>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2019 (20.04-6.05.2019)

Status
Zamknięty.
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker


Dzień 17, poniedziałek 6 maja, godz. 15:00     Rezultat: 113:0



Finał Higgins-Trump (stan meczu 5:12)



Typ: Trump wygra 18. frejma



Kurs: 1,81



Bukmacher: lvbet



Analiza: nie uczestnicząc w konkursie nie inwestowałbym już w ten mecz ani czasu na głębszą analizę, godząc się z porażką mojego typu, ani pieniędzy. Nie widać przesłanek na radykalny zwrot w naszym spotkaniu. W takiej beznadziejnej sytuacji dla preferowanego przeze mnie przed meczem Higginsa, nie szukałbym już sposobu na odrobienie strat. Zobligowany jednak uczetnictwem w naszej zabawie pozwolę sobie zaprezentować typ, który jest zgodny z przebiegiem meczu, a ma szanse przynieść konkretny profit.



W dotychczas rozegranych frejmach Higgins gorzej radził sobie we frejmach parzystych, w których to Trump rozpoczyna grę. Czy ma to związek z umiejętnym, skutecznym rozbijaniem przez Trumpa? Nie wiem, bo na ten element nie mogłem zwrócić dokładnej uwagi, bowiem w niedzielny wieczór dzieliłem obserwację meczu z innymi zajęciami. Tak więc Higgins wygrał  1 z 8 frejmów parzystych i 4 z 9 frejmów nieparzystych. Podobnie wygląda z punktami Higginsa w partiach parzystych i nieparzystych: 218:487.



Wnoszę z powyższych rozważań, że ma uzasadnienie, przy wystawionych kursach na poziomie 1,80, postawienie niewielkiej stawki na Trumpa w pierwszym frejmie sesji, który jest parzysty i nosi numer 18. Stawka minimalna - 1/10 jednostek.



P.S. Podałem wyżej typ dający się racjonalnie uzasadnić. W konkursie potrzebuję punktów, żeby mieć cień nadziei na nagrodę, dlatego z tym typem nie jest mi po drodze i podam inny. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aress155 617

aress155

Użytkownik


John Higgins - Judd Trump (5:12) typ 18 frame zwycięzca Higgins 1,91 lvbet ✅ 113-0



 



John Higgins jeśli chcę powalczyć jeszcze o wygraną, to powinien rozpocząć sesje od wygranej. Wczorajszą sesje wieczorną rozpoczął od wygranego frame i mam nadzieję, że teraz też tak będzie. Jak to się później skończyło to już wszyscy wiemy. Higgins to doświadczony zawodnik i powinien wyjść dzisiaj skoncentrowany jak nigdy, za to Trump z taką przewagą może być nieco rozluźniony. Polecam też granie na handicapy w stronę Higginsa
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker


Gratuluję zwycięzcy konkursu World CHampionship Snooker Typer VIII,   psotnickowi.



Również wyrażam szczere uznanie pozostałym   laureatom.   



Wynik psotnicka pokazuje on, że można było zarobić na interesującym nas wydarzeniu.



Postawił 3200 jednostek, uzyskał profit - 483 jednostki, czyli zwrot na poziomie 15,09%, a uzwględniając polski podatek - 13,28%. Z wyniku punktowego odjąłem punkty za analizę i punkty za typy dłgoterminowe. To naprawdę świetny wynik!
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
K 691

kalsat

Użytkownik


tak ciekawostka , jak ktos nie czytał jeszcze

https://eurosport.tvn24.pl/snooker,442/neil-morrice-obstawil-ze-trump-zostanie-mistrzem-swiata,933454.html?fbclid=IwAR1ucw4Ndr2jWb3xBWAP5krwZWN5cpUkT7mXogXYGJ7B02oBjJiqoOaSnYU



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom