>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Holandia w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Piątek jest, no to atakujemy 2 ligę.
Cambuur
-
Jong PSV
Typ-under 2.5 ---
Kurs-2.3

Jong Utrecht
-
Eindhoven
Typ-under 2.5 ---
Kurs-2.3
Na dzisiaj wybrałem oto takie 2 spotkania w których Buki sugerują worek goli,ja się przyjrzałem i według mnie tych goli za wiele nie powinno być.Wiem że Psv to bardzo overowa drużyna ale też nie zawsze będą strzelać,po za tym w Holandii pogoda jest paskudna,pada i wieje a to nie będzie sprzyjać w konstruowaniu jakis dobrych akcji,powinno być więcej przypadku,tak coś czuję i tak gram to w dubelku.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam,po wczorajszej porażce,zebrałem siły i atakuję dalej,tym razem najwyższą klasę rozgrywkową w Holandii.
Feyenoord
-
Willem II
Typ-btts +++
Kurs-1.85
Koło takiego kursu nie można przejść obojętnie,faworyt ogólnie znany i to że gola strzeli to raczej pewne,a z kolei goście,którzy w 15 ostatnich meczach wyjazdowych tylko raz nie strzelili min.1 gola,z Ajaxem było 2-0,to uważam że jest bardzo duża szansa że dzisiaj choć raz ukłują gospodarzy,notabene którzy grają w kratkę i lepsze mecze przeplatają słabszymi.
Powodzenia.
Jest jeszcze 1 mecz co mnie zastanowił i postanowiłem go tu podać,bo myślę że warto.
Heracles
-
Vitesse
Typ-under 2.5---
Kurs-2.3
Znowu uderzam w under,ostatnie bezpośrednie ich mecze nie obfitowały w gole
31.10.18 KNV Heracles Vitesse 0 : 2
15.10.17 ERE Heracles Vitesse 1 : 1
05.04.17 ERE Heracles Vitesse 0 : 1
13.12.15 ERE Heracles Vitesse 1 : 1 więc idę tym tropem u uderzam w under,goście powinni to ogarnąć
0-1,0-2,może być w razie niespodzianki jakiś remisik ale nie sądzę żeby to było 2-2.
Jeśli mam zagrać over za 1.5 to wolę wyższy kurs a szansa uważam 50 na 50.
średnio wyszło.
 
zip94 126

zip94

Osiedlowy Typer
Holandia: Eerste Divisie (2 liga)
Godz. 20:00

FC Twente – FC Den Bosch

Typ: 1
Kurs: 1.55 zł
Bukmacher: Fortuna ✅

Analiza:
W 31 kolejce drugiej ligi holenderskiej pewnie zmierzające po awans Twente podejmie u siebie będące w lekkim dołku Den Bosch. Gospodarze wygrali 4 z ostatnich 5 spotkań, tylko raz dzieląc się punktami w meczu wyjazdowym z Rodą. Twente nie dość, że wygrywa swoje spotkania dość pewnie to w dodatku bardzo rzadko traci w nich bramki, co nie może napawać optymizmem przyjezdnych. Den Bosch w swoich ostatnich 5 meczach tylko raz zachowali czyste konto, tracąc przy tym całe masy bramek. Sam ich bilans nie może cieszyć, są to 3 porażki, 1 remis i jedna wygrana. Biorąc pod uwagę, że do końca rozgrywek zostało 8 kolejek, a Twente chce wrócić jak najszybciej do Eredevisie, nie pozostaje im nic innego jak dopisać do swojego konta kolejne 3 punkty. Stąd też mój typ, kurs na czystą wygraną Twente będące w takiej formie na prawdę kuszący i warty pogrania do podbicia ako, albo jakiegoś dubelka ???? . Dla kogoś, kto chce bardziej po ryzykować można zagrać też handicap -1 po fajnym kursie ;). Reasumując nie ma czegoś takiego jak pewniaki, ale w tym meczu nie wyobrażam sobie by goście stworzyli realną konkurencję, czy zagrożenie dla pewnie kroczącego po awans Twente.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


14:30

Zwolle

-

FC Emmen

Typ-2   ---

Kurs-5.3

Witam,dzisiaj typ przeciwko mojej drużynie,no ale w biznesie nie ma sentymentów a jak wygrają to strata kasy nie będzie tak boleć.

Emmen zaliczył 4 ostatnie wyjazdowe porażki,choć bilans wyjazdowy mają lepszy jak u siebie,więc pora najwyższa się obudzić i zrobić niespodziankę,gram tak tez bo jak wiadomo w Holandii różne dziwne rzeczy się dzieją i nikogo to nie dziwi,liczę tutaj na przełamanie i gdyby tu kurs był w granicach 3 to bym tego nie grał ale ponad 5 to chętnie spróbuje,to tylko sport i wszystko może się zdarzyć.

Powodzenia.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


Roda



-



Jong Utrecht



Typ-02   ---



Kurs-2.95



Typ zagrany przeciwko faworytowi,Roda niby walczy o awans do Play Off ale po ostatnich wynikach widać że chyba nie mają zamiaru brać w nich udział,ostatnie5 meczy to 3 porażki i 2 remisy a goście nie walczą o nic i mogą sprawić niespodziankę,choćby jak w ostatnim meczu z Ajaxem na wyjezdzie 3-3.



G.A. Eagles



-



Telstar



Typ-02   +++



Kurs-2.95



W tym meczu też gram przeciwko kursom,taki wysoki kurs na gości którzy są w bardzo dobrej formie i którzy w bezpośrednich meczach sobie dobrze radzili z gospodarzami to troche dziwne,mam uczucie jakby buki bardzo chciały żeby grać na gospodarzy.

29.03.19EERDordrechtG.A. Eagles1 : 3 
24.03.19EERG.A. EaglesTwente1 : 2 
15.03.19EERHelmondG.A. Eagles1 : 1 
08.03.19EERFC VolendamG.A. Eagles0 : 1 
01.03.19EERG.A. EaglesMaastricht2 : 0 
Pokaż więcej meczów

Ostatnie mecze: TELSTAR
29.03.19EERTelstarEindhoven1 : 1 
22.03.19EERDen BoschTelstar3 : 4 
15.03.19EERTelstarJong AZ1 : 0 
08.03.19EERTelstarDordrecht1 : 0 
01.03.19EERJong UtrechtTelstar0 : 1 
Pokaż więcej meczów

Pojedynki bezpośrednie: G.A. EAGLES - TELSTAR
04.11.18EERTelstarG.A. Eagles2 : 1
16.03.18EERG.A. EaglesTelstar1 : 1
03.11.17EERTelstarG.A. Eagles3 : 1
18.01.16EERTelstarG.A. Eagles1 : 2
16.08.15EERG.A. EaglesTelstar


5 : 0



 



 
 
zip94 126

zip94

Osiedlowy Typer


Eerste Divisie (01.04.2019r.)



Godz. 20:00



Sp. Rotterdam – Maastricht



 



Typ: Sp. Rotterdam wygra i będzie powyżej 1.5 gola w meczu - Tak



Kurs: 1,42



Bukmacher: Fortuna ✅



Analiza:



 



Na pierwszy strzał idziemy dzisiaj w 2 ligę holednerską. Gospodarze jako wicelider zaplecza holenderskiej ekstraklasy są w tym meczu faworytem. Przed własną publicznością spisują się świetnie, a na dodatek są w znakomitej formie, na co wskazuje bilans aż 4 zwycięstw w ostatnich 5 kolejkach. Piłkarze Maastricht w ostatnich tygodniach nie radzą sobie najlepiej, 3 remisy i 2 porażki w 5 kolejkach nie napawają optymizmem, zwłaszcza przed wizytą u tak mocnego rywala. Sparta lubi sobie postrzelać i jest zespołem bardzo bramkostrzelnym, zwłaszcza u siebie, stąd też nasz główny typ na ich zwycięstwo i sumę goli w meczu na poziomie powyżej 1.5 bramki. Dla odważnych do gry również handicap na gospodarzy po całkiem fajnym kursie 1,84 oraz prowadzenie Sparty do przerwy po kursie 1,66, co wydaje się wielce prawdopodbne.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


20:00



Sparta Rotterdam



-



Helmond



Typ-0



Kurs-8.4



 



20:00



Waalwijk



-



Dordrecht



typ-2



kurs-5.7



Witam,dawno mnie tu n ie było,więc powrót dobrze by było rozpocząć o wysokiego C.Na dzisiaj wybrałem cięzkie mecze,żeby weszły ale nie nie realne.



Sparta na 2 miejscu,10pkt straty do lidera a więc zostały  jej baraże i na nich musi skupić swoje siły,i to jest mój argument za takim typem,tym bardziej że te drużyny lubią ze sobą remisować.



Co do 2 typu to jest to tak zwany czuj na nosa,a tak wogóle to Dordrecht to taka dziwna drużyna po której wszystkiego można się spodziewać,nawet niedawno pokonali na wyjezdzie lidera Twente,a i forma ostatnio do[pisuje,oni o nic nie walczą i moze dlatego robią od czasu do czasu takie nispodzianki.



Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


FC Groningen vs Ajax Amsterdam

Ajax lub remis i obie strzelą @1.74 lv




 



Ajax po zwycięstwie nad Starą Damą przystąpi do ligowego spotkania z FC Groningen. Sytuacja mistrzostwa nie jest jeszcze wyjaśniona, ponieważ ich rywal PSV ma taką samą ilość punktów. 

Spotkanie powinno być ciekawe. Pokonanie takiego zespołu jak Juventus i dalsza walka o triumf w lidze. Piekielnie silna ofensywa młodzików z Amsterdamu - 106 zdobytych goli na dziś dzień. Jednak ofensywa nie jest juz tak wyśmienita. Fakt jest tam młody De Ligt, który już jest gwiazdą i każdy wielki klub chce go mieć w swoich szeregach, to jednak na 10 ostatnich spotkań defensywa Ajaksu zachowała tylko raz czyste konto. Stratę bramki można wybaczyć z Realem czy też ze Starą Damą, ale tracili z takimi zespołami jak Excelsior, Zwolle czy też Willem II. Znakomita forma Groningen na własnym stadionie. Od siedmiu spotkań są niepokonani. Dziś zapewne to się zmieni, ale liczę że powalczą i zdobędą minimum jednego gol. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 10:37 przez karciarz


FC Groningen vs Ajax Amsterdam

Ajax lub remis i obie strzelą @1.74 lv




 



Ajax po zwycięstwie nad Starą Damą przystąpi do ligowego spotkania z FC Groningen. Sytuacja mistrzostwa nie jest jeszcze wyjaśniona, ponieważ ich rywal PSV ma taką samą ilość punktów. 

Spotkanie powinno być ciekawe. Pokonanie takiego zespołu jak Juventus i dalsza walka o triumf w lidze. Piekielnie silna ofensywa młodzików z Amsterdamu - 106 zdobytych goli na dziś dzień. Jednak ofensywa nie jest juz tak wyśmienita. Fakt jest tam młody De Ligt, który już jest gwiazdą i każdy wielki klub chce go mieć w swoich szeregach, to jednak na 10 ostatnich spotkań defensywa Ajaksu zachowała tylko raz czyste konto. Stratę bramki można wybaczyć z Realem czy też ze Starą Damą, ale tracili z takimi zespołami jak Excelsior, Zwolle czy też Willem II. Znakomita forma Groningen na własnym stadionie. Od siedmiu spotkań są niepokonani. Dziś zapewne to się zmieni, ale liczę że powalczą i zdobędą minimum jednego gol. 



Od jakiegoś czasu Groningen jest takim zespołem, który potrafi się postawić potentatowi z Amsterdamu. Nie twierdzę, że Ajax nie wygra, ba po LM mogą uwierzyć, że "sky is no limit" jednak w Groningen męczą się okrutnie. Wobec tego przewrotnie pobiorę symbolicznie handi na gospodarzy po kursie 4,15. Może się uda nie przegrać 2 bramkami? Zobaczymy - sportowo/symbolicznie, bo tradycyjnie holenderską piłkę sobie oglądam. Myślałem też o underze, bo wynik (i gra) 1-0 to nie nowość dla gospodarzy, ale to live "się zobaczy". Wesołych Świąt!



Edit



No i fajnie, dla Ajaxu to były męczarnie, FT 0-1 ledwo, bo jeszcze czerwo po drodze. A i under też się przydarzył...
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
T 8,9K

trema11

Użytkownik
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 14:21 przez qowalsky6
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 10:37 przez karciarz


FC Groningen vs Ajax Amsterdam

Ajax lub remis i obie strzelą @1.74 lv




 



Ajax po zwycięstwie nad Starą Damą przystąpi do ligowego spotkania z FC Groningen. Sytuacja mistrzostwa nie jest jeszcze wyjaśniona, ponieważ ich rywal PSV ma taką samą ilość punktów. 

Spotkanie powinno być ciekawe. Pokonanie takiego zespołu jak Juventus i dalsza walka o triumf w lidze. Piekielnie silna ofensywa młodzików z Amsterdamu - 106 zdobytych goli na dziś dzień. Jednak ofensywa nie jest juz tak wyśmienita. Fakt jest tam młody De Ligt, który już jest gwiazdą i każdy wielki klub chce go mieć w swoich szeregach, to jednak na 10 ostatnich spotkań defensywa Ajaksu zachowała tylko raz czyste konto. Stratę bramki można wybaczyć z Realem czy też ze Starą Damą, ale tracili z takimi zespołami jak Excelsior, Zwolle czy też Willem II. Znakomita forma Groningen na własnym stadionie. Od siedmiu spotkań są niepokonani. Dziś zapewne to się zmieni, ale liczę że powalczą i zdobędą minimum jednego gol. 



Od jakiegoś czasu Groningen jest takim zespołem, który potrafi się postawić potentatowi z Amsterdamu. Nie twierdzę, że Ajax nie wygra, ba po LM mogą uwierzyć, że "sky is no limit" jednak w Groningen męczą się okrutnie. Wobec tego przewrotnie pobiorę symbolicznie handi na gospodarzy po kursie 4,15. Może się uda nie przegrać 2 bramkami? Zobaczymy - sportowo/symbolicznie, bo tradycyjnie holenderską piłkę sobie oglądam. Myślałem też o underze, bo wynik (i gra) 1-0 to nie nowość dla gospodarzy, ale to live "się zobaczy". Wesołych Świąt!


Witam,pomyślałem że i ja wtrące tu swoje 3 grosze,co do meczu Ajaxu to stawiam na under 2,5 po super kursie 2.85 z Totolotka,po meczu pucharowym gdzie włożyli mnóstwo sił,trzeba walczyć o mistrzostwo,ale przeciwnik do łatwych nie nalezy i będzie cięzko,być może wygrają ale nie za wysoko.Dla przykładu kto się spodziewał ze dzisiaj w meczu Man.C będzie mało goli skoro w tygodniu było ich 7,a na tą chwilę tj.75min meczu jest 1-0.



Jak tu jestem to dodam że w meczu Vitesse-Zwolle widzi mi się remis,wiem że gospodarze walczą o puchary itd ale coś mi mówi że będzie tu niespodzianka.Vitesse ostatnie 4 mecze to 4 remisy,fakt z byle kim nie grali ale jednak.



Jako 3 mecz do kuponu dokładam wygraną Graafschap w Venlo po kursie 3.Goście mają szansę się utrzymać ale muszą taki mecz wygrać a że gospodarze formą nie błyszczą to ja idę w kierunku gości.



Ajax-under2,5



Vitesse-remis



Venlo-2



Ako-37.




 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia Eredivisie

Godzina 12:15

Spotkanie : Excelsior - Wilem II

Typ : Alexander Isak strzeli 

Kurs : 2,36

Bukmacher : forBet



Analiza:



Witam serdecznie! Tuż po południu zapraszam do Rotterdamu, gdzie miejscowy Excelsior podejmować będzie zespół z Tilburga. Gospodarze na szesnastym, barażowym miejscu. Siedem porażek z rzędu, w tym domowa z ostatnim zespołem. Po drugiej stronie barykady Willem II, który w ostatnich sześciu meczach, wygrał pięć razy i niejako "planowo" przegrał z Ajaxem. Wyjazdowe zwycięstwa z piątym Heraklesem(4:3) i trzecim Feyenoordem (2:3) robią wrażenie. Jeszcze większe wrażenie robi 19 letni "Szwed" Alexander Isak. Dwa lata temu, Borussia Dortmund wyłożyła na 17 latka z AIK Sztokholm 8,6 mln €. W rezerwach strzelił 5 bramek i w ostatnim okienku został wypożyczony do Tilburga. Pierwsze pięć meczy i jedna bramka. W ośmiu następnych bramka w każdym meczu! W tym dwa duble i jeden hat-trick!!! Pokonał nawet Onana ???? z Ajaksu. 12 bramek w ośmiu meczach ligi holenderskiej musi budzić szacunek. Skuteczność bramkowa Isaka, zaowocowała powołaniem do seniorskiej kadry Szwecji i udział (wchodził z ławki) w obu meczach EME. Gospodarze w ostatnich meczach z bilansem 3-16. Isak strzela jak szalony. Typ powinien wejść jak przysłowiowy nóż w masło... Można też próbować pierwszy gol Isaka @ 5,8 i hc Tiburga @ 3,4



Pozdrawiam i powodzenia życzę!



Przypominam : 12:15 !!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
T 8,9K

trema11

Użytkownik


Holandia: Eerste Divisie (2 liga)

Godz. 14.30



FC Twente –Jong AZ   +++

Typ:UNDER 2.5

Kurs: 3



Witam,na dzisiaj wybrałem mecz lidera tabeli z 18 drużyną i wbrew temu co sugerują bukmacherzy uważam że za wiele goli w tym meczu nie będzie,Twente praktycznie już ma awans,grają spokojnie beż szalenstw,nie strzelają ostatnio za wiele bramek u siebie,bo na 10 meczy  to 5 wyników z 1 golem,2 z dwoma i 3 overy 2,5,z kolei goście ostatnie 3 porażki wyjazdowe to 3 razy po 1-0,także wydaje  mi się że w ten Świąteczny dzień,przy  ładnej pogodzie zobaczymy spokojny mecz na 1-0 lub 1-1,bo remisik też mi tu pasuje.



Pozdrawiam i oby na zielono.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
T 8,9K

trema11

Użytkownik


HOLANDIA: Eredivisie



20:45



Ajax



-



Vitesse



Typ-under 3.5  ---



Kurs-2



Witam,z dzisiejszej oferty wybrałem oto taki mecz w którym lider podejmuje 6 drużynę w tabeli.Buki sugerują festiwal goli ale ja myślę że akurat w tym meczu za wiele goli nie zobaczymy,fakt Ajax to łupie po kilka goli w każdym meczu ale tak jak pisałem przy okazji ich ostatniego meczu,zmęczenie może dać znać o sobie,no i mają przed sobą półfinał Ligi Mistrzów a po za tym z Vitesse przeważnie grało im sie ciężko,a i goście na wyjazdach mają bilans br. 20-21 w 15 meczach,także szału nie ma.



Ja osobiście zagram under 2.5 po  kursie 3,35,ale tu podaje bezpieczniej,widzę 1-0  lub 2-0.a jak będzie to się okaże po meczu.



19:45



Alkmaar



-



Heracles



Typ-H 0-2 na 2 +++



Kurs-1.8



Buk-Totolotek,oba typy.



Dorzucam do 1 typu jeszcze handi na gości,wiem że Alkmaar u siebie to grożna ekipa ale zagrają z sąsiadem z tabeli czyli 4 z 5,dla obu drużyn jest to mecz o Play Offy w eliminacjach do Ligi Europejskiej i myślę że obie się w nich znajdą,być może gospodarze to wygrają ale wątpię żeby to było więcej jak 1 bramkowe zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik


Dwie kolejki do końca sezonu zasadniczego w 2 lidze holenderskiej a drużyn tam walczących o baraże o awans tyle, że nawet nie chce mi się liczyć.



Dla mnie jeden mecz wydaje się najciekawszy. 



Top Oss - Dordrecht



Gospodarze obecnie miejsce barażowe i mają dwa mecze z drużynami z dołu więc jest duża szansa, że jak zapuntkuja w o u meczach to przystąpią do barazu z dobrego miejsca. 



Goście ostatnio dobra forma, ale o nic w zasadzie nie grają i można ich szukać na dole ligi. 



Top Oss 1 1.75 unibet



 



Edit:



1-0✅✅✅✅
 
vito_corleone2 45

vito_corleone2

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna – Eredivisie Holandia



Godzina: 19:30



Spotkanie: Utreht - Sittard



Typ: 1 handicap - 1.5 gola 1.92 stawka 5j



Typ : 1 druzyna over 2.5 gola 1. 91 stawka 5j



Bukmacher: fortuna



Analiza : Goscie graja na wyjazdach fatalnie, bilans ostatnich 10 meczy na wyjazdach to 1-0-9. Przegrywaja 3 4, 5 bramkami. W tym meczu myślę ze bedzie tak samo. Druzyna gospodarzy walczy o miejsce premiowane do barazy o lige europy i tem mecz bardzo ich do tego przyblizy. U siebie graja stabilnie. Bez fajerwerków ale na tak słaby sittard mysle starczy. ⛔⛔⛔
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik


Willem II - PSV typ: BTS + over 2.5 kurs: 1.68 Fortuna ⛔



Kibicuję Ajaxowi w walce o majstra i myślę że PSV nie będzie miało dziś łatwej przeprawy. Grają z ekipą która też ma swoje cele, bo walczy o możliwość gry w LE. Wiąże się to też z większa kasą dla klubu i warto znaleźć się w tym gronie. Willem dużo strzela ale i traci. Tylko w 3 meczach na 15 rozegranych u siebie nie strzelili bramki. Ugrali nawet gola z Ajaxem.



PSV tracili jednak bramki z gorszymi ekipami niż ich dzisiejsi rywale. Na wyjazdach ostatnio nie radzą sobie zanadto wspaniale.  W tym roku, na rozegranych 7 spotkań stracili już 12 bramek. Dwie z nich tracili nawet z walczącym o utrzymanie FC Emmen. 



W obu ekipach ma kto strzelać, kto asystować dlatego typ na tym etapie rozgrywek ma bardzo duże szanse wejścia. Mój typ na wynik meczu to 2:3.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


Willem II - PSV



Typ-under 2.5



Kurs-3



Kolega powyżej opisał ten mecz,też się zgadzam że Psv łatwo nie będzie miał i w związku z tym typuje w tym meczu mało goli,dla gości najważniejsze są 3 pkt i skromne 0-1 ich też zadowoli,wszystko zależy jak potoczy się pierwsze 30 min,typ na nosa,ale kurs jest wart ryzyka,więc gram.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik


Almere - Jong PSV typ: over 2.5 kurs: 1.43 Fortuna ✅



Spotykają się ze sobą dwie overowe drużyny mające w swoich szeregach po kilku zawodników którzy powinni zrobić swoje na korzyść tego typu. Zaplecze ekstraklasy holenderskiej w większości przypadków gwarantuje bramki i myślę że dziś będzie podobnie. Mam tylko nadzieje że do gry będzie gotów Youri Loen który dyryguje środkiem pola w zespole Almere City. W innym przypadku typ trochę traci na mocy biorąc pod uwagę, że jest to najlepiej asystujący zawodnik grający w praktycznie każdym spotkaniu. 
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


HOLANDIA: Eerste Divisie



 



Witam,dzisiaj ostatnia kolejka,jest kilka spotkań o nic jest też kilka meczy o coś,napiszę parę zdań na temat niektórych meczy,co o nich myślę,wszystko tak na spokojnie i pełnym luzie,może ktoś cos sobie wybierze.



Dordrecht podejmuje ostatni Jong Utrecht,spotkanie beż znaczenia,aczkolwiek przy zycięstwie gości i porażce Helmond uciekną goście z ostatniego miejsca,ja idę w kierunku gości bo granie gospodarzy po kursie 1.45 którzy tak czy siak maja 17 miejsce  mija się z celem,po za tym gospodarze  od roku nie wygrali u siebie 2 meczy pod rząd.



Nijmegen w ostatnim czasie się obudzili i walczą o baraze,same zwycięstwa,najdłuższa seria w całej lidze w ostatnich 5 meczach,mają o co grać i powinni pokonac o nic grający zespól Mastricht.



Ajax spuścił z tonu całkowicie,widać że już maja wakacje i bardziej ich interesuja gra 1 drużyny jak swoja,natomiast goście drużyna Almere ma o co grac bo jeszcze mogą być przetasowania w górze tabeli,wszystko zależy jak potoczą się inne spotkania,ja idę na tych co maja większą motywację.



Podsumowując,,



Ajax02   kurs-1.8



Nijmegen-2  kurs-1.85



Dordrecht-02  kurs-2.6



Takie sa moje propozycję na dziś z tej ligi,można zajrzeć na 2 i 3 ligę francuską gdzie też PODAŁEM PARĘ TYPÓW I MOŻNA ZŁOŻYĆ Z TEGO FAJNY KUPONIK O PIĘKNYM AKO,OBY TYLKO CHCIAŁO TO WEJŚĆ.



 
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
HOLANDIA: Eerste Divisie
Excelsior

-

Alkmaar
Typ-0

Kurs-4.5



Dzisiaj ostatnia kolejka,oprócz walki o mistrzostwo większość meczy bez stawki,ja wybrałem ten mecz gdyż jest to mecz o pietruszkę i dobre samopoczucie na wakacjach.Alkmaar zajął 4 miejsce i to się już nie zmieni,ostatnia forma wyjazdowa ich też nie najlepsza,a dodając do tego fakt że na ostatnie 5 meczy bezpośrednich to 3 remisy,wię po takim ,kursie grzech nie zagrać,gospodarze też szału nie robią i raczej nie wygrają dzisiaj ale podział punktów zadowoli obie strony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom