>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Siatkówki Kobiet 2018/2019

Status
Zamknięty.
M 220

mm25

Użytkownik
To co teraz miało miejsce nie mieści się w głowie. Piła miała 8:1 w tv, 14:12 i dwie przechodzące piłki i przegrały. Nie mam słów
widzialem to bylo nawet chyba 9-1 albo 9-2
na live na bydgoszcz wtedy na 1xbet byl kurs 17.00
szok.. wygrany mecz przegraly..
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
ŁKS Łódź - Budowlane Łódź
ŁKS 2,37
Derby Łodzi i takie rozbieżności w kursach gdzie to gospodynie powinny być faworytkami jak już...
Ok ŁKS Łódź ma nie najlepszy okres, porażki w lidze mistrzyń i porażki w lidze ale to są derby i tutaj spina będzie na 200%. Kadrowo oceniał bym wyżej zespół ŁKS Łódź i jeśli tylko zagrają na swoim poziomie to ten mecz może zakończyć się zwycięstwem gospodyń. W pierwszym meczu w tym sezonie między tymi drużynami to ŁKS Łódź wygrał grając na wyjeździe 3:1​
 
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Porażka Budowlanych w lidze przeciwko Chemikowi mocno pechowa. W tym meczu grały bez pierwszej rozgrywającej. W LM nie mogła zagrać z kolei Stysiak. Dziś zagrają obie. Kursy jak dla mnie wyglądają na dobrze wystawione. Ponadto argument że Łks ograł je na wyjeździe a teraz gra u siebie i będzie miał łatwiej mocno wątpliwy ponieważ obie drużyny grają na tej samej hali.
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
KSZO : MKS Kalisz
Typ: under 178,5 1.84 Unibet 12:25 22:25 22:25 ✅

Wysoko postawiona linia głównie ze wzgledu na dobre ostatnio wyniki KSZO tj urwane sety przeciwko Chemikowi oraz ŁKS a takze urwany punkt w meczu z Pałacem Bydgoszcz. Dość dużo zmieniło przyjscie doświadczonej Kasprzak która jest jedną z najlepiej punktujących zawodniczek i w końcu KSZO nie musi grać w 7 osobowym składzie. Jeszcze dość niedawno KSZO przegrywało wszystko 0:3 nie będać w stanie dobić do 20 pkt w secie. Kalisz po zimowej przerwie gra bardzo dobrze wzmocnienia plus nowy trrener zrobiły swoje , pewnie wygrywają z zespołami dołu i środka tabeli a dzisiejszy mecz jest dla nich kluczowy żeby uniknąć gry o pozostanie w lidze. Stawiam tu na 3 lub 4 sety , mając również na uwadze że KSZO czasami lubi się zakręcić koło 16 - 18 pkt w secie
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Spotkanie: LKS : Chemik Police
Typ: Chemik -5.5 pkt : 1,85 unibet
Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego i można powiedzieć że dla Chemika to mecz o o nic ponieważ mają pewne pierwsze miejsce ale z drugiej strony czeka ich teraz przymusowa przerwa az

wyłoni się ich przeciwnik w półfinale, więc dzisiejszy mecz to doskonała okazja aby utrzymać rytm meczowy. Personalnie Chemik jest dużo silniejszy od ŁKSu i porażka Chemika w normalnych warunkach byłaby dla mnie dużą niespodzianką ponieważ w mojej opinii ŁKS w tej rundzie to dużo słabsza drużyna niż w poprzedniej , podejrzewam że będą mieli problemy w konfrontacji z Pałacem czy Bielskiem w cwiercfinale. Reasumując jeśli w Chemiku nie będzie za dużego rozprężenia po wygraniu pucharu to spodziewam się wygranej Chemika 3:1
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chemik Police i Developres Rzeszów
mają już zapewniony byt w półfinałach i te drużyny czekają na swoich przeciwników...
Przed nami faza Play-off

Zapraszam do dyskusji i do podawania typów.
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
ŁKS : BKS Bielsko Biała
Typ:
Bielsko Biała +1,5 seta Kurs: 2,62 Bukmacher: Efortuna 3:1 ⛔

Analiza: Moim zdaniem duży value. ŁKS tą rundę ma słabą dużo przegrywają a w przerwie zimowej się troche osłabiły , cieżko im było grać przeciw najlepszym drużynom mimo że w ostatniej kolejce wygrały z Chemikiem ale myśle że w Chemiku nastąpiło duże rozprężenie po wygraniu pucharu i zakończeniu pierwszej fazy sezonu na pierwszym miejscu. Bielsko z kolei tą rundę ma bardzo udaną, po rozczarowaniu jakim była runda jesienna. Miesiąc temu w Bielsku gospodynie łatwo ograły ŁKS 3:0 dziś będzie trudniej ze względu na atut własnego boiska ŁKSu oraz fantastycznej widowni ale po takim kursie ten typ jest wart ryzyka
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wczoraj męska siatkówka weszła bardzo ładnie 2/2 dziś jeden z meczy już leci i z racji braku czasu proponują tylko propozycję na 1 spotkanie. Oczywiście kupon zagrany z rana i w meczu Bielsko Biała vs ŁKS Łódź dałem over, trochę martwi mnie 2gi set z racji mało punktów ale może nadrobią, pograny over 174,5

Bydgoszcz - Budowlani Łódź 0:3
powyżej 3,5 seta 1,47
Do dubelka dodałem ten overek. W pierwszym meczu obu ekip zagrałem odważnie under 137,5 po kursie 2,80 i faktycznie było 3:0 ale każdy set był wyrównany i był over. Dziś już wydaje mi się, ze Bydgoszcz wygra przynajmniej 1 seta, na pewno stać je na to.
Bydgoszcz u siebie aż 7 zwycięstw i 4 porażki.
// Jednak ekipy z Łodzi dość łatwo uporały się ze swoimi przeciwnikami.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi


ŁKS Łódź - Developres Rzeszów 3:0



powyżej 174,5 1,52



ŁKS +7,5 1,75



 



W pierwszym meczu ŁKS wygrał na wyjeździe 3:2 i tam kursy oscylowały w okolicach 3,2 na gości, teraz ŁKS gra u siebie a kursy ponownie rosną i mozna już złapac nawet 2,6...



Obie drużyny kadrowo są porównującym poziomem więc kolejny raz nie rozumiem aż takiego faworyzowania Rzeszowianek. Oczywiście Rzeszów grał lepiej w ostatnich kolejkach ale faza Play off to już całkiem inna bajka i przekonują się o tym kolejno druźyny czy to w męskiej czy żeńskiej lidze.



Wydaje mi się, że po raz kolejny obejrzymy mecz z minimum 4 setami więc ide w over natomiast +7,5 pkt na gospodynie wydaje mi się fajną opcją.



Pogram na pewno jeszcze za drobne na gospodynie po wysokim kursie.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis


Siatkówka, Liga Siatkówki Kobiet



ŁKS Łódź @2,88 Pinnacle ✅



 



Ja kompetnie nie rozumiem tego co się dzieje z kursami na ten mecz, gdzieniegdzie kursy na Rzeszów już po 1,40.



ŁKS wygrał pierwszy mecz na podpromiu i dzisiaj przed właśną publicznością (kompetem widzów) mogą zepewnić sobie awans do finału, gdzie czeka już derbowy rywal - Budowalne. Łodzianki ewidentnie załapały formę na najważniejszą fazę, na PO, gdy w Łodzi mówiło się, że ten zespół w tym sezonie nic nie osiągnie teraz staję przed wielką szansą. Dobra gra spowodowała, że 5 zawodnczek ŁKSu znalazło się w szerokiej kadrze reprezentacji Polski na rok 2019 ( Alagierska, Bociek, Efimienko, Wójcik, Wójcik)



Do tego straszna pycha zawodniczek z Rzeszowa i ich pewność siebie może ich zgubić - '' Dziękuję wszystkim i jestem pewna, że w następny czwartek będzie tyle samo kibiców co na tym meczu - zakończyła Jelena Blagojević.'' - (sportowefakty)



Oba zespoły na innych biegunach, ŁKS złapał wiatr a z Rzeszowa moim zdaniem uchodzi powietrze, to już nie jest tak grająca drużyna jak w fazie zasadniczej.



Gdzie dokonać czegoś wielkiego jak nie na własnym parkiecie przy komplecie widzów?



To będzie cieżki mecz dla jednych jak i dla drugich ale wobec takiego kursu nie mogę przejść obojniętnie.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi


 







 Chyba mało kto spodziewał się takiego finału... Derby Łodzi w finale... Dodaje nam jeszcze większego smaczku.



Niespodziewanie drużyna Budowlani Łódź dwukrotnie pokonały Chemika Police - główne faworytki do zdobycia Mistrzostwa Polski 3:0 na wyjeździe i 3:1 u siebie natomiast ŁKS Łódź również dwukrotnie pokonał Developres Rzeszów 3:2 na wyjeździe i 3:0 u siebie.



Oba pojedynki gramy do 3 zwycięstw... W Finale faworytem bukmacherów są zdecydowanie Budowlani Łódź ale ja z miłą chęcią pobiorę kurs 3,25 na to, że to jednak ŁKS Łódź podniosą puchar. Nie odstają aż tak składem, żeby dawać tak zróżnicowane kursy...W rundzie zasadniczej obie drużyny o dziwo wygrywały mecz na wyjeździe. ✅✅✅



Jaka jest Wasza opinia?



Natomiast w meczu o 3 miejsce również zdecydowanym faworytem bukmacherów są zawodniczki z Chemika Police ale w tej parze również zdecyduję się pobrać kurs 3,25 na to, że to jednak zawodniczki z Rzeszowa zajmą  3 miejsce. Chemik to już nie jest ta drużyna co zdobywała 5 ostatnich mistrzostw Polski... W tym sezonie obie drużyny wygrywały mecze u siebie dość łatwo. ✅✅✅



Do meczów pozostało jeszcze parę dni ale już rozruszajmy nieco temat.. Zapraszam do podawania swoich typów i własnych myśli na te spotkania.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis


Za kilka chwil pierwszy z meczów finałowych, wydaje się, że to będzie bardzo wyrównana walka o tytuł Mistrza Polski. 



Ostatni mecz to wynik 3:2 dla Budowlanych, dzisiaj również zapowiada się długi spotkanie, oba zespoły są bardzo wyrównane, a pierwszy mecz może okazać się bardzo ważny dla dalszych losów tej walki o MP.



Bardzo fajny zakład po atrakcyjnym kursie proponuję Fortuna a mianowicie dokładny wynik po dwóch setach - 1:1 @2,00 ​​​​​​✅



Zaklad poboczy to over 179.5 @1,67 ✅ również powinien zostać spokojnie pokryty.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
isztwan 243,5K

isztwan

Użytkownik


 ŁKS Łódź - Budowlani Łódź 

 1.42 @ Forbet

 



Wielu ludzi dzisiaj ryzykuje i obstawia w tym spotkaniu wygraną zawodniczek z drużyny ŁKS Łódź. Przy kobiecej siatkówce wiadomo wszystko się zdarzyć może, ale raczej tutaj nie dopatrywał bym się ich zwycięstwa a drużyny "przyjezdnej". Na 7 ostatnich spotkań tylko dwa kończyły się wygraną ŁKS, poza tym skład Budowlanych wydaje się stabilniejszy tak w aspektach czysto sportowych jak i psychicznie lepiej radzą sobie dziewczyny Budowlanych tym bardziej w spotkaniach jak dzisiejsze o przecież sporą stawkę. Typuję zwycięstwo Budowlanych.



 
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis


Dzisiaj drugi mecz finałowy, w pierwszym meczu wygrały Wiewióry 3:2 - co ładnie pozwoliło pokryć over punktowy jak i DW po dwóch pierwszych setach.



Na papierze ''gospodarzem'' jest zespół Budowlanych a mnie znów widzi się długi mecz, over 180.5 @1,73 1xbet, ✅ oba zespoły jak już pisałem wcześniej sa bardzo wyrównane, ŁKS stara się wyłączyć Brakocević,ale ona akurat jest w bardzo dobrej formie, w ostatnim mecz aż 29 pkt, ale poza Serbką jedynie Twardowska dobrze punktuje, w ŁKSie punkty rozkładają się na wiecej zawodniczek - Bidias, Kowalińska czy Eufimienko a goni je Alagierska - i własnie tutaj widzę przewagę ŁKSu, ciężko wyobrazić sobie by ktoś tutaj wygrał 3:0, widzę tutaj co najmniej 4 wyrównane sety.



 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi


Pora lekko podsumować sezon u kobiet...







Dużym zaskoczeniem jest dopiero 4 miejsce Chemika Police, które Mistrza Polski zdobywały podajże 5 lat z rzędu... Ale dobrze, że w końcu przychodzi powiew świeżości...



Na pewno na plus jest fakt, że miasto Łódź ma naprawdę 2 bardzo mocne kluby i to właśnie ŁKS Łódź i Budowlani Łódź zajęły 1 i 2 miejsca.



Dla mnie mecze o 1 i 3 miejsce były bardzo udane, gdyż stawiałem na zwycięstwo ŁKS Łódź i Developres Rzeszów po wysokich kursach, można o tym poczytać nieco wyżej.



Oczywiście przed sezonem było pewne, że właśnie te 4 kluby będą zajmować 1,2,3 i 4 miejsce i tak się stało.



 



Szóstka sezonu:



Rozgrywająca: Marta Wójcik ( ŁKS Łódź)



Atakująca: J. Brakocević-Canzian (Budowlani Łódź)



Środkowa: K. Alagierska (ŁKS Łódź)



Środkowa: Ch. Ogbogu (Chemik Police)



Przyjmująca: R. Bidias (ŁKS Łódź)



Przyjmująca: J. Blagojević (Developres Rzeszów)



Libero: M. Stenzel (Budowlani Łódź)



Ławka rezerwowych:



Rozgrywająca: J. Nowicka (Bielsko Biała)



Atakująca: K. Zaroślińska-Król (Developres Rzeszów)



Środkowa: K. Witkowska (Developres Rzeszów)



Środkowa: J. Pencova (Budowlani Łódź)



Przyjmująca: E. Krzywicka (Pałac Bydgoszcz)



Przyjmująca: M. Grajber (Chemik Police)



Libero: A. Sawicka (Developres Rzeszów)



 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom