>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

European Tour 2019

B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Taylor+Smith+Huybrechts+Ratajski @2,46 1,5/10 bet365✅
Herz przeszedł wczoraj kwale grajac 4 mecze i sumia średnich z tych spotkań to 81. Taylor w granicach 90 powinien się zakrecić.
Myślałem ze dadzą z 1,4 chociaż no ale trudno, Smith w dobrej formie 93-97, Williams potrafi od czasu błysnąć w pojedynczym meczu ale ufam tu Rossowi
Kim z takimi gośćmi nie powinien mieć problemów jeśli chce znów wrócić do poważnego grania, Kurz wczoraj kwale srednio 82, tutaj dochodzi jeszcze gra na scenie itp. Miejscowy powinien dostać bęcki
Rataj solidny poniżej 95 rzadko schodzi w tym sezonie, Edgar nierówny, zresztą grali ze sobą tydzień temu i Krzysiek izi wygrał 6:2.
Plasier @1,9 2/10 bet365✅
tutaj biorę pod uwagę wczorajsze kwale, Holender lepiej zagrał o średnią wynoszącą 4pkt
Borland @1,72 1,5/10 bet365 ⛔
Anglik dobrze gra w Challenge Tour, w kwalach ograł 3 graczy posiadających kraty w tym solidnego Lennona, potrafi się zakrecić pod 95, Jirkal wygrał wschodnio europejskie kwale, których poziom jest szczerze mówiąc słabiutki
AKO 7.91 0,5/10⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +216
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Humphries+Taylor+Clemens+Hughes+Mansell @3.24 1.5/10 bet365
Luke spory talent i takich gości jak Atkins którzy z reguły rzadko kiedy przekraczają średnia 90 musi pokonywac
Knopf wczoraj wygrał niemieckie kwale i dość fajnie się tam pokazał ale myślę że to za mało na soldinego Scotta który już w tamtym tygodniu nieźle pograł z Pricem także forma jak najbardziej jest
Dudbrigde i Kanik od czasu do czasu w jakimś pojedynczym meczu są wstanie nawet i zagrać pod 100 ale zazwyczaj oscylują miedzy 87 a 92 także tutaj w obu przypadkach rywale znacznie lepsi, Hughes w tym sezonie to rzadko schodzi poniżej 100 ????
Siepmann wczoraj tragedia w kwalach i na 4 mecze nawet nie przekroczył średniej 80, Mansell musiałby tutaj zagrać poziomem jak mistrzostwach swiata gdzie przegrał że słabym Kanadyjczykiem na sredniej 75 (dostał za to karę od federacji 500funtow za nie przykładanie się do gry) w co głęboko watpie.
Taylor kryminał...????
⛔1,5
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Humphries -1,5 @1,9 2/10 bet365⛔
Luke wczoraj świetny mecz, średnia 100 , wysokie punktowanie i checkouty, Websterowi obecnie daaaleko do formy choćby sprzed roku
Wattimena -2,5 @1,9 2/10 bet365✅
konsekwentnie przeciwko słabemu Niemcowi, wczoraj dzień konia, dziś to się już nie powtórzy
Lewis -4,5 @2,37 1,5/10 bet365 ⛔
Wczoraj Taylorowi odcieło mózg poczas meczu z młodym Niemcem, Lewis za bardzo doświadczony by tutaj odwalać jakieś cyrki. Umówmy się ze średnią 75 młodziak nie ma co startować
Lewis 6:0 @5,5 0.5/10 bet365 ⛔
Humphries+ Wattimena -1,5 + Lewis -3,5 @3,7 1/10 bet365⛔
⛔3.2
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Wade + White over 1,5 maksa @ 1.80 - 1.90
Tak sobie przeglądałem jutrzejsze mecze i wpadł mi w oko taki dubelek ???? Webster jest bez formy, myslalem ze juz dzisiaj poleci z Humphries&#39; em ale jakos sie prześlizgnął. Z Wada&#39;em juz raczej nie da rady. Fajna forma avg zazwyczaj okolo 95 co w przypadku Darena jest ostatnio rzadkością. Do tego dokładam dwa maksy White&#39;a. W ostatnim meczu zrobił 4 w 11 legach, w poprzednim przegranym ET z Pipem bodajże 3. Spodziewam sie okolo 10 legów czyli te dwa maksy powinien ogarnąć na luzie.
Pozdro, Czołem !
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik


Payne -2,5 @2 2/10 ✅ +2



Niemiec jest za słaby na Anglika, rzadko gra pod średnią 85, wczoraj w kwalach 4 mecze średnie; 79, 75, 80, 79 czyli mówiąc krótko brak tu jakichkolwiek nadziei na dobry wynik, Payne regularnie 90+



Anderson -2,5 @2,1 1,5/10 ✅ +1,65



Munch zasłynął tym że ograł adiego lewisa na MŚ dwa lata temu, ok jednorazowy wybryk, od tamtego czasu nie zrobił progresu zaś odwrotnie spadł z formą wyraźnie w dół



Beaton -1,5 @1,72 3/10 ⛔ 3



U Beatona cenię sobię regularność, jest to zawodnik który gra bardzo konsekwentnie i rzadko kiedy schodzi ze swojego poziomu 95+, Derry ciekawy grajek ale tu znowu odwrotność Anglika strasznie nie regularny , bo potrafi rzucać pod 100 jak i under 80. Sądze że tu doświadczenie zaprocentuje



Dobey -2,5 @2,1 2/10 ⛔2



Chris ma super sezon, Rasztovits oddaje zdecydowanie poziomem



Reyes -2,5 @2,1 1,5/10 ✅ 1.65



Gram przeciwko miejscowemu, niby kwale wczoraj w miarę udane ale gra na scenie może zrobić swoje, a Christo musi polować wreszcie na jakieś fajne wyniki



Smith -2,5 @2,1 1/10  ✅+1,1



Ako z winów 6,17 0,5/10 ⛔ 0.5



bet365



✅0.9



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +681
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik


White -2,5 @2 2/10 



Ian jest zdecydowanie za mocny dla Czecha, zagra swoje to tutaj Karel max 2 legi ugra



 



Wade -2,5 @2 1,5/10 



To co James obecnie gra to jest kosmos, napewno top 3 na ten czas, Kim ma problemy już od dłuższego czasu z łokciem, wczoraj prawie przegrałby ze miejscowym średniakiem Horvatem, tragedia na dublach, łatwo Wade powinien to wziąć



Durrant @1,67 3/10



Joe od MŚ rozmienia się na drobne  i jest zupełnie bez formy a szkoda bo to ciekawy gracz i marnuje swój potencjał, Glen wczoraj super z Hughesem



 



Ako win @2,87 1,5/10 bet365



 



kryminał za takie coś ⛔8
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik


White + Cross @2 2/10✅



 



nie będe się tu rozpisywał, takie 2 bety po tym co obserwuje, a oglądam praktycznie wszystko od deski do deski, Cullen dalej słaby choć miewa przebłyski to Crossowi widać zależy i gra swoje over 100, Webster powoli powoli wraca do swojej stabilnej formy ale to jeszcze nie to 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
aress155 617

aress155

Użytkownik


Jeffrey de Zwaan - Benjamin Fasching typ de Zwaan -4,5 kurs 2,10 STS ✅



 



Jeffrey de Zwaan zwycięzca ostatniego Europen Tour 4, ostatnio w dobrej formie. Jego przeciwnikiem będzie nieznany Fasching, który nie może się pochwalić żadnym zwycięstwem w profesjonalnych rozgrywkach z graczami z topki. W ranking DDB dopiero na ponad 2000 miejscu. W dodatku za tym typem przemawia moim zdaniem zbyt wysoki kurs wystawiony przez STS na handicap w stronę Holendra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +506
L 7

laksiarz

Użytkownik
Ciekawe, czy ktoś tu jeszcze zagląda. Mam taką rozkminę po ostatnim turnieju zakończonym wczoraj zwycięstwem naszego Krzyśka Ratajskiego. Zagrałem 3 bety, dwa w półfinale i jeden w finale na to, że żaden z zawodników nie rzuci 180. Kurs przy meczu Chisnall - Aspinal (obydwoje rzucali 180 aż miło) wynosił 1000. Z postawionych 10 zł było do wygrania 8800zł. Pierwszy max padł dopiero w 6 legu, emocje ogromne.  Przy meczu półfinałowym Ratajski - Gurney kurs był 200 i max padł w legu nr... 5-6. W finale Ratajski z Chisnallem kurs wynosił 1000, jak wniosłem zakład kurs spadł do 500. Buki blokowały ten zakład od razu po moim wniesionym zakładzie. No i w finale padły tylko 2 maxy, obydwa ze strony Ratajskiego, a Chisnall nie rzucił żadnego.. I pierwszy max też dopiero miał miejsce w 5-6 legu. I teraz moje pytanie, czy nie uważacie takiego zakładu za ogromne value? Z niskiej stawki można ugrać naprawdę dobre pieniądze. A zdarzają się mecze na najwyższym poziomie bez maksów w meczu. Wczoraj bodajże w meczu ćwierćfinałowym Gurney vs Durrant nie padł żaden max. Podejrzewam, że kurs na to oscylował w granicach 200. Co myślicie o takich betach?
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 30 września 2019 16:45 przez laksiarzCiekawe, czy ktoś tu jeszcze zagląda. Mam taką rozkminę po ostatnim turnieju zakończonym wczoraj zwycięstwem naszego Krzyśka Ratajskiego. Zagrałem 3 bety, dwa w półfinale i jeden w finale na to, że żaden z zawodników nie rzuci 180. Kurs przy meczu Chisnall - Aspinal (obydwoje rzucali 180 aż miło) wynosił 1000. Z postawionych 10 zł było do wygrania 8800zł. Pierwszy max padł dopiero w 6 legu, emocje ogromne.  Przy meczu półfinałowym Ratajski - Gurney kurs był 200 i max padł w legu nr... 5-6. W finale Ratajski z Chisnallem kurs wynosił 1000, jak wniosłem zakład kurs spadł do 500. Buki blokowały ten zakład od razu po moim wniesionym zakładzie. No i w finale padły tylko 2 maxy, obydwa ze strony Ratajskiego, a Chisnall nie rzucił żadnego.. I pierwszy max też dopiero miał miejsce w 5-6 legu. I teraz moje pytanie, czy nie uważacie takiego zakładu za ogromne value? Z niskiej stawki można ugrać naprawdę dobre pieniądze. A zdarzają się mecze na najwyższym poziomie bez maksów w meczu. Wczoraj bodajże w meczu ćwierćfinałowym Gurney vs Durrant nie padł żaden max. Podejrzewam, że kurs na to oscylował w granicach 200. Co myślicie o takich betach?
Tutaj do obejrzenia wygrany przez Ratajskiego finał z Chisnallem. Warto, historyczny moment dla polskiego darta.
https://www.youtube.com/watch?v=L8kCDH_vsW8

Co do typów na brak maxa to tak jak ze wszystkim: zależy:) Jak format legowy i etatowy wbijacz maxów mierzy sie z niżej notowanym to pewnie warto, to takich maxów po prostu nie będzie potrzebował. W tym turnieju akurat value było, ale jak sam wspomniałeś, typy jednak nie weszły. Wiec jeśli już to grać undery, niektóre buki dają całą paletę linii po dobrych kursach (nie takich kosmicznych jak kurs na zero maxów, ale zawsze).
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Zastanawia mnie czemu ten temat jest tak mało aktywny. Czy tak mało z nas faktycznie gra dartsa? Wydaje mi się to sport coraz popularniejszy, przypuszczam że mała aktywność tutaj wynika po prostu z braku czasu - często mecze są przedzielone dwoma, trzema godzinami przerwy i nie sposób przysiąsc do jakiejś analizy

Dzisiaj mam chwilę i postaram się podzielić tym co mi wyszło. Temat stary bo nowszego nie znalazłem ;)

Aspinall - Price under 5,5 '180 @1.6

Obaj panowie bardzo dalecy od optymalnej formy. Zwłaszcza Walijczyk zrobił sobie ewidentnie luźniejsze miesiące - sam fakt że ma naprawdę marne szanse na awans do czwórki w PL już świadczy o tym że zawodnik z olbrzymim potencjałem się zaciął. Na Aspa od kilku tygodni linia na Maxy jest zawyżana - szczerze mówiąc ja dzisiaj widzę tutaj góra cztery łanhandredejtin, ta piąta to spore zabezpieczenie na dzień dobry od buka

Chizzy więcej maxow @1.7

Searle i maxy? Nigdy jakoś specjalnie to nie współgrało, teraz nie idzie już wybitnie. Po drugiej stronie powracający do formy Chizzy. Ewidentnie jemu ta rączka siedzi i ładuje maca regularnie. Żałuję że nie ma opcji bez remisu bo byłby to bet dnia, natomiast większą ilość też spokojnie powinien ogarnąć

MvG - Clayton

Gwiezdne wojny. Przedwczesny finał juz o ósemkę. Lekkim faworytem dla mnie Shrek, ale bardzo duże znaczenie będzie miało tutaj to który wygra walkę o rozpoczęcie. Format krótki, obaj forma wyróżniająca ich na tle pozostałych darterów. Przed ćwierćfinałami będzie około trzech godzin przerwy i warto wtedy zainwestować moim zdaniem w zwycięstwo turniejowe tego który pozostanie na placu boju. W zasadzie że wszystkich pozostałych to na tą chwilę zagrożenie widzę jedynie w postaci Wade'a. Reszta już nie bardzo

Z f(d)artem panowie!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1502
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Dziś jedziemy do Pragi a tam wpadły mi w oko 3 pozycje (kursy superbet)


Ratajski poniżej 2.5 '180 @1.53

Cullen poniżej 3.5 '180 @1.55

Cross - Van Dongen poniżej 2.5 '180 @1.95



Konsekwentnie. Krzysztof w swoim najlepszym dartsie rzuca mało maxow, teraz od tej formy jest zdecydowanie daleki. Format krótki, zapoznanie z tarcza, wszystko to wpływa negatywnie by myśleć o jakimś super spotkaniu. Zastanawia mnie wręcz dlaczego buki uważają że to Krzysio powinien rzucić więcej maksow. Przecież pulpecik Ricky jak wejdzie w trans to idzie fantastycznie 1-2 dla Evansa

Drugi typ to uważam za bet dnia jeżeli chodzi o dartsa. Cullen o czym już pisałem jest cholernie daleko od swojego najlepszego grania. Wygląda na to że po prostu nie potrafi pogodzić formy z tym że co tydzień musi się pokazać w PL. Jednak te czwartki weryfikują graczy - w ostatnich latach Dima, de Sousa czy teraz Cullen zdecydowanie spuszczają z tonu

Na koniec lekko ryzykownie. Liczę na krótki mecz.Van Dongen wczoraj bardzo słaba gra, Cross jak odjedzie na początku meczu to jak to on zacznie latać po tarczy i testować różne opcje.

Z f(d)artem!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +112
Do góry Bottom