>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2019 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi


IRLANDIA: Premier Division



Witam. Dzisiaj podam "suche" typy z jednym zdaniem opisu. Wszelakie zapytania proszę zadawać na priva.



Cork City-Finn Harps - TYP 1. Korek bez wygranej od 6 kolejek. Dzisiaj w obu ekipach mega szpital. Bez 6-8 zawodników z dwóch stron. Dla mnie rotacyjni zmiennicy dwa razy lepsi u gospodarzy. Mam nadzieję że Rebelsi przypomną sobie co to jest "Kocioł Czarownic" i chociażby wymęczą tą wygraną.



Derry City-Bohemians - TYP BTS. Cyganie czyli goście nie stracili gola od 3 kolejek. Derka to bramkostrzelna ekipa więc prolonguję wymianę ciosów. W obu drużynach brakuje po jednym zawodniku z podstawowego składu.



UC Dublin-Sligo Rovers - TYP 1X. Może BTS ? Studenci i Sméagole w pełnych składach.



Waterford-Dundalk - TYP 2. Gospodarze mają dobrze nastawione celowniki zwłaszcza u siebie i kąsają niemiłosiernie ale Drwale chyba już złapali formę. Zwłaszcza że The Blues bez paru zawodników. Kusił BTS po sutym kursie ale poszedłem na łatwiznę.



Shamrock Rovers-St. Patricks - TYP 1. The Hoops po dwóch porażkach biorą to spotkanie. Minus taki że to dwie najbardziej znienawidzone ekipy w Irlandii plus wysokie morale Patsów po 3 zwycięstwach z rzędu. Oba zespoły z paroma ubytkami będą gryzły trawę ale Shams wygryzie ją bardziej.



 
Otrzymane punkty reputacji: +126
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik


Dundalk złapało niezłą formę i dzisiaj powinni to wykorzystać. z początku nie wyglądało to tak dobrze ale widać z meczu na mecz progres. Shamrock natomiast po świetnym początku w odwrocie co pokazał ostatni mecz między tymi drużynami gdzie gospodarze na prawdę mieli sporą przewagę. momentami goście nie mogli wyjść z własnej połowy dopiero przy wyniku 2:0 pozwolili im na trochę więcej i skończyło się to bramką Vojica. dzisiaj mecz z Waterford to trudny teren ale trzeba iść z prądem tak więc 3 punkty dla Dundalk
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik


#1



29 Apr 2019 8:45 pm Waterford -v- Dundalk Regional Sports Centre



Over 2 Goals 



@ 1,50



Both Teams To Score



@ 2,10



 



Dundalk chyba sie obudził, Waterford tylko w jednym spotkaniu u siebie w tym sezonie nie strzeliło gola..



 



 



#2

29 Apr 2019 8:45 pm Derry City -v- Bohemians Dublin  Brandywell Stadium




Over 2 Goals 



@ 1,65



 



Miał iść over 2.5, bo Bohs tylko jeden raz w tym sezonie zaliczył powyżej 2.5..idzie bezpieczniej



 



 



#3



29 Apr 2019 9 pm Shamrock Rovers -v- St. Patricks Athletic Tallaght Stadium



Both Teams To Score 



@ 2,43



Over 2 Goals 



@ 1,72



 



Patsi grają, The Hoops dwa mecze w dupe..więc po mojemu bramki powinne paść..
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik


# 1 



3 May 2019 8:45pm Bohemians Dublin -v- Cork City Dalymount Park



Draw 



@ 3,25



Both Teams To Score



@ 2,23



Jestem tutaj za swoimi, ale czuję, że to może być ciężkie spotkanie. Od jakiegoś czasu Cyganie nie mieli szczęścia w spotkaniach u siebie z Rebelsami i pomimo tego, że aktalnie znajdują się w dużo lepszej dyspozycji podział punktów jak najbardziej możliwy. 



 



 



# 2



3 May 2019 8:45pm St. Patricks Athletic -v- Waterford Richmond Park 



Over 2 Goals 



@ 1,68



Both Teams To Score



@ 2,23



Jedni i drudzy lubią strzelać więc nie kombinuję. Tylko te wyjazdy Watreford....



 



 



# 3



3 May 2019 8:45pm Dundalk -v- Derry City Oriel Park



Dundalk 



@ 1,41



Both Teams To Score



@ 1,88



Jak wspominane było w poprzedniej kolejce, Dundalk się obudził i u siebie powinni po ciężkim spotkaniu pokonać Derry. Tym bardziej, że gospodarze doskoczyli do Shamrock Rovers. Przyjezdni w delegacji całkiem bramkostrzelni dlatego też i w tym spotkaniu ryzykuję BTTS.



 
 
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik


W tym sezonie można powiedzieć, że FD prawie w ogóle mnie nie interesuje ale dzisiaj za drobne spróbuję i wszystkie spotkania na wyczucie...



 



#1 



3 May 2019 8:45 pm Athlone Town -v- Cobh Ramblers Lissywoollen



Both Teams To Score



@ 1,65



 



#2 



3 May 2019 8:45 pm Drogheda United -v- Longford Town United Park



Both Teams To Score



@ 1,63



 



#3 



3 May 2019 8:45 pm Cabinteely -v- Shlebourne Stadbrook



Shelbourne Dublin



@ 2,35
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League


Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia - Premier Division

Godz: 20:45

Spotkanie: Bohemian F.C. - Cork City F.C.

Typ: Bohemian F.C.⛔0:1

Kurs: 2.05

Bukmacher: Fortuna



Analiza:



Zapraszam do Irlandii gdzie w tamtejszej Premier Division na Dalymount Park zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w 15 serii gier miejscowe Bohemian Football Club a w gości przyjedzie zespół Cork City Football Club.



Bohemian F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 14 meczach zdobyte 30 punktów co daje obecnie 3 miejsce w tabeli ligowej natomiast Cork City F.C. plasuje się na 8 pozycji w tabeli irlandzkiej Premier Division ze zdobytymi 13 oczkami w swoich 14 spotkaniach ligowych tego sezonu.



Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 4 zwycięstwa oraz 2 remisy i bilans bramek 7-1 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane oraz 5 porażek z bilansem bramowym 7-12.



Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo na swoim Dalymount Park zespołu gospodarzy którzy więcej ligowych punktów obecnie mają przywiezionych z wyjazdów jednak grali tam 2 spotkania więcej niż na swoim terenie i to właśnie na swoim stadionie są niepokonani do tego nie tracą u siebie w tym sezonie ligowym bramek i mają tylko 1 gola straconego na 6 spotkań co jest dobrym wynikiem do tego mają u siebie obecnie lidera strzelców z 7 bramkami Daniela Corcorana który jest w formie i moim zdaniem tutaj też może to udowodnić wbijając Cork City jakąś bramkę a goście no cóż ostatnio na wyjazdach 4 porażki z rzędu w których stracili 7 bramek strzelając tylko 1 gola i moim zdaniem jednak gospodarze którzy są wyżej w tabeli ligowej wykorzystają swój potencjał do tego to że grają na swoim terenie i wygrają dopisując tym samym 3 punkty do tabeli ligowej.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League


Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia - Premier Division

Godz: 20:45

Spotkanie: Derry City F.C. - St Patrick's Athletic F.C.

Typ: Derry City F.C. ⛔ 1:1

Kurs: 2.05

Bukmacher: Fortuna



Analiza:



Zapraszam do Irlandii gdzie w tamtejszej Premier Division na Brandywell Stadium zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w 16 serii gier miejscowe Derry City Football Club a w gości przyjedzie drużyna St Patrick's Athletic Football Club.



Derry City F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 15 meczach zdobyło 25 punktów co daje obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej natomiast St Patrick's Athletic F.C. plasuje się na 5 pozycji w tabeli irlandzkiej Premier Division ze zdobytymi 21 oczkami w swoich 15 spotkaniach ligowych tego sezonu.



Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 4 zwycięstwa oraz 3 przegrane i bilans bramek 10-7 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, 2 remisy oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 5-6.



Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo na swoim Brandywell Stadium zespołu gospodarzy którzy w tym sezonie ligowym u siebie przegrywali tylko z 3 obecnie najlepszymi zespołami tabeli ligowej do tego na swoim terenie dzisiejszego gościa ogrywali ostatnio 3 razy z rzędu a goście na wyjazdach grają w kratkę jednak myślę że w tym spotkaniu dobra u siebie drużyna jaką jest Derry City F.C. nie pozwoli sobie na stratę żadnego punkciku gdyż pozwoli im się to zbliżyć do podium Primera Division w Irlandii.
 
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik


#1



10 May 2019 8:45 pm Bohemians Dublin -v- Dundalk Dalymount Park



Over 2 Goals 



@ 1,71



Draw 



@ 3,30



 



 



# 2 



10 May 2019 8:45 pm Cork City -v- UC Dublin Turners Cross



Cork City 



@ 1,40



 



 



# 3 



10 May 2019 8:45 pm Derry CIty -v- St. Patricks Athletic Brandywell Stadium



Both Teams To Score 



@ 2,05



Over 2 Goals 



@ 1,68



 



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 10 maja 2019 20:39 przez zeus.


#1



10 May 2019 8:45 pm Bohemians Dublin -v- Dundalk Dalymount Park



Over 2 Goals 



@ 1,71



Draw 



@ 3,30



 



 



# 2 



10 May 2019 8:45 pm Cork City -v- UC Dublin Turners Cross



Cork City 



@ 1,40



 



 



# 3 



10 May 2019 8:45 pm Derry CIty -v- St. Patricks Athletic Brandywell Stadium



Both Teams To Score 



@ 2,05



Over 2 Goals 



@ 1,68



 



 



 



Trudna kolejka. Ja wiem, że kurs do du...y, ale jak Cork przegra ze



Studentami, to ja już tu nie będę pisał. 



Edit



No mają 1-0 :)



Edit2



Sheppard się przełamał... edit ft 2-0 :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik


Ja po ostatniej, krwistej kolejce też zwątpiłem i miałem to wszystko rzucić w pi.... :) ale daje sobie ostatnia szansę ????



Kurs cienki, ale Cork pograny w dublu z Over 2 Derry vs. St. Patricks.



Co z tego będzie, pożyjemy zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 10 maja 2019 21:06 przez zeus.


Ja po ostatniej, krwistej kolejce też zwątpiłem i miałem to wszystko rzucić w pi.... :) ale daje sobie ostatnia szansę ????



Kurs cienki, ale Cork pograny w dublu z Over 2 Derry vs. St. Patricks.



Co z tego będzie, pożyjemy zobaczymy.



Na Brandywell z overem nie powinno być problemu, ale taki pewny jak kolega maer że Candystripes wygrają to ręki bym za to nie oddał :) Typu nie neguję, ale maer chyba nigdy Derry nie oglądałeś :) 



PS Liczę na Twoją (maer) uczciwości, możesz mi odpisać Tak/Nie. Jeśli oglądałeś to odszczekam...



edit



W Derry 1-1, okazje były na 2-1 i 1-2, ale to wróżenie z fusów a nie analizy... jeśli chodzi o kolegę maera :) Bez obrazy, guzik wie o Irlandii...
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
Przed meczem nie zdążyłem, idzie live:





#1

11 May 2019 8:00 pm
Waterford -v- Sligo Rovers Regional Sports Centre



Both Teams To Score

@ 2,00




 
 ​
 
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
LIVE 23'



Waterford United Fc 1:1 Sligo Rovers FC 



1. POŁOWA - PONIŻEJ/POWYŻEJ 2.5

TYP: powyżej 2.5

@ 2.20
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
cytat z dnia 10 maja 2019 21:41 przez qowalsky6

cytat z dnia 10 maja 2019 21:06 przez zeus.


Ja po ostatniej, krwistej kolejce też zwątpiłem i miałem to wszystko rzucić w pi.... :) ale daje sobie ostatnia szansę ????



Kurs cienki, ale Cork pograny w dublu z Over 2 Derry vs. St. Patricks.



Co z tego będzie, pożyjemy zobaczymy.



Na Brandywell z overem nie powinno być problemu, ale taki pewny jak kolega maer że Candystripes wygrają to ręki bym za to nie oddał :) Typu nie neguję, ale maer chyba nigdy Derry nie oglądałeś :) 



PS Liczę na Twoją (maer) uczciwości, możesz mi odpisać Tak/Nie. Jeśli oglądałeś to odszczekam...



edit



W Derry 1-1, okazje były na 2-1 i 1-2, ale to wróżenie z fusów a nie analizy... jeśli chodzi o kolegę maera :) Bez obrazy, guzik wie o Irlandii...


Fakt Derry City nigdy nie oglądałem ale liczyłem że wygrają 1:0 lub 2:1 patrząc na to ilu zawodników strzelało dla nich bramki wyglądało to dużo lepiej niż goście do tego ostatnie H2H było bardzo po stronie gospodarzy. No ale cóż skończyło się remisem 1:1 chociaż Derry prowadziło.
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
 17.05. 20:45 Cork City-Dundalk   
 17.05. 20:45 St. Patricks-Bohemians   
 17.05. 20:45 UC Dublin-Shamrock Rovers   
 17.05. 21:00 Finn Harps-Waterford
 

IRLANDIA: Dywizja 1
 17.05. 20:45 Athlone-Bray   
 17.05. 20:45 Galway-Longford   
 17.05. 20:45 Wexford-Shelbourne   

 
Witam serdecznie. Dzisiaj podam wam dokładne wyniki najlepszych 5 irlandzkich typerów z moich płatnych typów które czasem od nich wykupuję. Zrobiłem to z czystego altruizmu a i być może będzie to pomocne dla kogoś w naszym wspólnym ogrywaniu "Zbuków".



Zatem:



Rebelsi-Drwale - 0:1, 1:2, 1:3, 1:2, 0:2

Patsi-Cyganie - 0:1, 1:1, 1:2, 0:1, 0:2

Studenci-The Hoops - 0:2, 0:3, 0:3, 0:3, 0:2

Harfy-The Blues - 1:0, 1:2, 1:2, 1:1, 1:1



The Town-Mewy - 0:2, 1:2, 0:2, 0:1, 0:1

Tribesmen-De Town - 0:2, 0:2, 1:2, 0:1, 0:1

Małolaty-Muszelki - 0:2, 1:3, 1:3, 0:1, 0:3



Zobaczymy co zastaniemy przed 23.00. Pozdrawiam wszystkich i życzę samych trafnych typów.  

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +95
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
live

Sligo vs Derry

Gospodarze nieźle wyglądali w ostatnich meczach, ba miejscowi wróżą im zwycięstwo z Candystripes, ale ja myślę sobie, iż z Bit'O Red jednak nie wygrają, dlatego miedziak dnb na gości po skromnym @ 1,55 za pobiorę... GL!

edit

0-0 ft mecz na x z lekką przewagą gości, nie wiem co miejscowi "widzieli" w gospodarzach, finalnie zwrot...
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


psycho pytanie mam odnosnie meczu Cobs - Limerick



Czy ktoras z druzyn ma problemy finansowe? ciekaw jestem jak tam sprawy finansowe w tej lidze



We wczesniejszych kolejkach byly dwa podejrzane mecze, dzis wlasnie ten powyzej



Szla kasa na wysoki wynik jak i 2/2 i ht win Limericku - wszystko siadlo, wynik 2-3, 0-2 ht



Ciekawe to dla mnie gdyz nigdy wczesniej nie zaobserwowalem podejrzanych meczy w tej lidze, a gielde i azje sledze od dawien dawna



 



Dzieki
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Cześć. Problemy finansowe to ma praktycznie każdy zespół w 2 lidze. Jeżeli chodzi o te dwie drużyny to Dziady z Cobh mają dwa-trzy razy mniejszy budżet od Lims. Duże wałki w Irlandii robi się w Pucharach. Celowo lepsze ekipy remisują ze słabszymi by mecz był powtórzony i wtedy z wpływem z biletów, reklam etc..dzielą się na pół. Z tego co wiem nawet Dundalk i Shamrock kombinują jak mogą. Rok temu Amerykanie posiadający 25 procent Bournemouth chcieli kupić Dundalk...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom