>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

ciekavy 545

ciekavy

Użytkownik
cytat z dnia 25 kwietnia 2019 13:51 przez majekx
cytat z dnia 25 kwietnia 2019 10:40 przez ciekavy
cytat z dnia 25 kwietnia 2019 08:38 przez pio_pio


nadal wierzycie w "czystość" tej ligi? ????



Adelajda jako jedyna z całej stawki walczyła jeszcze o cokolwiek (korespondecyjnie z Phoenix, ale to już nieaktualne). Brisbane z kolei masowo traciło gole przez cały sezon, a do pójścia na całośc zachęcała ich obecność Fowlera na trybunach. Zero potencjału do teorii spiskowych.



A cała kolejka zapowiada się wybitnie underowo i piknikowo. 



Popieram prawie cały post... z wyjątkiem underowej kolejki. Czemu tak uważasz? Jak dla mnie właśnie będzie overowa, co już pokazały mecze z poprzedniej kolejki. Chłopaki jak nie mają nad sobą bicza w postaci trzymania się taktyki zaczynają grać 'radosny' football z serii wszyscy na atak, reszta na obronę :).



Mam w pamięci KOMPLETNIE nieoglądalne mecze z zeszłego czwartku i piątku. Perth, Sydney i Victory prędzej będą rotować obsadą lub odstawiać nogę, niż myśleć o strzelaniu. NIkt nie chce się skasować z play-offów. Ta kolejka miała znaczenie do momentu, gdy nie wygrała Adelajda. Phoenix poleciało pełnym składem (nie wracają po meczu do Wellington), ale już teraz wiadomo, że Krishna wejdzie tylko w sytuacji, gdy Le Fondre strzeli minimum 2 bramki. Rudan po informacji o wyniku ekipy Kurza wystawi eksperyment. 



Mogę się mylić, bo... to przecież A-League. ;) Jeśli jest okazja na niespodzianki, to właśnie w tej kolejce. Nawet City nie jest pewniakiem. Pamiętacie, kto pozwolił wygrać Mariners po 327 dniach posuchy? No właśnie.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik


Dzisiaj po dłuższej przerwie znów mam okazję poogladac a-league. A tu do pracy, a tu na siłownię, a tu urlop, a coś tam innego... dzisiaj siedzę ze skręconą kostką w domu, więc meczyk wejdzie jak złoto. Dawno mnie nie było na forum, wiec napiszę coś od siebie:  Idę tutaj w over 2.5 z prostej przyczyny: ostatnia kolejka przed playoffami i tak na prawdę jakikolwiek wynik nic nie zmieni no i powinniśmy zobaczyć bardziej otwartą grę, a nie murowanie i ciągłe badanie się. Nie chce mi się porównywać składów, bo już trwa mecz i nie ma czasu, ale będą pewnie jakieś lekkie eksperymenty, korekty itp. 



Melbourne City - CCM  (6 minuta meczu):

over 2.5 po 1.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League


Co na jutro?... idziemy wydeptaną ścieżką łamaków, overów i coś do tego ekstra:



 



Jets - Sydney FC



ov2,5 - @1,66 - 1j ⛔



1 - @2,37 - 0,5j ✅



1/2 - @26 - 0,3j ⛔



2/1 - @23 - 0,3j ⛔



 



WSW - Victory



ov3,5 - @1,9 - 1j ⛔



ov4,5 - @3,2 - 0,5 ⛔j



kreator: ov2,5 + rogi ov11 + bts - @3,5 - 0,5j ⛔



1/2 - @21 - 0,3j ⛔



2/1 - @21 - 0,3j ⛔



-3,51j



Argumenty te same co w ostatnich meczach. Zero spiny, zero stresu - czysta australijska piłka kopana. Liga musi przyciągać kibiców a więc i mecze muszą być efektowne. Do tego zapewne zagra kilu młodych zawodników, którzy będą chcieli się pokazać. Do tego kilku starych wygów, którzy będa bawić się piłką... celuję w gole i piknikową atmosferę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
cytat z dnia 27 kwietnia 2019 00:07 przez dobryx


Czyli na overka  rożnych jest  większa szansa  w WSW - Victory  ?



Choć to Australia  to nigdy nic nie wiadomo. 



Cześć, to mówisz, że będą rogi? jak duży ov typujesz? czy może coś innego z rogów?
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


Live Newcastle



70 min. 2-0 teraz wypada jeszcze jeden chociaż gol... Sydney chce coś strzelić, Jetsi kontrują...



edit live over 2,5 za drobne po @ 1,65...⛔



edit ft 2-0, festiwal nieskuteczności w wykonaniu gości, Jets ładnie się pożegnali z kibicami, szkoda, że zabraknie ich w P-O, ale sami sobie winni...



A w Sydney mam nadzieję, że Wędrowcy się postarają o bramki, Victory w mocnym zestawieniu więc liczę na otwarty mecz...



live



WSW już wybijali z pustej bramki, ale teraz się już nie udało i 0-1 dla Big V...



2 poł. co obydwa zespoły marnują to ja nie mam pytań... Tyle okazji i bez zmian... Chyba sie przyczaję na over 1,5 ale @ musi skoczyć...



edit 73 min. i gol dla Victory, ale, że niby spalony. No może był, ale słabo... dalej 0-1... Oj przydałby się dzisiaj Riera, kamery go pokazują na trybunach...



Dobra 82 min. dam over 1,5 po @ 2,02 symbolicznie bo kaleczą dziś Kangury strasznie... FT 0-1 z 15 strzałów i nic, AFC ja rozumiem, ale trochę słabo wyszło. Symboliczny ale ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League


Sklady na dzis:











 



Perth - Nixi



Pora ostatni mecz sezonu zasadniczego. Wczorajsze mecze trochę zawiodły... ale co było wczoraj, nie musi być dziś. Dziś zagram na gole, łamaki i trochę rogów, no i win gospodarzy:



ov2,5 - @1,4 - 1,5j ✅

ov3,5 - @2 - 1j ✅

1 - @1,57 - 5j ✅



1 HA-1,5 - @2,025 - 2j ✅



1 HA-2,5 - @3,45 - 0,5j ✅



kreator - 1 + ov2 + rogi ov 11 - @4,75 - 1j ⛔

1/2 - @41 - 0,3j ⛔

2/1 - @17 - 0,3j ⛔



rogi:

ov 11 - @2,3 - 1j ⛔

ov 12 - @3 - 0,6j ⛔



ov 14 - @6 - 0,3j ⛔



 



+4,22j





Wygrana Perth - po pierwsze grają u siebie, wiadomo - fajnie na koniec rundy porzegnać się wygraną na własnym stadionie, po drugie - jak by nie było jednak wyjazdy Nixom nie wychodzą, po trzecie - 5000 km w podroży, jaką odbyli piłkarze gości może mocno zmęczyć. (To druga najdłuższa podroż w ramach meczu ligowego na świecie - po lidze rosyjskiej i spotkaniu Kaliningradu z Władywostokiem). No i sklad Nixow - bez Kurto, Kopczynskiego i Krishny... z Williamsem na skrzydle - jednym slowem mocna rotacja.





Overy bramkowe - wczoraj było ubogo, przedwczoraj obwitowało... prawo serii? :). Do tego Nixi to jeoverowa drużyna i mam liczę, że dziś zagrają 'tak jak zawsze'.





Overy rogów - Glory robi sporo rogów... a, że to ostatni mecz i nic się już w tabeli nie może mienić to dlaczeg go by nie potraktować meczu jako dodatkowy trening dla stałych fragmentów gry?... Jak dla mnie to wygląda to tak, że gospodarze jak zwykle zdominują narożniki boiska po stronie przeciwników.



 



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik


Podpinam się pod powyższą analizę. U gości zmiany, a Perth idą po swoje. Znaczy mam nadzieje:) 



Nie bede wrzucał stawek bo i tak nie zagram, ale... No wlasnie:) ale gdybym zagrał to smialo gole gospodarzy i gole w meczu. 



 



Ps. Dobra jeden kurs wrzucę. 1 i bts - 2,26 na fortunie. Myśle ze warte ruszenia. 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


W Perth mocne zestawienie gospodarzy, Nixi z "gwiazdami" na ławce. Wydaje mi się, że piknikowy to będzie mecz. Obaj trenerzy znają się jak łyse konie. ciekawe, czy coś sobie ustalili przed meczem. np. Gramy bez obrony lub nie faulujemy bo ważne będą dopiero P-o? 



live



Mecz przyjaźni? x ht po @ 2,10 za drobne ⛔... GL!



edit 1-0 chyba jednak nie... 2-0 nic tu po Nix... Mecz bez kartek raczej, goście "przyjacielsko nastawieni". Skończy się pewnie z 4-0... No chyba, że w drugiej będą tylko w dziada grali...



ht 2-0, sportowo over 3,5 po @ 1,55 ???? za drobne "dla emocji" pobrałem... KTF!



edit2



No nawet 5-0 było :) A propos "ustaleń" to 1 kartka była...
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
cytat z dnia 28 kwietnia 2019 13:10 przez pescarabajo
cytat z dnia 28 kwietnia 2019 13:04 przez majekx


No to się skończyło na 5:0. Glory zagrało swoje... Nixi już grali chodzonego.



Bts by nie wszedł ale gole na luzie:)



Bts - nie z takim podejście Nixów



 



Overek ładny na sam koniec... i gwoli formalności - tabela:



 



 
Otrzymane punkty reputacji: +32
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 28 kwietnia 2019 13:04 przez majekx


No to się skończyło na 5:0. Glory zagrało swoje... Nixi już grali chodzonego.



Popa i Rudan to dobrzy koledzy. Nikt krzywdy nikomu nie zrobił. Roy już miał i tak "złotego buta" więc spx...



Poniżej wszystkie brameczki ostatniej kolejki A-league. Przed nami już tylko play-offy.

https://www.a-league.com.au/video/every-goal-round-27-hyundai-a-league-1



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


No i mamy Play-offy, póki co Glory i Blues Sky odpoczywają...



03.05 Big V - Nix: na moje oko to bts "powinien" tu paść. Mamy Toivonena u gospodarzy i Krishne u gości. Wybór się niby łatwy zrobił. Wobec tego 1,70 za bts pobieram rzucając na szalę losu miedziaka.



Edit 



FT 3-1 no i fajnie, miedziak do przodu ✅ a tu skrót:



https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-melbourne-victory-v-wellington-phoenix-2



Jak było widać i Wiking,  i Krishna po brameczce zaliczyli. Był też polski akcent...  :)



05.05 Reds - City - a tu, to ja nie pomogę niestety, nic na siłę...



Wszystkie ekipy w najmocniejszych możliwie kadrach, w Adelaidzie sędzią Kurt Ams jakby co...
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik


Ja idę w over 2,5 i obie strzela. No muszą padać gole:) obie drużyny maja kim straszyć, a to juz sa playoffy wiec liczę na spine w ofensywie z obu stron i mniejsza koncentracje w obronie:) 



kurs 1,96 :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
Do góry Bottom