>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
P 164

piecosiem

Użytkownik
cytat z dnia 1 maja 2019 03:36 przez mark


Widziec a użyć to kolosalna różnica . Jak sie nie uzywa to lepiej sie nie wypowiadac ????



Jak sie cos czyta, nalezy robic to ze zrozumieniem. Napisalem ze opcja jest, czy dziala? Odpisalem ze nie wiem bo uzywam innej.
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik


Mark robi niepotrzebne zamieszanie. Na sile probuje "cos pokazac" (nie wiem co - chyba to ze sie mylił piszac wczesniej iz nie ma bukmacherów). Dlatego ponizej zamieszam aktualne zestawienie kilkunastu firm bukmacherskich ktore akceptuja BEZ PROBLEMÓW wplaty i wyplaty metoda paypal (JEST ICH MNÓSTWO - POWTARZAM A ZNALEZIENIE INFO O TYM TO 2 MINUTY ROBOTY). Mark piszac wczesniej, iz nie ma bukmacherów akceptujacych te metode platnosci byl poprostu w bledzie. Konczac bo "chora rozmowa" trwa zbyt dlugo i wnosi aby zamet, ponizej zamieszczam dwa linki do aktualnych zestawień kilkunastu bukmacherów ktore akceptuja PayPal (tzn dzialaja bez problemu, to nie polska):



https://www.onlinebetting.org.uk/banking/paypal.html



https://www.cheekypunter.com/deposit/paypal-betting-sites/



Bez odbioru.



U powyzszych bukmacherów Paypal dziala bez problemu, sam korzystałem z bet365, WH i Unibet kilka tygodni temu. ŻADNYCH PROBLEBÓW. POLECAM SERDECZNIE.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP


Najpierw należy przeczytać to co się samemu napisało, później zrozumieć,jeśli się nie zrozumieło przeczytać kolejny raz itd,itd,itd



 



widzę, że paypal jest wpłaty i wyplaty



 



Ja też widzę ale nie da się użyć.  Widzę Skrill i widzę neteller ale też nie da się użyć.  Widzę bank Teoretyczniemozeszwyplacic też nie da się użyć. 



 



Rozumiesz już, że nikogo nie obchodzi co widzisz ? Tylko to co używasz 



Korzystam w ich firmach z wypłat prawie codziennie A nie używam kryptowalut więc kto ma o tym większe pojęcie? Ja czy Ty ?
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP


Robin przemiła sympatyczna osobo nie drażni mnie bo nie ma po co



Pokaż mi 1 bukmachera ,który przyjmuje wpłaty od Polaków w Paypal w tym momencie. Za tydzień,miesiąc A może nawet rok



Nabije Ci reputacji jak nikt. Oczywiście nie grupa 1xbet gdzie przez może 1 czy 2 minuty jest to mozliwe,mnie się nigdy nie udało.Ale może są tacy ludzie temat długi jak morze



Gdyby kolega zapytał się o inne państwa mogę wymienić nie 3 ale z 30 ,może wiecej
 
P 164

piecosiem

Użytkownik


Misiu kolorowy, udaj sie strone wstecz i przeczytaj ze zrozumieniem jego pytanie, moja odpowiedz i tak do skutku, az zrozumiesz. 

I zmien ton bo za malo mleka wypiles w zyciu i kuponow postawiles aby mnie tu pouczac. 

Zrob sobie rowniez aktualizacje bo skrill/neteller nie ma od ponad roku. Wiec cos slabo z twoim korzystaniem.

Nie odpisuj bo i tak nie przeczytam. 

 
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
cytat z dnia 30 kwietnia 2019 22:47 przez casuals


Jest jakiś buk gdzie można wpłacić Paypalem ?



Nie draznij? Ja wiem ze czekasz aby zeby mnie zbanowac znow, za prawde. Skoro pouczasz kolege wyzej by czytal ze zrozumieniem to ja Tobie proponuje zrobic to samo. Casuals pytał o bukmacherów - nie pytał o polski syf a ogolnie wiec moja odpowiedz jest jak najbardziej odpowiednia. To Ty napisales ze nie ma zadnego, bo myslisz ze kazdy gra u polskich zlodzieji. Tak wiec moja odpowiedz jest sluszna, Twoja tylko wtedy jezeli zaznaczysz ze Tobie chodzilo o polskich bukmacherow. Nie chce twoich punktow reputacji, mam swoich wystarczajaco duzo. Nie bede dalej kontynuowal tej rozmowy, ja napisalem wyraznie i wstawilem aktualne zestawienie kilkunastu ktore bez problemu akceptuja PayPal (dzialajace). Powtarzam jeszcze raz. Nie kazdy gra u polskich, a pytanie kolegi casuals bylo ogolne. Odpowiedzialem, polecam bo sam korzystalem nawet bedac w pl fizycznie. Temat skonczony z mojej strony. Pozdro
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP


Jestem ostatnią osobą ktora by kogos zbanowała za nic. Zapytał na Polskim forum bedac w Polsce wiec moja odpowiedz dotyczyła tylko i wyłacznie bukmacherów , ktorzy sa w Polsce nielegalni a w ktorych mozna nadal grac. Polscy legalni to ostatnia rzecz jaka by mi przyszla na mysl :D 



 



Jesli miał na mysli cos innego to po prostu żle zadał pytanie 



 



Dobranoc robin.on.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Jak ktoś nie śpi, to 



Avalanche - Sharks over 6 @ 1,79 zwrot



zwrot



Over 6,5 @ 2,19 OT⛔



:



Po tym co.widziałem w ich serii.i.dzisiaj, to bramki być powinny.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik


Piekny koreański wał leci Santillan z Jungiem. Jest dobry przykład do czego goście są zdolni jak sobie Reżyserują i podbijają kurs jak chcą 
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac


Shandong Luneng @4,1 (zanosi się na łamaka do HT jest 0:1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik


Popov/Gordieiev @ 1.744 1xbet, @ 1.70 ✅ bet-at-home



Giginoglu/Gogtepe @ 1.984 ✅ 1xbet - nie znam świata, w którym to Słoweńcy są faworytem



tie breaki w obu meczach, Popov/Gordieiev mieli 14-10 w decydującym i przy 14-11 sędzia najpierw przyznał 15 punkt dla UKR, następnie go zabrał, bo jednak nie widział autu, a liniowy nie widział bloku, więc uznał, że poszło po ręce, to już była równia pochyła do 14-15, ale jakieś siły znaleźli nasi sąsiedzi, by to wygarnąć i zapisać na swoje kont
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
cytat z dnia 1 maja 2019 10:45 przez slomiany400


Jakieś argumenty za tym betem?



 



Jeśli o mnie chodzi to delikatnie pograłem awans ze względu na:



- klasę rozgrywkowa która dzieli oba kluby



- gospodarze to TOP5 najwyższej klasy rozgrywkowej



- kurs, przed meczem kurs na home win 1,20 (w przerwie na awans 2,10)



- argumentów np kadrowych nie mam, bo liga chinska jest mi obca.



 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom