>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Single z kursem > 3

apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dzień 13 (17.04.2019)+++



Mecz 2+++

TENIS  ATP - SINGIEL: Monte Carlo (Monako), ziemna

 Lajovic D. - Goffin D.   godz. 16.15

TYP: 1    kurs 3,85  stawka 2j   Pinnacle

Wynik:  2-0

Zysk/Strata: +5,70 j




Bilans dnia: + 4,70 j



Bilans tematu : + 108,48 j

Postawione razem: 442 j

Wygrane razem: 550,48 j




Zwroty: 1

Yield: 24,54 %

Ilość postawionych typów od początku tematu : 156 zakłady

Ilość typów trafionych od początku tematu: 46

Skuteczność liczona od początku tematu: 29,49%






Bilans miesiąca: + 25,09 j

Postawione razem: 82 j

Wygrane razem: 107,09 j

Yield: + 30,60 %




Zwroty: 1

Ilość postawionych typów w kwietniu: 34

Ilość typów trafionych w kwietniu: 10

Skuteczność w kwietniu:  29,41 %
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Podsumowanie 13 dnia gry w kwietniu:

Dzisiejsza progresja została zakończona na drugim kroku pierwszego poziomu dając dzienny zysk + 4,70 j. Dzisiaj ponownie zagrałem mecze tenisowe. Rozkład dzisiejszych spotkań tenisowych był taki, że każdy kto chciał mógł spokojnie zagrać mecze, które podałem. Nie wiem czy ktoś korzysta z moich typów i z mojej strategii gry, ale po liczbie przyznanych ostatnio punktów reputacji wnioskuję, że zainteresowanie moim tematem nieco spadło. A szkoda ponieważ wyniki w tym miesiącu są jeszcze lepsze niż w dwóch poprzednich. Mamy dopiero połowę miesiąca a zysk już przekroczył 25 j,  a yield 30%. Tak więc nadal wszystko idzie zgodnie z planem i  wyznaczony cel na ten miesiąc prawdopodobnie osiągnę już wkrótce.  Jeżeli ktoś tu zagląda to proszę o zaznaczenie swojej obecności przez dodanie punktów reputacji. Pozdrawiam i oby tak dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Zmiany w temacie w związku z nowym regulaminem Działu Kupony ze Statystykami.



Ponieważ został wprowadzony nowy regulamin Działu, wprowadzam od dzisiaj następujące zmiany do mojej strategii gry w tym temacie:



1. Kursy na podawane zdarzenia będę brał tylko od legalnych bukmacherów dostępnych w Polsce.



2. Stawkowanie zostanie ograniczone do przedziału od 1 do 10 jednostek. W zależności od przebiegu gry będę podawał stawkę za jaką gram dany typ w jednostkach w zakresie od 1 do 10 j.



3. Moja strategia nadal zachowuje 5 poziomów progresji jednak w związku z w/w zmianami będą one wyglądały następująco:



I poziom: 1j, 2j, 3j



II poziom 2j, 4j 6j



III poziom 4j, 8j 10j



IV poziom 8j 8j 10j



V poziom 10j 10j 10j



Jak widać największe zmiany w stawkowaniu wprowadzam na IV i V poziomie progresji ale jest to wymuszone przez regulamin tematu. Zmiany te powodują obniżenie budżetu przeznaczonego na całą strategię gry do 96 j., a więc praktycznie o połowę. Mam nadzieję, że na IV a zwłaszcza V poziom progresji nie będę wchodził zbyt często. Kto śledzi mój temat to zauważył, że dotychczas na V poziomie jeszcze nie byłem a temat prowadzę już 3 miesiąc. Zmiany poziomów zależą od bilansu gry i nie zawsze następują kolejno po sobie (progresja pływająca).



5. Nie wiem jeszcze jak rozliczać typy (z podatkiem czy bez). Tego jeszcze nie doczytałem ale w praktyce ja gram bez podatku. 



 



 
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dzień 14 (19.04.2019)⛔



Mecz 3  ⛔

KOSZYKÓWKA  BELGIA: EuroMillions Basketball League

 Okapi Aalstar - Leuven Bears   godz. 20.30

TYP: 2 (razem z dogrywką)    kurs 3,10  stawka 1j   lvbet   PS. Gram za 1j ponieważ nie znam wyniku meczu 2 - dogrywka!!!

Wynik:  94-72

Zysk/Strata:  - 1j




Bilans dnia: - 4 j



Bilans tematu : + 104,48 j

Postawione razem: 446 j

Wygrane razem: 550,48 j




Zwroty: 1

Yield: 23,43 %

Ilość postawionych typów od początku tematu : 159 zakłady

Ilość typów trafionych od początku tematu: 46

Skuteczność liczona od początku tematu: 28,93%






Bilans miesiąca: + 21,09 j

Postawione razem: 86 j

Wygrane razem: 107,09 j

Yield: + 24,52 %




Zwroty: 1

Ilość postawionych typów w kwietniu: 37

Ilość typów trafionych w kwietniu: 10

Skuteczność w kwietniu:  27,03 %
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Podsumowanie dnia:

Dzisiejszy dzień zakończył się trochę pechowo na minusie.  Drugi mecz progresji zakończył się dopiero po dogrywce. Dogrywka spowodowała przedłużenie meczu tak, że nie znałem jego wyniku przed postawieniem na 3 mecz progresji. Dlatego zdecydowałem się zagrać 3 mecz progresji tylko za 1 jednostkę. W sumie dzień zakończyłem 4 jednostkami straty. Tak więc w następnym typie przechodzę na drugi poziom progresji.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 19 kwietnia 2019 13:52 przez apil64


Zmiany w temacie w związku z nowym regulaminem Działu Kupony ze Statystykami.



Ponieważ został wprowadzony nowy regulamin Działu, wprowadzam od dzisiaj następujące zmiany do mojej strategii gry w tym temacie:



1. Kursy na podawane zdarzenia będę brał tylko od legalnych bukmacherów dostępnych w Polsce.



2. Stawkowanie zostanie ograniczone do przedziału od 1 do 10 jednostek. W zależności od przebiegu gry będę podawał stawkę za jaką gram dany typ w jednostkach w zakresie od 1 do 10 j.



3. Moja strategia nadal zachowuje 5 poziomów progresji jednak w związku z w/w zmianami będą one wyglądały następująco:



I poziom: 1j, 2j, 3j



II poziom 2j, 4j 6j



III poziom 4j, 8j 10j



IV poziom 8j 8j 10j



V poziom 10j 10j 10j



Jak widać największe zmiany w stawkowaniu wprowadzam na IV i V poziomie progresji ale jest to wymuszone przez regulamin tematu. Zmiany te powodują obniżenie budżetu przeznaczonego na całą strategię gry do 96 j., a więc praktycznie o połowę. Mam nadzieję, że na IV a zwłaszcza V poziom progresji nie będę wchodził zbyt często. Kto śledzi mój temat to zauważył, że dotychczas na V poziomie jeszcze nie byłem a temat prowadzę już 3 miesiąc. Zmiany poziomów zależą od bilansu gry i nie zawsze następują kolejno po sobie (progresja pływająca).



5. Nie wiem jeszcze jak rozliczać typy (z podatkiem czy bez). Tego jeszcze nie doczytałem ale w praktyce ja gram bez podatku. 



 



 



Do kitu ten wpis w regulaminie

4. Stawkę typu/kuponu podajemy tylko w stałych jednostkach w skali 1j-10j. Nie podajemy stawek kwotowo w jakiejkolwiek walucie. ????



Dlaczego jest jakiś limit ? Czemu 10 a nie 42 na przykład.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


8. Każdy kupon musi posiadać bukmachera u jakiego możemy zagrać zaproponowane typy. Jeśli bukmacher zmusza nas do odprowadzenia podatku należy to uwzględnić podczas rozliczenia oraz w statystykach miesiąca - cytat z regulaminu Konkursu na najlepszy temat miesiąca.



Stawkowanie od 1 do 10 j jest do zaakceptowania (w praktyce przecież każdy może grać wg swojej progresji) ale zapis o konieczności korzystania tylko z polskich bukmacherów ( i ich niskich kursów dodatkowo obciążonych 12% podatkiem) prawdopodobnie spowoduje, że taka zabawa stanie się nieopłacalna.  Dlatego robię sobie przerwę w podawaniu typów w temacie. Sprawdzę sobie poza moim tematem jak gra z podatkiem i kursami polskich bukmacherów będzie przebiegała wg mojej strategii. Mam obawy, że może to być nieopłacalne.  Tak więc robię kilkudniową przerwę  w moim temacie zachowując dotychczas wypracowany zysk i yield.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 08:07 przez apil64


8. Każdy kupon musi posiadać bukmachera u jakiego możemy zagrać zaproponowane typy. Jeśli bukmacher zmusza nas do odprowadzenia podatku należy to uwzględnić podczas rozliczenia oraz w statystykach miesiąca - cytat z regulaminu Konkursu na najlepszy temat miesiąca.



Stawkowanie od 1 do 10 j jest do zaakceptowania (w praktyce przecież każdy może grać wg swojej progresji) ale zapis o konieczności korzystania tylko z polskich bukmacherów ( i ich niskich kursów dodatkowo obciążonych 12% podatkiem) prawdopodobnie spowoduje, że taka zabawa stanie się nieopłacalna.  Dlatego robię sobie przerwę w podawaniu typów w temacie. Sprawdzę sobie poza moim tematem jak gra z podatkiem i kursami polskich bukmacherów będzie przebiegała wg mojej strategii. Mam obawy, że może to być nieopłacalne.  Tak więc robię kilkudniową przerwę  w moim temacie zachowując dotychczas wypracowany zysk i yield.



Gra na pewno będzie też opłacalna ale w mniejszym stopniu na pewno zysk będzie.  a skoro to jest zabawa to wiem i ty też można obejrzeć wstawiając tak jakby o czterech bukmacherów po 10 jednostek a u jednego 8 i wyjdzie ci na końcu 48 . Nie wierzę że masz konto tylko u jednego bukmachera a skoro jeden wprowadzi jakiś limit to możesz grać u drugiego to samo zdarzenie.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 09:34 przez malyenter1
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 08:07 przez apil64


8. Każdy kupon musi posiadać bukmachera u jakiego możemy zagrać zaproponowane typy. Jeśli bukmacher zmusza nas do odprowadzenia podatku należy to uwzględnić podczas rozliczenia oraz w statystykach miesiąca - cytat z regulaminu Konkursu na najlepszy temat miesiąca.



Stawkowanie od 1 do 10 j jest do zaakceptowania (w praktyce przecież każdy może grać wg swojej progresji) ale zapis o konieczności korzystania tylko z polskich bukmacherów ( i ich niskich kursów dodatkowo obciążonych 12% podatkiem) prawdopodobnie spowoduje, że taka zabawa stanie się nieopłacalna.  Dlatego robię sobie przerwę w podawaniu typów w temacie. Sprawdzę sobie poza moim tematem jak gra z podatkiem i kursami polskich bukmacherów będzie przebiegała wg mojej strategii. Mam obawy, że może to być nieopłacalne.  Tak więc robię kilkudniową przerwę  w moim temacie zachowując dotychczas wypracowany zysk i yield.



Gra na pewno będzie też opłacalna ale w mniejszym stopniu na pewno zysk będzie.  a skoro to jest zabawa to wiem i ty też można obejrzeć wstawiając tak jakby o czterech bukmacherów po 10 jednostek a u jednego 8 i wyjdzie ci na końcu 48 . Nie wierzę że masz konto tylko u jednego bukmachera a skoro jeden wprowadzi jakiś limit to możesz grać u drugiego to samo zdarzenie.



Oczywiście, że ja będę grał dalej swoją strategią ale mi chodzi o prowadzenie tego tematu. Tutaj regulamin jest taki jaki jest i nie da się go obejść. Ja chcę prowadzić ten temat zgodnie z regulaminem i dlatego mam problem.



 
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dzień 15 (25.04.2019)



Mecz 1⛔

KOSZYKÓWKA  FILIPINY: Puchar Filipin - Play Offy

San Miguel Beermen - Phoenix Fuelmasters    godz. 13.00

TYP: 2 (razem z dogrywką)    kurs 3,40  stawka 1j   ETOTO (ew.wygrana 2,99j)

Wynik:  105-94

Zysk/Strata:  - 1j
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dzień 15 (25.04.2019)⛔



Mecz 3⛔

KOSZYKÓWKA  HISZPANIA: Liga Femenina Women - Play Offy

 Cadi La Seu K - Uni Girona K   godz. 20.00

TYP: 1 (razem z dogrywką)    kurs 4,00 stawka 3j   lvbet (ew.wygrana 10,56j)

Wynik:  73-74

Zysk/Strata:  -3j




Bilans dnia: - 6 j



Bilans tematu : + 98,48 j

Postawione razem: 452 j

Wygrane razem: 550,48 j




Zwroty: 1

Yield: 21,79 %

Ilość postawionych typów od początku tematu : 162 zakłady

Ilość typów trafionych od początku tematu: 46

Skuteczność liczona od początku tematu: 28,40%






Bilans miesiąca: + 15,09 j

Postawione razem: 92 j

Wygrane razem: 107,09 j

Yield: + 16,40 %




Zwroty: 1

Ilość postawionych typów w kwietniu: 40

Ilość typów trafionych w kwietniu: 10

Skuteczność w kwietniu:  25 %
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Podsumowanie 15 dnia gry w kwietniu:

Wczorajszy dzień zakończył się  na minusie. Ponownie zabrakło trochę szczęścia.  Drugi i trzeci mecz progresji były bardzo wyrównane i zadecydowały przegrane końcówki. Była to pierwsza progresja zagrana po wprowadzeniu nowego regulaminu forum. Z moich obserwacji wynika, że grając tylko u polskich bukmacherów zyski są o ok. 20 % niższe. (12% podatku i o ok. 5-10% niższe kursy od tych najlepszych w sieci). Tak więc grając długofalowo moją strategią prawdopodobnie będę miał bilans zerowy lub ujemny. Zastanowię się jeszcze czy jest sens prowadzić ten temat przy takim regulaminie. W kwietniu raczej już wielu typów nie podam ale być może jeszcze będzie okazja coś zagrać.  Pozdrawiam.
 
jozzy22 545,1K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 26 kwietnia 2019 07:36 przez apil64


Podsumowanie 15 dnia gry w kwietniu:

Wczorajszy dzień zakończył się  na minusie. Ponownie zabrakło trochę szczęścia.  Drugi i trzeci mecz progresji były bardzo wyrównane i zadecydowały przegrane końcówki. Była to pierwsza progresja zagrana po wprowadzeniu nowego regulaminu forum. Z moich obserwacji wynika, że grając tylko u polskich bukmacherów zyski są o ok. 20 % niższe. (12% podatku i o ok. 5-10% niższe kursy od tych najlepszych w sieci). Tak więc grając długofalowo moją strategią prawdopodobnie będę miał bilans zerowy lub ujemny. Zastanowię się jeszcze czy jest sens prowadzić ten temat przy takim regulaminie. W kwietniu raczej już wielu typów nie podam ale być może jeszcze będzie okazja coś zagrać.  Pozdrawiam.



Dostepni są wszyscy bukmacherzy nie musisz podawać typów z legalnych. Admini w tym temacie pekli 
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
cytat z dnia 26 kwietnia 2019 07:38 przez jozzy22
cytat z dnia 26 kwietnia 2019 07:36 przez apil64


Podsumowanie 15 dnia gry w kwietniu:

Wczorajszy dzień zakończył się  na minusie. Ponownie zabrakło trochę szczęścia.  Drugi i trzeci mecz progresji były bardzo wyrównane i zadecydowały przegrane końcówki. Była to pierwsza progresja zagrana po wprowadzeniu nowego regulaminu forum. Z moich obserwacji wynika, że grając tylko u polskich bukmacherów zyski są o ok. 20 % niższe. (12% podatku i o ok. 5-10% niższe kursy od tych najlepszych w sieci). Tak więc grając długofalowo moją strategią prawdopodobnie będę miał bilans zerowy lub ujemny. Zastanowię się jeszcze czy jest sens prowadzić ten temat przy takim regulaminie. W kwietniu raczej już wielu typów nie podam ale być może jeszcze będzie okazja coś zagrać.  Pozdrawiam.



Dostepni są wszyscy bukmacherzy nie musisz podawać typów z legalnych. Admini w tym temacie pekli 



Ale ja nie zauważyłem takiego wpisu. Tak jak dotychczas można grać tylko do końca kwietnia. 



 
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Ok. Faktycznie nie zauważyłem tego wpisu. Wobec tego wracam do gry moją strategią bez limitu stawek i bukmacherów. Dzięki za informację.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dzień 16 (26.04.2019)✅✅✅



Mecz 1✅

PIŁKA NOŻNA  AUSTRALIA NPL Queensland

 Redlands - Moreton Bay Utd   godz. 11.00

TYP: 1X    kurs 4,10 stawka 2j   bwin (ew.wygrana 8,20j)

Wynik:  3-2

Zysk/Strata:  +6,20 j




Bilans dnia: +6,20 j



Bilans tematu : + 104,68 j

Postawione razem: 454 j

Wygrane razem: 558,68 j




Zwroty: 1

Yield: 23,06 %

Ilość postawionych typów od początku tematu : 163 zakłady

Ilość typów trafionych od początku tematu: 47

Skuteczność liczona od początku tematu: 28,83%






Bilans miesiąca: + 21,29 j

Postawione razem: 94 j

Wygrane razem: 115,29 j

Yield: + 22,65 %




Zwroty: 1

Ilość postawionych typów w kwietniu: 41

Ilość typów trafionych w kwietniu: 11

Skuteczność w kwietniu:  26,83 %
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom