>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/2 finału Ligi Mistrzów REWANŻE [ 7 - 8 maj 2019]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






Kursy od: Fortuna



 



Zapraszam do podawania typów. 



Pamiętajcie, że w tym temacie podajemy tylko TYPY poparte analizą.



Dyskusję możecie prowadzić w innym temacie.
 
M 23

michalek1999

Użytkownik


Ajax - Tottenham



Typ: 2 kurs 3.25 Fortuna



Podtrzymuje to co pisałem przed meczem w Anglii, obstawiałem wtedy  zwycięstwo Ajaxu głównie dlatego że w tottenhamie zabrakło dwóch najlepszych strzelców. Teraz powróci jeden z nich, w mojej opinii ten lepszy czyli Son. Według mnie jakość jego gry, ogromna motywacja i mała strata jaka jest do odrobienia pozwolą po ciężkiej batalii zwyciężyć w tym spotkaniu ekipie z Anglii choć czuje że będzie to zwycięstwo z przewagą tylko jednej bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Ajax Amsterdam - Tottenham

Ajax over 1.5 kartki @ 1.57
✅

Heung-Min Son over 2.5 strzałów @ 1.50 ✅

AKO: 2.35 ✅

Bukmacher: Bet365/ETOTO

Analiza:




Gram bet na kartki Ajaxu glownie z uwagi na sedziego a bedzie nim mesje Felix Brych ze srednia 4.39 zoltka na mecz. Gosc umie rozdawac kartoniki na lewo i prawo a przeciez w srode mamy mecz o byc albo nie byc dla jednej z ekip. Tottenham raczej kartek nie zbiera wiec ogolny overek tak samo jak tydzien temu odpuszczam. Gospodarze musza u siebie pokazac pazur jesli chca zagrac w finale. Kazdy z zawodnikow do meczu przystepuje z czystym kontem bez grozby zawieszenia wiec kalkulacji tutaj nie bedzie. Mozliwosc gry w finale LM na pewno sprawi, ze kilka razy zrobi sie na boisku goraco. Kartki mozliwe sa tez za granie na czas lub jakies mocniejsze slowa pod adresem arbitra a ten Pan zadnych komentarzy pod swoim adresem nie toleruje. Niska linia trzeba probowac.



Drugi zdarzenie, ktore lacze w kombo to minimum 3 strzaly Sona. Zawodnik wraca z pauzy a przy kontuzji Kane'a to na nim bedzie spoczywala odpowiedzialnosc w ataku. W kazdym meczu Koreanczyk oddaje spora liczbe strzalow z kazdej pozycji. W zakladzie liczymy kazdy strzal bez znaczenia czy celny, niecelny czy zablokowany. Tottenham musi atakowac bo przegral w pierwszym meczu wiec murowania swojej bramki raczej w ich wykonaniu sie nie spodziewam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik


Liverpool - Barcelona



Nie wiem dlaczego ale czuję, że Liverpool po obiecującym sezonie pozostanie bez wygranej w lidze angielskiej i lidze mistrzów. Po części zaczynają te przeczucia się spełniać, ponieważ bardzo blisko mistrzostwa jest Man City, a mecz w Barcelonie The Reds przegrali 3:0. Barcelona w gazie, głodna sukcesu europejskich mistrzostw myślę, że pójdzie za ciosem, a napewno jest w stanie to zrobić. Jestem zwolennikiem obu klubów co za tym idzie typowanie nie jest wskazane lecz nie mogę przejść obojętnie obok kursu @2,75 na win Barcy. Zwracam mimo wszystko uwagę na to iż katalończycy na wyjazdach nie są aż tak mocni jak u siebie więc nie szalejmy ze stawkowaniem.



 



Edit: Historia tworzy się na naszych oczach ⛔
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik


Nie będę się zbytnio rozpisywał bo pisałem o swoich przemyśleniach w temacie luźnych rozmów. Typuję Barca win + brak btts. Kurs @5.5 sts. Obecnie sytuacja kadrowa przedstawia się następująco:







 



Brak przede wszystkim Salaha oraz Firminho skłania mnie do grania właśnie brak btts w tym meczu. W napadzie pozostaje Mane, który robi dużo zamieszania ale prawdopodobnie będzie osamotniony lub ze wsparciem Sturridge. Obrona Barcy powinna sobie z nimi poradzić, jedynie jakiś kosmiczny strzał z zza pola karnego może dać bramkę Liverpoolowi. Z drugiej strony Messi, Suarez i być może Coutinho. Tercet zabójczy, nie wierzę, że odpuszczą sobie strzelanie w takim meczu :)
 
saberrose 1,7K

saberrose

Użytkownik


Liverpool - Barcelona  over 2.5  @ 1.64



Ajax - Tottenham  over  2.5  @ 1.73



AKO: 2.84



Śledzę  to  forum  od  jakiegoś  czasu  i  postanowiłam  podjąć  zabawę w  typach  dnia,  póki  co  muszę  niestety  zaczekać  na  tę możliwość   ze  względu  na  regulamin  i  krótki staż. Dziwię  się  że  tak  mało  osób  pomija  zakłady  dwu drogowe  w  swoich  propozycjach  które  przecież  mają  na  wstępie szanse powodzenia  w  50%  a  więc  większe  niż  tradycyjne typowanie  1,x,2 ( piłka , hokej)....Zarówno  piłka  nożna  jak  i  siatkówka  dają  szereg możliwości  ku  takiej  grze z tym  że  kursy  wyjściowe  na tego typu  zdarzenia  proponowane  przez  bukmachera  nie  są  zbyt  wysokie ( ok. 1.6 - 2.2 piłka ) czy  ( ok. 1.8 siatka) można  jednak  podbijać  je  odpowiednio  zwiększając  lub  zmniejszając  te  linie. Ja  dzisiaj  proponuję  takiego  dubla  jak  wyżej. Odnośnie pierwszego  meczu ,  mimo  tego  że  Liverpool  podchodzi  do  tego spotkania  mocno  osłabiony  przede  wszystkim  brakiem  Salaha  to  i  tak  sądzę  że  dołoży  wszelkich  starań by  strzelić  przynajmniej  gola  przed  własną  publicznością. O  sile  ofensywnej Barcelony  chyba nie  trzeba  wspominać więc  over  w  tym  spotkaniu  jak  najbardziej  możliwy.



Drugi mecz  tym  bardziej  powinien  powinien  obfitować w  gole bo Tottenham musi  odrabiać i  atakować a  Ajax wiadomo  grając  w  domu  jest  faworytem  do  wygranej i nie  zaprzepaści  chyba  szansy  przed  jaka  staje. Tutaj  też  widzę  bramki. Tym  sposobem  wychodzi  całkiem  przyzwoity  kurs  z  dubla....



Powodzenia



 
 
A 12

adas1920

Użytkownik


Liverpool - Barcelona  over 3.5 @ 2.56



Ajax - Tottenham awans TOTTENHAM @ 3.45 



Jeśli chodzi o dzisiejszy półfinał sprawa awansu wydaje się być rozwiązana, jednak trudno tutaj oczekiwać ze Klopp i jego paczka nawet mimo braku Firmino i Salaha odpuści walkę o finał tym bardziej ze jak już wspomniano nie raz The Reds moga zostać bez pucharu w tym roku. Początek meczu i czas w którym padnie pierwsza bramka wydaje się kluczowy ( chodzi mi tu oczywiście o mój typ ) i biorąc pod uwagę że Liverpool ostro powinien siąść na Barce od poczatku i fakt że da to sporo miejsca wypoczetej Barcelonie ( mecz z celta w lidze mocno drugi skład) typ jest mocno prawdopodobny.



Drugi półfinał, jeśli ktoś śledził mogl widziec bardzo dobre momenty w pierwszej połowie Ajaxu i nie ma tutaj mowy o jakims przypadku ze sa w tym miejscu ,Tottenham potrafił sie spiac dopiero po straconej bramce i tutaj wypatruje ich szans powrót Sona do składu i strata tylko jednej bramki dająca dogrywke.Jutrzejszy półfinał to mecz bardzo wyrownanych drużyn miejmy nadzieję że Ajax nie postanowi bronić tej jedno bramkowej przewagi i czeka nas ciekawa walka o finał z Barceloną!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Barcelona @2.65⛔

lv



3:0 to wynik jakim zakończył się pierwszy mecz. Barcelona zapewniła już sobie mistrzostwo Hiszpanii, więc na ligowy mecz mogli wystawić rezerwowy skład. The Reds cały czas walczą z City o mistrzostwo. Niestety dla nich w ostatnim meczu wypadł ich najlepszy zawodnik - Mo Salah. Liverpool bez Salaha, Firminio i Keity, zaś Barcelona z wypoczętymi zawodnikami. 

To jest Barcelona i nawet wygrywając 3:0 pierwszy mecz, to nie przejdą obok tego spotkania. Spotkane prestiżowe, więc dołożą wszelkich starań aby to wygrać. 
 
wowdejv 83

wowdejv

Użytkownik


Liverpool - Barcelona



Gospodarze liczba bramek (1,5+) @ 2.15 Totolotek



Czeka nas dziś widowisko na Anfield. Wszyscy wiemy w jakiej sytuacji jest Liverpool, muszą zaatakować od pierwszej minuty i liczyć, że strzelą coś relatywnie szybko, by wlać w siebie jeszcze więcej wiary w zwycięstwo. Brak Firmino i Salaha boli ekipę Kloppa strasznie, ale to absolutnie nie zmieni ich podejścia do gry. Sam menedżer zapowiada, że będzie to widowisko, więc gra zapewne będzie toczyła się od bramki do bramki. The Reds będą dziś musieli liczyć na Mane, który notuje świetne liczby i to on musi dziś ponieść drużynę w ataku. Kto mu pomoże? Najprawdopodobniej Origi, który ma w tym sezonie szczęście do strzelania ważnych bramek i do na niego stawiałbym na miejscu Kloppa jako kandydata do wspomagania Senegalczyka. Skoro Klopp zapowiada otwarty mecz to być może zobaczymy też Shaqiriego, który potrafi także mocno kropnąć z dystansu. Daleki jestem od wiary w awans The Reds, bo jedna bramka Barcy zapewne załatwi sprawę, ale wierzę w to, że Liverpool będzie 90min starał się wpakować jak najwięcej bramek Ter Stegenowi. Kibice i ambicja powinny pociągnąć ich do strzelenia czegoś więcej niż 1 bramki ekipie z Barcelony, a kurs jest bardzo zachęcający :) 
 
X 0

xybeee

Użytkownik


Tottenham 1,5+ spalonych @ 1,76 Etoto  (1) nóż na gardle pojawił się zbyt szybko. Zmieniła sie więc i strategia obydwu drużyn. 



Nie chce używać słowa myślę, więc napiszę wydaje mi się, że to, po prostu siła rzeczy nadaje się do gry.



Koguty na musiku?  



Wraca jeden, a więc teraz mamy dwóch mega szybkich do tego "sprytnych" zawodników (Son+Moura).



Właśnie na nich opieram spalone. Coś pokroju gry na styku i szukania 1/1 jest całkiem mozliwym scenariuszem, dopóki jest tylko 0-1, dopóty totki, nie wyjdą na ajax z 'nozem na gardle'. 



To tyle co do typu.



 



Opieralbym się na drugiej polowie meczu z Londynu niz tej pierwszej(polecam analizę, w szczególności jednej zmiany) Ajax mogl skoncxyc ten dwumecz, mógł to mało powiedziane, grajac taka pile, z tak omotanym Tottenham'em w pierwszej polowie, powinien byl dobic ofiare.



Bez dwóch zdań, Holendrzy sa faworytem. Tylko jest jedno, coś, co mnie mega zastanawia, jak Ci chlopcy zareaguja gdy znow zobacza Sissoko, tym razem w podstawowej jedenastce. Polecam jeszcze raz, dokładnie i wnikliwie przeanalizować obie polowy spotkania z Londynu. 



@ Co tu dużo pisać, @druga polowa @moura na farcie @sissoko idealny łącznik.



Tottenham ponownie wygrywa mentalna wojnę na głowę w drugiej połowie i deklasuje przeciwnika. 



 



 
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik


Liverpool - Barcelona



Szkoda tych zmarnowanych okazji w pierwszym meczu bo mogli dac sobie realne szanse na awans teraz juz tylko cud może dac drugi z rzędu final lm i akurat w przypadku gospodarzy to jest możliwe po pierwsze Barcelona potrafiła dostać 3-0 z Roma co wszyscy wspominają jaka szanse dla Liverpoolu po drugie wiem dawne czasy ale kto wierzył w zwycięstwo the Reds po 3-0 z milanem do przerwy po trzecie pamiętam 2 rywalizacje z man city gdzie raz Liverpool wygrał 4-1 strzelajac 3 bramki do 32minuty było to w 2015 roku kiedy na ławce city zasiadał Pellegrini w 2 meczu juz z Guardiola City uleglo 4-3 dostając 3 bramki w 9 minut w drugiej połowie gdzie dali się później dojść na jedna bramkę jednak wtedy nie było van dijka i obrona miała więcej problemów wiec jeśli ktoś ma dokonać cudu to jest to właściwy zespol. Tyle ze Liverpool wtedy nie byl tak zmęczony sezonem potrafili grac presingiem prawie cale spotkanie w Hiszpanii nie wyglądali wcale źle ale widać ze to nie jest ta drużyna z poczatku sezonu dodatkowo duże oslabienie bo jak wiemy nie zagra Firmino i Salah a Klopp ma za dużo pomysłów w głowie i znowu może przekombinowac składy juz dostępne Sturridge na ławce nie wiem czy jest aż tak bez formy ze woli postawić na Origiego czy bardziej pasuje pod względem taktycznym ale liczylem na Anglika w tym meczu. Firmino to duże osłabienie ale brak Salaha może nie byc wcale tak widoczny przez pol meczu machal rękami a jak miał setkę to nie trafił dla mnie ma dużo gorszy sezon niż ubiegły. Szkoda pierwszego meczu ale trzeba wierzyć do końca w końcu to Anfield jeśli barca nie skończy szybko meczu to ta atmosfera może nawet takim gościom spetac nogi i liczne ze Liverpool jak to ma w zwyczaju ruszy mocno do przodu nie będzie żadnej kombinatorki szybkie 2 bramki w pierwszej połowie i zaczną się kłopoty gości wiem ze bramka może odebrać chęci do gry dlatego liczne przede wszystkim na szybki początek i danie sobie szansy 



Liverpool strzeli w 1 połowie kurs 1.95✅



Liverpool wynik do 30 minuty kurs 4.20✅



Co za mecz szkoda ze nie było siana żeby zagrać trochę grubiej na awans tylko za 5zl ale zawsze cos tam wpadło 
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik


A wiecie co z tymi 2 Marokanczykami z Ajaxu ( Ziyech i 2 nazwiska nie przytocze). Dokładnie nieslyszalem bo hałas był w robocie ale mówili coś ze ramadan ważniejszy od meczu. Słyszeliście o co dokładnie chodzi w tym temacie?!
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
cytat z dnia 7 maja 2019 21:33 przez jozzy22


A wiecie co z tymi 2 Marokanczykami z Ajaxu ( Ziyech i 2 nazwiska nie przytocze). Dokładnie nieslyszalem bo hałas był w robocie ale mówili coś ze ramadan ważniejszy od meczu. Słyszeliście o co dokładnie chodzi w tym temacie?!



obiło mi się o uszy, że są na głodówce. Ale nic więcej nie wiem.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Ajax - Tottenham

Typ: Tottenham lub remis

Kurs: 1,66

Bukmacher: Fortuna



 



Witam, po wczorajszym kapitalnym widowisku gdzie wydawało by się niemożliwe stało się możliwe... Liverpool odrobił stratę 0:3 i wygrał u siebie 4:0 i tym samym awansował do wielkiego finału. Dziś liczę na podobny scenariusz lecz ja zabezpieczam się remisem. Może od początku...



Ajax wygrał na wyjeździe 1:0 z Tottenhamem lecz tamten mecz był rozczarowaniem jak na półfinał. Dziś Tottenham musi zrobić wszystko aby odrobić stratę 1 gola. Do składu kogutów wraca Son co jest świetną informacją. Tottenham w meczu z Ajaxem zagrał jeden z gorszych meczów w ostatnim czasie a i tak przegrał tylko 1:0 dziś wszyscy są bardzo zmobilizowani i skoncentrowani.



Dla Ajaxu oczywiście jest to także życiowa szansa na awans do finału. Pod znakiem zapytania stoi występ D. Neresa była by to ogromna strata lecz wydaje mi się, że zagra i jest to taka zasłona dymna.



Nie mniej jednak uważam, że Tottenham stać na odrobienie strat. Ajax pierwszy raz od wielu meczy w lidze mistrzów będzie pod wielkim ciśnieniem, to Oni teraz muszą a nie mogą tak jak to było dotychczas.



Wydaje mi się, że presja też może ich nieco stłamśić. Stawiam, że Tottenham tego meczu nie przegra.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik


Witam. Ode mnie 2 typki statystyczne na dzisiaj:



Ajax over 5.5 celnych strzałów @2.00



Tottenham over 1.5 spalonych @2.25



E: - -



Ajax rozegrał w tym sezonie 5 domowych spotkań w lidze mistrzów i pokrył w nich over 5.5 za każdym razem. Skoro dotychczasowa taktyka zdawała egzamin i widzimy ich w półfinale to liczę na powtórkę scenariusza i ofensywne nastawienie gospodarzy.



Sprawdziłem wszystkie mecze rozegrane przez Tottenham w bieżącym sezonie i prawdopodobieństwo pokrycia tego overka spalonych wyszło 58%, a buk oszacował szansę na 44%. Nic dodać, nic ująć. Do tego, jak wspomniał kolega wyżej, wraca Son, który może solo pokryć ten overek.



Próbuje te 2 bety za umiarkowaną stawkę.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


Ajax Amsterdam-Tottenham



Typ-0



Kurs-3.6



Dzisiaj rewanżowy mecz,po skromnym zwycięstwie na wyjezdzie gospodarzom wystarczy remis do awansu i myślę że takim wynikiem mecz się zakończy.



Goście jakby pod formą,dzisiaj na pewno dadzą  z siebie wszystko,ale czy to wystarczy na rozpędzony Ajax? Ja osobiście wątpię.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik


Więc tak granie pod Ajax jak najbardziej ma swoje uzasadnienie bo grają rewelacyjnie choć ta 2 połowa z pierwszego meczu była totalnie zdominowana przez Spurs. Son wraca na mecz mam nadzieję, że wyładował się ze wszystkich złych emocji w ligowym spotkaniu i będzie bardzo dużym wzmocnieniem dla drużyny, muszą odrabiać i liczę na narzucenie tempa z 2 połowy poprzedniego meczu.



Ziyech i Mazraoui którzy przechodzą Ramadam który rozpoczął się 5 maja, jego podstawowym założeniem jest niespożywanie posiłków i płynów od wschodu do zachodu słońca a dietetyk sportowy wypowiedział się na ten temat tak: Ciała piłkarzy będą rozregulowane. Poziom cukru spadnie, a to oznacza mniej energii. W ten sposób staną się nie tylko mniej uważni. Sygnały wysyłane do ich mięśni także stracą na sile : a nawet mówi się, że Ajax nie będzie miał z nich pożytku. być głody i spragniony przy takiej intensywności? hmm a są to dwaj ważni gracze swojej drużyny. Nie zaufam dzisiaj tym młodym piłkarzom chociaż dali nam wiele emocji, będzie to bardzo ciężki pojedynek dla obu ekip ale kurs na Spurs jest dla mnie atrakcyjny.



Awans Spurs @3.6



Tottenham over 1,5goli @2.38



Fortuna
 
paga 28K

paga

Użytkownik


Tottenham będzie gonić wyniku i na pewno nie schowają się na swojej połowie. Nawet jedna bramka dla gospodarzy nie przekreśla całkowicie Anglików. Nie ma się co rozpisywać, Spurs musi gonić wynik a co się z tym wiąże będziemy widzieli wiele strzałów z ich strony. A, że można znaleźć dobre kursiwo w LV BET na over'a strzałów celnych gości, więc trzeba uderzać.



Tottenham  over 3.5 celnych strzałów - 1.69  LVBET
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik


Co do ramadanu, choć głowy nie dam sobie uciąć, to słyszałem kiedyś coś takiego, że wysoko-postawiony-rangą muzułmanin (podejrzewam że to taki ala ksiądz/proboszcz/biskup w naszej narodowej religii, który chodzi w białej szacie i czapeczce) ma zdolność/prawo żeby innemu muzułmaninowi dać dzień wolnego od postu i pozwolić na spożywanie jedzenia i wody w ważnych okolicznościach. Nie wiem czy półfinał LM jest taką okolicznością, ale należy to także rozpatrywać w aspektach indywidualnego podejścia do religii. Jeden pości sumiennie, a drugi po kątach wali browara do chipsów a potem fajeczka. Znam takie przypadki z opowiadań naocznych świadków. Moim zdaniem ramadan nie będzie miał większego wpływu na grę Ajaxu :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom