>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betclic legalny w Polsce

G 6

gracz7777

Użytkownik
Ludzie nie grajcie w tych krzakach z podatkiem macie trustly ecopeyz revolut możecie bezpiecznie grać w wielu bukach bez tego zlodziejskiego podatku
 
H 430

hanii

Użytkownik
Orientuje się ktoś co dzieje się z firma betclic/expekt? Grałem jeszcze na tym drugim przed banami, bo nagle zaczeli oferować jedne z najlepszych kursów na rynku ( bynajmniej na te rynki, które były dla mnie istotne). Jak analizuje cos na oddsportalu ta są wiecznie w top5. Jakas większa ekspansja? ????
P.S. Jakby tak weszli na nasz rynek biorąc podatek na siebie to sztos, konkurencja rozjebana ????
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Orientuje się ktoś co dzieje się z firma betclic/expekt? Grałem jeszcze na tym drugim przed banami, bo nagle zaczeli oferować jedne z najlepszych kursów na rynku ( bynajmniej na te rynki, które były dla mnie istotne). Jak analizuje cos na oddsportalu ta są wiecznie w top5. Jakas większa ekspansja? ????
P.S. Jakby tak weszli na nasz rynek biorąc podatek na siebie to sztos, konkurencja rozjebana ????
Nikt nie będzie brał podatku na siebie :/ weź ogarnij myslenie
 
Z 2

ziutek11113

Użytkownik
A orientujecie się czy jak kiedyś miałem konto u nich to teraz będę mógł założyć nowe, tak jak nowy klient i jak będzie znowu cashback to będzie mi przysługiwał?
 
J 18

jarcow

Użytkownik
Start w połowie lipca. Chcą wystartować jeszcze przed rozpoczęciem Ekstraklasy.

Jak przystało na taki kapitał liczę, że wezmą podatek na siebie i to bez żadnych ograniczeń (single, kursy, etc.)!!
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 3 czerwca 2019 09:48 przez jarcowStart w połowie lipca. Chcą wystartować jeszcze przed rozpoczęciem Ekstraklasy.

Jak przystało na taki kapitał liczę, że wezmą podatek na siebie i to bez żadnych ograniczeń (single, kursy, etc.)!!
No i się przeliczyles. Znając życie nigdy by nie dostali licencji gdyby zabrali podatek bo to by usmiercilo konkurencję a przecież nie oto w tym wszystkim chodzi
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
cytat z dnia 1 lipca 2019 19:51 przez ziutek11113Bieda, nawet nie ma cashback tak jak mieli przed ustawą, gówno... 
Cashback?  rozumiem, że chodzi Ci o opcję cashout?  czy to jakaś inna forma ?
W zakładce promocja jest info , że mają Cashout i pewnie działa tak samo słabo jak w innych polskich bukach.
Do tego mają jeszcze promo "multi+" czyli dodatkowa wygrana od min. 5 zdarzeń:  przy 5 +7% , przy 6 +14% , później +20% , +25% aż do 13 zdarzeń i +50%
Zatem jakieś plusy mają, ale nie wiele się to różni od już obecnych na rynku . No i nadal 12% podatku... 
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
cytat z dnia 2 lipca 2019 13:29 przez spiderman1984

Cashback?  rozumiem, że chodzi Ci o opcję cashout?  czy to jakaś inna forma ?
W zakładce promocja jest info , że mają Cashout i pewnie działa tak samo słabo jak w innych polskich bukach.
Do tego mają jeszcze promo "multi+" czyli dodatkowa wygrana od min. 5 zdarzeń:  przy 5 +7% , przy 6 +14% , później +20% , +25% aż do 13 zdarzeń i +50%
Zatem jakieś plusy mają, ale nie wiele się to różni od już obecnych na rynku . No i nadal 12% podatku... 
cashback a caskout to dwie inne rzeczy , i z pewnością chodziło osobie wyżej o cashback jak to było w starym betclicu
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Gram od kilku dni, póki co jestem niemile zaskoczony.

  jest podatek,
  nie ma czatu (na maile odpisują około 24h),
  nie ma opcji zaakceptowania zmian kursu przy zakładzie live (i w ten sposób można zakład wysyłać w nieskończoność),
  cashout to fikcja, na 40 kuponów nie został mi  zaproponowany (mimo, że wszystko wskazywało, że powinien wskoczyć),
  wyliczenie % obrotu bonusem to na pewno nie matematyka (wg. nich 2600 z 3200 to 49% - mimo, że spełnione wymogi),
  dość ciężko znaleźć zakład, który nas interesuje

 
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
W polskich bukach z podatkiem to sobie mozna conajwyzej postawic tasiemke raz na jakis czas 4fun XD
Nie wiem jaki sens ma granie z 12% podatkiem skoro mozna grac bez niego?
 
Do góry Bottom