>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

36. kolejka Premier League + Zaległe (24.04 - 29.04.2019)

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik


Manchester United - Chelsea



Manchester @2,50



Arsenal przegrał, Chelsea remis więc United wciąż w grze o top 4. Warunkiem jest wygrać mecz z The Blues. 



Mam nadzieję, że Solskjer wydusi z piłkarzy moce, które mieli kilka tygodni temu. 



Spotkanie na pewno ciężkie. Ale po takim kursie warto spróbować tymbardziej, że Chelsea w tym sezonie potęgą nie są. 



 



 



 



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
G 50

gerro28

Użytkownik
cytat z dnia 25 kwietnia 2019 21:49 przez samuel24


Manchester United - Chelsea



Manchester @2,50



Arsenal przegrał, Chelsea remis więc United wciąż w grze o top 4. Warunkiem jest wygrać mecz z The Blues. 



Mam nadzieję, że Solskjer wydusi z piłkarzy moce, które mieli kilka tygodni temu. 



Spotkanie na pewno ciężkie. Ale po takim kursie warto spróbować tymbardziej, że Chelsea w tym sezonie potęgą nie są. 



 



 



 



 



 



śmiałe założenie ,że gospodarze wygrywają 45% czasu bardzo.
 
G 50

gerro28

Użytkownik


Southampton vs bornemouth typ 1 kurs 1,92 uni⛔



Troche przegapione chodził po 2,25 na gospodarzy.Wiśnie w kryzysie 1/bts chodzi po 3,6 troche mało ale do rzeczy gospodarze w gazie nie podołały wilce u nich nawet a agórami nie są mecz z watford tez mocny,wiśnie pikują pod koniec sezonu spaść nie spadną ale spadek formy jest widoczny wybryk z brighton to był przypadek bo się brightonom otwarta piłkę chciało zagrać plus była tam czerwona kartka potem wtopa u siebie z fulham ,który moim zdaniem pod koniec sezonu zatrybił jak się gra w premier..Normalnie bym nie grał tego meczu gdyby nie fakt,że zwycięstwem gospodarze zapewniają sobie kolejny rok w premier leuge bez względu na mecze cardiff.



No niestety trzeba będzie kończyć obstawianie w tym sezonie bo to co te pajace dzisiaj pograły to masakra ten mecz powinien być rozstrzygnięty do 20 min.Rozprężenie zwieraczy Panie.Do tego panie dziwny zbieg okoliczności jak fulham strzeliło bramke w 81 minucie to nagle świete przestały grać w piłkę.????
 
G 50

gerro28

Użytkownik


MU vs Chelsea typ X kurs 3,45 uni✅



Po głębszej analizie rozkminiłem ,że nic nie rozkminiłem.Mu gra  przed swoją publicznością nie dał tragicznego meczu vs city,chelsea jest mocniejsza ale na wyjazdach grają słabiej.30% na zwyciestwo gości 30-35% na chelsea reszta na remis i value jest.Jest korekta   bez btsa bo doszedłem do wniosku ,że jest za duże prawdopodobieństwo remisu 0-0.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik


Southampton - Bournemouth  typ: 1 kurs: 1.92 Fortuna



Wieksza motywacja po stronie Swietych ktorzy walcza o utrzymanie. Brak wiekszyh brakow w skladzie ktore moglyby w znaczacy sposob ich oslabic. Goscie maja pewne utrzymanie a do tego przyjada w okrojonym skladzie bez kilku obroncow. Przypominam ze ekipa Bednarka jeszcze niedawno wygrywala na wlasnym obiekcie z Tottenhamem, Arsenalem czy Evertonem. Teraz maja noz na gardle wiec motywacji nie zabraknie
 
jumper1994 66

jumper1994

Użytkownik
cytat z dnia 25 kwietnia 2019 21:49 przez samuel24


Manchester United - Chelsea



Manchester @2,50



Arsenal przegrał, Chelsea remis więc United wciąż w grze o top 4. Warunkiem jest wygrać mecz z The Blues. 



Mam nadzieję, że Solskjer wydusi z piłkarzy moce, które mieli kilka tygodni temu. 



Spotkanie na pewno ciężkie. Ale po takim kursie warto spróbować tymbardziej, że Chelsea w tym sezonie potęgą nie są. 



 



spotkanie mega ciężkie do przewidzenia, według mnie 50/50 szanse na zwycięstwo którejś z drużyn, choć Chelsea wygląda nawet lepiej jeżeli chodzi o morale w drużynie. A co do twojego argumentu to motywacja każdej z drużyn jest podobna, Chelsea też musi nieźle spiąć pośladki w tym spotkaniu bo ich pozycja jest zagrożona. Jak już typować w którąś stronę warto podeprzeć się remisem ???? Powodzenia w typie (mam nadzieje, że Ci wejdzie) ale tak jak mówię mega ciężkie spotkanie do przewidzenia według mnie. 
 
G 50

gerro28

Użytkownik


TOTTENHAM VS WEST HAM SZCZEGÓŁOWA ANALIZA MECZU



 



Totenham-Ostatni mecz tej drużyny był kalką kłopotów z jakimi boryka się zespół spurs,męki przez 88 minut ze SŁABIUTKIM BRIGTON ,które po upokażających porażkach ze słabymi pod koniec sezonu wiśniami,przegranym meczu u siebie z ogórkami z Cardiif JEST ZAGROŻONE SPADKIEM Z LIGII.Każdy śledzący premie leuge ZDAJE SOBIE SPRAWĘ,TOTTENHAM ma za krótką ławkę,wie to rener wiedzą to władze klubu,które obiecały wzmocnienia za 150 mln.



Ważną  rzeczą analizując to spotkanie JEST FAKT ,ŻE ZA 3 DNI TOTTENHAM GRA W LIDZE MISTRZÓW



NIE MA MOŻLIWOŚCI,ŻEBY POD KONIEC SEZONU ZMĘCZONA PODSTAWOWA 11-KA ZAGRAŁA 2 MECZE W ODSTEPIE 3 DNI.Zostanie to uwzględnione w Składzie NA TEN MECZ NIE MA SIŁY.



WEST HAM.Nie walczy już o nic,ALE NIE MOŻNA NIE WIDZIEĆ PROGRESU FORMY TEJ DRUZYNY.W 2 połowie z chelsea zagrali solidnie,mecz z MU grali jak równy z równym,sędzia nie uznał im prawidłowej bramki, A MECZ Z LISAMI,KTÓRZY SA NAJLEPSZĄ 11 NA WYJAZDACH Z POZA TOP 6 zremisowali lisy strzeliły wyrównującą bramkę przed końcowym gwizdkiem.



Biorąć powyższe czynniki pod uwagę NALEŻY PRZYJĄĆ ,ŻE GOsPODARZE SA FAWORYTEM W NIE WIĘCEJ NIŻ 60% CZASU .



A więc wiec typy X oraz X2 są typami posiadającym  dodatnią wartość oczekiwaną.



PROPOZYCJE- X KURS 5,4 UNI,X2-KURS 3,3 UNI.✅



No to se gimbaza pograła po 1,36 minus podatek.



TRENER SPURS WŁASNIE WYDAŁ WYROK NA SWOJĄ DRUZYNĘ W LM WYSTAWIAJĄC PODSTAWOWYCH GRACZY DO TEJ ORKI.



 



 
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik


męki? 3/4 druzyn meczylo by sie grajac z druzyna, ktora w dupie ma granie do przodu i broni sie cala druzyna 90 min - akurat argument kompletnie z dupy 
 
G 50

gerro28

Użytkownik
cytat z dnia 27 kwietnia 2019 12:56 przez oddsnet


męki? 3/4 druzyn meczylo by sie grajac z druzyna, ktora w dupie ma granie do przodu i broni sie cala druzyna 90 min - akurat argument kompletnie z dupy 



Przyfarcili koleżko.Liverpool POJECHAŁ DO CARDIFF jeszcze większych murarzy  I NA WYJEŻDZIE SPOKOJNIE ICH PRZEŁAMAŁ 2 BRAMKAMI.A tu było grane u siebie.
 
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik


Crystal nie pokonało The Toffees od 5 lat, ponadto grają lepiej na wyjazdach niż u siebie, co prawda złapał ostatnio wiatr w żagle, ale to tylko okazja dla nas by ustrzelić bardzo miły kurs do ako na Liverpoolczyków, którzy mimo tego, że na wyjazdach grają gorzej niż na Goodison to nie mają prawa przegrać po blamażu na Craven Cottage z Fulham. Szczerze to Everton DNB do singla jest równie dobrym pomysłem.



EVERTON X2 - @1.46 unibet✅



Fulham mimo spadku gra na maksimum możliwości, Cardiff walczy o awans, ma znacznei lepsze h2h, ale ich gra daje wiele do życzenia - po prostu brakuje im ciągle kogoś kto dołoży nogę w ostatnim podaniu wbije piłkę do bramki. Fulham pragnie honorowo kończyć sezon, o czym świadczą pokonanie Evertonu i Bournemouth w ostatnich kolejkach - kurs również wg mnie dość wysoki, więc proponuję pobrać gospodarzy w tym meczu.



FULHAM WIN - @2.40 unibet✅
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik


To może cos ode mnie :



Tottenham - West Nam ( ciekawe jaki był kurs na bramke Antonio )



Typ : x2 kurs 2.87 sts ✅



Lub 



West Ham gol kurs 1.65 sts ✅



Tottenham mocno zmęczony sezonem jak i ostatnim maratonem meczowym. Pochetino ma ograniczone pole manewru ławka krótka a zaraz kolejne mecze dwumecz z ajaxem Bournemouth i Everton stad dziś w obronie Sanchez i  Davis w pomocy Foyth także kilka nowych twarzy. West Ham może nie ma najlepszej passy ostatnimi czasy ale z Manchesterem powinni ugrac co najmniej remis grali dobrze a ze dziś derby z Tottenhamem to myślę ze mimo iz o nic nie walczą zagrają dobry mecz po głowie chodzi mi bramka Antonio ale to czyste przeczucie wiec nie gram tego. Alternatywną jest gol West Hamu po dobrym kursie 1.65 myślę ze dziś nowa  twierdza Tottenhamu przynajmnien w ten sposób zostanie zdobyta



Southampton - Bournemouth 



Typ Southampton kurs 1.9 sts ⛔ ( swietny mecz szkoda ze nie udało się utrzymać prowadzenia)



W Bournemouth kilka braków dziś nie zagra Stanislas, Francis, Daniels, Surman, Cook,Smith,Rico a także prawdopodobnie Clyne. W Southampton wątpliwy występ Vestergarda. Southampton wciąż niepewne utrzymania w ostatniej kolejce grają z Huddersfield ale myślę ze nie będą czekać do końca i będą chcieli juz dziś zapewnić sobie pewny byt w premier leauge na kolejny sezon. Bourmouth zawsze groźne co pokazali wygrywając z Brighton 5-0 ale Southampton .to dla mnie trochę polka wyżej i dziś z tymi brakami powinni ulec gospodarzom 



Watford - Wolverhampton



Obie strzela - kurs 1.8 sts ✅



Mecz dwóch ekip których gra może się podobac i lubie obie ekipy dlatego ciężko wytypować zwycięzcę dlatego lepszym pomysłem będzie btts w ostatnim meczu pucharowym Watford wygrał 3-2 po dogrywce w regulaminowym czasie było 2-2 i dziś nie mam nic przeciwko takiemu wynikowi. Ważny mecz dla obu ekip walka o 7 miejsce wciąż trwa i myślę ze będzie to dobry otwarty mecz z bramkami tak jak w ostatnim starciu.



Fulham - Cardiff ( Typ byl trocje zyczeniowy spodziewalem się czegoś więcej po Cardiff czegokolwiek ale to jednak nie ich poziom Brighton to chociaż w 2 połowie przycisneli )



Typ Cardiff więcej żółtych kartek kurs 1.9⛔



Lub



Cardiff kurs 2.93⛔



Kolejny mecz o być albo nie być dla Cardiff. Wygrali bezpośredni pojedynek z Brighton czym dali sobie realne szanse na utrzymanie teraz maja najlepsza okazję do zrownania się z rywalem a kiedy jak nie dziś w meczu ze zdegeadowanym Fulham. Gospodarze ostatnio zaskoczyli dwoma zwyciestwami i na pewno i dziś będą chcieli się pokazać z dobrej strony bo zostały 3 mecze a nie wiadomo kiedy ponownie będą mogli zagrać w najwyższej klasie rozgrywkowej piłkarze tez walczą o transfer do innych klubów premier leauge dlatego mecz będzie ciężki ale spodziewam się ze jednak na 2 zwycięstwach się skończy i dziś gora będą goście którzy będą gryźć trawę do ostaniej minuty i stąd główny typ Cardiff otrzyma więcej żółtych kartek typ drugi Cardiff wygra myślę ze może byc 0-1 
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
G 50

gerro28

Użytkownik
cytat z dnia 27 kwietnia 2019 12:18 przez jumper1994
cytat z dnia 25 kwietnia 2019 21:49 przez samuel24


Manchester United - Chelsea



Manchester @2,50



Arsenal przegrał, Chelsea remis więc United wciąż w grze o top 4. Warunkiem jest wygrać mecz z The Blues. 



Mam nadzieję, że Solskjer wydusi z piłkarzy moce, które mieli kilka tygodni temu. 



Spotkanie na pewno ciężkie. Ale po takim kursie warto spróbować tymbardziej, że Chelsea w tym sezonie potęgą nie są. 



 



spotkanie mega ciężkie do przewidzenia, według mnie 50/50 szanse na zwycięstwo którejś z drużyn, choć Chelsea wygląda nawet lepiej jeżeli chodzi o morale w drużynie. A co do twojego argumentu to motywacja każdej z drużyn jest podobna, Chelsea też musi nieźle spiąć pośladki w tym spotkaniu bo ich pozycja jest zagrożona. Jak już typować w którąś stronę warto podeprzeć się remisem ???? Powodzenia w typie (mam nadzieje, że Ci wejdzie) ale tak jak mówię mega ciężkie spotkanie do przewidzenia według mnie. 



Nie może być 50/50 no bo jeszcze jest remis????.
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik


Leicester - Arsenal ( szkoda czerwieni dla Arsenalu w 11 pewnie by cos wcisneli)



Typ obie strzela i + 2,5 bramki kurs 1.85 sts ⛔



To powinno być otwarte spotkanie i dużo goli. Arsenal prezentuje słabą gre na wyjazdach ale walka o top 4 trwa a żeby się liczyć w walce o LM muszą wygrać i a ze wiecznie trwającą niemoc na wyjazdach nie może trwać szczególnie ze Leicester ostatnio nie przekonuje do siebie ale bramki strzelać umie grają u siebie wciąż maja jakąś szanse na 7 miejsce więc powalcza Arsenal musi w końcu zagrać pożądanie w delegacji bo puchary mogą uciec w kolejnym sezonie jako ze żadnym zaskoczeniem nie będzie zwycięstwo gości jak i gospodarzy to dobrym tropem jest ten typ 



Manchester United - Chelsea 



Typ 1x kurs 1.48✅



Lub



Obie strzela kurs 1.65✅



Walka o miejsca premiowane liga mistrzów trwa i mamy niedzielny hit.Mimo całej sympatię jaka posoadam do Chelsea ciężko będzie o zwyciestwo. Goście z Londynu słabo radzą sobie w delagacjach szczegolnie z top 6 dotychczas przegrało z każdym w tym aż 6-0 z Manchesterem City i wygląda na to ze ro się nie zmieni. Chelsea może być bez Kante także jeszcze większe problemy a United pokazali  ostatnio ze moga się jeszcze śpiąc na końcówkę i bezpośrednie pojedynki także za nimi przemawiają bo Chelsea na Old Trafford nie wygrała od 2013 roku



 
 
G 50

gerro28

Użytkownik


BURNLEY VS MC ANALIZA PRZEDMECZOWA 



MC idzie od zwycięstwa do zwycięstwa nie ma co patrzyć na zmęczenie tego zespołu bo 2 jedynastka sklecona przez Pępka walczyła by o top 6-lol(inna para kaloszy ,że mumin tyra niektórymi za bardzo a drudzy grzeją ławę).Dużo podań gra piłką obrona Burlney będzie bronić się dzielnie ale prędzej czy póżniej się podda.Trener gospodarzy po zremisowanym meczu z chelsea mówił ,że rozmawiał z zawodnikami i wrócili do podstaw jak widać przynosi to efekty.Jeżeli popatrzymy w statystyki Burlney dośrodkowuje częściej niż takie drużyny jak Chelsea,Tottenham,MU czy Wolves.W polu karnym czyha kilku drągali i czeka na okazję aby wyskoczyć i jebnąć pięknął bramkę z głowy,do tego dochodzą zamieszania w polu karnym które mogą skończyć się pięknym babolem.Staystycznie patrząc szansa ,że goście stracą bramkę wynosi tylko 30%,ale to vs zespoły które prubują przebić ich obroną z gry,tu sprawa będzie miała się z goła inaczej.



Proponowany typ BTS kurs 2,33 uni.Dobrane za kolejna jednostkę po 2,43.⛔⛔



Wkradł sie bład statystyczny MC na 17 meczy na wyjeżdzie stracił 10 goli a więc statystyczna szansa na stracenie gola przez gości wynosi 59%. Chris Wood ty drewniaku ????



 



 
 
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik


Popieram typ kolegi powyżej , chociaż zagrałem nieco inaczej a mianowicie gospodarze  over 0,5 gola wyceniane obecnie na unibet na 2,23. Wiadomo ze życie zweryfikuje bo może się skończyć 1 czy 2 dla City. Patrząc na staty Burnley tylko dwukrotnie nie trafiało do siatki u siebie ( miało to miejsce w meczach z United i Chelsea jeszcze w 2018 roku ) Zobaczymy jak będzie zarówno kurs na  bts jak bramkę gospodarzy myśle wart ryzyka ( dla porównania over 2,5 to zaledwie 1,46 na uni) Oby z fartem ;) ! Pozdr
 
G 50

gerro28

Użytkownik
cytat z dnia 28 kwietnia 2019 11:05 przez pikobans


Popieram typ kolegi powyżej , chociaż zagrałem nieco inaczej a mianowicie gospodarze  over 0,5 gola wyceniane obecnie na unibet na 2,23. Wiadomo ze życie zweryfikuje bo może się skończyć 1 czy 2 dla City. Patrząc na staty Burnley tylko dwukrotnie nie trafiało do siatki u siebie ( miało to miejsce w meczach z United i Chelsea jeszcze w 2018 roku ) Zobaczymy jak będzie zarówno kurs na  bts jak bramkę gospodarzy myśle wart ryzyka ( dla porównania over 2,5 to zaledwie 1,46 na uni) Oby z fartem ;) ! Pozdr



Też spoko ale dużej róznicy w wyliczeniach nie ma bo szansa ,że City zagra na 0 wynosi jakieś 3-5%max.
 
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik


Leicester podejmuje Kanonierów, którzy niechętnie chcą pozostać w TOP4, drużyny te grają otwarty futbol, w meczach pada sporo goli i dla mnie osobiście wyceniany na 1.50 btts nie jest warty zagrania, gdyż w tym meczu naprawdę bliżej do 3:0 lub 0:3 niż do 1:1, Arsenal będzie chciał mocno wejść w spotkanie, ale czy Leicester załatwi całą sprawę kilkoma kontraatakami? Przekonamy się już niedługo.



Leicester - Arsenal over 2.5 gola - @1.61 unibet✅ - tak jak pisałem - 3:0 Leicester, totalna dominacja - co prawda Barnes psujący setkę na 3:0 w 92 mnie bardzo poirytował, ale stary dobry Jamie pokazał, że Claude Puel się nie nadawał do prowadzenia zespołu z KPS.



The Citizens jadą na Turf Moor zagrać z Burnley, Burnley u siebie lubi grać troszkę odważniej, zaskoczyli ze Spurs i Wolves, a teraz czeka ich nie lada wyzwanie. Widzę, że wielu z was pobiera btts w tym meczu albo over 0.5 Burnley. Ja jednak znając styl gry Burnley oraz podejście City, które jest w stanie samo dać się zepchnąć do obrony takiemu słabemu rywalowi tylko po to żeby zaraz posłać prostopadłą piłkę na skrzydło i strzelić z kontry. Burnley lubi rożne, linia 2.5 jest jak najbardziej do pokrycia.



Burnley over 2.5 RR - @1.8 unibet⛔przejaaaazd
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 50

gerro28

Użytkownik


No cieżko zanalizować lisy vs kanonierzy.Niby arsenal dołuje upiekło się im już z szerszeniami z wilcami dostali wp....ol ,u siebie z CP zagrali dobry mecz bardziej goście to wygrali niż oni przegrali,muzinki w gazie byli tego dnia.Gole się tu sypnął większość czasu bo grają ofensywnie obie druzyny.I wszystko było bo cacy gdyby rewelacyjne lisy grały w domu tak jak na wyjeżdzie ale zdarzają się im wpadki.Ja obstawiłem,x/bts ,1/bts ale gram to po 1/2 stawki bo nie jestem do końca przekonany co do tego meczu.No i 3 porażka z rzędu arsenalu który walczy o top 4 i ma bądz co bądz długa ławkę na mecz z CP wymienił 8 bodajrze,wydaje się trochę nieprawdopodobne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom