>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.05.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów



Godzina: 21:00



Spotkanie: Liverpool - Barcelona



Typ: over 2,5



Kurs: 1,70



Bukmacher: totolotek



Analiza: Dzisiaj o godzinie  21:00 odbędzie się spotkanie w półfinale Ligi Mistrzów pomiędzy zespołami Liverpoolu i Barcelony.  Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się zwycięstwem Barcelony w stosunku 3:0.  Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują odrobić straty. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na grę z kontry. Dodatkowo świetna dyspozycja w ostatnich spotkaniach gospodarzy pokazuje że gospodarze powinni dzisiaj strzelić minimum jednego gola. Gospodarze są osłabieni w dzisiejszym spotkaniu, jednak rezerwowi powinni pokazać w dzisiejszym meczu swoją wartość i przydatność dla drużyny. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do zespołu Liverpoolu,  który będzie dyktował warunki gry. Gospodarze muszą zagrać otwarcie, dlatego uważam, że Barcelona strzeli jakiegoś gola z kontry. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 3:1



 



✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów



Godzina: 21:00



Spotkanie: Liverpool - Barcelona



Typ: 1 druzyna strzeli gola w pierwszej polowie



Kurs: 1.9




 



 



 



 
  


Bukmacher: fortuna



Liverpool nie ma juz nic do stracenia, beda chcieli przynajmniej  zrobic korzystne wrazenie w rewanzu i wygrac  jeden mecz. od poczatku musza atakowac licze na gola gospodarzy w pierwszej polowie.ps.Przepraszam,ale cos z grafika mi sie porobilo, musze chyba zrestartowac kompa, mam nadzieje, ze wszystko jest czytelne.



 



✅90
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
quicker 74

quicker

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów



Godzina: 21:00



Spotkanie: Liverpool - Barcelona



Typ: Barcelona (hc -1,5)



Kurs: 6,30



Bukmacher: totolotek



Analiza : 



Mimo sporej zaliczki bramkowej Barcelony u siebie to Liverpool ma wciąż szanse na awans , lecz myślę jednak , że Barcelona bedzie chciała pokazać swoją moc także na podwórku rywala a tym samym postraszyć już ich przyszlego rywala przed wielkim finałem.



 



⛔100
 
ferguson2 652,1K

ferguson2

Typer


Dyscyplina : Pilka nozna, Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Liverpool - Barcelona

Typ: Liverpool liczba bramek - powyżej 1

Kurs: 1.4

Bukmacher: lvbet



Analiza: Myślę, że dobra opcja. Nie zagra Salah, ale pamiętajmy że Liverpool gra niesamowicie na Anfield. Ten stadion podniesie ich na duchu. A sądzę, że Liverpool odrobił lekcję po porażce w Hiszpanii i rzuci wszystkie siły do przodu. Oni nie mają nic do stracenia. Na Camp Nou stworzyli sobie wiele sytuacji, których nie potrafili wykorzystać. Jeżeli dzisiaj wykorzystują choć ich połowę, to podejrzewam że strzelą wiecej niż jedną bramek. W przypadku jednej bramki jest zwrot. Na skrzydle jest Shaqiri, który zawsze potrafił zdobyć indywidualnie bramkę oraz Mane, na którym gra ofensywna powinna się opierać od początku. Od niego dużo zależy i oby zagrał znacznie lepiej niż ostatnio w Barcelonie, to wtedy Live ma szanse odrobić stratę. 



 



✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Liverpool - Barcelona

Typ: Zakład łączony: Powyżej 1,5 goli, powyżej 8,5 rzutów rożnych i powyżej 2,5 żółtych kartek

Kurs: 2,13

Bukmacher: Fortuna

Analiza:



Ciężko w tym spotkaniu wybrać coś ciekawego z dobrym kursem. Wynik pierwszego spotkanie raczej przesądza o tym kto zagra w finale. Gospodarze wciąż uwikłani w walkę o zwycięstwo w lidze, ostatnio napięty terminarz, pojawiły się kontuzje i dzisiaj szczególnie w ofensywie duże braki. Barcelona już z tytułem mistrzowskim, w lidze daje pograć rezerwowym i wszystkie siły zachowuje na LM. Jednak znając charakter angielskich drużyn nie ma co liczyć, że Liverpool mimo niekorzystnego wyniku się położy i będzie czekać co zrobi Barcelona. Bramki w spotkaniu przy tak grającym ostatnio Messim to rzecz oczywista. Sami gospodarze mimo osłabień w ofensywie są dzisiaj w stanie strzelić przynajmniej 1 bramkę aby sprawić radość licznie zgromadzonej publiczności. Spotkanie powinno być otwarte głównie ze strony Liverpoolu i pod jedną jak i drugą bramką powinno się sporo dziać i rożne w tym spotkaniu również powinny się pojawić w sporej ilości. Awans Barcelony niby pewny ale czasami ostrej i twardej gry nie zabraknie szczególnie ze strony gospodarzy i z 3 kartki arbiter może spokojnie dzisiaj pokazać.



 



✅113
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom