>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału Ligi Mistrzów [30 kwiecień - 1 maj 2019]

Status
Zamknięty.
F 265

fcporto1992

Użytkownik
czytaj z dnia 30 kwietnia 2019 20:34 przez ranczo0123
cytat z dnia 30 kwietnia 2019 19:16 przez q7dwa9


co do kartek to nie patrzcie na średnią kartek w lidze hiszpańskiej tylko jak sędziuje w LM bo to inna bajka jest ... Taka tylko mała uwaga ...



 



Swoją drogą ma ktoś stronkę gdzie są pokazane składy i kto ma żółte kartki ? Bo w którymś meczu Ajaxu z Juventusem to chyba połowa składu Holendrów miała żółtka a nie wiedziałem tego przed meczem a by się pograło under ...



Po cwiercfinalach kartki sie kasuja ziomeczku i do polfinalow wszyscy przystepuja z czystym kontem.



To czemu Son pauzował ?
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
cytat z dnia 30 kwietnia 2019 20:34 przez ranczo0123
cytat z dnia 30 kwietnia 2019 19:16 przez q7dwa9


co do kartek to nie patrzcie na średnią kartek w lidze hiszpańskiej tylko jak sędziuje w LM bo to inna bajka jest ... Taka tylko mała uwaga ...



 



Swoją drogą ma ktoś stronkę gdzie są pokazane składy i kto ma żółte kartki ? Bo w którymś meczu Ajaxu z Juventusem to chyba połowa składu Holendrów miała żółtka a nie wiedziałem tego przed meczem a by się pograło under ...



Po cwiercfinalach kartki sie kasuja ziomeczku i do polfinalow wszyscy przystepuja z czystym kontem.


a to moze z Realem było hmm w kazdym badz razie z 4-5 zawodników miało zolte kartoniki ... szkoda ze nie podal nikt stronki ...
 
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 30 kwietnia 2019 23:43 przez fcporto1992
czytaj z dnia 30 kwietnia 2019 20:34 przez ranczo0123
cytat z dnia 30 kwietnia 2019 19:16 przez q7dwa9


co do kartek to nie patrzcie na średnią kartek w lidze hiszpańskiej tylko jak sędziuje w LM bo to inna bajka jest ... Taka tylko mała uwaga ...



 



Swoją drogą ma ktoś stronkę gdzie są pokazane składy i kto ma żółte kartki ? Bo w którymś meczu Ajaxu z Juventusem to chyba połowa składu Holendrów miała żółtka a nie wiedziałem tego przed meczem a by się pograło under ...



Po cwiercfinalach kartki sie kasuja ziomeczku i do polfinalow wszyscy przystepuja z czystym kontem.



To czemu Son pauzował ?



Bo dostal kartke w ćwierćfinale.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Barcelona - Liverpool

Typ: remis ⛔ 3:0

Kurs: 3.80

Bukmacher:  Fortuna

Analiza: Drugie półfinałowe starcie tegorocznej Ligi Mistrzów do Katalonii przyjeżdża Liverpool. Faworytem są gospodarze, którzy w ostatni weekend zdobyli kolejne mistrzostwo Hiszpanii i mogą się już tylko skupić na europejskich rozgrywkach, natomiast piłkarze Kloppa do ostatniej kolejki będą prawdopodobnie walczyć z Manchesterem City o mistrzostwo Anglii i to jest na pewno handicap w stronę piłkarzy Barcelony. Niemniej jednak liczę na zmysł taktyczny Niemca, który ustawi i zmotywuje swoich piłkarzy oraz na geniusz najlepszego piłkarza Premier League  Virgila van Dijka, który będzie musiał zatrzymać Messiego i spółkę. Ofensywy w obu ekipach są niesamowite u gospodarzy Messi, Suarez i Coutinho, a u gości Salah, Mane i Firminho.  Dodatkowym aspektem jest to, że Barcelonie nigdy nie udało się wygrać u siebie z drużyną Liverpoolu. Po cichu liczę nawet na niespodziankę, jeżeli tak w ogóle można nazwać zwycięstwo Liverpoolu, kurs w granicach @2,7 na zwycięstwo bez remisu, wygląda ciekawie, jednak mój główny bet na to spotkanie to podział punktów. Barcelona na pewno będzie grała swoje, czyli ich tiki-taka i "tysiace" podań, Liverpool skupi się pewnie na kontatakach, w których czuje się najlepiej i liczę, że jeden lub dwa z nich zakończą golem, uważam, że zdobycz bramkowa w delegacji może być kluczem do finału, a już remis bramkowy przywieziony z Katalonii na pewno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


21:00 Barcelona - Liverpool



1# Barcelona -3.5 gola w meczu @ 2.73 x 10j



Ew. wygrana: 24.02



Fortuna



 

Dzisiejsze widowisko jest meczem na miarę finału, lecz obie drużyny muszą się zmierzyć ze sobą w półfinale aby do tego finału dojść. Barcelona jak i Liverpool byli stawiani w roli faworytów do wygrania Ligi Mistrzów, lecz moim zdaniem większa presja ciąży tutaj na ekipie gospodarzy, którzy chcą zdobyć potrójną koronę. Liga wygrana, na koniec maja finał Pucharu Króla, a dzisiaj trzeba zrobić duży krok naprzód w kierunku wymarzonego finału w Lidze Mistrzów. Barcelona w ostatnich ligowych spotkaniach nie zachwycała swoją grę oraz zdobyczą bramkową, lecz grała konsekwentnie swój futbol i dążyła do celu. Valverde stosował dość sporo rotacji i przyniosło to dobre rezultaty w postaci zdobytych punktów na miarę mistrza kraju. Dzisiaj gospodarze z pewnością muszą zagrać na zero z tyłu, a tu odpowiedzialni są min za to w świetnej dyspozycji Ter Stegen, Pique, Lenglet czy Alba. Na pewno wielką nie wiadomą jest kto zagra na prawej obronie. Szybki Semedo czy być może niezawodny w takich spotkaniach Roberto. W pomocy i ataku bez większych zmian, choć w drugiej połowie zapewne zobaczymy Dembele i Vidala, ten drugi haruje jak wół, natomiast szybki Dembele przyda się w drugiej połowie na lekko zmęczonych rywali.. Dużo osób pisze czy mówi, że losy tego pojedynku rozstrzygnie Messi. Być może tak będzie, że zobaczymy kolejny jego magiczny wieczór, ale nie zapominajmy o takich piłkarzach jak Suarez, Cotuinho czy niedoceniany Rakitić, którzy potrafią również rozstrzygnąć losy meczów. Przejdźmy do gości, którzy są na pewno bardziej dojrzałą ekipą niż rok temu. Liverpool to przede wszystkim świetny atak w postaci Mane-Firmino-Salah. Ja jednak chciałbym zwrócić uwagę na ich grę w obronie. Po przyjściu Alissona oraz Van Dijka tu wiele się poprawiło. Bardzo dobrze do ofensywnych akcji podłączają się boki obrony czyli Robertson i Alexander-Arnold. Dzisiaj wszyscy boczni obrońcy będą mieli sporo pracy.  To, że Klopp robi tutaj wielką robotę wiemy już dawno, bo tak świetną pracę wykonywał w Borussii Dortmund, lecz słaby był jego komentarz wczoraj w postaci, że Camp Nou to nie jest świątynia futbolu. No nic, mam nadzieje, że dzisiaj ta świątynia rozbłyśnie w świetne księżyca. Barcelona będzie grała swoje czyli tiki-taka. Nie będę zdziwiony jak Liverpool zarzuci pressing od pierwszych minut na rywala, które Barcelona tak bardzo nie lubi i będzie musiała przetrwać. Kolejnym atutem gości są kontrataki. Gospodarze muszą tracić jak najmniej głupich piłek w środku pola bo to może się skończyć gole/golami. Podsumowując, gospodarze muszą zmusić rywala do biegania i szukać spokojnie swoich szans w ataku pozycyjnym. Liverpool trzeba wymęczyć podaniami i tak ja to widzę. Okazji do goli na pewno nie zabraknie, ale oby skuteczność również nie zawiodła i tym samym widzę tutaj skromne zwycięstwo Barcelony. Na koniec chcę dodać, że Messi będzie dzisiaj odznaczony Krzyżem św. Jerzego , czyli najważniejszego odznaczenia w Katalonii. Jedynym piłkarzem, który do tej pory otrzymał to odznaczenie, był w 2006 roku Johan Cruyff



FC Barcelona: ter Stegen; Roberto/Semedo, Piqué, Lenglet, Alba; Rakitić, Busquets, Arthur; Messi, Suárez, Coutinho.



Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Matip, van Dijk, Robertson; Henderson, Fabinho/Keita, Wijnaldum; Salah, Firmino, Mane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik


Barcelona - Liverpool

Typ: Czy będzie gol samobójczy? TAK.

Kurs: 7.00 (STS)




Typ: Czy będzie rzut karny? TAK

Kurs: 2.70 (STS)






Podpisuję się pod tym co napisał @waldi1979 - jak dla mnie spotkanie raczej na remis. Barcelona faktycznie nie powinna w takim meczu zaskoczyć Liverpoolu, nie spodziewam się rewolucji pod względem podejścia do meczu. Będzie profesjonalizm, dużo podań, gra kombinacyjna, próba zakręcenia angielskim obrońcami w oczekiwaniu na "błysk" Messiego albo dobrze spisującego się Suareza. Liverpool też najprawdopodobniej będzie grał "swoje" czyli będzie próbował gry z kontry i dużo walki w bocznych sektorach boiska z agresywnym odbiorem piłki włącznie. Klopp to doświadczony trener i dobrze wie, że nie może pozwolić Barcelonie na dużo, nie może pozwolić na swobodne "rozkręcanie" się akcji bo przy xxx podaniach nawet najlepszy obrońca może się po prostu w którymś momencie zgubić a przecież aktualnym mistrzom Hiszpanii kreatywności nie brakuje. Stąd właśnie moje typowanie. W takich spotkaniach gdzie mierzą się dwa bardzo mocne zespoły zawsze jest miejsce na niespodziankę/pomyłkę. Obydwie drużyny będą na pewno bardzo skupione ale...no właśnie, nie tylko wysiłek fizyczny, ciągłe skupienie też generuje zmęczenie. Może to być za późno odstawiona noga, chwilowy spadek adrenaliny czy zwyczajna pomyłka w ustawieniu przy stałym fragmencie gry itp.

Co do rzutu karnego - myślę podobnie jak w przypadku 1 typu. Strach przed utratą gola może doprowadzić to zbyt ostrej reakcji w polu karnym u każdej z drużyn a w 1 spotkaniu na tym poziomie czy dla gospodarzy czy dla gości - każdy stracony gol jest de facto na wagę złota. 



Zobaczymy...
 
R 125

roger12

Użytkownik


Tylko że, Barca ma tą świadomość, że jeśli dziś nie wygrają u siebie to tak naprawdę przegrają ten półfinał. Bo na Anfild to Barcelona nic korzystnego nie wywiezie. Dlatego wg mnie ten mecz jest dla Barcy kluczowy na własnym stadionie. A dodatkowo to tutaj nawet wygrana 1 golem Barcy będzie za mało. Dlatego idę w Handi Barka -1,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League


Tyle tu widzę typów w stronę Liverpoolu, nie za bardzo wiem czemu - bo kurs jest kuszący? Chyba tylko dlatego. Nie wiem, no dla mnie argument typu, że tam jest mobilizacja czy świetna trójka / stoper z tylu bo to goowno nie argument - w Barcelonie jest identyczna sytuacja. Ponadto Barca podejdzie na pewno z większym luzem psychicznym, że udało jej się wykonać zadanie nr. 1 w tym sezonie czyli Mistrzostwo - Liverpool nie ma tego "przywileju" i gdzieś z tyłu głowy na pewno Jurgena i piłkarzy jest fakt, że jeszcze trzeba powalczyć o mistrzostwo a to chyba ważniejszy cel dla nich, choć w LM na pewno broni przez to nie złożą. 

Przypomnieć trzeba, że pójście w stronę Liverpoolu to trochę szaleństwo ale to tylko moja opinia. W rozgrywkach Champions League, Camp Nou to po prostu twierdza. Na ostatnie 28 meczów, wygrali 25 z nich, 3 zremisowali. Ostatnia porażka w LM na swoim stadionie miała miejsce dokładnie 6 lat temu - 01/05/2013. Co na to Liverpool ? W pałę wszystkie mecze grupowe na wyjeździe, włącznie z Napoli i Crveną. PSG to ryzyko porażki było wliczone, ale Napoli to jednak półka niżej, żeby nie wspomnieć o Crvenie. Na wyjazdach w tym sezonie wygrali z Porto, które jest na podobnym poziomie jak Azzurri oraz z Bayernem, który grał piach. 

Oczywistym jest, że w Liverpoolu ofensywa naprawdę robi wrażenie i będą starać się zrobić wszystko aby już w Hiszpanii zrobić sobie zaliczkę, ale Barcelona za Valverde gra rozsądnie,cierpliwie i konsekwentnie, starając się nie dopuścić do kontr. Jednak to LM i rozluźnienie nawet na 10 minut może skutkować stratą 2-3 bramek (choćby mecz z Lyonem i końcówka w wykonaniu FCB). 

Katalończycy wiedzą o tym, że jeżeli myślą o półfinale, to MUSZĄ wygrać dzisiejsze spotkanie, strzelając minimum dwie bramki, żeby mieć z czym jechać do Anglii, bo na Anfield będzie piekielnie trudno. U siebie są bardzo mocni, w LM również - 4:0 z PSV, 5-1 z w/w Lyonem czy ostatnie 3-0 z United, pokazuje, że lubią tu grać i wydaje mi się, że spokojnie są w stanie wygrać to spotkanie, jednak Liverpool też jest w stanie ukłuć Barcelonę. Szczerze  to mam nadzieję, że tego nie zrobią, a żeby Anglicy wygrali, Barca musi zagrać po prostu kiepski mecz, albo LFC fenomenalny, a w to ciężko mi uwierzyć. Ponadto, że są w uprzywilejowanej pozycji, mając rewanż przed własną publiką.



Główny typ:

Barcelona + BTS @3,30 



Typy poboczne:

Barca @1,95

Barca -1,5 @3,35
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik


Dzisiaj Barca Podejmuje Liverpool. Ciężko jest wytypować wynik bo obydwie drużyny wychodzą w formacji 4-4-3 w najsilniejszych składach. Stawiam na rożne powyżej 10,5 według mnie bardziej pewne.
 
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Barcelona - Liverpool

Typ: over 1.5 fauli na Messim

Kurs: 1.40
✅

Bukmacher: Unibet/Betsson

Analiza:




Zaraz mecz takze na szybko. Kogo jak kogo ale tego Pana to Liverpool bedzie musial wszelkimi mozliwymi srodkami kasowac i minimum te 2 razy Messi powinien byc faulowany. Faktem jest, ze Liverpool to druzyna ktora gra dosyc czysto dlatego brutalnosci sie tutaj nie spodziewam natomiast nieprzepisowo kilka razy mimo wszystko powinni go zatrzymac. Polecam do jakiegos dubla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
naspokojnie 76

naspokojnie

Użytkownik
cytat z dnia 30 kwietnia 2019 17:29 przez naspokojnie


Witam. Zdecydowana większość szuka czegoś w stronę Liverpoolu i buki doskonale zdają sobie z tego sprawę, mało kogo takie kursy nie kuszą, ale buki głupie nie są i będzie mnóstwo osób szło w stronę Anglików patrząc na formę i miejsce, w którym podopieczni Jurgena są w tym momencie. Pisanie, że obrona Liverpoolu jest najlepsza na świecie i Barcelona odbije się jak od muru jest za przeproszeniem zwykłą głupotą. Wyżej kolega zaczął porównywać danych zawodników obu ekip ze sobą i między innymi na podstawie tego ma ktoś zainwestować pieniądze ? Proszę was...to nie jest menadżer piłkarski. Tutaj większe znaczenie na styl gry, obecna sytuacja i forma obu ekip a nie to, że Pique przebija Matipa czy Arnold, Roberto. Czasem wydaję mi się, że ludzie nie zdają sobie sprawę kto to jest Messi. Nie ma czegoś takiego dla tego gościa jak "mur", on jako jedyny jest w stanie przebić się przez każdy i wkręcić w ziemię każdego, jak choć by Boatenga. Barca gra na Camp Nou i tak grającej Barcelonie i przy takiej dyspozycji Messiego nie daję żadnych szans na zwycięstwo The Reds, nie na Camp Nou. Messi poprowadzi Barcelonę po zwycięstwo w Lidze Mistrzów - wspomnicie moje słowa. Nie jestem sympatykiem Barcelony, ale wystarczy logicznie pomyśleć a nie kombinować na siłę bo kurs "zachęcający"



Wszelkie sympatie czy wręcz przeciwnie w bukmacherce trzeba odłożyć na bok i choć nie chcę, aby to Barca wygrała LM to jednak sądzę, że tak to się skończy. Messi jest za duży na ten świat, za duży.



BARCELONA @ 1,95 1xbet ✅



Cóż ja mogę napisać? KRÓL JEST TYLKO JEDEN.  ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom