>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 2 maja 2019 13:38 przez qowalsky6


05.05 Reds - City - a tu, to ja nie pomogę niestety, nic na siłę...



Wszystkie ekipy w najmocniejszych możliwie kadrach, w Adelaidzie sędzią Kurt Ams jakby co...



U mnie nic się nie zmieniło, uważam, że jutrzejszy mecz to klasyczny "no bet", za to na stronie ligi w ankiecie kto zwycięży, 64% uczestników opowiedziało się za zwycięstwem Redsów. Taka ciekawostka, ale zważywszy, że City to zespół bez większej ilości fanów wynik mnie nie do końca zaskoczył... Niech wygra lepszy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Adelaide United - Melbourne City 1:0 po dogrywce



Melbourne City @3,05 fortuna ⛔



Ciężki mecz do typowania jak zresztą zauważył @qowalsky6 ale dawno mnie tu nie było, więc trochę na przekór ankiecie A-League za drobne spróbuję zwycięstwa City, w końcówce sezonu regularnego lepiej punktowali dzisiejsi gospodarze, ale patrząc na ich bezpośrednie H2H widać, że MC im "nie leży". U siebie ostatni raz pokonali City ponad 2 lata temu, od tego czasu 2 zwycięstwa gości i remis, a w ogólnym rozrachunku nie potrafią ich pokonać od 7 spotkań (4 wygrane City i 3 remisy), wiadomo, że statystyki nie grają, ale...



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
majekx 698K

majekx

Znawca A-League


I wg buków Adelaide jest lekkim faworytem. Ja jednak zagram undery. Kurz lubi taktykę a'la niemiecki drugoligowiec, czyli na zero z tyłu. City też napastnikami nie oszołamia. Obawiam, się że z tej pary szaleństwa bramkowego nie będzie (obym się mylił, ale..) i dlatego:



 



Un2,5 - @1,69 - 2j ✅



Un1,5 - @3,05 - 0,5j ✅



 



+2,4j



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik


A ja pierdziele:) over 1,5 w drogowce za drobniaki dla zabawy:) 



kurs 3,8



 



ale bieda mecz:) gole padną chyba w karnych:D
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


Poniżej bramki z ostatnich spotkań, skrót Redsów i Victory:



https://www.a-league.com.au/video/every-goal-hyundai-a-league-elimination-finals-0



https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-adelaide-united-v-melbourne-city-2



https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-melbourne-victory-v-wellington-phoenix-2



Następna faza play-off, coraz bliżej Grand Final!



10.05 Glory vs Reds - 1 po @ 1,75 (teraz spadają) pobrana za monetę, kto ogląda A-league, to pewnie wie dlaczego. Oczywiście w tej fazie wszytko możliwe, ja jednak wybieram kierunek na Pope i Glory. KTF!



edit Po horrorze w karnych Glory jest w finale, ale moneta na ⛔ Szkoda, to był mecz od nieba do piekła, ale grunt, że przeszli dalej... Na live coś tam nawet się ugrało :) Teraz finał...



12.05 Blues Sky vs Big V - no bet, oba zespoły będą po AFC w Korei. Wszystko możliwe...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


Szybki przerywnik w postaci AFC, do Daegu poleciał rezerwowy skład Victory czyli rozsądek wziął górę. W takim razie handi pobrałem za monetę na Koreańczykow po @ 1,66.,  bo im się 3 punkty przydadzą :) 2 bramki powinni strzelić więcej od gości :) GL!



Edit ft 4-0 niestety ale na luzie weszło. Czułem pogrom dlatego dałem nawet monetę i ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
10.05 Glory vs Reds - 1 po @ 1,75 (teraz spadają) pobrana za monetę, kto ogląda A-league, to pewnie wie dlaczego. Oczywiście w tej fazie wszytko możliwe, ja jednak wybieram kierunek na Pope i Glory. KTF!


 



No i mamy półfinał, obie ekipy w optymalnych możliwie składach, mam nadzieję, że gospodarze utrzymają dotychczasowoą formę i poradzą sobie z podopiecznymi Kurza. W Perth słonecznie i gorąco, na stadionie już wcześniej będą imprezy, Popovic liczy na wsparcie fanów Glory. I ja też im kibicuję w dzisiejszym spotkaniu. GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik


Moi drodzy wracam po dłuższej przerwie; jak  to dzisiaj będzie?

jak zwykle zastanawiam się nad zakładami under/over iii nie rozumiem dlaczego lecą na łeb na szyję.. każdy kto widział choć jeden mecz Adelaide... dają 1,7(?!) na over2,5.. oglądałem z doskoku mecz MC-Adelaide no i.. padaka klasyczna; ja rozumiem że Perth w gazie itp itd ale goście bankowo będą się bronić szczelnie jak to Kurz, taktyk wielki poukłada i kto wie czy karnych nie bedzie... co myślicie? ma ktoś inne spojrzenie na ten mecz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik


Coś też mnie tu śmierdzi 1:0 albo 2:0 , kursy na over np. W forbecie stoją od kilku dni over 1.75 i under... który zaryzykuję, wiadomo to Play offy i zupełnie inna gra, ostrożna itd. 



Under 2.5 



Kurs 1.98
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik


Na szybko bo zaczęli. 



1 i ov2,5 - 2,45 na fortunie



Mnie dopuszczam innego scenariusza!!:)



chociaz ze swoją Barceloną trzy dni temu też nie dopuszczałem innego scenariusza niż final ligi mistrzow ;) 



 



hmmm warte jeszcze chyba over 1,5 samo Perth 1,65. Zobaczymy:)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


Perth live, 1 ht po @ 2,60 ✅ za drobne. Jedna już była ale VAR i nie uznali...



edit live 1-0 30 min. no kto jak nie Castro :) ?



edit ht 1-0 a spokojnie mogło być więcej, tak, czy siak w celu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik


Ale ładnie, brawo qowalsky, masz nosa ;] Pierwsza bramka ... dlaczego nie uznali, po co ten var ? :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 10 maja 2019 13:14 przez isztwan


Ale ładnie, brawo qowalsky, masz nosa ;] Pierwsza bramka ... dlaczego nie uznali, po co ten var ? :/



Że niby piłka nie przekroczyła całym obwodem lini bramkowej. Z tego co pokazali ciężko było być za/przeciw decyzji :)



Jeszcze Isaias brzydko fauluje Castro, nieładnie ... oj nieładnie Redsi... ht 1-0 fajnie, fajnie ale to dopiero połowa. Ja dalej trzymam kciuki za jedynkę bo moneta, którą położyłem pre jeszcze wiruje na kole for(4)tuny. PS Nie pamiętam abym chociaż z 5 razy (co za czasy ...) w tym sezonie rzucał srebrem :) więc nerw jest...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik


Strzelam na live over3,5 @3,95; prawdopodobnie ostatni mecz Adelaide w tym sezonie, Perth bardzo fajnie wygląda, myślę że jeszcze trochę kulną a i goście jakoś nad wyraz aktywni
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 10 maja 2019 13:45 przez karlooos


Strzelam na live over3,5 @3,95; prawdopodobnie ostatni mecz Adelaide w tym sezonie, Perth bardzo fajnie wygląda, myślę że jeszcze trochę kulną a i goście jakoś nad wyraz aktywni



No nie wiem, ale życzę GL pod warunkiem, że to będzie np. 4-0 :)
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


To może i ja spróbuję coś ukłuć na live, nie spodziewam się tutaj fajerwerków, ale Perth powinno podwyższyć wynik i awansować do finału, dziwne jakby po takim sezonie ich tam zabrakło, no ale to tylko piłka, więc wszystko jest możliwe



Kolejny gol: Perth @2,40 Totolotek ✅

DW 2:0 @3,75 Totolotek ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Do góry Bottom