzy. Jak już grać to wysokie kursy, albo wygrywać dużo albo nic.



Delpo 2:0 @ 2,82 fortuna ⛔



Millman @ 2.96 fortuna ⛔



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lazan 642

lazan

Użytkownik


ja sie polapalem w tym ze zazwyczaj pierwsze mecze ,,pewniakow`` nie wchodza, przede wszystkim tam gdzie idzie masowka ... 



 



a co do powyzszego typu to Millman ma szanse bo Fabio jak to Fabio moze wyjsc i grac na pelnym luzie, poniewaz niedlugo ma turniej u siebie w rzymie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom