>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o Serie A - w sezonie 2018/2019 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Właśnie apropo możliwości. Taka mnie wczoraj myśl naszła, że chociażby dziesięciu takich Piątków czy Kouame z przodu mieli, to z taką obroną mogą się bić o drugą 10-tkę z jakimiś Cagliari czy innymi Frosinone ????
Dokładnie, atak to nie wszystko.
 
D 0

darwin91

Użytkownik
Witajcie , patrzeliście może na zakłady długoterminowe w Seria A ? Jest dobry typ a mianowicie jeśli chodzi o klasyfikację w Tabeli .. To że AS Roma będzie wyżej od Interu w tabeli kurs 5.10 ( na fortunie ). Uważam że to jest dobry kurs ... Na półmetku tracą do Interu 9 pkt .. AS Roma zaczyna wracać do formy a Inter ma taki okres że nie wygra parę meczów z rzędu .. W Lidze Mistrzów mogą odpaść z FC Porto i wtedy mogli by się skupić na Lidze .. A z kolei w LE więcej meczy do rozegrania .. I myślę że będą grać w kratkę .. Postawił bym ten typ ale chcę dorzucić coś jeszcze skoro mam czekać 5 miesięcy kurs 4-5 za większą stawkę .. Macie jakiś pomysł na terminy długoterminowe ?
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Miałbym wątpliwości czy to taki dobry typ.
Po pierwsze niby jak się spojrzy na ostatnie wyniki to 3 wygrane i porażka z Juve więc wydaje się,że wracają do formy,ale w praktyce to mecz z Genuą bardzo słaby, z Sassuolo uratował ich sędzia (intencjonalnie lub nie) oraz bardzo dyskusyjna decyzja VAR (piłce brakowało do przekroczenia linii mniej niż błąd pomiaru technologii),meczu z Parmą nie widziałem,więc możliwe ,że to w nim wrócili do formy.
A po drugie czemu mieliby zastosować taktykę drużyn z ekstraklapy i odpadać z pucharów ,żeby skupić się na walce o puchary,skoro są mocni i wracają do formy?
Ja osobiście długoterminowych nie lubię,bo bardzo dużo zmiennych w tym czasie,ale skusiłem się na Sampdorię top4 (czyli LM) po kursie @ 41
Brakuje 3 punktów, do przeskoczenia Milan,Lazio i Roma,ale każda z tych drużyn ma swoje problemy, a Sampdoria zwłaszcza na wyjazdach prezentuje się lepiej niż w ubiegłym sezonie.
Typ raczej for fun bo wielkich szans na to nie ma,ale wg mnie są one jednak nieco większe niż proponowane przez buka 2,5 %.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Krzysztof Piątek rozpoczął właśnie testy medyczne w Milanie po czym po nich ma podpisać kontrakt.
Nie uważacie, że trochę za szybko na taki transfer?. Jakie macie w tym swoje zdanie. Zapraszam do dyskusji.
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Krzysztof Piątek w Milanie. Czy trochę za szybko? Myślę, że tak. Uważam, że powinien spokojnie dograć sezon w Genui i dopiero wtedy przejść do silniejszego/bogatszego bardziej prestiżowego zespołu. Na pewno jest to odważna decyzja bo jak podkreślają wszyscy eksperci - czeka go jeszcze większa presja na strzelanie goli. W Genui miał ugruntowaną pozycję a w Milanie, mimo dobrego przyjęcia i ogólnego entuzjazmu będzie czekało go bardzo dużo pracy na boisku ale także na treningach. Jestem bardzo ciekawy jak potencjał Piątka zagospodaruje i rozwinie Gattuso, który był świetnym pomocnikiem, kluczowym piłkarzem Milanu i reprezentacji Włoch (Mistrz Świata 2006). Za Gennaro, mimo krótkiego trenerskiego CV, przemawia duży autorytet, praca z młodzieżówką Milanu ale także ogromne doświadczenie &quot;własne&quot; zebrane bezpośrednio &quot;z boiska&quot;. Myślę, że pod tym względem Krzysiek trafił pod &quot;dobre skrzydła&quot; bo będzie miał kontakt z młodym, ambitnym trenerem &quot;praktykiem&quot;.
Trzymam kciuki za sukces Piątka i życzę mu jak najlepiej. Kolejny Polak trafił do dobrego klubu i ma szansę na zrobienie kariery. Może wreszcie doczekamy się wreszcie kolejnego Polaka (po Jerzym Dudku), który zdobędzie LM. Kto wie...
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Jest już oficjalka, ze Piątek w Milanie?
Z Genoa walka o utrzymanie... z Milanem ma realne szansę na grę w LM.
Życzę jak najlepiej, oby tylko nie zaciął się pistolet.
 
B 25

bonucci

Użytkownik
Jest już oficjalka, ze Piątek w Milanie?
Z Genoa walka o utrzymanie... z Milanem ma realne szansę na grę w LM.
Życzę jak najlepiej, oby tylko nie zaciął się pistolet.
W tym momencie już tak, jutro ma być oficjalna konferencja.
Oby utrzymał formę i dobił do tych 20 bramek to byłoby świetnie. Ciekawe jak po wprowadzeniu Piątka będzie grał Milan, na dwóch napastników czy ktoś z dwójki Cutrone, Piątek ława?
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Na papierze to pewnie nawet i na 3 napastników ,ale to tylko kwestia nomenklatury i dwóm z nich bliżej będzie do skrzydłowych z formacji 4-4-2.
Nie ma opcji,żeby Gattuso zagrał na dwóch, w mniejszym lub większym stopniu &quot;środkowych napastników&quot;,raczej będą się wymieniać na boisku i wcale nie jestem przekonany,że Piątek będzie pierwszym wyborem,wystarczy sobie przypomnieć z jakim bólem serca wystawiał Krzyśka do pierwszego składu Jurić,mam wrażenie,że Gattuso ma podobną, szeroko pojętą &quot;wizję futbolu&quot;.
Mimo,że pierwszy krok na drodze Milanu do LM został postawiony poprzez pozbycie się najlepiej opłacanego zawodnika który grał tam &quot;za karę&quot;,to jednak przydałoby się zrobić kolejny i wymienić trenera.
A idealny kandydat jest moim zdaniem niedaleko,bo w Sassuolo,ok,rzut oka na tabele - dolna połówka,ale to jak gra Sassuolo to zupełnie inna bajka,aż chce się to oglądać ,a nie obecny Milan kreujący jedną sytuację na 2 mecze.
De Zerbi robi tam świetną robotę i dostrzegają to nawet w Barcelonie.
Co do liczby bramek Piątka byłbym ostrożny gdyż najprawdopodobniej nie będzie strzelał ani karnych (przynajmniej nie na początku) ani tym bardziej wolnych i moim zdaniem w tabeli strzelców na koniec sezonu znajdzie się za Milikiem,jest taki zakład nawet w LV bet,ale @1,95 minus podatek do dla mnie zbyt mało aby to zagrać.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Według mnie dobrze zrobił, że zdecydował się na transfer do Milanu, ma aktualnie swoje 5 minut i musi je wykorzystać, mimo krótkiej przygody z Serie A ma tam już wyrobioną markę, miał świetne wejście do Genoa, mam nadzieję, że podobne będzie miał w Mediolanie, oby tylko Gattuso postawił na niego to Krzysiek odwdzięczy się golami, zresztą mam takie wrażenie, że we Włoszech strzela z większą łatwością niż w naszej ekstraklasie, kibicowałem mu, gdy jeszcze grał w &quot;moim&quot; Zagłębiu, oby pomógł Milanowi wrócić na europejskie salony, nie do pomyślenia jest, ze tak utytułowany klub nie może awansować do Ligi Mistrzów. W latach 90-tych Milan był moim jednym z ulubionych klubów, gdzie grał mój ówczesny idol Roberto Baggio, pamiętam mecz w Lubinie, dla nastolatka było to ogromne przeżycie zobaczyć swoich idoli na żywo, zresztą to były inne czasy. Podsumowując świetne info z tym transferem, super by było, gdyby zadebiutował już w sobotę z Napoli...i zaczął jak w swoim poprzednim już klubie :gool:
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Najlepszy ruch Piątka jaki mógł zrobić. Zasłużył sobie dobrą grą w Genui. Nie wiem czy będzie grał , czy też siedział na ławce przynajmniej na początku przygody z Milanem bo mimo tego że pokazał całej Serie A i Europie że strzelać potrafi i jest piłkarzem nietuzinkowym to mam wrażenie że trafił na klub żyjący niestety nadal przeszłością ,gdzie brak sensownych rozwiązań kadrowo - trenerskich. Dla mnie to co dzieje sie w Milanie to wstyd przede wszystkim dla włodarzy klubu którzy rozmieniają na drobne wszystkie wcześniejsze sukcesy błędnymi decyzjami personalno - trenerskimi. Piątek juz nie musi niczego udowadniać. Kariera piłkarza polega na tym by zabłysnąć ,skasować swoje i unikać kontuzji. Teraz wiele zależy od innych a nie od samego Polaka. Oby ten transfer Milanu był zapowiedzią czegoś nowego dla klubu i świeższego spojrzenia w przyszłość. Nie oszukujmy się , Piątek już wygrał los na loterii trafiając z jednej z najsłabszych lig w Europie do &quot; głośnego &quot; choć dużo słabszego niż kiedyś klubu , ale zawdzięcza to głównie sobie. Wiążę z nim też duże nadzieje reprezentacyjne bo Lewy nie jest wieczn ,
ale to inna bajka , w każdym razie kibicuje Piątkowi mocno chyba jak większość bo nie na co dzień mamy takie błyskotliwe kariery w wydaniu naszych piłkarzy.
 
A 0

amane

Użytkownik
Bardzo dobra decyzja Piątka! Na co niby miał czekać? Los bywa przewrotny, także skoro pojawiła się taka oferta to trzeba brać pełnymi garściami! Jest zdrowy, w formie, morale po takim wejściu do Serie A bardzo wysokie, także to najlepszy moment. Motywacji mu nie zabraknie i zrobi wszystko, aby italian dream trwał nadal.
W debiucie pokazał się z dobrej strony, także niech tylko Gattuso mu zaufa, a ten się odpłaci z nawiązką!
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dzisiaj gra Genua więc może z tej okazji zapytałbym czy jest ktoś bardziej zorientowany w sprawie Estebana Rolona a konkretnie chodzi mi o kontekst jego gry w reprezentacji Polski.
Posiada on polski paszport, ale na tym polu nasze państwo prowadzi politykę rozdawnictwa i już połowa mieszkańców z Ameryki Południowej ma dziadków z Polski (tylko dokumenty spaliły się w czasie wojny),więc zasadniczo trudno jest rozpoznać czy on należy do grupy ludzi którym paszport UE po prostu dużo ułatwia ( a polski zdobyć najłatwiej) czy faktycznie posiada jakieś związki z Polską oraz najważniejsze czy się z nią identyfikuje.
Co do poziomu sportowego to w pierwszych spotkaniach w których grał pod wodzą Prandellego,wychodził z ławki na ostatnie kilkanaście minut i robił naprawdę solidne wrażenie.
Potem gdy grał już 90 wydawało mi się,że nieco słabiej,ale być może ma problem z rozłożeniem sił na 90 minut,wszak w Maladze z której jest wypożyczony zaliczył w ubiegłym sezonie 90 minut tylko raz.Ogólne wrażenie pozytywne,gra na pozycji środkowego(defensywnego) pomocnika,osobiście byłbym za prewencyjnym &quot;zaklepaniem&quot; go.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Od dziś Giallorossi mają oficjalnie nowego trenera. Drużynę poprowadzi do końca sezonu Claudio Ranieri, o czym poinformował klub w oficjalnym komunikacie
KLIK

 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
TABELA SERIE A 


Serie A wczoraj dobiegła końca w sezonie 2018/19. Ostatnia kolejka przyniosła nam sporo emocji, bowiem trzy kluby biły się o awans do Ligi Mistrzów. To udało się po raz pierwszy Atalancie oraz Interowi, który wyrzucił na piątą pozycję Milan.

Zapraszam zatem do podsumowania zakończonego sezonu. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom