>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 5.05.2019 (niedziela)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa



Godzinna: 15:30



Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec – Śląsk Wrocław



Typ: over 3.5



Kurs: 2.65



Bukmacher: fortuna



Analiza:



To jest właśnie ten typowy mecz za „6” punktów.  Zagłębie jest już w takiej sytuacji że cud ich uratuje ale póki matematyka pokazuje że jest szansa będą walczyć.  Beniaminek największy problem przez cały sezon ma w defensywie gdzie jest momentami tragicznie.  Nie potrafią bronić wyniku, robią głupie błędy nawet wtedy kiedy się skupiają na defensywie a w takim meczu to bronić nie ma czego i tego nie będą robić. Druga opcja gdy będą przegrywać to tak jak w poprzednich spotkaniach zresztą też tak było w całym sezonie, ruszają od razu do ataku nie czekają i te spotkania robią się mega otwarte. Śląsk też nieciekawa sytuacja i brak kompletu punktów może być tragiczna w skutkach. W ostatnim meczu niby byli lepsi w Krakowie ale co z tego jak z tego znowu nie było kompletu punktów i tak to wygląda ostatnio cały czas. Dla mnie oglądające ostatnie mecze tych ekip szczególnie Zagłębia to nie może być mecz w którym  nie będzie sytuacji, mnóstwo błędów w defensywie – bramka i robi się otwarty mecz bo nikt tutaj wyniku nie będzie wstanie solidnie bronić, tak jak to było w pierwszym meczu tych ekip w Sosnowcu zakończonym wynikiem 3:3



 



✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik


Dyscyplina: Tenis, WTA Madryt

Godzina: 12:15

Spotkanie: Lara Arruabarrena-V. vs Sara Sorribes Tormo

Typ: 3 sety

Kurs: 2.4

Bukmacher:  forBet

Analiza:



Bedzie to 3 spotkanie pomiedzy tymi zawodniczkami z Hiszpanii. Jak dotad 2 wygrane ma Lara Arruabarrena. I w tym meczu, wedlug bukmacherow jest zdecydowana faworytka. Ale, mam nadzieje, ze ten mecz nie bedzie latwy. Dla obu. Ten turniej jest bardzo prestizowy i jesli Sorribes Tormo w Rabacie mogla miec slabszy dzien, to tutaj z uwagi na range zawodow na pewno nie odpusci. Obie raczej lubia grac na nawierzchni ziemnej i obie czasem grywaja 3 setowe mecze. Tak wiec mysle o zacietej walce i wyznaczenie zwyciezcy w 3 secie. 



 



✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
loki123 244K

loki123

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League

Godzina: 15:00

Spotkanie: Huddersfield Town - Manchester United

Typ: Obie strzelą i powyżej 2,5 bramki

Kurs: 2.11

Bukmacher: Lv bet



Dziś w jednym z meczy 37 kolejki angielskiej Premier League dojdzie do konfrontacji pomiędzy



zdegradowanym już zespołem Huddersfield Town i Manchesterem United. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów po tym jak zanotowali 3 zwycięstwa,5 remisów i 28 porażek strzelając przy tym 20 bramek i tracąc 74. Huddersfield na 10 ostatnich meczy wygrało zaledwie raz ale dla mnie istotne jest to że na swoim boisku potrafią strzelić bramkę nawet najlepszym. Teriery na 5 ostatnich meczy na swoim boisku potrafili strzelić aż 4 przeciwnikom bramkę o czym przekonały się takie drużyny jak Watford 1:2, Leicester 1:4,Wolves 1:0, i Arsenal 1:2 więc czemu nie Czerwonym Diabłom którzy ostatnio bronią katastrofalnie. United w tabeli ligowej zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 65 punktów mając na koncie 19 zwycięstw,8 remisów i 9 porażek a ich bilans bramkowy to 64-51. Podopieczni trenera Ole Gunnara Solskjaera cały czas walczą o Ligę Mistrzów ( tracą 3 punkty do 4 miejsca), więc inny wynik niż zwycięstwo Czerwonych Diabłów będzie sporym zaskoczeniem. Przyjezdni bardzo słabo spisują się w defensywie bo stracili bramkę w 13 kolejnych meczach. Dziś w drużynie gości zabraknie takich zawodników jak Eric Bailly, Antonio Valencia oraz Mason Greenwood którzy są kontuzjowani a występy Phila Jonesa, Jessego Lingarda, Romelu Lukaku, Sergio Romero, Marcusa Rashforda i Chrisa Smallinga są niepewne. Podsumowując wydaje mi się że faworyt jest tylko jeden, chociaż zawodnicy gospodarzy zechcą zaprezentować się szerokiej publiczności i tanio skóry nie sprzedadzą.



 



⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa 



Godzina: 18.00



Spotkanie: Cracovia- Lechia 



Typ: Lechia wygra przynajmniej jedną połowę 



Kurs: 1,95



Bukmacher: Etoto



Analiza: 



Dla Lechii Gdańsk to już ostatni dzwonek. Jeśli teraz nie zaczną wygrywać to mogą zapomnieć o mistrzostwie. Do lidera tabeli- Legii brakuje im zaledwie 3 punktów a do drugiego- Piasta brakuje im  2 punktów z czego Lechia ma jeszcze ten dzisiejszy, zaległy mecz w którym ma szansę odrobić te straty. Legia we wczorajszym meczu z Piastem Gliwice poniosła porażkę 0-1. W grze o mistrza Polski nadal liczą się aż 3 zespoły i będzie to walka do ostatniej kolejki. Dla Lechii Gdańsk wygrana w dzisiejszym spotkaniu to obowiązek. Co prawda Cracovia prezentuje się ostatnio całkiem nieźle jednak nie ma tak wielkiej mobilizacji jak zespół z Gdańska. W tym spotkaniu stawiam na Lechię, która ostatnio zdecydowanie za dużo przegrywała a przed sobą ma jeszcze kilka niełatwych meczów, więc nie mogą odpuścić żadnego z nich. Typ na Lechię na czysto jest z pewnością ryzykowny dlatego ja próbuję z typem, że wygrają przynajmniej jedną połowę. Myślę, że stać ich na to tym bardziej, że Cracovia traci ogólnie sporo bramek. 



 



⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka Nożna - Norwegia



Godzina : 20:00



Spotkanie: Rosenborg- Sarpsborg



Typ: Sarpsborg



Kurs: 3.5



Bukmacher : forbet



Witam,



Rosenborg zadziwia w tych rozgrywkach . Grają bardzo słabo , zajmują ostatnie miejsce w tabeli,nie wiadomo co się z nimi dzieje.



Ich dorobek to 2 punkty w 5 spotkaniach. Wywalczyli u siebie dwa remisy ze Stromsgodset i Odds, strzelając przy tym jedna bramke. 



Rosenborg z bilansem 0-2-3 zajmuje ostatnią pozycje jednak buki liczą na przebudzenie . 



Jednak nic nie to nie wskazuje i ja gram na glownym kuponie Sarpsborg z podpórka, lub Rosenborg poniżej 2.5 bramki. Do celów konkursowych jednak proponuję czystą dwojka z uwagi na fakt, że goście bez porażki do tej pory. Grali z overowymi drużynami Molde,Bodo oraz Mjondalen i każde z tych spotkań kończyło soe wynikiem 1-1.



Mowi mi to,ze  są realne przesłanki ,że zakończą to spotkanie zwycięsko. Wiadomo ,że wygrana z Rosenborgiem to swietna sprawa dla każdej z Norweskich ekip,a tu nadaza sie dużą okazja.



Pozdrawiam.



⛔100



 
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik


Dyscyplina: Siatkówka 

Godzina: 18:00

Spotkanie: Lube Civitanova vs Perugia 

Typ: Perugia 

Kurs: 2,25

Bukmacher: Etoto 

Analiza: Drugi i moim zdaniem przedostatni mecz finału Włoch. Pierwszy mecz to był pogrom. Mecz nie powinien być puszczany przed 22. Perugia gorowala we wszystkim. Lube kompletnie nie wyszło na ten mecz. Drużyna z Civitanovy przegrała 5 finałów z rzędu. I to siedzi im w głowach. W tym sezonie mamy bilans 4:1 dla Perugii. Jedyne zwycięstwo Lube to mecz o 3 miejsce w Superpucharze Włoch, także mecz bez żadnego znaczenia. Atanasijevic od pewnego momentu gres kapitalnie. Leon faluje, ale w pierwszym meczu grał tak jak wszystkich do tego przyzwyczaił. Lanza, o którym mówiłem niejednokrotnie, że jest dziurą w tym zespole zagrał jak profesor. Moim zdaniem Lube psychicznie nie dźwignie tego spotkania a Perugia poczyni dziś drugi, przedostatni krok do Scudetto.



 



⛔100
 
W 309

wonsu1910

Użytkownik


Dyscyplina: piłka nożna , 1.Niemcy

Godzina: 15:30

Spotkanie: Freiburg - Fortuna Dusseldorf

Typ: powyżej 3,5 

Kurs: 2,53

Bukmacher: fortuna 



Analiza: Dzisiaj znow zawitamy do Niemiec, konkretnie spotkanie Freiburga i Dusseldorf. Obie ekipy juz w miarę bezpieczne, ekipa Freiburga na 99% juz utrzymana w lidze, zajmująca 14 miejsce w tabeli, aczkolwiek dzisiaj trzeba powalczyc i zapewnic sobie ligowy byt na 100%. 



Ostatnie mecze Freiburg gral w kratke, solidne występy przeplatane bardzo slabymi meczami, dobre spotkanie w Lipsku i skromna porazka 2:1, porazka u siebie z Borussia Dortmund 0:4, porażka w Bremie mimo solidnego meczu 2:1, blamaz w Mainz 5:0, u siebie jednakże w ostatnim czasie zdarzały się również bardzo dobre spotkania w wykonaniu Freiburga, remisy z Bayernem i Moenchelgladbach 1:1 czy zwycięstwa 2:1 z Hertha i 5:1 z Augsburgiem . W tabeli bilans bramek 40:56 w 31 meczach co daje średnia 3,09 gola na mecz. 



Dzisiaj rywal , który rowniez gra dosyc ofensywna pilke, szczególnie w ostatnich kolejkach, ktory duzo strzela ale i duzo traci. Ostatnie spotkania Fortuny, to bardzo dobre spotkania z Werderem i zwycięstwo 4;1, porazki 3:1 z Mainz i 4:1 z Bayernem i dwa zwycięstwa z Moenchelgladbach 3:1 i 2:1 z Hertha, więc jak widzimy dosyć sporo tych bramek pada w ostatnich meczach, dodatkowo bilans 44:60 daje średnia 3,35 gola na mecz, a na wyjazdach ekipa Fortuny straciła aż 33 gole w 15 spotkaniach.



Gwoli scislosci, obie ekipy ostatnio graja fajną, ciekawa pilke, Freiburg mimo ze przegrał 4 mecze pokazal sie naprawdę z dobrej strony a grać na własnym stadionie na pewno w pilke potrafią co juz udowodnili w tym sezonie, Fortuna bez zadnej presji, ostatnio bardzo dobra forma w ofensywie, duzo bramek, liczę na dosyc ciekawe widowisko 



 



⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Serie A

Godzina: 21:00

Spotkanie: Sao Paulo FC - CR Flamengo

Typ: 1

Kurs: 1,86

Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Tabela:



Jak widać w lidze brazylijskiej dopiero początek rozgrywek. W tym momencie w przypadku Flamengo rozgrywki rodzimej ligi schodzą na dalszy plan. Dla nich w tym momencie najważniejszy jest mecz w Copa Libertadores, gdzie w tygodniu zagrają w Urugwaju bardzo ważne spotkanie z Penarolem Montevideo. Zobaczmy jak wygląda ich sytuacja w Copa Libertadores:





Przed ostatnią kolejką w fazie grupowej wszystko jest w rękach Flamengo, wystarczy tylko, że nie przegrają spotkania i awansują dalej. Jednak jak wspomniałem grają na wyjeździe z Penarolem i szykuje się trudne spotkanie. Z tego względu w tym dzisiejszym spotkaniu w lidze brazylijskiej trener gości da odpocząć prawie wszystkim zawodnikom z pierwszego składu i w ich miejsce wystawi rezerwowych. No i właśnie z tego powodu gram dzisiaj na Sao Paulo. Myślę, że z rezerwowym zespołem Flamengo gospodarze sobie poradzą i zanotują 3 zwycięstwo. Więcej o rotacji w składzie gości możecie poczytać chociażby pod tym linkiem:

https://globoesporte.globo.com/futebol/times/flamengo/noticia/sem-rodrigo-caio-e-com-apenas-quatro-titulares-flamengo-viaja-para-enfrentar-o-sao-paulo.ghtml



Sao Paulo zagra dzisiaj praktycznie w najmocniejszym składzie a kadrowo to bardzo ciekawy i dobrze wyglądający na papierze zespół, który w ofensywie ma kim postraszyć. Według mnie rezerwowy skład Flamengo niewiele będzie miał dziś do powiedzenia.



⛔100



 
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja, Super League

Godzina: 18:00

Spotkanie: Aris - Xanthi

Typ: Remis

Kurs: 4.70

Bukmacher:  Fortuna

Analiza:



Ostatnia kolejka ligowa w Grecji, a drużyny które grają w tym spotkaniu mają rozstrzygnięte swoje losy. Aris zakończy sezon na 5 miejscu i tutaj nic się nie zmieni. Goście natomiast zajmą miejsce 9-12 w zależności od wyników, jednak najważniejsze dla nich to fakt, że dzięki lepszemu bilansowi nad OFI Creta są pewni utrzymania bez barażu. Zatem mecz w zasadzie o pietruszkę, choć pewnie gospodarze będą chcieli godnie pożegnać się z kibicami. Są zdecydowanym fawoytem wg bukmacherów,  kurs na nich 1,42. Dlaczego więc remis? Otóż myślę, że goście zamurują się, a gospodarze nie  będą mieli pomysłu jak rozmontować tą obronę. Xanthi nieźle się broni, nie traci dużo bramek. Są w stanie dowieźć 0-0, bo z przodu nie spodziewam się z ich strony żadnej zdobyczy. Jeśli padnie gol dla gospodarzy, to będzie pozamiatane. Liczę że tak jednak nie będzie i utrzyma się bezbramkowy remis. A remis wyceniany po bardzo atrakcyjnym kursie... 



 



⛔100
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga

Godzina: 18:00 CET

Spotkanie: Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt

Typ: Liczba żółtych kartek w meczu: Powyżej 5.5 (czerwona kartka=2 żółte)

Kurs: 4.60

Bukmacher: Forbet

Analiza:




Wprawdzie w Bundeslidze linie na kartki są zwykle niższe niż w innych czołowych ligach, ale akurat w tym meczu dziwią trochę niskie linie na kartki. Przede wszystkim to mecz o dużym ciężarze gatunkowym dla obu zespołów. Eintracht na 4. miejscu walczy o LM, Bayer na 8. miejscu walczy o puchary, ale tabela jest tak ciasna że oba zespoły dzieli tylko 3 punkty! Więc na dobrą sprawę to mecz o przysłowiowe 6 punktów i trudno się spodziewać tu letnie atmosfery na trybunach jak i na boisku. I tu właśnie liczę na sporą liczbę kartek, które powinny być rezultatem podwyższonego zaangażowania, a może i nerwów. Okoliczności ku temu sprzyjające, w 3 ostatnich bezpośrednich meczach między tymi zespołami pokazano kolejno 7, 7 i 8 żółtych kartek. Sędzia Hartmann też nie stroni od pokazywania kartek, przynajmniej jak na standardy Bundesligi. Można się spodziewać intensywnego i wyrównanego meczu, który będzie kreował sytuacje na styku, a to samo w sobie jest sprzyjającą okolicznością do pokazywania żółtych kartek. Linie nie są zbyt wygórowane, jestem dobrej myśli co do typu.



ZAPRASZAM DO DZIAŁU PIŁKA NOŻNA - NIEMCY



 



⛔100



 
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia

Godzina: 16:00

Spotkanie: Tondela - Santa Clara

Typ: 1 i obie drużyny strzelą bramkę

Kurs: 3.70

Bukmacher:  Fortuna





Analiza:



Kursy na zwycięstwo gospodarzy spadają szybko, a zwycięstwo powinno być formalnością...Powinno, ale to tylko piłka nożna, w której wszystko może się wydarzyć.



Gram dziś na wygraną Tondeli połączoną z BTS-em, choć te ostatnie nie chcą wchodzić. Kurs jest jednak zachęcający.



Gospodarze walczą o utrzymanie i widać po wynikach, że im na tym zależy. Tondela jest aktualnie na 16 m-cu, ale traci tylko punkt do 15-go Chaves, które jest na miejscu bezpiecznym. Na 2 kolejki przed końcem (niektóre zespoły mają 3 mecze do rozegrania) jeszcze wiele może zdarzyć się w dole tabeli.



Goście są na 10 pozycji w tabeli i nad dzisiejszym przeciwnikiem mają 7 punktów przewagi. Ten fakt pozwala mi sądzić, że dziś bardziej na zwycięstwie będzie zależało graczom Tondeli, którzy mogą stracić bramkę, ale niech zdobędą o jedną więcej.



 



⛔100



​​​​​
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP


Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa



Godzina: 18.00



Spotkanie: Cracovia- Lechia 



Typ: Cracovia -1,5 hc



Kurs: 5.4



Bukmacher: fortuna



Analiza: 



Jak dobrze pamiętam w zeszłych sezonach Lechia kilka razy w końcówce grała z Cracovią na ich obiekcie i nie wychodzili na tym najlepiej, były to mecze decydujące kto zagra w pucharach i tak Lechiści wypadali z pucharowej stawki.O puchary Lechia dzisiaj nie musi się martwić, miejsce w top 3 raczej uklepane a zdobyty puchar polski daje gwarancje startu gry w LE.Pytanie o dyspozycje Lechii?W zeszłej kolejce Lechia przegrała u siebie z Legią, Lechia nie tylko zaczęła tracić 3pkt do Legii ale gorszy h2h dawał im gorszą pozycję w wypadku równej ilości punktów, przyszło rozczarowanie, trochę już pogodzeni ze straconym wyścigiem o majstra został na pocieszenie finał pucharu polski który wygrali 1-0 strzelając gola w doliczonym czasie spotkania.Myślę że Lechia trochę myślami odpuściła już wyścig o mistrza, nie przewidując wygranej Piasta w Warszawie, a po zdobyciu pucharu było małe świętowanie, zresztą ostatnie kolejki grane były co kilka dni, Lechii doszedł finał pucharu także mniej odpoczynku, no i wspomniana możliwa fiesta pucharowa.Cracovia niedawno mierzyła się z Lechią w Krakowie strzelając pierwszego gola przegrali 4-1, mają bardzo realne szanse na puchary z 4 miejsca i myślę że dzisiaj to wykorzystają, jak już wspomniałem być może Lechia będzie mniej dysponowana niż zawsze



 



✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +91
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy Serie A

Godzina: 18:00

Spotkanie: Genoa - Roma

Typ: czerwona kartka - tak

Kurs: 3.79

Bukmacher: Fortuna

Analiza:




Przed nami mecz w ramach 35 kolejki Serie A. Po zwycięstwie Empoli zespół gospodarzy już ma tylko 3 pkt przewagi nad strefą spadkową. Każdy zdobyty punkt jest teraz dla nich bardzo cenny. Oprócz tego, mają jeszcze jeden mecz u siebie i dwa ciężkie wyjazdy. Największą uwagę na pewno skupią na meczach u siebie, gdyż na wyjazdach idzie im bardzo słabo. Przeciwnikiem dzisiaj jest Roma, która walczy o Ligę Mistrzów. Ich rywal Atalanta wygrała mecz i odskoczyła na 4 pkt, dlatego dla nich ten mecz też jest bardzo istotny. Nie mogą sobie już teraz pozwolić na stratę punktów, gdyż następnym rywalem jest Juventus i o zwycięstwo będzie znacznie trudniej. W pierwszym spotkaniu było 4 kartki, ale ten mecze jeszcze nie miał takiej wagi. Sędzią dzisiaj jest Paolo Mazzoleni, który często sięga do kieszeni po karteczki koloru czerwonego. Mecz który jest bardzo ważny, dla jednego i drugiego zespołu, dlatego liczę, że będzie dzisiaj dużo walki, a co za tym idzie zobaczymy sporo kartek i jedną przynajmniej koloru czerwonego.



 



⛔100
 
jan_3_sobieski 2,1K

jan_3_sobieski

Użytkownik


Dyscyplina: Rozrywka, polityka, zakłady specjalne

Godzina: 23:59

Spotkanie: Game of Thrones: Will Missandei survive until the end of season 8?

Typ: No

Kurs: 1.6

Bukmacher: Bet-At-home

Analiza:



To ostatni możliwy niewycofany zakład z gry o tron z Missandei. Większość przez ten wyciek już pousuwała możliwość obstawiania u kogokolwiek... W filmiku znajduje się scena z przyszłego odcinka gry o tron i widać na niej dekapitacje jednej z bohaterek. Wyciek uważam za prawdziwy. Scena idealnie wpasowuje się w aktualną narrację i argumenty za tym iż jest to jedna z wyciętych scen do mnie osobiście nie przemawiają. Dodatkowo większość bukmacherów zareagowała natychmiastowo więc jest to poniekąd potwierdzenie tezy o prawdziwości źródła.



Wypłynął urywek z 4 odcinka:



https://www.youtube.com/watch?v=sY2YhtwIzI4



⛔100



Nieregulaminowy bukmacher
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Żużel - Polska, Ekstraliga

Godzina: 19:00

Spotkanie:  truly. work Stal Gorzów - Stelmet Falubaz Zielona Góra

Typ: K. Kasprzak - N. Pedersen kto lepszy? (liczą się wszystkie starty) - K. Kasprzak

Kurs: 2.06

Bukmacher:  Forbet

Analiza:



Na papierze w tym sezonie lepszy Duńczyk, jednak myślę że dzisiejszy mecz będzie tym, w którym Krzysiu Kasprzak wróci na dobre tory, bo jak na razie nie potrafił się wstrzelić z motocyklem i w każdym z dotychczasowych starć miał jakieś problemy. Dziś pojedzie na swoim torze, przy swoich kibicach w bardzo ważnym meczu i myślę, że sprosta zadaniu. Nicki do tej pory prezentuje niezłą formę, choć ma biegi, w których nie potrafi powalczyć z najlepszymi, ale myślę że to ze względu na modyfikacje w maszynie. Obaj żużlowcy moim zdaniem prezentują zbliżony poziom sportowy, myślę jednak że swój obiekt przeważy dziś szalę na korzyść Kasprzaka, a jego punkty mogą być decydujące w tym meczu.



⛔100
 
gamen0 162,4K

gamen0

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja

Godzina: 21:00

Spotkanie: Lyon - Lille

Typ: X

Kurs: 4,40

Bukmacher:  Fortuna



Analiza: Dzisiaj o godzinie  21:00 odbędzie się spotkanie we Francuskiej Ligeu 1  pomiędzy zespołami Lyonu i Lille.  Gospodarze z dorobkiem 62 punktów plasują się na 4 pozycji w Ligowej Tabeli, natomiast goście z dorobkiem 68 punktów zajmują 2 pozycję. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na grę z kontry. Dodatkowo świetna dyspozycja w ostatnich spotkaniach gości pokazuje że gospodarze powinni dzisiaj strzelić minimum jednego gola. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo wyrównane. Jest to bardzo ważny mecz dla Lyonu, który chcąc walczyć o udział w kwalifikacjach do ligi mistrzów, musi odnieść zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to remis 1:1



✅340
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja

Godzina: 21:00

Spotkanie: Lyon - Lille

Typ: 1/obie strzela 

Kurs: 2.75

Bukmacher: Etoto



Analiza: Jeszcze nikt nie próbował wygranej OL, wiec zrobie to ja. Wspominałem o tym meczu we "francuskim" dziale, Lyon zdecydowanie lepszy na papierze i jedynie 3 punkty w dzisiejszym meczu mogą dac nadzieje na drugie miejsce ligi francuskiej. Stad spodziewam sie dominacji i ataku od samego początku meczu. Mają naprawdę silny atak, bardzo dużo pracy czeka dziś obrońców Lille, watpię ze uda im sie odeprzeć wszystkie próby rywala. Goście tez maja znakomita ofensywę, pokazali to w ostatnim meczu wygrywając 5-0. Im rownież nie braknie motywacji, ponieważ wygrana dzisiejszego meczu dałaby im niemal pewny udział w przyszłej edycji LM. Po ostrym i zaciętym meczu typuje tu jednak wygraną Lyonu, przekonuje mnie ich silniejsza ofensywa i fakt, ze jednak graja dziś u siebie. Z reszta porażka nie bedzie wielkim zawodem, bo terminarz jest na tyle korzystny, ze powinni zostać "vice" mimo niepowodzenia. Choć całym sercem jestem za Lille i zycze im dokonania sensacji, to racjonalnie rzecz biorąc ciężko mi uwierzyc, ze zatrzymają bardzo groźny Lyon w tak istotnym meczu. Przewidywany wynik: 2-1, jak bedzie zobaczymy późnym wieczorem, powodzenia!



⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik


Dyscyplina Piłka nożna puchar CAF



Spotkanie Sahel Zamalek



Godzina 21:00



Typ remis, gospodarz wygra zwrot



Kurs 1.61



Bukmacher forbet 



Rewanzowy mecz polfinalowy, drużyny z Tunezji i Egiptu. Sahel w lidze tunezyjskiej na 3 miejscu, Zamalek na 3 miejscu w lidze egipskiej. W pierwszym meczu Zamalek wygral 1:0. Sahel w tym sezonie przegrał we wszystkich rozgrywkach tylko 3 mecze na własnym boisku. Zamalek zremisował 3 z ostatnich 6 spotkań na wyjeździe. Dzisiaj remis da awans gościom. Biorąc pod uwagę zbliżony potencjał obydwu drużyn, liczę na wyrównany mecz i remis, jeśli wygra gospodarz mamy zwrot stawki. 



✅61
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League


Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia - Primera Division A

Godz: 22:30

Spotkanie: Alianza Petrolera F.C. - Patriotas Boyacá

Typ: Alianza Petrolera F.C.

Kurs: 2.16

Bukmacher: Fortuna



Analiza:



 



Zapraszam do Kolumbii gdzie w tamtejszej Primera Division A na Estadio Daniel Villa Zapata zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w 20 serii gier miejscowe Alianza Petrolera Fútbol Club a w gości przyjedzie drużyna Patriotas Boyacá Tunja.



Alianza Petrolera F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 19 meczach zdobyła 20 punktów co daje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej natomiast Patriotas Boyacá plasuje się na 10 pozycji w kolumbijskiej Primera Division A ze zdobytymi 27 oczkami w swoich 19 spotkaniach ligowych tego sezonu.



Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 2 zwycięstwa, 4 remisy oraz 3 przegrane i bilans bramek 7-8 zaś goście na wyjazdach wygrana, 4 remisy oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 7-17.



Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy może u siebie nie grają jakoś super w tym sezonie ligowym ale z tymi gośćmi z Tunji akurat potrafią u siebie zagrać dobre zawody wielokrotnie pokonując ich i w lidze i w meczach pucharowych do tego gospodarze potrzebują ligowych oczek aby odbić się trochę wyżej w tabeli ligowej a goście w tym sezonie ligowym większość swojego dorobku ligowego zdobyli na swoim terenie mianowicie 20 oczek i tylko 7 punktów w delegacjach do tego na wyjazdach mają już stracone aż 17 bramek co im chluby nie przynosi i patrząc jak im idzie na terenie Estadio Daniel Villa Zapata to raczej moim zdaniem zaliczą tam kolejną już przegraną z niby niżej notowanymi gospodarzami którzy zawsze jednak znajdują na nich patent i bardzo często na swoim terenie ogrywają.



✅116
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom