>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, problemy i zgłoszenia nt. konkursu

M 1,5K

marcingal

Użytkownik


Mam propozycję dot. kursu minimalnego. Czy można byłoby zjechać do 1,75? Chodzi mi o linie na zawodników. Często kursy są poniżej 1,80 co już dyskwalifikuje z podania tego typu. W przypadku overow, handicapów można wziąć po prostu inną linię ale w przypadku zawodników już nie jest to możliwe. 
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Popieram kolegę. Mamy powiedzmy 4 zawodników proponowanych przez etoto z czego 2 juz odpadnie na ptk lub reb z powodu niższego kutsu w postaci 1.73.
cytat z dnia 1 maja 2019 05:49 przez marcingal
Mam propozycję dot. kursu minimalnego. Czy można byłoby zjechać do 1,75? Chodzi mi o linie na zawodników. Często kursy są poniżej 1,80 co już dyskwalifikuje z podania tego typu. W przypadku overow, handicapów można wziąć po prostu inną linię ale w przypadku zawodników już nie jest to możliwe. 



 
 
chamberlain 423,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi


Jakby była taka możliwość, proszę o dodanie typów jak pojawi się temat na środę, bo w późniejszym czasie mogę nie wyrobić się z czasem, z góry dzięki.



 



1. Denver Nuggets - Portland Trail Blazers



Denver Nuggets Handi -3.5 pkt OT @ 1.80



Under 220.5 pkt OT @ 1.80



Enes Kanter under 15.5 pkt OT @ 1.95



 



EDIT: Dodałem sam.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


Mam takie pytanie odnośnie asyst, dlaczego ich nie można obstawiać? Teraz codziennie będzie właściwie po jednym meczu, więc pora rozszerzyć trochę tą ofertę. Nie wiem czy było zgłaszane, a jeżeli tak to sorry.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP


Asysty wprowadzimy, kurs 1,8 nie zostanie obniżony. Jutro podam oficjalne info 
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 1 maja 2019 22:19 przez mkl


https://forum.bukmacherskie.com/temat/156390-1-runda-24-kwietnia-sroda/?page=2#post-6837516



Ostatni typ nie został zaliczony na plus. Oczywiście zjadło mi się po kropce 5 za co przepraszam ale nawet jak policzymy under 10pkt to zapas jest spory bo Green zdobył w tym meczu tylko 7 pkt.



Nie chodziło o kropkę czy 5 po kropce, na to nikt nie zwraca uwagi. Chodzi o to że napisałeś "Green", jakby to miało wszystko wyjasniać, przecież w tej serii było dwóch Greenów, drugi z LAC i na obu były podobne linie. Trudno żebym się domyślał co podmiot liryczny miał na myśli. Po twoim wyjaśnieniu mogę poprawić, ale tylko ten jeden raz, na przyszłość proszę podawać wyraźnie i klarownie kogo i czego dotyczy typ.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
cytat z dnia 2 maja 2019 11:11 przez ted


Od dziś można typować również o/u na asysty gracza.



@ted



Takie pytanko odnośnie tych asyst.



Chodzi o to że 4 z typów może być ten typ na asysty któregoś z zawodnika czy po prostu w swoim 3 typie wybieramy między punktami, asystami i zbiórkami?



Tak tylko pytam żeby potem nie było niejasności.
 
shakira 1,5K

shakira

Użytkownik


Ja tylko zgłosze ze 1 runde 23 kwietnia nie mam podliczonej więc prosze o sprawdzenie i oczywiscie policzenie.



I jeszcze 1 runde 25 kwietnia tez nie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP


Ok poprawione. 1 Rundę i tak wygrywa suchyy, więc nie wrzucam tabelki. Zmiany uwzględnione 
 
Do góry Bottom