>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Stanley Cup playoffs 2019

Status
Zamknięty.
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik


Tak jak pisałem na początku co do Colorado-Flames będzie to bardzo wyrównana seria, myślę że Flames tak łatwo tego nie puszczą będą grać w Scotiabank Saddledome i nie zdziwię się jak skończy się na 7 spotkaniach. 



Myślę, że warto pograć bramkę Marka Stone'a @3.0 fortuna. Gość gra świetnie potencjał na bramkę jest bardzo duży, choć w ostatnim spotkaniu zaliczył tylko albo aż 2 asysty jeszcze bardziej mnie pcha w ten bet. Trochę o Knights było pisane więc skończę na tym.



 
 
isztwan 243,5K

isztwan

Użytkownik


San Jose Sharks - Vegas Golden Knights (REMIS=ZWROT) ✅



1.77 forbet



Rekiny wygrały z rycerzami na 10 spotkań tylko dwa razy, w tym tydzień temu jedyne zwycięstwo jako gospodarze co statystycznie rzecz biorąc krzyczyyy : "obstaw Vegas" !

Ale nie ! Znając życie wygrają a rywalizacja zakończy się dopiero na tafli złotych. Aczkolwiek prawda taka, że więcej aspektów za złotymi. 

Ale nie ! ;] Na przekór ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik


Hokejem zajarałem się jakiś czas temu, oczywiście nie znam się tak dobrze na zawodnikach, formacjach i zasadach, jak na piłce, ale PO i ciekawsze mecze presezonu oglądam regularnie gdzieś od 2 lat. Oglądam i nie chce mi się wierzyć w niektóre rzeczy. Już abstrahując od Tampy, czy Pingwinów. To jest ewenement. Nie wiem jakim cudem jedna z najlepszych ekip na swoim lodzie jest tak beznadziejna w PO u siebie... Mowa tutaj oczywiście o Jets, którym kibicuję i tym bardziej nie rozumiem. Pomijając fakt, że goalie Nutek jest kapitalny (nie umniejszając bramkarzowi Odrzutowców, który wyciąga niesamowite strzały), to Jets kończy mecz u siebie po dwóch tercjach. Bardzo żałuję, że nie mogę często oglądać ostatnich tercji, ale idąc spać przy wyniku 2:0 nigdy nie jestem pewien co będzie, gdy sprawdzę wynik rano. I drugi raz jest to samo. Jets są dziećmi we mgle w trzeciej tercji u siebie. To samo jest z Calgary. Osobiście mam nadzieję, że Jets to ogarną, a co do Calgary mam też dobre odczucia. Smith robi co może, drużyna gra lepiej, a Colorado jest gorsze w każdym meczu, który mimo wszystko wygrywa. Ciekawie również gra Carolina w ostatnich dwóch meczach. Caps w ogóle nie dają rady wyjść z atakiem z własnej tercji, nawet przy przewadze... Tam chyba brakuje pomysłu na grę.



 



 



Na dzisiejsze mecze proponuję Calgary '60 @1.95  fortuna



 



Chłopaki są już chyba nazbyt podrażnieni, żeby sprowadzić kolejny mecz do dogrywki... Tu powinien być zamknięty mecz w dwóch tercjach, żeby nie zaprzątać sobie głowy trzecią. Mają świetny bilans u siebie z Colorado.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość


Ja dziś nawet bardziej ryzykownie bo idę w Calgary -1,5. Jest to drużyna z potencjałem i albo zmęczenie albo rozluźnienie dało znać o sobie. Dodatkowo nie działało to co było ich mocna strona a wiec 3 tercja gdzie byli w stanie odrobić duże straty i oddawali dwa razy więcej strzałów. Jest to mecz być albo nie być dla nich i dziś liczę ze zobaczę Flames z regularnego sezonu. Jeśli wygrają dziś to założę się ogarniają cała serie. 



Ponadto idąc za trendem to dziś zwycięstwo Liści. 



Flames 1P ML 



Flames ML



Flames 1P -0.5



Flames -0.5



Flames -1.5 



Flames U6



Flames to score 1st and win 



Leafs ML



Leafs U6
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość


No cóż odpada kolejny faworyt. Niesamowity sezon reg i słabe wykonanie PO. Gratulacje dla Avs ledwo co załapali się do PO a ogrywają faworyta do Pucharu. W Colorado widać ze zagrało to co szwankowało czasem w sezonie a wiec trio szwedzko fińsko kanadyjskie. Ważne dla mnie ze moi faworyci nadal grają, ale może się okazać ze będziemy świadkami jakiegoś niespodziewanego rozstrzygnięcia. 
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
cytat z dnia 21 kwietnia 2019 11:52 przez escobarp


Jak myślicie, Toronto dziś ogarnie? 



5 gra bardzo wyrównana, wynik może iść w każdą stronę i sam osobiście myślę, że wszystko rozstrzygnie się w 7 spotkaniu ale nie zdziwi mnie zarówno wygrana Leafs dzisiaj. Chętnie obejrzę ale nie tykał bym tego meczu.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik


Jest po pierwszej rundzie, chyba wszyscy są mega zaskoczeni przebiegiem wielu faworytów do pucharu odpadło już na starcie a bardzo szkoda mi Knights i ten ostatni mecz kto nie widział warto nadrobić i autentycznie smutno mi się zrobiło jak patrzyłem na Fleury'ego po puszczeniu bramki w dogrywce ale cóż. 



Pary ćwierćfinałowe wyglądają ciekawie 



Columbus-Boston



Carolina-Islanders



Dallas-St.Louis



Colorado-San Jose



Piszcie swoje spostrzeżenia, typy i zdobywce pucharu. A to moje skromne zdanie.



Półfinały



Boston-Islanders 



St.Louis-San Jose 



Zwycięzca: NY Islanders



Takie przemyślenia przy obiedzie może z czasem się to jeszcze zmieni ale na ten moment myślę, że Islanders są bardzo mocną ekipą ze świetnym trenerem i na pewno mają duży potencjał. Teraz wasza kolej :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość


Powiem szczerze ze mi również było go szkoda robił co mógł. Ale Jesli ma się takiego gościa w teamie który strzela gola a następnie przy walce przy buliku popełnia taki brutalny faul to mam mieszane uczucie. Następnie później dali się totalnie zdominować Sań Jose i Ci wbili te 4 gumy. Jako ze PO to wielka niespodzianka to ja uderzam w jeszcze większa i typuje Blue Jackets  na zwycięzców. Maja wielu utalentowanych graczy i jeśli pokonają Bruins Ti liczę ze wygrają. 
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik


A ja mam czutke, że Avalanche nas zaskoczą w tych PO. Ograli 1-4 świetnych Flames i mają w składzie też utalentowanych zawodników.. Co ważne maja niesamowitego MacKinnona, który jest według mnie w topce najlepszych zawodników NHL. Jest tam jeszcze przecież Landeskog i świetny młody Raantanen. Grubauer też kapitalnie broni w tych PO i naprawdę Avalanche mogą byc czarnym koniem.. Jesli chodzi o mnie to głęboko im kibicuje chociaż nawet się nie spodziewałem, że przejdą Flames.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej


Niczego nie mozna wykluczyć w tych PO. Ja to widze tak:



Columbus-Boston



Carolina-Islanders



Dallas-St.Louis



Colorado-San Jose



Finały konferencji



Columbus-Islanders



Dallas-Colorado



finał



Dallas-Columbus



Zwycięzca: Blues Jackets
 
deepred 665K

deepred

Moderator
Członek Załogi


Ostatnio nie mam w ogóle czasu na jakiekolwiek udzielanie się na forum, ale też pokuszę się o wytypowanie drabinki.



Bruins - Blue Jackets



Islanders - Hurricanes



Blues - Stars



Sharks - Avalanche



 



Bruins - Islanders



Sharks - Blues



 



Bruins wygrają Puchar Stanleya.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Carolina Hurricanes - NY Islanders



Carolina zaskoczyła wszystkich w tych PO i zaskakuje dale. Dwie wygrane na Brooklynie i ani myślą się zatrzymać. Nawet brak jedynki w bramce im nie przeszkodził, bo McElhinney bronił wspaniale na tej fantazji. Dziś grają u siebie i wydaje mi się, że presja może być większa, bo właściwie powinni to wygrać. Islanders nie mają nic do stracenia, rzucą co mają najlepsze i to od poczatku, natomiast McEhinney nie jest jak dla mnie.instancją nie do przejścia. Mało bramek w dwóch spotkaniach, ale naprawdę ma je kto zdobywać w obu zespołach i sądzę, że dziś zobaczymy przełamanie strzeleckie i dobrą skuteczność.



Over 4,5 @ 1,81✅



Over 5,5 @ 2,80✅



Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Columbus Blue Jackets - Boston Bruins



Czwarte spotkanie w tej serii i wydaje się, że wszystko jest możliwe w kontekście awansu Kurtek do finału konferencji. Dziś przed nimi bardzo ważny mecz u siebie, którym mogą zapewnić sobie duży komfort w tej rywalizacji, ale to po stronie Bruins jest więcej atutów, ale też więcej presji. Spodziewam się, że przyjezdni z Bostonu będą chcieli narzucić swoją grę i ruszyć do ataku, by wyrównać stan rywalizacji, ale muszą bardziej patrzeć na defensywę, bo Columbus w bardzo dobrej formie. Ja w tym starciu skupiam się głównie na strzałach na bramkę. W dotychczasowych starciach 59, 72 i 71, a więc raz zabrakło jednego SOG do przekroczenia granicy 60. Zanosi się na kolejne spotkanie, w którym ilość SOG przekroczy 60, gdyż oba kluby dobrze usposobione ofensywie, dlatego też idę zdecydowanie w tym kierunku, ale też w bramki, zwłaszcza Niedźwiadków z Bostonu, którzy moim zdaniem mogą wygrać to spotkanie.



over 59,5 @ 1,87 | 1xbet ✅



over 5 bramek @ 1,85 | Uni zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


St. Louis Blues - Dallas Stars



Chyba najciekawsza jak dotąd seria i emocji naprawdę nie brakuje. Obie ekipy cechują się naprawdę dobrą skutecznością i mają pewnych zawodników, którzy za każdym razem dają jakość. W każdym spotkaniu padało co najmniej 5 bramek i ciężko przyczepić się do dyspozycji bramkarzy, a jedynie można bić brawo tym, którzy je zdobywają, bo jednao obsada bramek jest mocna z obu stron. St. Louis u siebie będzie chciało wyjść na prowadzenie w dniu dzisiejszym, ale Stars pokazali dużą moc w poprzednim spotkaniu i nie będzie to łatwe. Spodziewam się, że znów zobaczymy co najmniej 5 bramek.



Over 4,5 @ 1,64 | uni⛔



Over 5 @ 2,02 | Sbobet⛔ 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 3 maja 2019 22:09 przez quick.


St. Louis Blues - Dallas Stars



Chyba najciekawsza jak dotąd seria i emocji naprawdę nie brakuje. Obie ekipy cechują się naprawdę dobrą skutecznością i mają pewnych zawodników, którzy za każdym razem dają jakość. W każdym spotkaniu padało co najmniej 5 bramek i ciężko przyczepić się do dyspozycji bramkarzy, a jedynie można bić brawo tym, którzy je zdobywają, bo jednao obsada bramek jest mocna z obu stron. St. Louis u siebie będzie chciało wyjść na prowadzenie w dniu dzisiejszym, ale Stars pokazali dużą moc w poprzednim spotkaniu i nie będzie to łatwe. Spodziewam się, że znów zobaczymy co najmniej 5 bramek.



Over 4,5 @ 1,64 | uni



Over 5 @ 2,02 | Sbobet



Twoja analiza skłoniła mnie do zastanowienia się nad tym spotkaniem i wpadłem na (zdaje się) całkiem prawdopodobny typ z niezłym kursem. Chodzi o bramki ekipy z Dallas. Binnington zarówno w sezonie zasadniczym jak i w play offach bronił jak z nut cały czas utrzymując SV% powyżej 90%. Jak na debiut w NHL to bardzo dobry wynik jednak w playoffach jego skuteczność nieco spadła i wpuszcza średnio więcej bramek niż w zasadniczym, chociaż 10 spotkań w PO to trochę słaby wyznacznik, ale może to oznaczać, że mecze tak wysokiej wagi są dla niego stresujące i koncentracja spada. Zresztą w ostatnim spotkaniu puściły mu nerwy za co został ukarany. Nie wiadomo z jakim nastawieniem wyjdzie na dzisiejsze spotkanie. Czy nerwy ponownie wezmą górę? Seria jest w takim stadium, że nawet drobne błędy mogą przeważyć o zwycięstwie lub przegranej. Jeśli Binnington popełni taki błąd we wczesnej fazie spotkania to frustracja zacznie narastać ponownie co pozwoli Gwiazdom pójść za ciosem. Co jeszcze dotyczy samego typu to Dallas w serii z Nutkami w czterech dotychczasowych spotkaniach trzykrotnie strzelili ponad 2,5 bramki. Jeśli zagrają tak dobrze jak ostatnio u siebie to powinni pokryć linię. Pozdrawiam!



Dallas Stars powyżej 2,5 bramki @2,23 Unibet ⛔



Edit// Dallas zmarnowało tyle dogodnych okazji, że powinni pokryć ten over dwukrotnie. Jak pech to pech.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
cytat z dnia 3 maja 2019 22:54 przez rasijskij
cytat z dnia 3 maja 2019 22:09 przez quick.


St. Louis Blues - Dallas Stars



Chyba najciekawsza jak dotąd seria i emocji naprawdę nie brakuje. Obie ekipy cechują się naprawdę dobrą skutecznością i mają pewnych zawodników, którzy za każdym razem dają jakość. W każdym spotkaniu padało co najmniej 5 bramek i ciężko przyczepić się do dyspozycji bramkarzy, a jedynie można bić brawo tym, którzy je zdobywają, bo jednao obsada bramek jest mocna z obu stron. St. Louis u siebie będzie chciało wyjść na prowadzenie w dniu dzisiejszym, ale Stars pokazali dużą moc w poprzednim spotkaniu i nie będzie to łatwe. Spodziewam się, że znów zobaczymy co najmniej 5 bramek.



Over 4,5 @ 1,64 | uni



Over 5 @ 2,02 | Sbobet



Twoja analiza skłoniła mnie do zastanowienia się nad tym spotkaniem i wpadłem na (zdaje się) całkiem prawdopodobny typ z niezłym kursem. Chodzi o bramki ekipy z Dallas. Binnington zarówno w sezonie zasadniczym jak i w play offach bronił jak z nut cały czas utrzymując SV% powyżej 90%. Jak na debiut w NHL to bardzo dobry wynik jednak w playoffach jego skuteczność nieco spadła i wpuszcza średnio więcej bramek niż w zasadniczym, chociaż 10 spotkań w PO to trochę słaby wyznacznik, ale może to oznaczać, że mecze tak wysokiej wagi są dla niego stresujące i koncentracja spada. Zresztą w ostatnim spotkaniu puściły mu nerwy za co został ukarany. Nie wiadomo z jakim nastawieniem wyjdzie na dzisiejsze spotkanie. Czy nerwy ponownie wezmą górę? Seria jest w takim stadium, że nawet drobne błędy mogą przeważyć o zwycięstwie lub przegranej. Jeśli Binnington popełni taki błąd we wczesnej fazie spotkania to frustracja zacznie narastać ponownie co pozwoli Gwiazdom pójść za ciosem. Co jeszcze dotyczy samego typu to Dallas w serii z Nutkami w czterech dotychczasowych spotkaniach trzykrotnie strzelili ponad 2,5 bramki. Jeśli zagrają tak dobrze jak ostatnio u siebie to powinni pokryć linię. Pozdrawiam!



Dallas Stars powyżej 2,5 bramki @2,23 Unibet


Tak, bardzo ciekawy typ wart rozważenia sam generalnie jestem zaskoczony pozytywnie grą gwiazd tylko pytanie czy Blues dadzą się zdominować w tak ważnym spotkaniu na Enterprise Center choć z drugiej strony ta serie jest bardzo overowa dotychczas. Kurs jest zachęcający, sam proponuje +0,5pkt T.Seguina @1.55 fortuna który notorycznie punktuję i jest jednym z najważniejszych ogniw w Dallas, jak ktoś szuka czegoś do ako czy dubla to myślę, że można się nad tym zastanowić. Sam na pewno obejrzę spotkanie. ✅




 
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość


Spisana przez wielu na straty Carolina pierwsza melduje się w półfinale. Oglądałem ostatnie ich mecze i musze przyznać ze to co wyczynia na tafli ta młodzież zasługuje na wielkie brawa. O ile w sezonie grali słabo to widać ze w PO Aho i spółka ocknęli i dostali drugie życie. Chciałbym ich zobaczyć w starciu z Jackets ciekawy który z „finezyjnych” stylów gry okaże się skuteczniejszy. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom