>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. Grand Prix Azerbejdżanu [26 - 28 kwietnia 2019]

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Wygląda to mniej więcej tak: Ferrari prowadzi grę ładną dla oka, ma optyczną przewagę, ale to Mercedes strzela gole.
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Oficjalnie: Williams da radę odbudować bolid Kubicy na wyścig w Baku. Zespół zapewnia, że ma odpowiednie części zamienne. "Pracujemy nad naprawą przodu bolidu Roberta. Wymienimy przednie zawieszenie (narożniki), hamulce oraz kolumnę kierownicy. " ????
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


GP Azerbejdżanu - wyścig, niedziela 14:10

Lider po 1 okrążeniu:

Typ: Kierowca startujący z Pole Position

Bukmacher: Bwin/STS/Fortuna/Bet365/Unibet

Kurs: 1.57
✅



Bardzo krotki dojazd do pierwszego zakretu i mysle, ze ciezko bedzie tutaj ograc na starcie Bottasa. Do tego spodziewam sie juz na 1 okrazeniu wyjazdu SC na tor z powodu jakiejs kraksy a jak wiadomo wtedy nie mozna wyprzedzac. Wyscigi w Baku sa rozgrywane od 2016 roku i za kazdym razem liderem po 1 okrazeniu byl zawodnik startujacy z PP. Skutecznosc to zatem 3/3. Bottas w tym sezonie jest bardzo solidny i bardzo szybki. Odzyskal to cos czego brakowalo w poprzednim sezonie. Gram to.



 



GP Azerbejdżanu - wyścig, niedziela 14:10

Obaj kierowcy drużyny Toro Rosso zostaną sklasyfikowani - NIE

Kurs: 2.00
✅

Bukmacher: Bet365/Unibet/STS/Fortuna



Moim zdaniem przynajmniej jeden zawodnik Toro Rosso nie osiagnie mety podczas jutrzejszych zmagan na torze. Juz kilka razy obcierali sciany podczas kwalifikacji a do tego Kvyat rozbil swoj bolid podczas FP2. Rosjanin zawsze przyciaga podczas wyscigu klopoty a Albonowi moze brakowac troche doswiadczenia z uwagi na to, ze jest to jego pierwszy sezon w F1. Tor w Baku nie wybacza bledow o czym bolesnie przekonali sie rozbijajac swoje bolidy o bande podczas tego weekendu chocby Stroll, Kvyat, Leclerc czy nasz Robert. Do tego Honda przygotowala na to GP pakiet poprawek w jednostkach napedowych co rowniez moze spowodowac jakis DNF.



 



GP Azerbejdżanu - wyścig, niedziela 14:10

Wszystkie auta ukończą pierwsze okrążenie - NIE

Kurs: 2.15
⛔

Bukmacher: STS/Fortuna/Bwin



Na koniec zostawilem rarytas jesli chodzi o kurs i prawdopodobienstwo wejscia typu. Chyba bukom sufit na glowe spadl, ze daja taki wysoki kurs na to, ze minimum jeden zawodnik skonczy to 1 okrazenie na bandzie. Baku to tor uliczny, nie wybaczajacy bledow z praktycznie brakiem wolnych miejsc na ewentualne wyjazdy po za tor ratujace skore. Zlapalem sie za glowe jak zobaczylem ile bukmacher placi za to zdarzenie. Nawet patrzac przez pryzmat treningow i kwalifikacji mozemy wyciagnac wniosek, ze cos tu chyba nie gra. Moje podejrzenie jest takie, ze kurs jest tak wysoki z uwagi na to, ze we wszystkich dotychczasowych wyscigach w tym sezonie wszyscy kierowcy zawsze konczyli 1 okrazenie w komplecie. Jutro bedzie inaczej.. ????



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik


To mój pierwszy typ na F1 chyba w życiu, ale podobnie jak kolega Nole pomyślałem... Tor uliczny więc wiecej sytuacji stykowych, ciasnych zakrętów do tego 2 bolidy na szybko składane... serce boli i trochę szkoda Kubicy ale jak widzę w sts kurs 2.0 na to czy oba bolidy Williamsa beda sklasyfikowane (NIE) to ja taki kurs biore z pocałowaniem ręki.

Wdg mnie lokata. 
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej


Tutaj zawsze był szalony wyścig i działy sie cuda, a to Ricciardo wygrał z ostatniej pozycji w 2017 bodajze a to Hartley zdobył punkty z konca stawki, a to na podium był ktoś kto nigdy na nim nie stał ( Stroll),  a w kazdym z wyscigów po 6 kierowców nie dojechało do mety, a kierowca startujący z PP nie stał nigdy na podium, wyscig cudów w tym Azerbejdżanie, dlaczego dzis ma być inaczej? A moze bedziemy świadkami jeszcze bardziej szalonego wyscigu? W stawce wieku debiutantów wiec , błędy popełnaija nawet doswiadczeni kierowcy. Dla mnie to takie GP ze tutaj zawsze ryzykuje kilka wiekszych kursów bo po prostu tych niższych tu nie warto grać ze względu na charakterystyke toru.



Pierwszy jaki mi przychodzi do głowy to lider po pierwszym okrązeniu. Prosta starowa jest dość długa a przede wszystkim jest szeroko i mozna juz tutaj pokusić sie o jakiś spektakularny atak. W pierwszej linii Merc ale ja nie jestem oewnien czy dojadą tak do pierwszego zakretu. Z tyłu dwóch zawodników którzy w tym roku świetnie startują, wiec mozna pokusic sie o ryzyko a tym bardzej kursy warte ryzyka, wiec tak



Lider po pierwszym okrązeniu



Vettel - kurs 9 STS



Verstappen - kurs 15 STS



Jak wyzej wspomniałem w stawce wielu debiutantów , bliskość band wiec licze ze wielu zawodników jednak niedojedzie do mety i jezeli tendencja została by podtrzymana ze szeciu zawodników nie konczy wyscigu wówczas kurs na taki zakład to 2,5 a ze nie dojedzie siedmiu to kurs 4,00 oba w STS



Popieram typ kolegi @ranczo0123 na to ze wszystkie auta nie ukończą pierwszego okrązenia, jeszcze załapałem sie na kurs 2,15 a obecnie jest on po 1,7 ale do dubla może byc. 



Wcześniej podałem tym na Maxa Verstappena w miejscach 1-3 po kursie 2,75, ryzykuje też na jego wygrana, gdyż tempo wysciogowe nie ustepowało Mercedesowi wiec zobaczymy, poza tym licze na przerwanie dzis zwyciestw Merca pomimo ich pierwszego rzędu wiec próbuje tak



Verstappen win kurs 12 STS



Vettel win kurs 4,2 Fortuna



Jeszcze tez gram taki tripel bo jakby udało sie dojechać do mety



Leclerc miejsca 1-6 kurs 1,3



Vertsppen miejsca 1,6 kurs 1,38



Gasly miejsca 1-10 kurs 1,42



ako 2,55



Redbulle tutaj szybkie mi mimo startu z konca stawki Gaslego mysle ze stac go na punkty, Leclerc wydawał sie tutaj najszybszy ale przez bład jedzie z P10 ale mysle ze conajmniej P6 nie bedzie problemu. Wszystko przy załozeniu ze omina ich kolizje i awarie



Kursy ryzkowne ale ten wysig taki jest, bardzo nieprzewidywalny, dzie i kurs 1,3-1,9 nie musi miec szansy powodzenia. Wiec niech kazdy przemysli ile ewentualnie połozyc na stole.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kebi 259

kebi

Użytkownik
https://twitter.com/SkySportsF1/status/1122447797775740928



Coś ciasno w tej Pit Lane ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik


Nie jest to blad buka bo w wyscigu nie osiaga sie czasow z kwalifikacji. Przeanalizuj czasy kwalifikiacji i najszybszych kolek poprzednich GP.



 



Co do niesklasyfikowania zawodnikow. Moim zdaniem zle celujecie. Williams jest slaby ale nie pod wzgledem awarii. Sa jedna z ekip, ktora wykazuje najlepsza niezawodnosc. Maja twz niezawodny silnik Mercedesa. Do tego Robert z pitlane a russel z tylu co tez daje im mniejsze szanse w uwiklanie sie w walke na starcie. 



Ja osoboscie celowalbym w nieklasyfikiwanie kogos z torro rosso (+)(jak ktos wyzej), kolejni w kolejce do odpadnecia to haas (+) i renault(+) Vettel w swoim stylu tez tdzies dzis moze przydzwonic walczac o pozycje.



Sa lepsze typy na zaklad, ze ktorys z zawodnikow nie bedzie sklasyfikiwany niz niz williamsy.



 



Swoja droga zlapalem win giovi z raikonenem zaraz po ogloszeniu startu raikonena z pitlane po 3.91. Bylo value
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom