>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour: Monachium, Estoril - 29.04.19-05.05.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP




Miejsce: Monachium, Niemcy

Data rozgrywania: 29.04.2019 - 05.05.2019

Nawierzchnia: Clay (Outdoor)

Kategoria: ATP 250

Pula nagród: €586,140

Oficjalna strona turnieju: https://www.bmwopenbyfwu.de

Lista Startowa: https://www.bmwopenbyfwu.de/spieler


Drabinka:

Plan gier:

Zwycięzca singla 2018: Alexander Zverev

Zwycięzcy debla 2018: Ivan Dodig/Rajeev Ram





Miejsce: Estoril, Portugalia

Data rozgrywania: 29.04.2019 - 05.05.2019

Nawierzchnia: Clay (Outdoor)

Kategoria: ATP 250

Pula nagród: €586,140

Oficjalna strona turnieju: http://millenniumestorilopen.com/en/

Lista Startowa: http://millenniumestorilopen.com/en/news/millennium-estoril-open-presents-best-draw-ever/


Drabinka:

Plan gier:

Zwycięzca singla 2018: Joao Sousa

Zwycięzcy debla 2018: Kyle Edmund/Cameron Norrie



 



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
naspokojnie 76

naspokojnie

Użytkownik


Daniel Taro @ 1,70 fortuna  ✅



Szkoda, że taka cisza w dziale, ale widzę, że nie tylko tutaj niestety. Nie mam zbytnio czasu na pisanie "analiz" dlatego w paru zdaniach dosłownie o tej perełce na dziś.



Po drugiej stronie Humbert, który owszem w tym sezonie duży progres, ale jest to typowy grajek na szybkie nawierzchnie. Z cegłą on nie ma zbytnio nic wspólnego i ktoś tak regularny jak Japończyk nie powinien mieć problemów z ograniem Francuza, który będzie tutaj miał nie tylko "problemy" z poruszaniem się, ale ze złapaniem odpowiedniego tajmingu.



Praktycznie brak doświadczenia, przede wszystkim gry na cegle Humberta, Taro który na pewno liczył na lepsze występy w Barcelonie czy Monte Carlo tutaj na pewno nie poleci w pierwszej rundzie i nie z Francuzem. Japończyk zrobi to co potrafi najlepiej, czyli postawi ścianę i Francuz sam te piłki będzie wyrzucał. Osobiście widział bym tutaj 1,5 na Japończyka



a i tak bym to brał, gorąco polecam ten bet!



NA SUCHO



Nishioka @ 1,70 totolotek ✅



Pedro Sousa @ 1,90 fortuna ⛔ dobry deal



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Domingues - De Minaur 2 @ 1,83 ⛔



Pinn



De Minaur dawno nie grał, ale rozegrał w Estoril sparing z Joao Sousą. Dziennikarze byli mocno zdziwieni postawą Kangura,oczywiście na plus. Domingues ziemniak, ale poziom niżej, więc idę w kierunku Alexa.



Andreozzi - Dellien 2 @ 1,96 | 0:2 @ 3,19⛔⛔



Pinn



Jak dla mnie sprawa bardzo prosta. Guido w słabiutkiej formie, gość gra niesamowicie nieregularnie i potrafi psuć seryjnie. Dellien obecnie życiowka, powinien powtórzyć wynik z Rio, gdzie wygrał pewnie 2:0.



Sonego - Fucsovics over 22g @ 1,71✅



Pinn



Zapowiada się wyrównane starcie, gdzie może minimalnym faworytem jest Włoch ze względu na formę. Z drugiej strony w hierarchi wyzejr stoi Marci, który potrafi też grać na clayu. Obaj solidnie serwują, dlatego pewnie w over.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Estoril (Portugalia), ziemna

Godzina: 14:30

Spotkanie: Salvatore Caruso - Pablo Cuevas

Typ: 1

Kurs: 3,15

Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Spotkanie 1 rundy turnieju głównego w Estoril. Co ciekawe obaj panowie grali w kwalifikacjach i spotkali się ze sobą w 2 rundzie tych kwali, gdzie lepszy okazał się Włoch Caruso wygrywając 2-1 (6-4 , 5-7 , 6-4).Cuevas w turnieju głównym pojawi się jako Lucky Loser. Kursy w tym spotkaniu są podobne do tych z kwalifikacji i buki dość mocno faworyzują Urugwajczyka Cuevasa. Według mnie jednak skoro Caruso umiał sobie z Pablo poradzić w kwalifikacjach to nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobił to również w turnieju głównym. Owszem bardziej utytułowanym zawodnikiem jest Cuevas ale ma już na karku 33 lata i w ostatnim czasie grał bardzo dużo co było widać właśnie w tym spotkaniu w kwalach, gdzie po prostu zabrakło mu "paliwa". Teraz odpoczął trochę przed tym pojedynkiem ale według mnie górą znów będzie Salvatore. Przy tych kursach wolę iść w stronę Włocha, bo on po tej wygranej 2 dni temu nad Cuevasem ma pewną przewagę psychologiczną. Jasne, że Pablo będzie chciał się zrewanżować ale myślę, że spotkanie będzie w miarę wyrównane i znów zakończy się zwycięstwem Włocha w 3 setach.



⛔ 0-2 (2-6 , 2-6)
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik


Cuevas nie jedzie w ogole do Madrytu na przyszlotygodniowy turniej i w tym sezonie ma w planie grac tylko Rzym, wiec na moim zdaniem postara sie duzo bardziej w tym meczu niz w kwalifikacjach. Pablo ostatnio duzo gral, moze byc zmeczony, ale on w przyszlym tygodniu nie bedzie miec grania o wieksze pieniadze, bo oprocz Madrytu sa tylko challengery. Sadze, ze to wanza informacja pod katem typowania tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
naspokojnie 76

naspokojnie

Użytkownik


Jao Sousa @ 1,57 bwin ✅



 



BET DNIA ! TYGODNIA ! Broni tutaj punktów, wygrał w ubiegłym sezonie, po drugiej stronie chłopaczek, przed którym jeszcze sporo nauki a szczególnie na celge bo typowy ziemniak jak Portugalczyk to to nie jest i nie wyobrażam sobie tutaj porażki Sousy, wchodzę singlem mocno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik


J.Sousa-Popyrin 1 ✅



To ja sie przychyam do tego typu, czekajac na koniec meczu Kohslchreibera. Joao Sousa ma pewne miejsce w Madrycie w turnieju glownym, wiec jedna zmartwienie z głowy i warto byloby zagrac kilka meczow. Zreszta rok temu Joao Sousa poswiecicl Madryt na rzecz turnieju w Estoril i ostatecznei wygral calosc, chociaz byl tam tez mecz z jego imiennikiem Pedro Sousa, gdy Joao byl bliski porazki. Wlascwie Portugalczycy moga liczyc tylko na Joao Souse, ze odegra znaczaca role w turnieju. Chociaz tez to roznie bywa, bo Estoril jest jednak troche zapchajdziura miedzy duzo wiekszymi turniejami. Popyrin plus za kwalifkacje. Mlody Australijczyk zapisal juz kilka dobrych meczow w tym sezonie i przyszlosc przed nim. Popyrin triumfowal na juniorskim French Open w tamtym sezonie, ale to jednak dzis zupelnia inna gra bedzie wsrod portugalskiej publicznosci, a dla tak mlodego zaowdnika moze to byc problem i sam serwis Popyrina moze tu nie uratowac.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik


T.Monteiro-Fucsovics 2 ✅



Fucsovics niezbyt dobrze zaczal sezon na cegle, ale w ubieglym roku bylo podobnie. Wegier co prawda wygral po 1 meczu w Monte Carlo i Barcelonie, ale przegral tez odpowiednio z Norrie i Tsitsipasem, gdzie w meczu z Brytyjczykiem byl faworyzowany, a Grek nie dal mu wiekszych szans. Tutaj jednak troche lepszej gry i zwlaszcza bylo widac bardzo duza determinacje w meczu z Sonego, gdzie Wloch serwowal po mecz w ostatnim secie nawet. Sonego naprawde jcnak gra dobrze i Wloch pokonal tutaj jeszcze w kwalifikacjach po bardzo zacietcyh bojach monachijczyka Hanfmanna i Laaksonena, zostawiajac na korcie tyle walki, ze na pewno zalezalo mu na dalszej grze. Duzje roznicy pomiedzy Fucsovicsem i Sonego nie bylo i zadecydowaly detale, a Fucsovics wygral w calym meczu ledwo punkt wiecej. Wydaje mi sie, ze skoro Wegier przetrwal i ostal sie w turnieju to w meczu z Monteiro jest faworytem.



Monteiro udzial w turnieju zawdzecza duzym staraniom w kwalifikacjach i to zawsze nalezy docenic. Dzis Brazylijczyk zdemolowal Struffa i wlasnie to mnie odstrasza, bo tutaj ewidentnie Struff przeszedl obok meczu. Niemiec byl bardzo bardzo wyczerpujacym turnieju w Barcelonie i duzym boju z Nadalem, a w perspektywie ma jescze start w Madrycie, ktory musi zaczac od kwalifkacji i mam wrazenie, ze to bylo decydujace, bo Niemiec ostatnio gral naprawde bardzo dobrze i ledwo dwa gemy ugrane dzisiaj to naprawde mowi samo za siebie. Monteiro oczywiscie wykorzystal swoja dobra dyspozycje, ale Fucsovics moim zdaniem zostawi jutro na korcie tyle ile ma, bo nie po to wkladal tyle serca w mecz z Sonego, by teraz nie starac sie o zwyciestwo. Wegier wydaje mi sie lepszym zawodnikiem w grze kombinacyjnej. Obydwaj zawodnicy znaja monachijski turniej juz i mieli okazje wygrywac tutaj mecze, ale typuje w strone Fucsovicsa.
 
naspokojnie 76

naspokojnie

Użytkownik


Pablo Cuevas @ 1,84 unibet ZWROT



Halo Halo! Cóż to za cisza!? Buki wariują i sypią value. Prawdziwa perełeczka jak na moje oko. Doskonale wiemy jakim zawodnikiem jest Fabio i nie będę tutaj już pisał odnośnie jego zachowania i tak dalej. Wygrał Mastersa, więc teraz będzie zjazd i jestem tego pewien, tym bardziej że gramy 250 w Portugalii i prawda jest taka, że zaangażowanie stu procentowe ze strony Włocha nie będzie, źle zacznie, straci podanie, zaraz będzie irytacja i uśmieszki pod nosem. Po drugiej stronie Cuevas, który wraca do poważnej gry i w porównaniu do Włocha na pewno motywacja jest zdecydowanie większa, tym bardziej że spokojnie jest w stanie wygrać całą imprezę. Wygrał czelka w Tunezji, bardzo dobrze wyglądał w Budapeszcie, tutaj spacerek totalny w pierwszej rundzie z Caruso. Wszystko a to dosłownie wszystko moim zdaniem jest po stornie Urugwajczyka, który obecnie nie może pozwolić sobie na przebieranie w turniejach jak to zwykle robił Fabio a fakt, że wygrał w Monte Carlo nie dawno jeszcze bardziej utwierdza mnie w tym typie.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
cytat z dnia 1 maja 2019 18:18 przez naspokojnie


Pablo Cuevas @ 1,84 unibet



Halo Halo! Cóż to za cisza!? Buki wariują i sypią value. Prawdziwa perełeczka jak na moje oko. Doskonale wiemy jakim zawodnikiem jest Fabio i nie będę tutaj już pisał odnośnie jego zachowania i tak dalej. Wygrał Mastersa, więc teraz będzie zjazd i jestem tego pewien, tym bardziej że gramy 250 w Portugalii i prawda jest taka, że zaangażowanie stu procentowe ze strony Włocha nie będzie, źle zacznie, straci podanie, zaraz będzie irytacja i uśmieszki pod nosem. Po drugiej stronie Cuevas, który wraca do poważnej gry i w porównaniu do Włocha na pewno motywacja jest zdecydowanie większa, tym bardziej że spokojnie jest w stanie wygrać całą imprezę. Wygrał czelka w Tunezji, bardzo dobrze wyglądał w Budapeszcie, tutaj spacerek totalny w pierwszej rundzie z Caruso. Wszystko a to dosłownie wszystko moim zdaniem jest po stornie Urugwajczyka, który obecnie nie może pozwolić sobie na przebieranie w turniejach jak to zwykle robił Fabio a fakt, że wygrał w Monte Carlo nie dawno jeszcze bardziej utwierdza mnie w tym typie.



Fognini się wycofał z turnieju.
 
naspokojnie 76

naspokojnie

Użytkownik


 



Ludziska! STS w ofercie obecnie (superoferta) na zwycięstwo Goffina z Sousą ma kurs 3,45 !!! Gdzie, jest wszędzie rzędu 1,50 ! Owszem, broni tu Portugalczyk punktów a Dawidek zdecydowanie pod formą, ale grzech nie skorzystać, najwyżej rozliczą po 1,00



e; już 3,32 minus podatek to i tak ogromne a to ogromne value



===== &gt;&gt;&gt;&gt;  https://zapodaj.net/6dd4569884af0.png.html
 
hazardzista93 353

hazardzista93

Użytkownik


Na moje oko perełka na dzisiaj to Kohlschreiber i stawiam grubo. Tak jak wspomniał kolega wyżej, w obstawianiu tenisa głównym czynnikiem obok umiejętności jest zaangażowanie w dany turniej i po oglądnięciu ostatniego meczu z Seppim uważam, że niemiec zagra na 100 % i łatwo poradzi sobie z Chaczanowem, który ostatnio raczej nie błyszczy.



Kohlschreiber @ 1.62 ✅



Kohlschreiber 2:0 @ 2.55 za połowę stawki ✅



unibet



edit: z tym Goffin na STS faktycznie niezłe jaja, ciekawe czy pomyłka czy co... profilaktycznie oczywiście pograne, dzięki za info ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Kohlschreiber - Chaczanow 1 @ 1,68✅ | 2:0 @ 2,60✅



Pinn



Kolba zdecydowanie w lepszej formie i na mączce dużo bardziej doświadczony. Karen nawet w swoim najlepszym sezonie na mączce nie błyszczał, a obecnie to tylko cień tamtego zawodnika. Rosjanin jest zagubiony, zmiana rakiety w tym roku zupełnie niepotrzebna, powrót do starej w jednym z turniejów też nic nie dał. Forma kiepska, co potwierdzają wyniki. Na mączce bez zwycięstwa, bez wygranego seta i dziś także będzie ciężko. Niemiec z Seppim pokazał kawał dobrego tenisa i biorąc pod uwagę to, że gra u siebie i broni punktów za finał, idę pewnie w jego zwycięstwo.



Cuevas(-4,5g) - Baldi 1 @ 1,89✅



Pinn



Po kwalifikacjach dzień przerwy, nieco ponad godzinne spotkanie i znów dzień przerwy. Tak wyglądały ostatnie 3 dni Pablo Cuevasa, któremu odpoczynek potrzebny był, jak mało komu. Pokazał w drugim meczu z Caruso, że podczas gry na poważnie jest zupełnie innym zawodnikiem, nieosiągalnym dla zawodników z półki Chellengerów. Takim rywalem będzie dzisiaj Baldi, który ani niezbyt specjalnie spisuje się na mączce, to jeszcze ten sezon przeciętny, o ile nie powiedzieć słaby. W Estoril pokonał Kovalika, by później przegrać bardzo wyraźnie z Dominguesem 4:6, 2:6. Szanuję umiejętności Portugalczyka, ale Cuevasa stawiam znacznie wyżej, dlatego uważam, że Baldi nie będzie miał zbyt wiele do powiedzenia, a odpoczynek Urugwajczyka był tu kluczem.
 
T 1

tenisowyfuriat

Użytkownik


Goffin 1.56   Fortuna ✅



Wiem ze Sousa gra u siebie I broni punktow za zwyciestwo w zeszlym roku ale ide na przekor I uwazam ze to Belg dzisiaj wygra. Uwazam Goffina za znacznie lepszego teniste, a motywacji mu raczej nie zabraknie - po paru slabszych wystepach musi w koncu zaczac punktowac. Sousa w slabszej formie niz przed rokiem dlatego ide w strone Belga, ktory mam nadzieje ze sie przelamie I zagra dobry turniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Estoril (Portugalia), ziemna

Godzina: 15:30

Spotkanie: David Goffin - Joao Sousa

Typ: 2

Kurs: 2,48

Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Spotkanie 2 rundy i walka o ćwierćfinał. Belg Goffin dzięki rozstawieniu w 1 rundzie miał wolne i zmagania z tym turniejem zaczyna od tego spotkania. Portugalczyk Sousa z kolei w 1 rundzie pokonał Australijczyka Popyrina 2-1 (6-4 , 2-6 , 6-2). Tutaj mocno jestem zaskoczony tymi kursami. Owszem Goffin jest bardziej utytułowanym graczem i zajmuje lepszą pozycję w rankingu ATP ale w tym roku kompletnie jest bez formy. Jest to chyba jeden z jego gorszych sezonów póki co. Formą Joao też od początku roku nie grzeszy ale on tutaj akurat wie jak wygrywać, bo wygrał ten turniej w tamtym roku i najlepiej się jest przełamać na turnieju na którym po prostu ci szło rok wcześniej. On tutaj broni wielu punktów, jest zmotywowany i publiczność oczywiście jest za nim jak na gospodarza przystało. Jednak nie to, że on tutaj broni wielu punktów jest dla mnie wyznacznikiem przy tym typie. Owszem jest to jeden z czynników, który wpłynął na to, że stawiam na Sousę ale głównym powodem jest jednak słaba forma Davida. Sousa jest tutaj na tych kortach ograny, natomiast David ostatni raz w Estoril pojawił się w 2013 roku. Jak dla mnie to kursy powinny być tutaj bardzo wyrównane na obu panów i z tymi wystawionymi przez buka nie zgadzam się i według mnie Goffin tutaj nie jest takim faworytem jak wskazują kursy. Próbuję tutaj niespodzianki, chociaż dla mnie osobiście ewentualne zwycięstwo Sousy niespodzianką nie będzie.



⛔ 2-0 (6-3 , 6-2)
 
seterpagan 506

seterpagan

Użytkownik


Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Estoril (Portugalia), ziemna

Godzina: 20:30

Spotkanie: Tiafoe F. - Nishioka Y.

Typ: 1

Kurs: 1.62

Bukmacher: Fortuna

Analiza:



Interkontynentalny pojedynek skrajnie różnych tenisistów. Dysponujący świetnymi warunkami fizycznymi młody Amerykanin zmierzy się z typowym tenisowym wyrobnikiem w osobie Japończyka Yoshihito Nishioki. Ten drugi to charakterystyczny wytwór japońskiego zainteresowania tenisem, którego flagowym przykładem jest Kei Nishikori. Są to tenisiści charakteryzujący się brakiem jakiejkolwiek wiodącej cechy. Nie posiadają ani wytrzymałości do gry obronnej, ani siły aby prowadzić owocną ofensywę. O tyle o ile ich powtarzalność może dawać pewne predyspozycje do gry na twardych nawierzchniach na mączce brakuje im argumentów, by pokonywać silniejszych i często dużo bardziej utalentowanych zawodników. Zakładam, że jeżeli młody Amerykanin nie przegra meczu w szatni, będzie w stanie wymusić swoją wolę na przeciwniku i odnieść zwycięstwo oparte na przewadze serwisowej oraz przyspieszaniu wymian. 



 



✅ 2 -1 (2-6, 6-3, 7-6)
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik


Berrettini-Kohlschreiber 2 ⛔



Coz tu duzo pisac. Jak co roku to samo. Kohlschreiber to zywa legenda turnieju w Monachium. Kohlschreiber mial tu przez dlugie lata swoja baze treningowa zanim przeprowadzil sie do Kitzbuhel i praktycznie zna tu kazda dziure w korcie. Na pewno Monachium to jeden z tych turniejow obok Kitzbuhel i Halle, ktory Niemeic w optymalnej formie zawsze byl w stanie wygrac. Niemiec wygral tu swoj pierwszy debiutancki tytul w 2007 roku. Ogolnie w sumie 3 turniejowe zwyciestwa i 3 finaly Niemca na przestrzeni jego wystepow w monachijskim turnieju, w tym dwa epickie finaly z Murrayem i Thiemem. Niemiecki weteran moze jeszcze pogra w przyszlym sezonie i chyba tyle jak mniemam. Wiadomo, ze co raz trudniej w tak zaawansowanym wieku wygrywac turnieje, ale nawet rok temu Kohli zaliczyl tu final. Dzis bardzo dobry mecz z Khachanovem . Berrettini jest z kolei po drugiej stronie i robi progres, on z kolei w tamtym tygodniu wygral swoj pierwszy w karierze tytul w Budapeszcie, ale sadze tez ze Wloch gra juz dkolejny mecz i co raz trudniej utrzymywac dobra dyspozycje, dlatego mysle, ze to idealne okolicznosci by Niemiec go zatrzymal na swoim podworku.
 
seterpagan 506

seterpagan

Użytkownik


Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Estoril (Portugalia), ziemna

Godzina: 20:30

Spotkanie: Cuevas P. - Tiafoe F.

Typ: 1

Kurs: 1.57

Bukmacher: Fortuna

Analiza:



 Oglądając wczorajszy pojedynek Amerykanina z Japończykiem Nishioką załamywałem ręce nad ilością mankamentów w grze tego pierwszego. Grane z zamaszystością forehandy były źle plasowane, poruszanie się w kierunku siatki karygodnie wolne, a zdolność podejmowania decyzji w kluczowych momentach fatalna. Pomimo tych wszystkich wysoce negatywnych cech, moja ocena Japończyka była słuszna i we wczorajszym meczu nie pokazał nic poza tenisowym rzemieślnictwem. Mimo to mecz trwał 2:27 i solidnie wymęczył Amerykanina. Fizycznie (po 5 gemach był solidnie zziajany) i psychicznie (nie wykorzystał dwóch piłek meczowych przy stanie 5-4 w trzecim secie, przez co musiał grać stresującego tiebreaka w którym zresztą przegrywał różnicą minibreaka, rzucał rakietą z frustracji). Dzisiaj po drugiej stronie siatki stanie specjalista od gry na mączce, Urugwajczyk - Pablo Cuevas. Posiada on wystarczające atrybuty fizyczne, aby nie dać się zdominować brutalnej sile forehandów Amerykanina i mam wrażenie, że będzie w stanie pokonać go nawet przy przeciętnym dniu doświadczeniem, spokojem i dobrze przygotowaną taktyką. Spodziewam się, że będziemy obserwowali długie wymiany w których Cuevas będzie rozrzucał Tiafoe po korcie zmuszając go do wysiłku, a długie wymiany z linii końcowej często będą kończyły się skrótami do których Amerykanin po upływie pół godziny nie będzie w stanie dobiegać. Amerykanin spędził na korcie już ponad 1,5 godziny więcej od Urugwajczyka, a śmiem wątpić, że to właśnie ten drugi jest lepszy kondycyjnie co spotęguje różnice tenisowych klas.



 



✅ 2 -1 (6-0, 6-7, 6-2)
 
hazardzista93 353

hazardzista93

Użytkownik


Garin +1,5 seta @ 1,77 ✅



Garin @ 3,15 za połowę stawki ✅



unibet



Garin ostatnio złapał formę, oglądałem jego ostatni mecz z Schwartzmanem i zrobił na mnie duże wrażenie. Widać mega zaangażowanie w każdą wymianę, popełniał mało błędów, rzadko widzę sfrustrowanego Schwartzmana który podupada na duchu, ale Garin mu tak przebijał, że każdy by się podpalił. Zvereva oglądałem tylko pierwszy set z Londero i nic wielkiego nie pokazywał, grał swoje, ale jak dla mnie to wyglądał trochę nijako...
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
T 1

tenisowyfuriat

Użytkownik


Berrettini 2.30   Fortuna ✅



Owszem Niemiec gra u siebie I czesto robil tam swietne wyniki. Jednak lata leca I coraz trudniej bedzie mu to powtorzyc. Po drugiej stronie siatki utalentowany Barrettini ktory dobrze trzyma swoje podanie I swietnie czuje sie na kortach ziemnych. Mysle ze jak wyjdzie na mecz wystarczajaco skoncentrowany spokojnie wygra to spotkanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom