>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour: Stuttgart, Anning, Stambuł - 22.04.2019-28.04.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP




Miejsce: Stuttgart, Niemcy

Data rozgrywania: 22.04.2019 - 28.04.2019

Nawierzchnia: Clay

Kategoria: Premier

Pula nagród: $886,077

Oficjalna strona: https://www.porsche-tennis.de/prod/pag/tennis.nsf/web/german-home

Lista Startowa: https://www.porsche-tennis.de/prod/pag/tennis.nsf/web/english-tournament_players

Drabinka:

Plan gier:

Zestawienie kursów: https://www.oddsportal.com/tennis/germany/wta-stuttgart/

Zwycięzca singla 2018: Karolina Pliskova

Zwycięzcy debla 2018: Raquel Atawo/Anna Lena Groenefeld





Miejsce: Anning, Chiny

Data rozgrywania: 22.04.2019 - 28.04.2019

Nawierzchnia: Clay

Kategoria: 125K

Pula nagród: $125,000

Oficjalna strona:

Lista Startowa:

Drabinka:

Plan gier:

Zestawienie kursów:

Zwycięzca singla 2018: Irina Khromacheva

Zwycięzcy debla 2018: Dalila Jakupovic/Irina Khromacheva





Miejsce: Stambuł, Turcja

Data rozgrywania: 22.04.2019 - 28.04.2019

Nawierzchnia: Clay

Kategoria: International

Pula nagród: $250,000

Oficjalna strona: http://istcup.net/

Lista Startowa: http://istcup.net/tr/oyuncular/

Drabinka:

Plan gier:

Zestawienie kursów:

Zwycięzca singla 2018: Pauline Parmentier

Zwycięzcy debla 2018: Shuai Zhang/Chien Liang



 



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !



 
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik


Tsurenko-Siegemund 2 ✅



Domowy turniej Siegemund. Niemka swiecila tu swoje najwieksze sukcesy, 3 seozny temu byla finalistka, a rok pozniej ten turniej wygrala. W ubieglym seoznie przegrala niby wczenie w 3 setach, ale Vandeweghe okazal sie pozniej finalistka. Wiadomo to jeden z nielicznych turniejow ceglanych rozgrywanych w hali. Siegemund bardzo dobry serrwis, atak i skrot plus obycie i determinacja, wiec tu powinno byc po prostu dobrze. Tsurenko wydaje mi sie tutaj debiutuje, ona stawia na regularnosc, ale ta hala i warunki bedzie sprzyjac Siegemund. Niemka powoli do przodu po klopotach zdrowowtnych, po turniejach w IWndian Wells i Miami bylo toeche czasu, wiec spodziewam sie mocnego uderzenia Siegemund tu w Stuttgarcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik


MERTENS 1.40 STS ---



Konsekwentnie przeciwko Ostapenko i Kasatkinie. Mertens w zeszlym roku swietny bilans na clayu i granie na hali jej nie bedzie wadzic,co innego Rosjanka - jak tu nie bedzie szedl serwis to praktycznie sama sie wykonczy frustracja,a dodatkowo drabinka nie sprzyja. Belgijka bedzie chciala dobrze rozpoczac sezon na mace i kasatkina,ktora sobie nie radzi w tym sezonie z nikim na hardzie, nie wyglada jakby nagle miala ograc przyzwoita zawodniczke na clayu.



PETKOVIC 1.75 STS +++



SEVASTOVA 1.73 STS +++
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Wang - Hsieh 2 @ 2,16 ✅| Hsieh 2:0 @ 3,45⛔



Pinn



Obie zawodniczki nie preferują gry na mączce, ale no trzeba na niej pograć. Hsieh ma dużo większe doświadczenie gry na tej nawierzchni, co moim zdaniem da jej przewagę. Z drugiej strony jej "siła" serwisu będzie łatwiejsza dla rywalki, ale Wang zupełnie nie pasuje na wolniejsze nawierzchnię. Wiemy jak gra Hsieh, jest nieustępliwa, a Wang potrafi być nieregularna i to bardzo, bo po formie z końcówki zeszłego roku śladu nie widać. 



Wydaje mi się, że technika i nieustępliwość Su Wei zrobi robotę i Wang nie będzie miała zbyt wiele do powiedzenia. 
 
exen 15

exen

Użytkownik


Karolina Pliskova - Victoria Azarenka 1 @1.73 fortuna ⛔



Pliskova pierwszy mecz na tej nawierzchni w tym sezonie, ale warto przypomnieć, że rok temu w Stuttgarcie wygrała ten turniej tracąc przez wszystkie fazy zaledwie jednego seta, dodatkowo Czeszka, która obecnie zajmuje 4 miejsce w światowym rankingu osiągnęła zadowalające rezultaty w Miami, Indian Wells i Australian Open, a także wygrała otwierający sezon turniej w Brisbane. Co do dyspozycji Pliskovej jestem przekonany, że w dzisiejszym spotkaniu również zrobi pierwszy krok by turniej w Stuttgarcie też nazwać tym udanym dla niej. Jej rywalką Białorusinka, Azarenka, która w dwóch setach pokonała Zvonareve, oglądałem to spotkanie i bliższy jestem tezy, że to Rosjanka sama sobie przegrała ten mecz w wyrzucając dobre piłki, albo podejmując złe decyzje w najbardziej kluczowych momentach starcia. Dodatkowo mączka ceglana nie jest zbyt wielkim atutem Azarenki, dlatego też większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu widzę w naszej południowej sąsiadce. 



Dodatkowo: 



Osaka win @1.63 ✅



Kontaveit win @1.62 ✅
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Sevastova - Siegemund 1 @ 2,14✅ | Sevastova 2:0 @ 3,67✅



Pinn



Zupełnie nie rozumiem tych kursów, a są może wywołane rzekomymi urazami Łotyszki. To wszystko okazało się jednak fejkiem i Anastasija gra. Ona potrafi bardzo dobrze grać na mączce, bardzo dobrze serwisuje i wykorzystuje grę kątową w swoich akcjach. Jest na ogół dość solidna i potrafi rozrzucać swoje rywalki niemiłosierne, a Siegemund nie należy do takich, które lubią biegać w obronie. 



Siegemund słabo serwuje, stąd tym bardziej nie rozumiem jej faworyzowania. Zwłaszcza jej drugi serwis jest słabiutki i można go łatwo zreturnować. Nawierzchnia pod halą w Stuttgarcie jest też dość mocno śliska, o czym wspominała Kiki Bertens, co też utrudni poruszanie się Niemce, dlatego idę pewnie w kierunku Sevy.



 



Kozlova - Mladenović 2 @ 1,97 ✅| Mladenović 2:0 @ 3,23✅ Iii



Pinn



Sprawa wygląda naprawdę prosto, gdyż umiejętności, doświadczenie i ogrania obu zawodniczek nie ma co porównywać. Od dawna Kiki miała problem z psychiką i wygrywaniem meczów, które powinna i podczas których była wyraźnie lepsza. Francuzka zaczęła współpracę z Saschą Bajinem, co zaprocentowało od razu wygraną nad bardzo groźną Dajaną Jastremską. Sądzę, że wiele najlepszego przed Kiki i jeśli będzie dobrze współpracować z nowym trenerem, to jakiś tytuł w tym sezonie zgarnie. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Sevastova - Kvitova(-2,5g) 2 @ 1,65✅



Pinn



Najpierw grałem na Kvitovą z Minenn, wczoraj na Sevastovą z Siegemund, a dziś po prostu "musiałem" wybrać i jak dla mnie, wybór jest oczywisty. 



Wszystko co pisałem o Sevastovej, to się zgadza. Dobry serwis, potrafi rozrzucać i na ogół jest solidna, ale na ten moment Łotyszka nie jest w swojej najwyższej formie i można znaleźć w jej grze wiele mankamentów. W starciu z Niemką popełniła bardzo dużo niewymuszonych błędów, co starczyło na słabą Siegemund, ale z pewnością nie starczy na Kvitovą.



Petra od jakiegoś czasu sobie schudła, zdecydowanie lepiej porusza się po korcie. Porównując do wczorajszej rywalki Sevy, to zdecydowanie lepiej serwuje i do tego wykorzystuje swój duży potencjał w leworęcznym serwisie. Nawierzchnia jest dość szybka, co tylko dodaje argumentów Czeszce. Można by tak wiele pisać, ale w skrócie, jest zdecydowanie lepszą zawodniczką i wydaje się być w dobrej dyspozycji, dobrze funkcjonował niemal każdy element w pierwszym spotkaniu i jest tu wyraźną faworytką.



 
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Martić - Gasparyan 



Gasparyan win @ 3,08 ⛔ | +4,5g @ 1,80 zwrot



Pinn | Uni



WTA w tym tygodniu jest bardzo udane dla mnie i liczę, że będzie również tym razem. Martic przedwczoraj ponad dwie godziny, a wczoraj 3 godziny i 19 minut. Ogromna dawka tenisa w dniu wczorajszym musi przełożyć się na dzisiejszą grę. 



Petra potrafi serwować dobrze, ale dziś nie spodziewam się dużej skuteczności, nogi nie będą raczej dobrze pracować, więc duża szansa dla Gasparyan.



Margarita nie jest w dobrej formie, ale trzy mecze już wygrała. Nabrała pewności i wygląda z meczu na mecz lepiej. Nie serwuje tak dobrze, ale jeśli podejdzie do tego meczu dobrze taktycznie, to powinna wygrać. Kiedyś wygrała 6-1 na Wimblu z Sereną Williams,więc grać na pewno potrafi.



Ogólnie ma dobry forehand, nieźle go prowadzi i choć technika tego uderzenia wzorowa nie jest,to potrafi być skuteczna, dlatego idę w jej kierunku.
 
wh1z 0

wh1z

Użytkownik


Martic P. - Gasparyan M. 2 @ 2.8 dafabet Kontuzja &gt; Zwrot



Martic to zawodniczka wyjątkowo chimeryczna i potrafi się zapalić w kluczowych momentach, nie tak dawno dostała od przeciętnej Linette. Tutaj już 3 bardzo wyczerpujące boje i myśle, że na dziś nie starczy sił. Generalnie powinna polecieć już z Bogdan, ale ta się zapaliła gdy wygraną miała prawie w kieszeni. Nie widzę jakis super umiejętności na clayu po stronie Martic by dawać jej taki kredyt zaufania. Gasparyan ogromny talent , który zniszczyły kontuzje. Powoli wraca do świetnego tenisa. Ten sezon jak na razie jak najbardziej na + i tu widać, że świetnie sie czuje. Clay to nie jest jej nawierzchnia, ale jest tu moim czarnym koniem do wygrania w tym turnieju. Prezentuje w tym sezonie naprawdę wysoki poziom i z turnieju na turniej jest progress jest w grze. Jak dla mnie to ona jest tu minimalną faworytką, a jest też młodsza i kto wie może po tych kontuzjach jeszcze kawałek pięknej kariery przed nią.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik


co do meczu Martic i Vondrouskovej



dzisiaj Hradecka byla spuchnieta jak burak po gotowaniu. Czeszka. ta wygrana, trafiala wszystko na linie, Lucie jedynie mogla odpowiedziec patelnia na wystawce, nie dobiegala do wielu pilek. mimo dobrego bh nie miala w tym meczu nic do powiedzenia. Martic preferuje podobny styl gry jak Vondruskova, ma troche mniejszy wachlarz zagran ale jest zwinna z dobra kondycja, 1,50 na czeszke mnie nie satysfakcjonuje, laski o podobnych gabarytach widze tam 3 setowke, nie napisze ze ze wskazaniem na chorwatke chociaz kto wie. czeszka szalu nie robi ma mocne i dokladne uderzenie z  punktu w punkt, Martic ugra seta moze i mecz.



 



Martic over 11.5 gema 1.86 ✅



mozna napisac, ze Vondruskova ma turbo sprezenie sie w newralgicznych momentach tb, ale tez widzialem jej meczze gdzie w jednym gemie potrafila poslac 3dfy. wiadomo mecz meczowi nie rowny i jak jej idzie to ciezko bedzie, aleekogo ona miala na swojej drodze do finalu same ociezale baby Kuznetsova,Tomljanovic, Strycova. Jedynie Sorribes sie wylamuje z tego schematu. Kazda z ponizszej trojki miala by  i miala problem co by dobiec do pilek granych na linie. z Martic jest inna sytuacja, zwinna jest bardzo preferuje ten sam styl gry i tu 2.5 na nia to jakies nieporozumienie. Nie chce pisac, ze Martic to wezmie ale seta na pewno ugra.



 



z ciekawostek, ale tym sie nie sugerujcie Martic ja opier..ila 3 razy



 



Jutro mi podziekujecie
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
cytat z dnia April 27, 2019, 3:35 p.m. przez wh1z


Martic P. - Gasparyan M. 2 @ 2.8 dafabet Kontuzja &gt; Zwrot



Martic to zawodniczka wyjątkowo chimeryczna i potrafi się zapalić w kluczowych momentach, nie tak dawno dostała od przeciętnej Linette. Tutaj już 3 bardzo wyczerpujące boje i myśle, że na dziś nie starczy sił. Generalnie powinna polecieć już z Bogdan, ale ta się zapaliła gdy wygraną miała prawie w kieszeni. Nie widzę jakis super umiejętności na clayu po stronie Martic by dawać jej taki kredyt zaufania. Gasparyan ogromny talent , który zniszczyły kontuzje. Powoli wraca do świetnego tenisa. Ten sezon jak na razie jak najbardziej na + i tu widać, że świetnie sie czuje. Clay to nie jest jej nawierzchnia, ale jest tu moim czarnym koniem do wygrania w tym turnieju. Prezentuje w tym sezonie naprawdę wysoki poziom i z turnieju na turniej jest progress jest w grze. Jak dla mnie to ona jest tu minimalną faworytką, a jest też młodsza i kto wie może po tych kontuzjach jeszcze kawałek pięknej kariery przed nią.



nie uderzam co do Twojego typu ale jesli piszesz, ze laska jest wyjatkowo chimeryczna. znajdz mi taka co nie jest, przeciez to jest stan umyslu dlatego sie gra wta. jezeli tego nie rozumiesz to odpusc sobie takie granie.



 



Nawet Mladenovic byla szykowana na no1 dopoki nie spotkala sie z Baczynski u siebie, nagle psycha sie posypala jak domek z kart. nie wliczam czarnych siostr bo to inna bajka tym bardziej kiedy gralja graly u siebie. Krycha do dzis sie nie moze pozbierac chociaz fizycznie nie odstaje. odejdzie era Williams slabej Pliskowej czy wybieganej Rumunki. Papiry na granie to miala ta fajna polska niemka skoczna z mocnycm serwisem i co po niej zostalo obrywa od Schfoos.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik


Kontaveit-Kvitova 2 ✅



Kvitova jest faworytka chocby ze wzgledu, ze to final, a Czeszka ma na koncie wygrane szlemy, turnieje rangi Premier Mandatory az po te najmniejsze. Kvitova wyciggnela dwa ciezkei mecze w tym turnieju, wczoraj pokonala bardzo dobrze grajaca w tym tygodniu Bertens, wiec wydaje mi sie , ze final tez zgarnie. Stuttagrt nie jest az tak duzym turniejem, ale nie jest tez tunrniejem o najnizszej randze. Niemniej jedak na liscie triumfatorek w Stugtggarcie jest praktycznie zawsze duze nazwisko, Kvitova startowala tu nieraz, ale tego tytulu jeszcze nie ma, wiec ma szanse dodac fgo do kolekcji. Mysle, ze Kvitova jesli by wygrala to odpusci w przyszlym tygodniu mniejsza Prage, gdzie triumfowala w ubieglym sezonie, wtedy punktowo bedzie sie wszytsko zgadzac, a Czeszka odpocznie przed startem w Madrycie. Kontaveit niewatpliwie zaczela grac dobrze, bo Estonka miala bardzo udany seozn na cegle w tamtym roku, ale rywalki Kvitovej na drodze Kvitovej wydaja mi sie trudniejsze, a Kontaveit jeden mecz dostala gratis i wcale nie jestem przekonany, ze  wyjdzie to na dobre, dlatego jednak widzi mi sie bardziej koncowy triumf Czeszki.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Vondrousova - Martić 1 @ 1,52 | -3,5 gema @ 1,95 ⛔



Pinn



Zdecydowanie idę tu w kierunku Czeszki, gdyż gra naprawdę świetny turniej i jest w świetnej formie. Żaden mecz, a nawet żaden set nie był zagrożony, wszystko szło pewnie i dziś powinno być podobno. Na ogół gra ostro, lubi mieć kontrolę nad meczem i potrafi dobrze returnować.



Martić wczoraj pokazała, że zmęczenie jest duże. Co prawda wygrała 6-1 pierwszego seta z Gasparyan, ale to wszystko dzięki rywalce, która psuła wiele. Jakość serwisu u Chorwatki nie była duża, lekkości i świeżości też brakowało, a chcąc dzisiaj wygrać, musiałaby włączyć jeszcze wyższy bieg, a nie ma chyba z czego.



Biorąc pod uwagę formę, umiejętności, świeżość, to idę zdecydowanie w kierunku Czeszki i wykorzystuje te kursy, które moim zdaniem są za wysokie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom