KONKURS: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice [31 kolejka Lotto Ekstraklasy - 20.04.2019] do wygrania 15 freebetów!

little-dj 1,8K

little-dj

cytat z dnia 20 kwietnia 2019 17:59 przez little-dj
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 11:34 przez little-dj

1. Wynik meczu: Lechia Gdańsk - Remis - Piast Gliwice (poprawny typ = 6pkt) Lechia Gdańsk ⛔

2. Dokładny wynik: np. 0-2 (9pkt) 2:1 ⛔

3. Dokładny wynik do przerwy: np. 0-0 (4pkt) 1:1 ⛔

4. Liczba goli: Powyżej / Poniżej 2,5 (4pkt) Powyżej 2,5 ⛔

5. Lechia Gdańsk liczba goli: Powyżej / Poniżej 1,5 (2pkt) Powyżej 1,5 ⛔

6. Piast Gliwice liczba goli: Powyżej / Poniżej 1,5 (2pkt) Poniżej 1,5 ⛔

7. Czy obie drużyny strzelą gola: Tak / Nie (3pkt) Tak ⛔

8. Pierwszy gol Lechia Gdańsk: I połowa / II połowa / brak goli (2pkt) I połowa ⛔

9. Pierwszy gol Piast Gliwice: I połowa / II połowa / brak goli (2pkt) I połowa ✅

10. Wynik po 1 połowie / wynik na koniec meczu: np. Remis / Piast Gliwice (8pkt) Remis/Lechia ⛔

11. Pierwszy zdobywca gola: np. Sobiech lub brak goli(5pkt) Valencia ⛔

12. Liczba rzutów różnych: Powyżej / Poniżej 9,5 (4pkt) Powyżej 9,5 ✅

13. Liczba żółtych kartek w meczu: Powyżej / Poniżej 4,5 (4pkt) Powyżej 4,5 ⛔

14. Czy będzie rzut karny: Tak / Nie (2pkt) Nie ✅

15. Czy będzie czerwona kartka: Tak / Nie (2pkt) Nie ⛔

16. Kto będzie miał większe posiadanie piłki (wg. flashscore.pl): Lechia Gdańsk / Piast Gliwice (3pkt) Lechia Gdańsk  ⛔

17. Doliczony czas w 1 połowie: 0 / 1 / 2 / 3 lub więcej minut) (2pkt) 1 minuta ⛔

18. Doliczony czas w 2 połowie: 0 / 1 / 2 / 3 / 4 / 5 lub więcej minut) (3pkt) 4 minuty ✅

19.* Screen kuponu zagrany w ETOTO za min. 10PLN (5pkt)
 ✅

20.* Link do swojego postu w temacie poświęconym temu meczowi 31. kolejka LOTTO Ekstraklasy (20.04-22.04.2019) (warunek: merytoryczny post, który wprowadza coś ciekawego do dyskusji np. typ z analizą) (3pkt) https://forum.bukmacherskie.com/temat/156286-31-kolejka-lotto-ekstraklasy-2004-22042019/?page=1#post-6835800 ✅

Razem 19 punktów.

Teraz od nowa spojrzałem na statystyki flashscore i jednak Lechia miała niby większe posiadanie. Wczoraj jak sprawdzałem zaraz po meczu, to widniało 48-52 na korzyść Piasta. Więc jeśli Lechia miała większe posiadanie, to jednak razem 22 punkty.

M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 08:37 przez michalo28

1. Wynik meczu: Lechia Gdańsk - Remis - Piast Gliwice (poprawny typ = 6pkt) Lechia 0 pkt

2. Dokładny wynik: np. 0-2 (9pkt) 2:0 0 pkt

3. Dokładny wynik do przerwy: np. 0-0 (4pkt) 1:0 0 pkt

4. Liczba goli: Powyżej / Poniżej 2,5 (4pkt) Poniżej 2,5 4 pkt

5. Lechia Gdańsk liczba goli: Powyżej / Poniżej 1,5 (2pkt) Powyżej 1,5 0 pkt

6. Piast Gliwice liczba goli: Powyżej / Poniżej 1,5 (2pkt) Poniżej 1,5 0 pkt

7. Czy obie drużyny strzelą gola: Tak / Nie (3pkt) Nie 3 pkt

8. Pierwszy gol Lechia Gdańsk: I połowa / II połowa / brak goli (2pkt) I połowa 0 pkt

9. Pierwszy gol Piast Gliwice: I połowa / II połowa / brak goli (2pkt) brak goli 0 pkt

10. Wynik po 1 połowie / wynik na koniec meczu: np. Remis / Piast Gliwice (8pkt) Lechia/Lechia 0 pkt

11. Pierwszy zdobywca gola: np. Sobiech lub brak goli(5pkt) Haraslin 0 pkt

12. Liczba rzutów różnych: Powyżej / Poniżej 9,5 (4pkt) Poniżej 9,5 0 pkt

13. Liczba żółtych kartek w meczu: Powyżej / Poniżej 4,5 (4pkt) Poniżej 4,5 4 pkt

14. Czy będzie rzut karny: Tak / Nie (2pkt) Nie 2 pkt

15. Czy będzie czerwona kartka: Tak / Nie (2pkt) Nie 0 pkt

16. Kto będzie miał większe posiadanie piłki (wg. flashscore.pl): Lechia Gdańsk / Piast Gliwice (3pkt) Lechia 3 pkt

17. Doliczony czas w 1 połowie: 0 / 1 / 2 / 3 lub więcej minut) (2pkt) 1 minuta 0 pkt

18. Doliczony czas w 2 połowie: 0 / 1 / 2 / 3 / 4 / 5 lub więcej minut) (3pkt) 3 minuty 0 pkt

16 punktów

B 35,1K

bukovina

Takie pytanko (do usunięcia później) kiedy przyznanie free-betow? Nie zeby mi się jakoś paliło ale jeśli już udało mi się coś wygrać na tym forum to nie chciał bym, by nagroda przepadla ???? jeśli by mnie nie było przez jakiś czas ????

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 10:51 przez waldi1979

1. Wynik meczu: Lechia Gdańsk - Remis - Piast Gliwice (poprawny typ = 6pkt) Lechia Gdańsk

8. Pierwszy gol Lechia Gdańsk: I połowa / II połowa / brak goli (2pkt) I połowa

9. Pierwszy gol Piast Gliwice: I połowa / II połowa / brak goli (2pkt) II połowa

10. Wynik po 1 połowie / wynik na koniec meczu: np. Remis / Piast Gliwice (8pkt) Lechia Gdańsk/Lechia Gdańsk

11. Pierwszy zdobywca gola: np. Sobiech lub brak goli(5pkt) Paixao

12. Liczba rzutów różnych: Powyżej / Poniżej 9,5 (4pkt) Powyżej 9,5

13. Liczba żółtych kartek w meczu: Powyżej / Poniżej 4,5 (4pkt) Powyżej 4,5

14. Czy będzie rzut karny: Tak / Nie (2pkt) Nie

15. Czy będzie czerwona kartka: Tak / Nie (2pkt) Nie

16. Kto będzie miał większe posiadanie piłki (wg. flashscore.pl): Lechia Gdańsk / Piast Gliwice (3pkt) Lechia Gdańsk

17. Doliczony czas w 1 połowie: 0 / 1 / 2 / 3 lub więcej minut) (2pkt) 1

18. Doliczony czas w 2 połowie: 0 / 1 / 2 / 3 / 4 / 5 lub więcej minut) (3pkt) 3

9✅

Waldi1979

cytat z dnia 21 kwietnia 2019 22:52 przez bukovina

czekam do wtorku do południa, żeby wszyscy zdążyli podliczyć swoje punkty, są święta i nie wszyscy pewnie odwiedzą forum z tych co grali, następnie zrobię listę i wyślę pw do osób, które wygrały z prośbą o login z ETOTO, kwestia wiadomości zwrotnej, będę miał komplet ślę do buka i pewnie na następny dzień będzie. Myślę, że do przyszłego weekendu powinniśmy zamknąć temat.