>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

NBA Playoffs 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


Unibet



T. Craig over 4,5 zbiórki kurs: 1,98 (4/10) ⛔ (4 zb w 20 min, kontuzja nosa i tak niezły z niego walczak)



W ostatnim meczu tylko 19 minut i 3 zbiorki bo szybko wylapal 4 faule i dlatego dluzej nie pogral. Elitarny defensor, walczak typowy. Spokojnie te 5 zbiorek przy ok 30 minutach gry jest wstanie zrobic. Zobaczymy jakbsie mecz potoczy.



Aminu over 7,5 zbiorki kurs: 1,91 (3/10) ✅ (10)



Ostatnio dosyc szczesliwie, ale to nie byl dzien Aminu i Harklessa. Teraz musze wyjsc bardziej agresywnie i z wieksza werwa. Ktos musi wspomagac Kantera w defensywie.



Jokic over 1,5 trojki kurs: 2,37 (3/10) ⛔ (dobrze kryty, odcięli jego zdolności rzutowe 0/1)



Nikola zawsze groźny z dystansu. Do tej pory w wiekszosci spotkan przynajmniej te dwie trojki wpakowal. Bedzie probowal, zobaczymy ale kurs warty gry.



I na koniec z Melbet



Murray over 20 pkt Aminu over 5 zbiorek Murray over 3 asysty kurs: 3,8 (3/10) ⛔ (Murray kiepska skuteczność, potem kontuzja 15 pkt i tylko 1 asysta)



Jamal dobrze sobie radzi. Widac presja zeszla, reka luzniejsza i nie ma takiej spiny bo maja 1:0. Dobrze pilka krazy wiec obok Jokica swoje powinien zrobic. Aminu juz podawalem co i jak. Próbujemy.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


Unibet



T. Harris double double kurs: 3,65 (2/10) ⛔ (13,8)



Tonias co mecz ma najwięcej zbiórek i przy ograniczonym Embiidzie, Harris znowu zakręci się wokół 10 zbiórek. Ostatnio mu zabrakło 1 pkt do pokrycia linijki, więc teraz próbuję znowu.



Toronto win kurs: 1,85 (4/10) ⛔ (shame on you Toronto)



Mam nadzieję, że się ogarną i rozrusza się ławka rezerwowych. Już tak tragicznie jak ostatnio z dystansu rzucać nie będą, więc liczę na pokazania możliwości przez gości. Póki co na razie jeszcze wygląda to średnio.



M. Gasol over 8,5 pkt kurs: 1,83 (3/10) ⛔ (7)



M. Gasol over 6,5 zbiórki kurs: 2,2 (3/10) ⛔ (6)



Marc musi więcej dawać w ataku, podobnie jak w obronie. Dobrze odcina Embiida, a szykują się spore minuty. Mecz powinien być emocjonujący do końca. Oprócz ławki trzeba też uruchomić resztę. Sam Kawhi z Siakamem tej serii nie ugrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


Unibet



K. Middleton over 20,5 pkt i Bucks win kurs: 4 (2/10) ⛔ (Bucks wygrali a Kris 20 pkt w tym ten jeden nietrafiony wolny z końcówki...)



Myślałem żeby dac tylko over Krisa ale skoro jest taka opcja to ryzykuje. Szanse oceniam 50:50 także trzeba próbować.



K. Middleton over 2,5 trójki kurs: 1,83 (4/10) ✅ (3/6)



W pierwszym nieudanym meczu miał 3/4 w drugim już 7/10 nawet z reka obrońcy potrafi celnie rzucić. Mecz powinien byc bardziej wyrownany wiec i wiecej minut sie szykuje. Bucks dalej beda duzo z dystansu rzucali.



Al. Horford over 8,5 zbiórki kurs: 1,95 (3/10) ⛔ (8)



Al to ważna postać Bostonu. Oprócz dobrej defensywy potrzebny jest też w walce o zbiórki. Boston nigdy nie był w tym dobry i nie maja takich gabarytow. Kazda pilka w obronie bedzie istotna. Horford ma póki co średnio 10 zbiorek na mecz w PO.



CJ McCollum over 20,5 pkt i Portland win kurs: 2,4 (2/10) ✅ (41 pkt i Portland win)



Pora na pokaz siły dwoch gwiazdorow. Wlasny parkiet to powinien byc atut Portland. CJ trzyma poziom i swoje powinien dorzucić.



T. Craig over 4,5 zbiórki kurs: 2,57 (2/10) ✅ (6)



Szacunek dla chlopa ze zagra. Skoro tak i jezeli dostanie 25+ minut to wyszarpie te zbiórki.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik


Boston Celtics - Milwaukee Bucks Typ: poniżej 215,5 pkt @ 2.15 etoto



W mojej ocenie ta linia jest zdecydowanie za wysoko z kilku powodów. 



Po pierwsze to są playoffy także zarówno tempo każdej akcji jest niższe, jak również drużyny szukają pewnych pozycji do rzutu i nie czynią tego tak spontanicznie jak w sezonie regularnym. Po drugie Boston opiera swoje główne atuty na defensywie. Potwierdzili to w meczu pierszym i dzisiaj zapewne zechcą rozegrać do podbnie. W końcu jak powszechna prawda stanowi sezon regularny wygrywa się ofensywą zaś tytuły mistrzowskie defensywą takze spordziewam się że obie drużyny nie będą gnały bez opamiętani do przodu zaś w resultacie linia 215,5 punktu nie zostanie przekroczona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports


Under 13,5 @ 1,83 forbet (17, kosmiczny wynik ,zeby tak nie nawrzucali to inny byl by kolor :)

Paul Millsap(Denver)




W sezonie regularnym mial średnio 14,7 punktu w domu, 10,4 na wyjezdzie. W postseason on ma srednio w domu 14,7 punktow na mecz ale juz na wyjezdzie jego srednia spadla do 9,3 punktow. fakt ze w pierwszym meczu ustrzelil 19 punktow w domu jak i w drugim zdobyl 14 punktow co przez to jego linia przez oddsmakerow zostala ustawiona na poziomie 13,5 punktow na mecz co moze stanowic potencjalna wartosc w tym zakladzie na under.



Linia ustawiona dzisiaj nakresla w jego statystykach pewno wartosc nawet 70% szans gry na under poniewaz na jego dzisiejszej lini 13,5 pkt na 26 razy z 37 meczy na wyjezdzie ustrzelil ponizej tej lini z 70% skutecznoscia zakladu ponizej wyznaczonej lini a przy lini 12,5 ma bilans 25 na 37 meczy dajaca 68% ponizej tej lini, po uwzględnieniu w swoim post-sezonowym wzroście jego docelowy pulap powinnien miec linie poniżej 12,5 punktow. Linia ustawiona na poziomie 13,5 jest warta pogrania ponizej , wiekszosci kusry spadly ze wskazaniem poniezje lub niektorzy maja linie 12,5 - wiec i ja sprobuje zagrac ponizej.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


Unibet



C. Paul over 5,5 zbiórki kurs: 2,15 (4/10) ✅



Trudny mecz dla gospodarzy, ale zrobią wszystko żeby odwrócić losy. Myślę że CP3 tutaj bedzie mocno walczyl. Szykuja sie duze minuty i sporo kontestowanych rzutów. Myślę, że Paul sporo piłek wyciągnie.



C. Capela under 13,5 pkt kurs: 1,95 (3/10) ✅



Clint sobie nie radzi w rywalizacji z Warriors. W ubieglorocznych PO raz taka linijke przekraczal. W drugim meczu naskrobal te 14 pkt, ale zagral sporo minut i kilka razy cos tam wsadził. Teraz szykuje sie festiwal trojek. Green nie pozwala na latwe wsady.



D. Green over 9,5 zbiórki kurs: 1,83 (5/10) ✅



Green jako center wiec duze minuty i walka. Zbiorka wazna rzecz takze jego walecznosc tutaj wskazana. Zobaczymy jak bedzie ze skutecznością.



K. Durant over 26,5 pkt i GSW win kurs: 3,7 (2/10) ⛔



Szanse w tym starciu oceniam pol na pol wiec dla wiekszego kursu pobieram punkty pewniaka. Zobaczymy jak to sie potoczy
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
wowdejv 83

wowdejv

Użytkownik


76ers - Raptors



Handicap (-8,5) Toronto @ 1.30 Fortuna ✅



Z okazji przystępnej godziny meczu i transmisji na Canal+ zdecydowałem się postawić dzisiaj na mecz NBA pomiędzy drużyną z Philadelphii i Toronto. 76ers wygrywają w serii 2-1 i dodatkowo dzisiejszy mecz rozgrywają u siebie. Ostatni mecz gospodarze wygrali zdecydowanie. Nie sądzę by ten mecz wyglądał podobnie. Ten mecz będzie o dużo większą stawkę bo można wyjść na 3-1 lub wyrównać stan pojedynku na 2-2. Raptors muszą zagrać inaczej niż ostatnio jeśli realnie myślą jeszcze o wygranej w tej rywalizacji. Mają graczy, którzy przy pełnej koncentracji są w stanie im ten mecz wygrać lub chociaż prowadzić wyrównany pojedynek. Ciężko jest mi wytypować czysty typ na ten mecz, jednak spory handicap na Toronto po znośnym kursie biorę z wielką chęcią, jako, że liczę na ciekawe, wyrównane spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


Unibet



J. Butler over 4,5 asysty kurs: 1,63 (5/10) ⛔ (4)



Butler over 5,5 zbiórki kurs: 1,8 (4/10) ✅ (11)



Jimmy przejmuje rolę rozgrywajacego po zejściu Simmonsa. Dobrze mu to idzie ostatnio. To nie powinien byc dla niego problem. Do tego zbiórki powinien dołożyć. 



D. Green over 11,5 pkt kurs: 2,15 ⛔ (11)



Danny kilka trójek powinien trafić. Nie wiadomo czy zagra Siakam, także ta ofensywa musi się rozłożyć inaczej. A nawet jak pogra to nie wiadomo na ile ta kontuzja go ograniczy. Toronto musi powalczyć i fac wiecej w ofensywie.



M.Gasol over 5,5 zbiorki kurs: 1,7 ⛔ (5)



Muszą powalczyć w defensywie. Linijka nizsza niz ostatnio takze taka linijke powinien ogarnąć.
 
contera 0

contera

Użytkownik


Proszę o nieusuwanie posta. 

Właśnie w meczu Denver - Portland, Jokic doznał jakiejś (lekkiej)kontuzji, trener jeszcze wypuścił go na ostanią minutę, liczy na to, że coś zbierze, ale chłopina gra na stojąco. Nie da się ukryć, że serb jest filarem tej drużyny. 

Nie znam się jakoś super na NBA(preferuję tenis), liczę na waszą pomoc, tj. po tym meczu jak ktoś wyszuka informacji o tej kontce, bardzo proszę by ją udostępnił. 
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
cytat z dnia 6 maja 2019 03:31 przez contera


Proszę o nieusuwanie posta. 

Właśnie w meczu Denver - Portland, Jokic doznał jakiejś (lekkiej)kontuzji, trener jeszcze wypuścił go na ostanią minutę, liczy na to, że coś zbierze, ale chłopina gra na stojąco. Nie da się ukryć, że serb jest filarem tej drużyny. 

Nie znam się jakoś super na NBA(preferuję tenis), liczę na waszą pomoc, tj. po tym meczu jak ktoś wyszuka informacji o tej kontce, bardzo proszę by ją udostępnił. 



Jokic played 65 minutes during Friday's epic quadruple-overtime game, and coach Mike Malone even apologized to his star for demanding such a massive workload. He did limp off the court tonight in the final minutes with a knee injury, but returned on the next possession. Malone dismissed the ailment afterward, saying, "He just got kneed, nothing serious." The Nuggets return home for Game 5 on Tuesday, and for now we're assuming Jokic will play without limitations.



 



z Rotoworld



wychodzi na to, że nic poważnego
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


Unibet



C. Capela under 13,5 pkt kurs: 1,83 (3/10) ✅



Dobra obrona podkoszowa, solidny defense. Capela znowu będzie mial problemy ze zdobywaniem punktów.



C. Paul over 5,5 zbiórki kur: 2,2 (5/10) ✅



Dziwi mnie ten kurs, ostatnio byl nizszy. CP3 swoje robi i sporo piłek zbiera. Do tego jutro ma urodziny i zrobi wszystko żeby wygrac. Walki mu odmowic nie mozna.



D. Green over 7,5 asysty kurs: 2 (4/10) ⛔



Green co mecz bedzie sie krecil w granicach triple. Jezeli mi pomoga splash brothers to bedzie latwiej o asysty.



K. Middleton over 20,5 pkt kurs: 2,02 (5/10) ⛔



Kris robi swoje. Ostatnio lepiej go kryli, ale 20 pkt zdobyl przy tylko 12 rzutach oddanych. Teraz licze na jego wieksza role i te 15-17 rzutow oddanych.



 
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik


Jakies opinie nt zbiorek Middeltona 



Linia w sts 1.90 na 6.5 over



Poki co Kris notuje stednio 7 zbiorek na mecz i mysle ze nie przestanie nagle grac na 100%
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


Unibet



Embiid under 22,5 pkt kurs: 1,75 (4/10) ✅



Jojo znowu chory, dalej jakas infekcja. Dzisiaj nie trenowal. Obstawiam dalsze jego meczarnie na boisku. Gasol nie pozwoli mu na za duzo.



J. Butler over 6,5 zbiorek kurs: 1,86 (4/10) ⛔



Butler over 1,5 trojki kurs: 2,15 (3/10) ⛔



Jimmy znowu musi pokazac sie jako lider i przywodca. Ostatnio dominuje, licze znowu na jego aktywnosc i spore minuty. Wynik znowu raczej underowy.



B. Simmons over 13,5 pkt kurs: 1,8 (2/10) ⛔



Benio musi dawac wiecej z gry. Sam Butler tego nie pociagnie a przy ograiczonym Embiidzie potrzebna jest pomoc.



P. Millsap over 7,5 zbiórki kurs: 1,8 (4/10) ✅



Paul ma sporo miejsca i nie ma mu kto tych zbiorek zabrac. Swoje dorzuci, znowu w okolicach double double sie powinien zakrecic.



Portland +5,5 kurs: 1,9 (3/10) ⛔



Goscie juz muszą tutaj zawalczyc. Myslalem ze bedzie 3:1 a tu 2:2. Portland nie odpusci, mecz bedzie na styku.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


Giannis under 30,5 pkt kurs: 1,87 (3/10) ✅



W Bucks jest komu rzucać a Boston już musi na maksa w obronie sie spiąć i ograniczac Antka i jego wejścia. Wraca Brogdon wiec punkty sie jeszcze bardziej rozłoża.



Bledsoe under 13,5 pkt kurs: 1,91 (3/10) ⛔



Tak jak pisałem wraca Brogdon, a do tego Hill jest w formie i gra duzo. Minuty sie mocno rozdziela. A gdy mecz sie wczesniej skobczy to Eric zbyt duzo nie rzuci.



K. Irving under 7,5 asysty kurs: 1,91 (5/10) ✅



Kyrie musi sie wstrzelic a to bedzie mecz o życie. Raczej trudne i malo efektowne spotkanie sie zapowiada. 



CP3 over 5,5 zbiorki kurs: 1,83 (5/10) ✅



Staly repertuar, poki co wchodzi dobrze wiec nie ma co dopisywac, najwazniejszy mecz ten serii.



Houston +6,5 pkt kurs: 1,9 (5/10) ✅



Hoston ma duze szanse na zwyciestwo. Warriors dalej bez szalu. Problemy zdrowotne, dziura pod koszem. Teraz nie wiadomo co z Livingstonem a Iguadala problemy z kolanami. Houston ma szerszy sklad i jak nie teraz to nigdy.



D. Green over 9,5 zbiórki kurs: 1,7 (5/10) ✅



Draymond jest wszędzie w tej serii. Przy tylu rzutach oddawanych przez rakiety to on bedzie tam wszystko czyscil. Walka i obrona to scenariusz tej serii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Nikt z was nie myśli że ten uraz Duranta może mieć kolosalny wpływ na ewentualne mistrzostwo Warriors? Moim zdaniem to wyglądało gorzej niż tylko uraz łydki, raczej jak achilles a to dużo poważniejsza kontuzja, nie do wyleczenia w parę dni, a chyba już Durant miał z nim kiedyś problemy. Na razie buki dalej widzą w obrońcach tytułu głównych kandydatów do tytułu, ale nie wiem czy bez Duranta to będzie możliwe na długa metę. To prawda że wczoraj w 4 kwarcie Curry i Thompson dowieźli wygraną (a Durant zszedł pod koniec 3 kwarty kiedy Warriors przegrywali minimalnie), ale też liderzy Rakiet zawiedli na całej linii w 4 kwarcie, i pewnie na tym buki opierają swoje typy. Z drugiej strony nawet z Durantem ta seria była i jest mega wyrównana, oba zespoły wygrały swoje mecz domowe, a różnica w żadnym z nich nie była większa niż 6 punktów. Więc nawet z Durantem w składzie Rakiety byłyby mocnym faworytem do wygrania meczu u siebie nr 6. No i wracamy do Oakland na 7 mecz i teraz sytuacja jest dokładnie lustrzana do tamtego roku i serii pomiedzy tymi zespołami. Tez była wyrównana seria, prowadziły Rakiety 3-2, potem kontuzja lidera Rakiet Paula i 2 mecze zgarnia GSW, wygrywa konferencję a potem tytuł. A przecież to nie tylko Durant nie zagra, ale też Cousins o którym się zapomina, a był kluczowym graczem podkoszowym z wielu względów i teraz go brakuje, bo Green wszystkie nie załata. Dlatego moim zdaniem tytuł Golden State stanął pod znakiem zapytania, w końcu w finale czekać będą rozpędzeni Bucks (raczej) lub Raptors, obie ekipy ze swoimi liderami w życiowej formie. Ale nawet wygrania konferencji przez mistrzów nie byłbym pewien. Za dużo znaków zapytania i moim zdaniem typy przeciwko nim mają teraz sens. Po prostu nie wiem czy Splash Brothers będą w stanie to unieść na dłuższym dystansie bez Duranta, jednak pierwszego tytułu GSW kiedy rządzili minęło parę ładnych lat i oni już nie są tacy sami, podobnie jak i rywale.



Golden State - pozostali

kto lepszy? Pozostali @ 1.85NBA - zwycięzca serii 

Golden State - Houston (ćwierćfinał / stan: 3-2)

kto lepszy? Houston @ 4.25 ⛔

STS (kursy nominalne)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


Unibet



J. Butler over 6,5 zbiórki kurs: 1,95 (3/10) ⛔



Butler over 5,5 asysty kurs: 2,05 (3/10) ✅



Jimmy gra sporo jako playmaker. Przez niego przechodzi wiele akcji. Musi być go wszędzie pełno żeby powalczyli. Trzeba też uruchomić kolegów. Linijki spokojnie do ogarnięcia.



Jj. Reddick over 2,5 trojki kurs: 1,7 (3/10) ✅



Obok Butlera to najpewniejsza ręka w drużynie. Duzo miejsca nie potrzebuje. Co tu dużo pisać, trójki to jego specjalność.



N. Jokic over 7,5 asysty kurs: 1,72 (2/10) ✅



Tricola zakreci sie w okolicach triple double. Ostatnio dużo zbiórek i mniej asyst. Teraz powinien kolegom ulatwiac zadanie, obrona sie na nim skupi.



P. Millsap over 7,5 zbiórki kurs: 1,72 (3/10) ⛔



Paul ma przewagę nad rywalami i nie ma go kto zatrzymac. Swoje zbierze, doswiadczenie i fizycznosc to jego atuty. Goruje nad Portland.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Bucks zdobędą tytuł - 3.7/fortuna 



Zagrałem to po Game4, czyli tak naprawdę przed momentem, gdzie kontuzji doznał Durant. Mnie się udało złapać kurs 5 jednak nadal uważam ten typ za Value. Kozły po słabym starcie z Bostonem zaczęły grać jak podczas sezonu regularnego. Do tego wrócił Brogon, a ofensywa wygląda tak jak powinna. O systemie gry Bucks pisałem już wcześniej, gdy grałem MVP dla Antka, więc nie będę się powtarzać. Wydaję mi się jednak, że piątka Bledsoe-Brogon-Middleton-Mirotic-Giannis może być czymś co kiedyś dla GSW było ustawienie z Greenem na Centrze. Do tego dochodzi fantastyczna ławka, która daje mnóstwo ważnych punktów. Jednak głównym argumentem dla, którego zagrałem mistrzostwo Bucks jest fakt, że oni są dużo bardziej wypoczęci niż reszta drużyn. W serii Houston-GSW najprawdopodobniej dostaniemy Game7, a Harden czy Durant grają dużo więcej niż chociażby Giannis czy Middleton. Portland znów będzie miało game7, a lider Denver w postaci Jokica również nie jest pierwszej świeżości. Na wschodzie Embiid delikatnie poobijany, a Toronto, które moim zdaniem awansuje dalej wcale nie musi być ultra wyzwaniem dla Bucks, bo mimo, że Leonard gra fenomenalne PO to wydaje mi się, że nie dostaje tyle wsparcia co Giannis. Dla mnie Bucks to fenomenalny kolektyw i jeżeli Houston ogra GSW to jestem pewien, że Bucks zostaną mistrzem. Gdyby jednak GSW awansowało dalej, a Durant wrócił na finały to ta seria wcale nie musi być zdominowana przez mistrzów, którzy przecież nie będą mieli przewagi parkietu. Dla mnie spore Value, dlatego próbuje. 



Green uzyska Triple Double - 3/unibet

Igi powyżej 11.5 pkt - 2.1/unibet




Takie dwa beciki na dzisijsze spotkanie GSW. Wypada Durant, więc ktoś musi dostać te jego 20-30 pkt. Igi wychodzi w s5 i często przy podwojeniach zostaje sam co pozwala mu dorzucić punkciki. Imo spore value, bo jeżeli nie będzie BO to powinien zagrać około 35 minut. Szukam TD Greena, bo to gość, który swoją wartość pokazuje dopiero w PO, a jego  statystyki zawsze kręcą się wokół potrójnej zdobyczy. Dziś mam dziwne wrażenie, że dołoży jeszcze więcej od siebie, więc jak najbardziej próbuje po takim kursie.  
 
thechosenonee 2,5K

thechosenonee

Użytkownik


Ja rozumiem, ze nie gra KD, ale bez przesady z tym kursem, jest to wedlug mnie mega value, gsw nie staje się jakims utah jazz bez niego. To malo znaczace, ale to wlasnie bez duranta, bez cousins'a ta druzyna zrobila sezon z 9 porazkami z RS, ta druzyna tez w ostatnich 27 meczach bez Duranta (ale z Curry'm) przegrali tylko jeden. Houston jest teraz pod presja, maja mecz eliminacyjny, i jakims cudem stali sie faworytem tej serii wedlug "ekspertow" nba, co jest w mojej opinii kompletna glupota. Steph bedzie musial dzisiaj byc liderem i licze, ze odpali swoj mvp mode.



GSW 3.40 @STS  ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


Unibet



Draymond Green Będzie mial double double typ: NIE kurs: 2,7 (2/10)  ✅



Dzisiaj bez szału z ofertą. Ja probuje w ten sposob. Do podstawy wskoczy ktos z pary Bogut/Looney. Ewentualnie Livongston bedzie gral sporo. Będzie mial kto zbierac, a Green sie skupi na odcinaniu Hardena z pomalowanego. Stawiam że Houston sie szybciej z nimi rozprawi i liderzy nie pograja do końca.



C. Paul over 5,5 zbiórki kurs: 1,8 (2/10) ✅



To mój stały repertuar, ale dzisiaj szanse daje sporo mniejsze niz ostatnio. Tucker i Capela czyszcza pod koszem. Zobaczymy ile ten mecz potrwa.



Houston -7,5 i over 215,5 kurs: 3,9 (2/10) ⛔



No coz Houston u siebie a do tego z mocno osłabionymi GSW. Nie pozostaje im nic innego jak zwycięstwo i to dosyc przekonujace. Mysle ze ten mur Warriora nie wytrzyma tej nawalnicy, a Houston powinno teraz mocno naciskac pod nieobecnosc Duranta. Już takiej szansy nie dostana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom