matbie

Znawca - NBA

Toronto -4,5 do HC kurs: 1,9 (Etoto) ✅ (100:120, 47:69)

Toronto -8 kurs: 1,91 ✅

No cóż Toronto do końca nie udpuszcza, to zwycięstwo jest o tyle istotne że chcą sobie zapewnić przewagę parkietu, nad ewentualnymi finalami z GSW. Na ta chwile maja taki sam bilans o ile do końca wszystko wygraja. Jednak w meczach bezpośrednich Toronto wygrywa 2:0. Do tego w Minnesocie niepewny występ Townsa, problemy z kolanem.

Warriors -5,5 do HC kurs: 1,9 (Unibet) ⛔ (56:56 mieli grac Durant i Thompson, ale odpoczywali a do tego Curry zlapal kontuzje...)

Warriors -11,5 do HC kurs: 3,45 ⛔

Tutaj startowa pierwsza piątka rozpoczyna mecz w GSW na rezerwistow z Nowego Orleanu. Nawet Randle ma odpoczywać, wiec szykuje sie szybki pogrom. Pelikany nie maja jak, czym i po co sie stawiać, jeszcze walczą o wyższy pick.

D Wade over 21,5 pkt kurs: 1,96 (Melbet) ✅ (30,3,3)

Wade over 31,5 (pkt, zb i as) kurs 1,83 ✅

Pożegnanie legendy Miami, w tym meczu będzie specjalna uroczystość także będą grali pod niego. Chociaż generalnie Miami jeszcze jakieś tam szanse ma na awans, to Wade i tak nie trzeba mobilizowac bo to dalej najlepszy gracz u nich. Ostatnio wszystko przegrali wiec pora cos wygra dla kolegi.

Gobert over 12,5 zbiórki kurs: 1,86 (Etoto) ⛔ (10)

Wraca Favors, ale Denver to bedzie trudny rywal bo Utah dalej mocno osłabione. Szykuje sie zaciety pojedynek bo dalej obie ekipy maja o co walczc. W Denver wszyscy dostępni, takze mecz nie powinien obfiowac w punky a szykuje sie walka.

Do tego można jeszcze pomyśleć nad overem zbiorek Drummonda 17,5 kurs: 1,95 ⛔ (17) czy over 10,5 pkt Bridgesa z Hornets po 1,86 ✅ (18)

Podsumowanie dnia:

(5/9)

Zysk: + 0,08

matbie

Atlanta win kurs: 1,84 (Unibet) ⛔ (134:135...)

Atlanta -6,5 kurs: 2,7 ⛔

Ostatnia kolejka w NBA. Indiana już o nic nie walczy, póki co widze że nie zagrają Matthews, Turner czy Evans. Chociaż to jeszcze do końca nie potwierdzone. Myślę, że posadzą więcej chłopaków, bezsensu w tym meczu narażać kogoś na kontuzje. W Atlancie dostępni do gry są Young i Collins, więc powinni gospodarze to wygrać. Nikt ich nie wyprzedzi oni nikogo też, także pełen luz i pora dobrze zakończyć ten sezon. Dla nich i tak był udany, kilka fajnych występów i ogólnie ciekawa i szybka gra.

Clippers -6,5 kurs: 1,91 (Unibet) ⛔ (143:137pd...)

Clippers -11,5 kurs: 2,8 ⛔

Utah już sobie zapewniło 5 miejsce w konferencji i z tego co patrzę planują posadzić więcej niż połowę składu i właściwie wszystkich z podstawy. Nawet nie potrafię wymienić pierwszej piątki jaka wyjdzie na to spotkanie w zespole gości...Clippers walczą jeszcze o uniknięcie GSW w 1 rundzie. Przy szczęśliwym ułożeniu ostatniej kolejki mogę jeszcze podskoczyć nawet na 6 miejsce. Tutaj nie ma się co rozpisywać, stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy. Ewentualnie można próbować win do przerwy. Wyższe handi zawsze na ryzyku.

PG under 27,5 pkt kurs: 1,95 (Unibet) zwrot PG nie grał

George rozegrał tej nocy 42 min i był mocno poobijany przez Tuckera. Bardzo dobry mecz, dużo fizycznej walki i niesamowity come back OKC. Chłopaki dalej walczą o 6 miejsce. Teraz jadą do Milwaukee. Gospodarze niby o nic nie walczą, do tego Giannis nie zagra, Lopez, Miro czy Snell. Wiem że goście to muszą wygrać i pewnie tak będzie, ale nie wydaje mi się żeby Paul Gearge był mocno eksploatowany. Z jego barkiem dalej są problemy. Skuteczność mocno spadła po ASG, to też przez kontuzje łokcia, która mocno utrudnia życie koszykarzom. OKC musi oszczędzać swojego lidera na najważniejsze mecze w sezonie, dlatego obstawiam że ekipa mocno się podzieli punktami i dadzą odpocząć PG. Cały czas jedzie na słabej skuteczności, dzisiaj miał 9/25 i jakoś wyskrobał te 27 pkt. Westbrook, Schroeder, Grant, Adams czy Ferguson powinni pomóc.

Generalnie trzeba jeszcze poczekać na oficjalne składy. Myślę jeszcze nad kilkoma typami. Ostatnie mecze w karierze zagrają Wade i Nowitzki. Tyle że ich konkurenci walczą cały czas o lepsze rozstawienie (Brooklyn czy SAS) Dallas i tak pewnie będzie chciało żeby Dirk sporo rzucał, zależy ile wytrzyma bo ledwo chodzi ???? Można próbować z Unibetu:

Dirk Nowitzki over 14,5 pkt kurs: 2,3 (właśnie spadł) ✅ (20pkt)

Nowitzki over 19,5 pkt kurs: 3,5 ✅

D Wade over 19,5 kurs: 1,87 ✅ (25pkt)

Wade over 29,5 kurs: 3,5 ⛔

Tyle, że Wade podczas ceremonii pożegnalnej w Miami, gdy reporter się go zapytał czy rzuci w ostatnim meczu 50 czy 60 pkt odpowiedział, że to nie w jego stylu. I że 50 zdobywał gdy ktoś go mocno wkurzył???? nie mają już szans na PO, ale Brooklyn to będzie chciało wygrać podobnie jak San Antonio.

(3/9)

Strata: - 9,9 zł

matbie

G Harris over 13,5 pkt kurs: 1,8 (Etoto) ✅

Denver musi zagrać bardziej zdecydowanie. Ten mecz już muszą wygrać, ale na pewno łatwo nie będzie. Harris wygląda dobrze ostatnio i końcówkę sezonu miał bardzo dobrą. Na pewno więcej trójek trafią, a Harris swoje dorzuci. Wygląda tam najpewniej jeżeli chodzi o ofensywę.

B Forbes over 10,5 pkt kurs: 1,83 ⛔

To jego pierwszy sezon w SAS gdzie odgrywa większą rolę. Pewna ręka w meczu miał 3/4 z dystansu przy tylko 7 trójkach trafionych przez SAS. W 30 minut wyskrobał 15 pkt, myślę że swoje znowu dorzuci. Obrona gospodarzy bardziej skupiona na innych, on powinien swoje miejsce znaleźć.

D Lillard under 7,5 asysty kurs: 2,15 ✅

Rywalizacja bardzo fizyczna i póki co bardzo dobra obrona w 1 meczu. Portland jako drużyna tylko 14 zbiórek. Mecz obfitował w sporo spudłowanych rzutów i sporo strat. OKC w obronie nie odpuści, więc walka będzie ostra. Lillard bardziej jest potrzebny w ofensywie i razem z McCollumem znowu swoje dorzucą. Wśród kolegów brakuje pewnej ręki. W tym 1 meczu Damian jedynie 4 asysty. Nie wydaje mi się żeby aż 8 wyskrobał.

(2/3)

Zysk: + 22,02

matbie

J. Brown over 4,5 zbiórki kurs: 2,15 (Etoto) ✅ (9)

Dosyć wysoki ten kurs według mnie. Horford jest chory i jego występ stoi pod znakiem zapytania w tym meczu. Nawet jeżeli zagra to Brown grając w podstawie przy tak ceglącej ekipie z Indiana ma naprawdę spore szansę osiągnąć taką linijkę. W 1 meczu zagrał słabo w ofensywie, zdobywając tylko 2 pkt w 28 minut. W tym meczu miał właśnie 5 zbiórek. Teraz liczę na jego większe minuty.

Giannis over 26,5 pkt kurs: 1,8 ⛔ (26)

Giannis Over 12,5 zbiórki kurs: 2,05 ⛔ (12 eh)

Wiem że mecz może znowu nie trwać zbyt długo, ale nie wierzę żeby Detroit znowu takie baty zebrało. Dominacja Bucks ewidentna w każdym aspekcie, do tego Griffin wypada. Giannis zrobił w 23 minuty 24 pkt i 17 zbiórek w ostatnim meczu. Myślę, że teraz koło 30 powinien zagrać a może i więcej. Widać że chce dominować i nie ma na niego stopera. Także liczę na lidera i na Detroit żeby znowu aż tak nie dostało ;D

Houston -6,5 kurs: 1,92 ✅ (118:98)

Utah pewnie postara się zmazać tą przykrą plamę z ostatniej kwarty pierwszego meczu w Houston. Generalnie gospodarze mają sporą przewagę nad Utah, właściwie goście nie mają odpowiedzi. Problemy w ataku i kiepska defensywa. Teraz pewnie mecz będzie bardziej wyrównany, ale siła zdecydowanie po stronie Houston. Do tego gospodarze na mało pozwolili i nie dali się gościom rozpędzić.

(2/4)

Strata: - 12,5 zł

matbie

D Green 7,5 asysty kurs: 2,15 (Etoto) ✅

No fajny ten kurs. Green teraz będzie grał sporo, także na pozycji centra. Ostatnio już rozdał 9 asyst. Przy kontuzji Cousinsa spore minuty sie dla niego szykują. Do tego Warriora rozdraznieni i pewnie będą żądni srogiego rewanżu.

Do tego dorzucam Warriors -8,5 kurs: 1,95 ✅

Brooklyn vs Phila over 229,5 kurs: 1,95 ✅

Szykuje się dobre widowisko i znowu liczę na wymianę ciosów. Brooklyn bardzo dobrze zza łuku, nie ulegli presji PO. Jadą na mlodzienczej fantazji. Phila ostatnio pokazala moc, ze zdrowym Embiidem po koszem ich zjedzą.

P. Millsap over 12,5 kurs: 1,95 ✅

Paul swoim doświadczeniem powinien wspomóc ten młody roster. Denver na wyjeździe będzie jeszcze trudniej o pozycje rzutowe. Doświadczenie odgywa dużą rolę w PO, wiec myślę że swoje dorzuci.

(4/4)

Zysk: + 91,2 zł

Otrzymane punkty reputacji: +9

matbie

Ja gram głównie single i czasami dubelki stawkowanie to max 50 zł. Tak więc 1j to u mnie 10 zł a 5j to 50 zł to tyle ode mnie.

Pascal Siakam over 17,5 pkt i win Toronto kurs: 2,5 - 3j ew win 120 zł (Unibet) ✅ dodaje póki jest okres próbny i dopóki mnie nie poucza ;D

Win: 120 zł z 30 (Zysk 90 zł)

Stawiam to na Uni za 30 zł i podwajam stawkę o 100% bo taka opcje mam tam do wykorzystania. Siakam to jest mój pewniak na PO obok White z SAS. Myślę że obok Kawhi znowu swoje zrobi. Moim zdaniem Toronto bierze ten mecz, a że łatwo nie będzie to obstawiam spore minuty dla Pascala. Orlando niby dobrze kryje, ale chłop robi swoje.

Kawhi over 3,5 asysty kurs: 2,2 (Etoto) 2j ew win 38,72 ✅

win: 38,72 z 20 zł (zysk 18,72)

Wysoki kurs a Leonard balansuje na granicy tej linijki. W pierszym meczu 3 potem 4 asysty. Najczęściej oddaje piłkę za plecy i czeka aż troje ktoś trafi. Liczę że zza luku bedzie sporo wpadać.

K. Irving over 4,5 zbiórki kurs: 1,8 (Etoto) ✅

R Westbrook over 25,5 pkt kurs: 1,86 ✅ ako 3,35 ew win 58,96

win: 58,96 z 20 zł (zysk 38,96)

Irving w dwóch pierwszych meczach przekraczał 5 zbiórek. Gra dużo, stara się i w obronie i w ataku. Generalnie jest go wszędzie pełno, wiec swoje powinien zebrać. A mecz nie zapowiada sie na mocno overowy. Do tego RW tutaj u siebie mu się włączy tryb walczaka a Portland go odpuszczaja w ataku, szczegolnie z dystansu. Russel musi to pociągnąć jeżeli chcą tą serie wydłużyć.

Etoto

Over 5,5 zbiórek Beverleya kurs:1,85 (5/10) ✅ (14)

Ostatnio machnął 14 w tym 3 ofensywne. Nie muszę wspominac jaki z niego jest pitbull. W takim meczu na pewno nie odpusci i dostanie duzo minut do gry. Jak ie wypadnie za faule to taka linijke spokojnie powinien ogarnac, dusza i walczak calej druzyny.

Unibet

1 kwarta GSW -4,5 kurs 2,02 (4/10) ⛔ (35:31)

Mistrzowie powinni szybko pokazac swoje mozliwosci i przewiduje mocne rozpoczecie tego meczu z ich strony.

K Durant over 2,5 trojki kurs: 2,55 (4/10) ✅ (6/14)

Nie rozumiem tego kursu. Fakt ze slabiej rzucal i mniej trojek w sezonie, ale ostatnie dwa mecz to 3/6 oraz 5/12. Moze i teraz tyle rzucal nie bedzie musial, ale te trzy trojki moze spokojnie zaladowac.

(2/3)

Zysk: + 53,4 zł

matbie

Niby zapamietuje zawartość, ale i tak mi sie wszystko skasowali... z racji tego ze pisze z komorki to nie zamierzam tego pisac znowu:

Etoto

Butler over 4,5 zbiorki kurs: 1,8 (4/10) ⛔

Niska linia, duze minuty i sporo obrony.

Embiid under 24,5 pkt kurs: 1,8 (4/10) ✅

Gasol naprzeciwko. Do tego Siakam czy Ibaka. Jojo bedzie mial problemy i bedzie wiecej rzucal z dystansu.

Unibet

Leonard over 2,5 trojki kurs: 2,55 (3/10) ✅

Bedzie o to trudno, ale sprobowac muszę. Ostatnio mu dobrze szlo z dystansu a tutaj kolo 30 pkt powinien zdobyc.

Denver vs SAS uder 208,5 pkt kurs: 1,93 (3/10) ✅

Mecz sie zapowiada nerwowo i ze spora iloscia niecelnych rzutow. Zobaczymy jak mlodzi wytrzymaja.

(3/4)

Zysk: + 57,76

matbie

Na 19 Unibet:

Bucks win i under 223,5 pkt kurs: 2,55 (2/10) ⛔

Giannis over 28,5 pkt i Bucks win kurs: 2,5 (2/10) ⛔

No cóż póki co gwiazdy blyszcza. Boston bedzie sie staral go ograniczyc co jest mozliwe. Bucks to jednak wszechstronny zespol. Mozna zaryzykowac takie bety i tez probuje under. Byla spora przerwa wiec rytm mogli stracic.

Giannis over 12,5 zbiorki kurs: 2,05 (3/10) ⛔

Tak jak pisalem licze a dobra obrone i sporo niecelnych rzutow.

J Brown over 5,5 zbiorki kurs: 2,32 (3/10) ⛔

Wysoki ten kurs wiec probuje. Z Indiana wlasciwie w kazdym meczu przekraczal linijke.

(0/4)

Strata: - 100zł

matbie

Etoto:

J. Embiid under 23,5 pkt kurs: 2,05 (3/10) ✅

Jojo ma trudne zadanie, Gasol jak wiadomo świetnie kryje. Do tego grupa żołądkowa, więc z tym zdrowiem Embiida nie jest tak kolorowo. Toronto tak jak już wcześniej pisałem świetna defensywa, cała piątka super broni, trzeba próbować.

N. Jokic over 7,5 asysty kurs: 1,71 (5/10) ⛔

Jokic znowu odegra kluczową rolę. Myślę, że zakręci się w okolicach triple. Pod koszem dziura w Portland, będzie miał sporo miejsca i jak to Joker rozegranie to jego konik.

Aminu over 7,5 zbiórki kurs: 1,95 (3/10) ✅

Dalej nie wiadomo czy zagra Kanter, ma problemy z barkiem. Aminu obok Harklessa dostaną duże minuty i na desce powinni ogarnąć sprawę. Zbiórki z taką drużyną jak Denver to ważna rzecz.

Unibet

N. Jokic triple double kurs: 4,5 (3/10) ⛔

Ostatnie mecze cały czas kręci się wokół triple i tutaj zdecydowanie będzie podobnie. Typ wiadomo na ryzyku, ale warto spróbować. Problemy w Portland pod koszem i sporo miejsca dla Jokica. Skoro z San Antonio tak dobrze mu szło to tutaj będzie podobnie.

T. Harris double double kurs: 4 (3/10) ⛔

Kurs trochę za wysoki. Harris obok Embiida zawsze zbiera w okolicach 10 zbiórek. Ostatnio miał 15. Tym razem nie wiadomo ile minut i jak długo pogra Jojo, więc można założyć że przy defensywnym meczu będzie miał w okolicach 10 zbiórek. Zresztą linijka wystawiona jest na 8,5 zbiórki, więc te 10 pkt to nie jest dużo. Można próbować.

(2/5)

Strata: - 64,4 zł

matbie

Etoto

D. Green over 7,5 asysty kurs: 2 (3/10) ⛔ (7...)

W tej serii piłka już tak dobrze nie chodzi i wiadomo, że skuteczność też nie będzie zbyt wysoka. Jednak Green daje radę i wprowadza spore ożywienie w ataku. Ostatnio zakręcił się w okolicach triple double. Myślę, że oprócz zbiórek te 8 asyst spokojnie jest w stanie wykręcić. Curry z Thompsonem muszą trochę więcej punktów dorzucać. Green im to zadanie ułatwi.

Horford over 15,5 pkt kurs: 2,05 (3/10) (15 pkt miał na początku 3 kwarty, a potem blowout i tak zostało...)

Al obok Irvinga powinien znowu dać pewne punkty dla drużyny. Ostatnio mu dobrze trójka siadła i generalnie Bucks mieli z nimi sporo kłopotów. Oprócz tego, że wyłączył Antka to sporo dał też ofensywie. Myślę, że w tej serii to będzie kluczowe. Akcje pick and pop są u nich dopracowane. Na trójce znajdzie miejsce, jak dwie znowu wpadną to swoje dorzuci.

Giannis under 29,5 pkt kurs: 1,9 (5/10) ✅ (29 fartem)

Dalej kluczem w tej serii jest zacieśnienie strefy podkoszowej i nie dopuszczenie Antka do szybkich szarży pod kosz. W ostatnim meczu miał 22 punkty, ale na skuteczności 7/21. Do tego dorzucił 3/5 za trzy co dla niego jest zbyt dobrym wynikiem i już tego nie powtórzy. Wiem, że będzie mocno zmobilizowany żeby się pokazać, ale linijka na 30 punktów jest dosyć wysoka. Boston jak chcę tą rywalizację wygrać musi dalej ograniczyć poczynania Antka.

Unibet:

K. Middleton over 19,5 pkt kurs: 2 ✅ (3/10) (28)

Kris dobrze rzuca trójki i cały czas pamiętam jego świetną grę i skuteczność w zeszłorocznych Play Offach. Teraz pora żeby wziął więcej na siebie, bo zdecydowanie za mało rzutów oddał. Miał 3/4 za trzy punkty i tylko 5/12 z gry. Teraz pewnie będą próbowali bardziej zaatakować i tacy gracze jak Bledsoe i Kris muszą swoje dorzucić. Antek może być zatrzymany, ale też powinien lepiej rozgrywać i otwierać pozycje kolegom.

Popełni najwięcej fauli w tym dogrywka typ: GSW kurs: 1,87 (5/10) value ✅

Jak wiadomo sędziowie przyznali się Houston, że przynajmniej w pierwszej połowie nie odgwizdali im 4 fauli przy rzutach za 3 punkty. Jak to już mówiłem, karma wraca. Sporo błędnych decyzji z obu stron. Jednak Houston oficjalnie złożyło protest i teraz pewnie sędziowie będą na to wyczuleni. Obstawiam, że większość stykowych decyzji będzie gwiazdana na niekorzyść GSW i sędziowie będą chcieli, a nawet musieli, gwizdać pod gości.

(3/5)

Zysk: + 47,1 zł

PODSUMOWANIE MIESIĄCA:

Zysk: 430,53 zł

Yield: 14%
(dla wcześniejszych postów gdzie nie pisałem stawek przyjąłem uśrednioną jednostkę z tego co gram 3/10)

matbie

Unibet

T. Craig over 4,5 zbiórki kurs: 1,98 (4/10) ⛔ (4 zb w 20 min, kontuzja nosa i tak niezły z niego walczak, szacun za powrót)

W ostatnim meczu tylko 19 minut i 3 zbiorki bo szybko wylapal 4 faule i dlatego dluzej nie pogral. Elitarny defensor, walczak typowy. Spokojnie te 5 zbiorek przy ok 30 minutach gry jest wstanie zrobic. Zobaczymy jakbsie mecz potoczy.

Aminu over 7,5 zbiorki kurs: 1,91 (3/10) ✅ (10)

Ostatnio dosyc szczesliwie, ale to nie byl dzien Aminu i Harklessa. Teraz musze wyjsc bardziej agresywnie i z wieksza werwa. Ktos musi wspomagac Kantera w defensywie.

Jokic over 1,5 trojki kurs: 2,37 (3/10) ⛔ (dobrze kryty, odcięli jego zdolności rzutowe 0/1)

Nikola zawsze groźny z dystansu. Do tej pory w wiekszosci spotkan przynajmniej te dwie trojki wpakowal. Bedzie probowal, zobaczymy ale kurs warty gry.

I na koniec z Melbet

Murray over 20 pkt Aminu over 5 zbiorek Murray over 3 asysty kurs: 3,8 (3/10) ⛔ (Murray kiepska skuteczność, potem kontuzja 15 pkt i tylko 1 asysta)

Jamal dobrze sobie radzi. Widac presja zeszla, reka luzniejsza i nie ma takiej spiny bo maja 1:0. Dobrze pilka krazy wiec obok Jokica swoje powinien zrobic. Aminu juz podawalem co i jak. Próbujemy.

A. Panarin over 2,5 strzału na bramkę kurs: 2,3 (4/10) ✅

Ostatnie dwa mecze miał po 4. Obok Atkinsona najbardziej aktywny z napastników Columbus. Do tego mecz znowu przed własną publicznością, więc moim zdaniem warte ryzyka.

Melbet

T. Krug over 2,5 strzału na bramkę kurs 2,1 (4/10) ⛔

Ofensywnie usposobiony obrońca, który sporo strzela. Boston przegrywa 2:1, więc będą naciskać. W przewagach często coś huknie z daleka. W tych trzech meczach półfinałowych jego średnia to 4 strzały średnio, chodzi oczywiście o strzały celne.

(1/2)

Zysk: + 0,96

Wygrana: 80,96 zł

Przegrana: 80 zł

matbie

Unibet

T. Harris double double kurs: 3,65 (2/10) ⛔ (13,8)

Tonias co mecz ma najwięcej zbiórek i przy ograniczonym Embiidzie, Harris znowu zakręci się wokół 10 zbiórek. Ostatnio mu zabrakło 1 pkt do pokrycia linijki, więc teraz próbuję znowu.

Toronto win kurs: 1,85 (4/10) ⛔

Mam nadzieję, że się ogarną i rozrusza się ławka rezerwowych. Już tak tragicznie jak ostatnio z dystansu rzucać nie będą, więc liczę na pokazania możliwości przez gości. Póki co na razie jeszcze wygląda to średnio.

M. Gasol over 8,5 pkt kurs: 1,83 (3/10) ⛔ (7)

M. Gasol over 6,5 zbiórki kurs: 2,2 (3/10) ⛔ (6)

Marc musi więcej dawać w ataku, podobnie jak w obronie. Dobrze odcina Embiida, a szykują się spore minuty. Mecz powinien być emocjonujący do końca. Oprócz ławki trzeba też uruchomić resztę. Sam Kawhi z Siakamem tej serii nie ugrają.

(0/4)

Strata: 120zł

matbie

Unibet

K. Middleton over 20,5 pkt i Bucks win kurs: 4 (2/10) ⛔ (20 pkt i Bucks win...zabrakło tego jednego nietrafionego wolnego z końcówki)

Myślałem żeby dac tylko over Krisa ale skoro jest taka opcja to ryzykuje. Szanse oceniam 50:50 także trzeba próbować.

K. Middleton over 2,5 trójki kurs: 1,83 (4/10) ✅ (3/6)

W pierwszym nieudanym meczu miał 3/4 w drugim już 7/10 nawet z reka obrońcy potrafi celnie rzucić. Mecz powinien byc bardziej wyrownany wiec i wiecej minut sie szykuje. Bucks dalej beda duzo z dystansu rzucali.

Al. Horford over 8,5 zbiórki kurs: 1,95 (3/10) ⛔ (8)

Al to ważna postać Bostonu. Oprócz dobrej defensywy potrzebny jest też w walce o zbiórki. Boston nigdy nie był w tym dobry i nie maja takich gabarytow. Kazda pilka w obronie bedzie istotna. Horford ma póki co średnio 10 zbiorek na mecz w PO.

CJ McCollum over 20,5 pkt i Portland win kurs: 2,4 (2/10) ✅ (41 pkt McColluma i Portland win)

Pora na pokaz siły dwoch gwiazdorow. Wlasny parkiet to powinien byc atut Portland. CJ trzyma poziom i swoje powinien dorzucić.

T. Craig over 4,5 zbiórki kurs: 2,57 (2/10) ✅ (6)

Szacunek dla chlopa ze zagra. Skoro tak i jezeli dostanie 25+ minut to wyszarpie te zbiórki.

(3/5)

Zysk: + 42,6 zł

matbie

Unibet

C. Paul over 5,5 zbiórki kurs: 2,15 (4/10) ✅

Trudny mecz dla gospodarzy, ale zrobią wszystko żeby odwrócić losy. Myślę że CP3 tutaj bedzie mocno walczyl. Szykuja sie duze minuty i sporo kontestowanych rzutów. Myślę, że Paul sporo piłek wyciągnie.

C. Capela under 13,5 pkt kurs: 1,95 (3/10) ✅

Clint sobie nie radzi w rywalizacji z Warriors. W ubieglorocznych PO raz taka linijke przekraczal. W drugim meczu naskrobal te 14 pkt, ale zagral sporo minut i kilka razy cos tam wsadził. Teraz szykuje sie festiwal trojek. Green nie pozwala na latwe wsady.

D. Green over 9,5 zbiórki kurs: 1,83 (5/10) ✅

Green jako center wiec duze minuty i walka. Zbiorka wazna rzecz takze jego walecznosc tutaj wskazana. Zobaczymy jak bedzie ze skutecznością.

K. Durant over 26,5 pkt i GSW win kurs: 3,7 (2/10) ⛔

Szanse w tym starciu oceniam pol na pol wiec dla wiekszego kursu pobieram punkty pewniaka. Zobaczymy jak to sie potoczy