>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość


Osaka kolejny czajnik chyba zjazd do bazy . Kolejne spotkanie , ktore powinno byc zamkniete 2:0 to nie lamie sie , w trzecim okazja na breaka na poczatku 40:15 nie lamie oczywiscie i przy swoim od razu oddaje . Vekic on fire , a Osaka niestety . Takze Tomcio chyba nie widze Twojego typu na win Osaki . No ale jeszcze poki pileczka w grze .
 
K 0

kropson1988

Gość


Haha Vekic OMG ????????. Wiecie co ? Tennis to stan umysłu jednak , a nie sport . Nie mam pytań.  Nawet nie wiem jak już komentować takie zdarzenia . Jednak Tomek gratki haha fart roku . 
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik


Ekstraklasa



Zagłębie - Jagiellonia, Both team to score, @3.00, 2:0 w 63 minucie



Straszną padake gra Jaga, ale myślę że jednego gola wturlają



 



 



Edit



⛔



Oczy aż bolą... Co za męki. Antyfutbol.



@byle-na-plus zgadzam się z Tobą. 



Poszli przepraszać kibiców... Brawo 
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik


Nie rozumie tej Jagi. Wiem, że ich gra wynika z tego, że zaraz mają finał PP ale... skoro spisali ten mecz na straty(bo z taką grą nie można liczyć na punkty) to dlaczego wychodzą praktycznie podstawą i odpoczywaja na boisku? Nie można puścic kilku młodych Polakow którym przynajmniej by zależało, bo chcieliby sie pokazać. A tak to wyszli 11-stką najemnikòw, ktòrzy mają udawać, że biegają.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
cytat z dnia 26 kwietnia 2019 13:16 przez tomcioomen666


GODZINA-15:00



OSAKA N. - VEKIC D. 1  1.70



 



Ja to gram grubo w ziemniaku 



2-1 co sie działo w 3 secie widziałem wynik  1-5 i już potem nie zerkałem ale farcik dziękuje nie wiezyłem z eosaka wyciągnie na live kurs musiał być przy 1-5 mega wysoki ponad 30 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom