>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
M 38

mikael14

Użytkownik


fnatic - Windigo



Mega ciężki mecz do wytypowania. Bułgarzy na pewno groźni i  nieobliczalni, ale niestety w dwie strony. Odrzucanie w miarę oczywiste - ban train, ban mirage. Pick overpass/d2 (Windigo) i inferno (fnatic)  Decydować będzie cache. Wydaje mi się, że mogą być 3 mapy, ale jako że typ na win Windigo jest wyżej to ja sobie pogram że Szwedzi wezmą swoje. Patrząc na przeciętnie grające NaVi zastanawiam się jak się spiszą Bułgarzy na tle lepszej drużyny (w sensie lepiej grającej drużynowo). Już nie raz mnie zawodzili kiedy mieli sobie radzić, dlatego spróbuję typ na wygraną tej bardziej doświadczonej formacji. Tym bardziej, że inferno wydaje sie być jedną z gorszych map w puli Windigo



fnatic wygra 2. mapę @1.77 Totalbet 
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik


Proszę Was jeszcze o doinformowanie. Która drużyna zaczyna 1 mapę w ct? Ta która grała w ct na pierwszej mapie ? To jest tylko na ESL Pro League czy wszędzie ? 



 



Hltv pokazał, Windigo w ct na Nuke i poszło kilka stówek do buka :/
 
M 38

mikael14

Użytkownik
cytat z dnia 21 kwietnia 2019 01:35 przez kriksus


Proszę Was jeszcze o doinformowanie. Która drużyna zaczyna 1 mapę w ct? Ta która grała w ct na pierwszej mapie ? To jest tylko na ESL Pro League czy wszędzie ? 



 



Hltv pokazał, Windigo w ct na Nuke i poszło kilka stówek do buka :/



Na 3. (bo chyba o to pytasz wnioskując po nuke'u) mapie to są noże chyba i wygrany ma prawo picknąć stronę
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ampersand667 4

ampersand667

Miszcz
cytat z dnia 21 kwietnia 2019 01:35 przez kriksus


Proszę Was jeszcze o doinformowanie. Która drużyna zaczyna 1 mapę w ct? Ta która grała w ct na pierwszej mapie ? To jest tylko na ESL Pro League czy wszędzie ? 



 



Hltv pokazał, Windigo w ct na Nuke i poszło kilka stówek do buka :/



Cześć!



 



Zazwyczaj są dwie opcje:



1. Jest "nożówka" - zwycięzca decyduje, po której stronie rozpocznie mecz na danej mapie,



2. Drużyna, która wybrała mapę, z automatu oddaje drużynie przeciwnej prawo do decyzji w tej kwestii (przy stanie 1:1 praktycznie zawsze decyduje "nożówka").



 



Która z tych metod jest stosowana - wszystko zależy od organizatora turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 2,8K

rua

Użytkownik


DH Open Rio 2019



AVANGAR - Valiance - over 2.5 mapy - 1.85 ✅



Mały finał turnieju. Oba teamki powinny wygrać swoje picki. 



Avangar na 99,9% zbanuje Nuke, a Valiance Overpassa. Avangar weźmie najprawdopodobniej Inferno a Valiance zagra Traina. Valiance zaliczyło mały falstart z brazylijskimi Sharksami na Trainie, ale Brazole grają u siebie i Traina też potrafią grać więc takie BO1 mogło iść w obie strony. Oba zespoły na swoich mapach czują się mocno więc stawiam że wszystko rozstrzygnie się na mapie trzeciej która może już iść w obie strony - prawdopodobnie Mirage albo D2, wątpię by na tym etapie któraś z drużyn zaryzykowała nowe i nieograne jeszcze Vertigo.



Nie do końca tak jak przewidywałem ale plus, wyrównany mecz tak jak powinno być.
 
Otrzymane punkty reputacji: +305
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik


@mikael14 @ampersand667 No nie mogę zacytować dwóch wpisów w jednym poście albo nie potrafię. Prześledziłem historię meczów tego ESL i z tego wynika, że zazwyczaj Ci co grali po stronie ct na 1 mapie grają i na 3. Może jest i nożówka, może ranking, może wybierają ale istotna sprawa dla typerów, gdzie to można sprawdzić ? Na liquidpedii w informacji turnieju nie ma opisanych zasad. Wiadomo tylko, że buki mają ok 1,5 minuty wcześniejszy przekaz i jak na twitchu mam rozpoczęcie rundy tak u buka spadają kursy na łeb na szyję.  Przykład z Fnatic - kurs na zwycięstwo pierwszej połowy na Nuke 1,75. Zaczyna się mecz kursy spadają od razu na 1,4 na dwie sekundy, potem blok 1,35 i dopiero trzyma. Buk Totalbet. Nawiasem mówiąc ciekawe ma kursy na live cs, warto sprawdzić.
 
U 81

ukaszf9

Użytkownik


@kriksus decyduje runda nożowa (punkt 7.3.5). Buki zawsze mają wcześniej i nie ma co się dziwić bo niezłe value można by było wykręcić na mapach mocno faworyzowanych/sprzyjających stronie atakującej albo broniącej. Punkt 7.3.3 też powinien cię zainteresować - a najszybciej informację dostaniesz na stronie ligi o odbytym veto.



 



Zasady.

https://eslgfx.net/media/lo/rulebook/WESA_Rulebook.pdf



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
U 81

ukaszf9

Użytkownik


AGO - DreamEaters



TYP: DreamEaters +1.5 1.45 ✅



 



DreamEaters - AGO



TYP: DreamEaters +6.5 1.32✅



 



Astralis - ex. 3DMAX



TYP: Astralis 1.05✅



 



Ostatni pojedynek Ago vs DreamEaters zakończył się 2-0, dzisiaj rosjanie są na fali i myślę, że tak łatwo nie oddadzą przewagi jak ostatnim razem (dodatkowo sprzyja fakt, że wygrywali wszystkie pistole). Drugi pojedynek w systemie bo1 to powinna być zbliżona mapa stąd mocny handicap na DE, w szczególności, że wcześniej grają bo3 więc duży zakres map/niespodzianek obydwie drużyny mieć nie powinny. Mecz Astralis na podbicie ako, to jak by zestawić na obecną chwilę Virtus.pro vs Astralis(co prawda mają lossstrike 3 meczy, ale ile można wygrywać wszystko z rzędu, bo1 też nigdy nie sprzyjało silnym ekipom).



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik


BIG - ex-3DMAX



Dokładny wynik 2:1 - kurs 3⛔



 



BIG z Hellraisers zagrali słabo, Xantares bez formy. ex-3DMAX powinni powalczyć, bo z Hellraisers raczej nie będą mieć szans. Mimo wszystko BIG jest bardziej uznaną marką, stąd typ.



 



 
 
Y 0

yngkvpue

Użytkownik


Na dzisiaj złożyłem sobie AKO z 3 typów i wydaje mi się, że są bardzo duże szanse powodzenia. 



OpTic - G2 Esports 

Typ: G2 Esports

Kurs: 1.40



G2 na ostatnim turnieju pokazało, że są w mega formie i cała drużyna gra swoje. Udało im się ograć nawet Na'Vi, gdzie s1mple wykręcił na 3 mapach wynik +37. Zmiana składu wyszła im na dobrze i powinni kontynuować dobrą passę. W ECS jedynym zagrożeniem może dla nich być Vitality, a to już ćwierćfinał, więc szanse na awans są ogromne. Optic oczywiście ma w swoim mappoolu mapy, na których mają szanse coś ugrać, ale jeżeli G2 rozegra dobre Veto, to nie widzę tutaj innego wyniku, niż wygrana Francuzów, są na każdym polu po prostu lepsi i podczas kiedy oni ogrywali drużyny z Top 20, to Optic strzelało się po czołach z drużynami z T2/T3. 



Team Vitality - Virtus.Pro

Typ: Team Vitality 2:0

Kurs: 1.60



Mecz także w ramach ECS. Nie ma co się tutaj rozwodzić, Virtusi są od jakiegoś czasu martwym zespołem i przegrywali na drużyny, o których świat nie słyszał. Wygrali oni 2 mecze z ostatnich 5, ale LDLC czy Xcom to nie są wymagające drużyny. Vitality trzyma wysoki poziom już od długiego czasu i ograli jedynego realnego rywala w tych eliminacjach-G2 na ostatnim turnieju. Myślę, że Vitality zbanuje Traina w pierwszej kolejności, a na każdej innej mapie są już mocniejszą drużyną i Virtusi nie mają szans ich zaskoczyć, nie w tej formie i nie na tak prestiżowym turnieju, jakim jest ECS, powinniśmy zobaczyć kompletną hegemonię Francuzów i jakieś +30 od Zywoo.



HellRaisers - ex-3DMAX

Typ: HellRaisers

Kurs: 1.45



HR po zmianie składu zagrało kilka meczów w ramach WePlay, gdzie grali bardzo dobrze i ogrywali drużyny pokroju Avangar czy Spirit, a tylko Vega znalazła na nich patent. Następnie zagrali 2 mecze z bardziej wymagającymi rywalami i o ile ich Mirage w meczu z Big (jak i w meczu z Astralis) wyglądał słabo, tak bardzo podobała mi się ich gra na kolejnych mapach i Traina oraz Overpassa zagrali bardzo dobrze. Brakuje mi trochę dobrej formy Oskara, ale Nukkye i Lowel potrafią genialnie strzelać, a i muszę przyznać Ange1owi (mimo całej mojej niechęci do tego zawodnika), że miał przebłyski geniuszu i widać, że jakaś chemia już jest między zawodnikami. HR nadal ma szanse na awans i dzisiejszy mecz, to musik, żeby ograć najsłabszą drużynę w grupie. ISSAA trochę się gubił, ale wierzę, że po wczorajszym zimnym prysznicu od Astralis dzisiaj się odbiją, tym bardziej, że BIG gra z Astralis (prawdopodobnie Duńczycy wygrają to spotkanie), więc wygrana HellRaisers da im awans. 



Kurs AKO: 3.25

 
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik


A co w przypadku przegranej Hellraisers i BIG. Kto awansuje ? Bo może Hellraisers wcale nie musi wygrywać, może wystarczy im jedna mapa
 
Y 0

yngkvpue

Użytkownik
cytat z dnia 25 kwietnia 2019 16:08 przez kriksus


A co w przypadku przegranej Hellraisers i BIG. Kto awansuje ? Bo może Hellraisers wcale nie musi wygrywać, może wystarczy im jedna mapa



Wydaje mi się, że różnica rund (+/-), a tych mają 12 mniej, niż Big, więc nie mogą kalkulować, bo grają przed nimi. 
 
C 66

calaquendi

Użytkownik


Napewno nie są to rundy. W grp b z devils,nip,heroic,faze 3 druzyny mają po 3pkt, z grp nie wyszła drużyna z -4. Heroic ugrały 4mapy, nip i devils po 3 3. Wiec nie wiem jakie są zasady. Ale wiem ze w ostatnim meczu devils heroic do awansu devilsi potrzebowali ugrać 1 mape ( komentarz ). Ugrali 1, heroic wygrało mecz i nip zajeło 4 miejsce.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik


Być może bezpośrednie starcie wyeliminowało NIP, Heroic 4 mape devils one 3 mapy NIP 3 mapy ale 1vs1 NIP przegrało z devilsami. Wydaje mi się, że jeśli Astralis przejedzie się po BIG 2-0, a Hellraisers przegra 1-2 to właśnie ex-3DMAX odpada, stąd kurs na nich dość wysoki (prawie 1,5). Natomiast jeśli ex-3DMAX wygra to nie mam pojęcia czy rundy czy ranking.
 
M 38

mikael14

Użytkownik


@kriksus @calaquendi

https://liquipedia.net/commons/images/0/08/ESL_Pro_League_Season_9_Tiebreakers.png



 



Lecąc po kolei:



1. wszyscy (NiP, Heroic, DV1) 1W - 1P



2. wszyscy 3-3



3. wszyscy 3-3



4. Heroic najlepsze (bo ugrali mapę na FaZe) i mają 4-5 a DV1 i NiP mają 3-5

2. Heroic



Wracamy do początku



1. DV1 1W-0P, NiP 0W-1P 

3. Devils One

4. NIP



 



E. Przy liczeniu bilansu rund chyba dogrywka liczy się jako 16-15 niezależnie od ostatecznego wyniku. Teraz się to nie przyda raczej (bo przecież Astralis raczej nie przegra) ale może w drugiej fazie grupowej będzie jakkolwiek istotne
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik


@mikael14 @calaquendi @yngkvpue Czyli jednak bezpośrednie starcia. Astralis przegrywa 0-2 i odpada. Astralis przegrywa 1-2 - BIG ma gorszy bilans map a 1vs1 z HR Astralis wygrywa, czyli tak naprawdę jeśli dobrze rozumiem nie muszą wygrywać z BIG, ale BIG też nic już nie musi... powinna być jakaś korzyść w walce o 2 miejsce.
 
B 6

barley90

Użytkownik
Witam serdecznie. Coś ostatnie czasy straszna cisza w tym dziale. Z tego powodu chciałem tym poruszyć i zapytać co sądzicie o aktualnej grę Virtusow po wykonanych roszadach i czy dadzą radę urwac chociaż mapę Avangarovi??? 
 
scottie 85

scottie

Użytkownik
Wczoraj postawiłem na wygraną VP przeciwko FAZE od razu po tym jak dowiedziazłem się, że gra NEO. Trafny wybór. Było widać, że po prostu w nowym składzie ta drużyna musi jeszcze pograc.

VP wcześniej wygrało z Vitality, FrenchFrogs. Tutaj są to dobre przesłanki żeby stawiać, że wygrają tą jedną mapę.

Jedna rzecz mnie martwi w Polskiej Lidze Esportowej wczoraj przegrana chyba 6:16 (nuke) i remis (po prowadzeniu 14:9 - inferno) z drużyną PACT. Przegrali tam tam także drużyną Error.

Patrząc na same statystyki HLTV jest szansa. Oni są niestabilni. Mogą wygrać nawet ten mecz, a mogą porządnie dostać po  tyłkach.

Patrząc, że Avangar nawet nei daje urwać mapy drużyna takim jak North, HR ja dziś ten mecz pomijam i poczekam na innego przeciwnika.



Mnie dziś kusi mecz Youngsters vs Vega. Young wczoraj z dużo lepszą drużyna Epsilion zagrali dobrze na miragu. Na nuku wejścia się udwały jednak gorzej z pokryciem bomby. Tu prędzej dawałbym, że wygrają jedną  mapę. Co myślicie o tym meczu?
 
B 6

barley90

Użytkownik
Ja wczoraj postawiłem najpierw potrójny kupon z wygranej arki, pierwszej mapy vp i dorzuciłem druga mapę forze z avangar które przegrało. A drugi kupon grubasa na szybko puściłem na mecz virtusow, problem w tym, że nie sprawdziłem, że 2 kupnie pozostały mi dwa poprzednie mecze tylko z pierwszej mapy zamienił mi się na cały mecz. No i oczywiście forze przegrało. Zawsze się zdarza, że strzele sobie w kolano w jakiś sposób... 
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Optic Hellraisers 2 2,25   

Jak dla mnie Optic nie powinno być tutaj faworytem, to że wygrali z fnatic nic tak naprawdę nie znaczy. Już wczoraj miałem pisać o mapce dla Polaków (kurs 1,75) i wg mnie ten cały MSL jako snajper jest po prostu słaby. Na Hellraisers po roszadach jest value, tragicznie nie grają, imo warto skorzystać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom