>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej


Odnośnie dzisiejszego spotkania Koledzy juz wszystko napisali, 6 mecz tych samych ekip w ciągu paru dni więc tak naprawdę nic odkrywczego sie już nie powie/napisze. Ekipy równe sobie, w każdym spotkaniu walka. Jednak te dwa braki Burdasowa i Panina mogą być dla Ufy problemem, jak Kolega @rasijskij napisał Omsk zabójczy w PP, jeśli Metsola będzie miał gorsze chwile na pewno to wykorzystają. Siódmy mecz to jednak spore ryzyko i nerwy dla obu ekip. Dziś może być chyba każdy wynik w tym spotkaniu więc bardziej idąc za przeczuciem i doświadczeniem graczy z Omska idę w kierunku gości i tak w kościach czując, że dziś wpadnie kilka bramek więc takie typy:



Omsk RT @2,4⛔



Omsk/+4,5 @4,05⛔



Omsk/+5,5 @6,2⛔



over 4,5 @2,0⛔



over 5,5 @2,98⛔
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej


O obu druzynach mnóstwo juz napisałem wiec tak którko. Dzis siódmy mecz a jak wiadomo w takim meczu na dalszy plan schodzą umiejętności( bo wiadomo skoro takie druzyny graja w finale to ich nie brakuje), takie meczy wygrywa sie w głowie bo od kondycji psychicznej i zimnej krwi bedzie dzis zalezało bardzo duzo. Tak naprawe szanse sa równe i kursy tez powinny byc rowne. SKA dawno nie wygrało w Moskwie ale , kazda serie mozna skonczyc. Osobiscie bardziej podoba mi sie to co prezentuja gracze SKA i dzis delikatnie w ich kierubku zagram. Nie wykluczam dogrywki 



SKA z x kurs 1,78



remis kurs 3,8



wsje fortuna
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik


CSKA - SKA



CSKA z -1,5 handi



2,95



fortuna



Ja z kolei widzę trochę inaczej dzisiejszą rywalizajcę numer 7. Bardzo dużo daje własna hala stołecznym, są nakręcani, przejmują inicjatywę, na trybunach Miejdwiediew...:p Według mnie będzie to kluczowe i trochę pomyślę życzeniowo (ale taki jest hokej), wydaje mi się, że CSKA zdominuje SKA od samego początku i ustawią spotkanie pod siebie już w pierwszej częsci meczu. Liczę też na liderów w ataku, Grigorenko dawno nic nie ustrzelił, a ma łatwość dochodzenia do pozycji do strzału i liczę, że w końcu odpali. Jeśli Sorokin się trochę podciągnie (ostatni mecz 87% obron...) to jestem spokojny o końcowy rezultat. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 9 kwietnia 2019 12:35 przez spekul@nt


CSKA - SKA



CSKA z -1,5 handi



2,95



fortuna



Ja z kolei widzę trochę inaczej dzisiejszą rywalizajcę numer 7. Bardzo dużo daje własna hala stołecznym, są nakręcani, przejmują inicjatywę, na trybunach Miejdwiediew...:p Według mnie będzie to kluczowe i trochę pomyślę życzeniowo (ale taki jest hokej), wydaje mi się, że CSKA zdominuje SKA od samego początku i ustawią spotkanie pod siebie już w pierwszej częsci meczu. Liczę też na liderów w ataku, Grigorenko dawno nic nie ustrzelił, a ma łatwość dochodzenia do pozycji do strzału i liczę, że w końcu odpali. Jeśli Sorokin się trochę podciągnie (ostatni mecz 87% obron...) to jestem spokojny o końcowy rezultat. 



Z tym przejmowaniem inicjatywy to wygląda tak , że w meczu nr 1 i 5 inicjatywa była po stronie gości, niemniej jednak własna hala to tak jak piszesz niezły handikap dla stołecznych, bo SKA w tym sezonie jej nie zdobyło( no moze czas dzisiaj to zrobić),  napewno bedzie Miedwiedjew , bedzie tez duza presja na gospodarzy , a nad Nikititem szczególnie bo ważą sie jego losy w CSKA, nie bedzie Gagarina nie bedzie Nikitina, a klątwa może działac nadal;) sam jestem ciekawy tego meczu bo tutaj chłodna głowa i opanowanie daja finał. 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej


Jak dla mnie szukuje się równy mecz, też jestem ciekawy tego jak to się ułoży i ciągle nie wiem jak to ugryź bo niby CSKA u siebie mocne, z drugiej strony SKA naprawdę dobrze grali w tej serii. Wydaje się, że raczej większa presja będzie na gospodarzach a z presją często w takich chwilach trudno sobie radzić. Pierwsza formacja gospodarzy nieco się w tej serii zacięła i tak sobie myślę, że jeśli dziś nie odpalą to może SKA to weźmie. Czekam też na pojawienie się zestawień formacji na dziś od SKA bo jednak w ostatnich meczach sporo tam mieszają. Ostatnio nie pojawił się Prohorkin, ciekawe czy dziś będzie grał. W linii z Gusiewem pojawił się Koskiranta, chyba pierwszy raz w tej serii, więc widać, że ciągle szukają czegoś nowego.



Zakład na handi CSKA na pewno ciekawy, bo jeśli tylko będą pod koniec meczu prowadzić to SKA się otworzy bo już nic do stracenia nie będzie więc zawsze szansa coś do pustej wpakować. Tylko jeden warunek, na te 3 minuty przed końcem gospodarze muszą prowadzić, a o to nie będzie łatwo



Podobnie jak @mark1973 tak myślę, że będzie się to dziś kręcić w około remisu, ale wtedy w dogrywce to dopiero będą nerwy. 



Co by nie mówić szukują się pewnie szachy na lodzie.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 9 kwietnia 2019 13:27 przez pepo1990


Jak dla mnie szukuje się równy mecz, też jestem ciekawy tego jak to się ułoży i ciągle nie wiem jak to ugryź bo niby CSKA u siebie mocne, z drugiej strony SKA naprawdę dobrze grali w tej serii. Wydaje się, że raczej większa presja będzie na gospodarzach a z presją często w takich chwilach trudno sobie radzić. Pierwsza formacja gospodarzy nieco się w tej serii zacięła i tak sobie myślę, że jeśli dziś nie odpalą to może SKA to weźmie. Czekam też na pojawienie się zestawień formacji na dziś od SKA bo jednak w ostatnich meczach sporo tam mieszają. Ostatnio nie pojawił się Prohorkin, ciekawe czy dziś będzie grał. W linii z Gusiewem pojawił się Koskiranta, chyba pierwszy raz w tej serii, więc widać, że ciągle szukają czegoś nowego.



Zakład na handi CSKA na pewno ciekawy, bo jeśli tylko będą pod koniec meczu prowadzić to SKA się otworzy bo już nic do stracenia nie będzie więc zawsze szansa coś do pustej wpakować. Tylko jeden warunek, na te 3 minuty przed końcem gospodarze muszą prowadzić, a o to nie będzie łatwo



Podobnie jak @mark1973 tak myślę, że będzie się to dziś kręcić w około remisu, ale wtedy w dogrywce to dopiero będą nerwy. 



Co by nie mówić szukują się pewnie szachy na lodzie.



Co by nie napisać szykuje nam sie widowisko, i koniecznie trzeba to zobaczyć, bo w meczu moze wydarzyc sie wszystko, napewno bedzie to niezły test dla obu młodych bramkarzy, tym bardziej ze najprawdopodobniej obaj w przyszłym sezonie beda grali za oceanem. Zobaczymy kto ma mocniejszą głowę. Stara prawda mówi ze te mecze na takim etapie to lepiej oglądać niz typować ale ciągnie wilka do lasu wiec trzeba spóbować żeby były emocje w tle pieknego widowiska. Oby tylko pasiaki pozwoliły pograć.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 9 kwietnia 2019 13:39 przez mark1973



Co by nie napisać szykuje nam sie widowisko, i koniecznie trzeba to zobaczyć, bo w meczu moze wydarzyc sie wszystko, napewno bedzie to niezły test dla obu młodych bramkarzy, tym bardziej ze najprawdopodobniej obaj w przyszłym sezonie beda grali za oceanem. Zobaczymy kto ma mocniejszą głowę. Stara prawda mówi ze te mecze na takim etapie to lepiej oglądać niz typować ale ciągnie wilka do lasu wiec trzeba spóbować żeby były emocje w tle pieknego widowiska. Oby tylko pasiaki pozwoliły pograć.



Ja dziś na poważnie nie gram tego spotkania, muszę wytypować coś do konkursu więc to samo za drobniaki pogram, żeby potem się nie denerwować jeśliby weszło przypadkiem. Tak jak napisałeś to spotkanie do oglądania nie do grania. W tej serii w ogóle nie grałem KHL za większe stawki bo zbyt równe spotkania. Ostatnio skupiłem się na NHL przed PO bo było można dobrze zarobić, a dziś na tapecie Frolunda, mam nadzieje, że nie odwalą tak jak ostatnio że trzy bramki prowadzenia oddali. Do tego kusi mnie dziś Kolonia, wypadałoby żeby ten jeden mecz Manheim wyrwali, a kurs ciekawy, ale to już pobocznie obok KHL.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 9 kwietnia 2019 13:44 przez pepo1990
cytat z dnia 9 kwietnia 2019 13:39 przez mark1973



Co by nie napisać szykuje nam sie widowisko, i koniecznie trzeba to zobaczyć, bo w meczu moze wydarzyc sie wszystko, napewno bedzie to niezły test dla obu młodych bramkarzy, tym bardziej ze najprawdopodobniej obaj w przyszłym sezonie beda grali za oceanem. Zobaczymy kto ma mocniejszą głowę. Stara prawda mówi ze te mecze na takim etapie to lepiej oglądać niz typować ale ciągnie wilka do lasu wiec trzeba spóbować żeby były emocje w tle pieknego widowiska. Oby tylko pasiaki pozwoliły pograć.



Ja dziś na poważnie nie gram tego spotkania, muszę wytypować coś do konkursu więc to samo za drobniaki pogram, żeby potem się nie denerwować jeśliby weszło przypadkiem. Tak jak napisałeś to spotkanie do oglądania nie do grania. W tej serii w ogóle nie grałem KHL za większe stawki bo zbyt równe spotkania. Ostatnio skupiłem się na NHL przed PO bo było można dobrze zarobić, a dziś na tapecie Frolunda, mam nadzieje, że nie odwalą tak jak ostatnio że trzy bramki prowadzenia oddali. Do tego kusi mnie dziś Kolonia, wypadałoby żeby ten jeden mecz Manheim wyrwali, a kurs ciekawy, ale to już pobocznie obok KHL.



Dziś w ogóle duzo hokejowych emocji i kilka siódmych meczy , w NL siódmy mecz pólfinałowy miedzy Bern-Biel i do tego derby, bedzie sie działo. We Francji siódmy mecz decydujacy o mistrzostwie miedzy Rouen a Grenoble a tez tam zaglądam bo sporo reprezentantów Francji w tych klubach i poziom dosc przyzwoity wiec beda emocje, nerwy, bijatyli itp... Nic tylko sie cieszyc:)
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 9 kwietnia 2019 13:50 przez mark1973



Dziś w ogóle duzo hokejowych emocji i kilka siódmych meczy , w NL siódmy mecz pólfinałowy miedzy Bern-Biel i do tego derby, bedzie sie działo. We Francji siódmy mecz decydujacy o mistrzostwie miedzy Rouen a Grenoble a tez tam zaglądam bo sporo reprezentantów Francji w tych klubach i poziom dosc przyzwoity wiec beda emocje, nerwy, bijatyli itp... Nic tylko sie cieszyc:)



No tak, dziś sporo ważnych spotkań. Bern też miałem na uwadze, jednak kurs trochę słaby, a to jednak 7 mecz, który swoimi prawami się rządzi. Już pare razy przejechałem sie na nich w tych PO więc podchodzę do nich z dystansem. Podobnie jak do Munchen, chyba nie do końca z formą na PO trafili i kolejną serię się męczą. Francji raczej nie gram, Rouen fajnie wyciągnęli, bo jednak u siebie na początek dwie wtopy i nie wyglądało to dobrze. Powinni dziś to wziąć.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej


No i w koncu mamy finał KHL. Jezeli ktos ogladał starcia półfinałowe to napewno nie mógł narzekac na brak dobrego hokeja bo było wszystko, Po stronie zachodniej w finale zameldowało sie CSKA, mozna by rzec ze to zadna niespodzianka , ale niewiele zabrakło tak naprawde by ekipe z Moskwy wyeliminowała druzyna SKA, która sprezentowała swietny ofensywny hokej i zabrakła naprawde niewiele. Po stronie wschodu jak dla mnie tez nie ma jakiejs wielkiej niespodzianki, chociaz po drodze bardzo kibicowałem Ufie to jednak zwyciezyła druzyna, która w swoim rosterze ma wielu badzo doswiadczonych zawodnikow ogranych w roznych rozgrywkach. 



Co do finału to mnóstwo juz napisałem o graczach obu druzyn, wg mnie potencjał jest bardzo porównywalny, byc moza nawet ze wskazaniem na Jastrzebie. Na ławce trenerskiej doswiadczony trener , który bardzo umiejetnie prowadzi druzyne Omska.



Buki w tym finale ardzo faworyzuja wojskowych , ja jednak widze dozu potencjału w ekipie z Omska i zagrałem



Omsk win Gagarin kurs 2,7



W pierwszym meczu z kolei kursty wystawione 1,7-4,1, hmm? wg mnie zwyzone na Jatrzebie które potrafia grac z wojskowymi co pokazały w RS, gdzie naprawde niewiele brakło do pokonania CSKA, mysle ze druzyna Omska w czasie tych PO okrzepła, stała sie monolitem z kilkoma indywidualnosciami mogacymi zrobic roznice. CSKA mam wrazenie ze cos po drodze utraciła, napewno mniej skutecznie gra najlepsze ligowe trio. Grigorenko, Vey, Kaprizow. W ostatnich meczach nawet razem nie grali razem. Myle ze zmeczenie fizycznie nie bedzie miało znaczenia. Kazda z druzyn bedzie chciała dobrze wejsc w ten finał co zwykła czynic do tej pory, ja ide w kierunku gosci



Omsk z x kurs 2,03



remis kurs 4,05



1 tercja remis 2,25



wsje fortuna
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Trudno się nie zgodzić z przedmówcą. Wczoraj w końcu nadrobiłem zaległości i porównując styl gry obu ekip w finałach konferencji do wystawionych kursów na dzisiejszy mecz można się nieco zdziwić. Jakie wnioski przyszły mi oglądając końcówkę serii CSKA - SKA? Ekipa z Petersburga zagrała w ostatnim meczu trochę niemrawo, mało dynamicznie, dużo czasu spędzili w swojej tercji i szkoda, że nie zaatakowali odważniej, bo mogli tą serię wygrać. Myślę, że sami sobie powinni pluć w brodę po ostatnim meczu. CSKA wcale nie grało jakiegoś super wyszukanego hokeja - wrzucanie krążka w tercję SKA połączone z próbami ataku i uwagą w defensywie zrobiły swoje przy biernej postawie przeciwnika. Jastrzębie nie zagrają tak jak SKA. To nie byłoby w stylu Boba Hartleya. Omsk może nie w pierwszym meczu (dzisiaj może być nieco wzmożonej uwagi, żeby zrobić rozpoznanie), ale będzie atakował bramkę Sorokina częściej niż ofensywa SKA. Jastrzębie zrobiły na mnie lepsze wrażenie jeśli chodzi o styl i szybkość gry. W odróżnieniu od CSKA widziałem wiele wymian krążka pod bramką przeciwnika, sporo niebezpiecznych momentów, różnych sposobów rozgrywania. Zresztą w sezonie zasadniczym można było zobaczyć jak Omsk idzie od zwycięstwa do zwycięstwa grając bardzo fajny dynamiczny hokej, a później na jakiś czas skończyło się paliwo. W finale też nie będą się oszczędzać. Jeśli CSKA postawi na rozwagę i zadanie ciosu w odpowiednim momencie próbując wygrać małym nakładem sił to może się to okazać złym posuniecięm przy takiej grze Omska jaką pokazali w serii z Ufą. Trzeba oczywiście wspomnieć o przewagach rozgrywanych przez dzisiejszych gości. Tak jak w zasadniczym był z tym lekki problem to w playoffach Jastrzębie są najlepsi pod tym względem. Oczywiście różne nieprzewidziane i niespodziewane rzeczy się dzieją w hokeju, czasem wpadną trzy bramki w dwie minuty, a czasem nie wpadnie nic na pustą bramkę. Dzisiaj właśnie też wiele będzie zależało od bramkarzy - obydwaj w świetnej dyspozycji ze wskazaniem na Bobkova. Mnie bardziej przekonuje postawa Jastrzębi, a co zespoły pokażą dzisiaj na lodzie? Niedługo się przekonamy. Gram to co mark1973, może jeszcze spróbuję wygraną Jastrzębi '60 za drobne, ale spodziewam się remisu. Kurs na remis w pierwszej tercji również dobry. Nie wiem co jeszcze mozna by było w tym spotkaniu zagrać opróc tego co poleca kolega wyżej. Unibet jeszcze mocniej faworyzuje CSKA niż fortuna (1,68 więc żadnego value) natomiast na remis jest sporo wyższy kurs i szkoda nie spróbować:



Remis @4,30 ⛔

Under 4.0 @1,94 ⛔

Omsk DNB @3,35 ⛔



Tegoroczne playoffy nie należą do udanych...
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej


Kompletnie nie wyszedł 1 mecz Jastrzębiom. Od poczatku meczu sporo niedokładnosci gafy w obronie, CSKA nie musial w pierwszej tercji szczególnie naciskac, bardziej skorzystali z prezentu obrony Omska i dekoncentracji Bobkowa, oczywiscie trzeba przyznac ze duzo solidniejszy mecz w wykonaniu wojskowych ale tez wychodziło im wszystko, grali wrecz zbyt swobodnie jakby to nie był finał.Wojskowi nie pozwalali Avangardowi grać krazkiem, odcinali od włączenia sie do ataku obronców. Inna rzecz ze sam Omsk grał po prostu źle, zbyt duzo miejsca mieli na atak wojskowi. Srodkowa strefa w której zawsze dominowły Jastrzebie teraz po prostu padła łupem CSKA. Jak wielu obserwatorow stwierdziło takim przełomowym momentem pierwszego spotkania był nieuznany drugi gol jatrzebu, wowczas byłby kontakt i byc moze mecz bardziej na styku Dzis mecz powinie wygladac inaczej, licze ze Omsk wyciagna wnioski, bo graja tam naprawde porzadni zawodnicy, Hartley mysle tez taktycznie inaczej ustawi zespół ale przede wszystkim sedziowie pozwola grac. Oczywiscie samo CSKA tez jeszcze ma rezerwy na lepsza grę, wiec łatwo nie bedzie, do tewgo hala która jest pgromnym atutem Stołecznych. Ja mimo tych wszystkich przeciwnosci z jakimi beda sie musieli dzis znów zderzyc gracze gosci znow próbuje grac w ich kierunku, moze ten final nabierze kolorytu i innego wymiaru. Kursy tez zreszta zachecaja i warte sa spróbowania



 



Omsk z x kurs 2,24⛔



Omsk ml kurs 3,05⛔



wsje fortuna



EDIT: Ależ to był mecz, jakie tempo akcji, ile techniki zaangażowania , pieknych akcji iw ataku i obronie, stał na bardzo wysokim poziomie, gdyby zmienic im koszulki na te zza oceanu to nie było by roznicy. Wszak po obu stronach wielu zawodników którzy tam grli, lub bedą grali. To był zupełnie inny mecz niż ten nr 1 w wykonaniu Omska , zespol był duzo groźniejszy ,chłopaki uwijali sie ostro po obu stronach lodu gra była bardzo wyrównana, nawet bym powiedział że ze wskazaniem na Jastrzebie, bo jak ktos dokładnie ogladał to widział ile dzis Omsk miał do zaproponowania, grali z zebem , niestety za piekna składna gre nia ma nic, zabrakło chyba tylko szczescia , które usmiechneło sie na 6 minut przed koncem do Okulowa, po strzale którego krążek trafił w poprzeczke , odbił sie od pleców Bobkowa i wtoczył do bramki, reszta bramek to juz historia i konsekwacja gry bez bramkarza. Ten mecz zasługiwał na conajmniej  dogrywke bo zawodnicy obu zespołów stworzyli naprawde wielkie widowisko.,  to jeden z lepszych w tych PO. Póki co 2-0 dla CSKA, którym oczywiscie nie sposób odmówić klasy i konsekwencji w tym co grali. 



 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Ja mam nieco inne spojrzenie na dzisiejszy mecz i wydaje mi się, że CSKA wygra również drugie spotkanie, ale kurs jest zbyt niski żebym zaryzykował. Skoro już tutaj jestem to wrzucę swój typ konkursowy (tak, znowu mnie naszło na zabawienie się w Typy Dnia).



Shumakov strzeli bramkę @5,30 Unibet ⛔



Dzisiaj od samego rana siedzi mi w głowie wyżej wymieniony zawodnik, który w ostatnim spotkaniu był bardzo aktywny, miał kilka dogodnych sytuacji i niewiele brakowało, żeby zdobył bramkę. Odkąd przyjechał do Omska z Waszyngotnu gdzie nie dostał większej szansy na pokazanie swoich umiejętności stał się bardzo dużym wzmocnieniem w ekipie prowadzonej przez Boba Hartleya. Zwykle nie gram strzelców bramek, ale z ciekawości postanowiłem sprawdzić kurs na to zdarzenie, który wynosi 5,30 co według mnie jest sporym zawyżeniem. Kurs na zdobycie bramki przez Michaiła Grigorienkę (CSKA) stoi na poziomie 2,70. Trzeba przy tym dodać, że obaj panowie liderują w klasyfikacji strzelców tegorocznych playoffów (ex equo 11 bramek). Nie wiem skąd tak duża różnica w kursach. Możliwe, że z powodu zdobycia hattricka w ostatnim spotkaniu przez Grigorienkę i występ Rosjanina na własnej tafli w Moskwie w dzisiejszym spotkaniu. Shumakov strzelał w trzech z ostatnich pięciu meczach. Widać, że jest głodny gry i ma duży apetyt na zdobywanie bramek. Bardzo niebezpieczny grając w przewadze. Nie często myli się dostając dobre podanie w okolice lewego bulika.



Myślę, że jeśli chodzi o strzelców to można też spróbować:



Grigorenko @2,70 ✅

Vey @4,70 ⛔

Zernov @5,75
⛔

Unibet
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej


Dzis mecz prawdy dla Boba Hartleya i jego zawodników. W drugim gra byla wyrownana i trzeba przyznac ze szczescie bylo po stronie wojskowych. Jezeli nie musiało by byc rozstrzygniecie to remis byłby wynikiem który oddał by przebieg mecz, dwie pierwsze tercje ze wskazaniem na gosci w trzeciej lepsza gra CSKA, szczególnie po zdobyciu gola.



Dzis licze ze hala pod Moskwą poniesie Jastrzebie a sami powalcza tak jak w meczu nr 2 , bedzie forcheking, wyjscia do obrońców, krótkie trzymanie przeciwnika, a przede wszystkim dobra gra w srodku lodowiska. Jeszcze raz zaufam Jastrzębiom



Omsk ml kurs 2,24 fortuna
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej


To moze jeszcze ostatni typ na tej zakładce w tym sezonie:



Finał ligi MHL mecz nr 5



Avto - Loko



Bardzo dziwna seria, bo za kazdym razem w RT wygraywja goscie. Ja mmo wszystko wyzej cenie umiejetnosci i ogranie młodych zawodnikow Loko



Isajew, Ivanow, Kajumiw, Denisenko, Kowalenko to gracze którzy z powodzeniem grali na tafli KHL, licze ze mimo trudnego terenu to oni jutro wygraja



 



Loko ml kurs 1,7
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Szkoda Jastrzębi, ale ktoś musi zostać przegranym. Szacunek dla CSKA za zdobycie Pucharu i dla Sorokina za tytuł MVP, chłop sobie zasłużył. Jeśli chodzi o ekipę z Omska to trzeba ich pochwalić za to, że mimo zmiany trenera, przebudowy sztabu szkoleniowego, problemów z lodowiskiem i rozgrywanie spotkań domowych na wyjeździe dotarli aż do finału i mimo przegranej 4:0 dzielnie walczyli o zwycięstwo. Jeśli Hartley zostanie z drużyną na przyszły sezon i trzon zespołu pozostanie w takim stanie jakim jest czyli kluczowi gracze zostaną i przyjdą ciekawe wzmocnienia to Jastrzębie będą w ścisłym gronie faworytów do Gagarina w roku 2020. Ciekawy był to sezon, oby przyszły był jeszcze ciekawszy i jeszcze bardziej "zielony" niż ten który się właśnie skończył.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom