>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

36. kolejka Premier League + Zaległe (24.04 - 29.04.2019)

Status
Zamknięty.
G 50

gerro28

Użytkownik


Wolves vs Arsenal typ 1/bts 5,3 uni✅



Arsenal odczuwa skutki zmęczenia graniem na 2 fronty,wilce grają świetnie z czołówka ligi u siebie.Musza tylko odblokować skuteczność,Arsenal jest słaby na wyjazdach.Śmierdzi mi tu remisem ale w podanym kursie jest value.



MU vs MC typ X 4,9 uni⛔



Zbyt dobry kurs na gospodarzy którzy zagrają u siebie,nie nalezy jeszcze skreslać MU ,który będzie chciał zmazać plamę przed własna publicznością.Pod koniec sezonu  goście już nie tacy straszni PLUS MAJA TRENERA GŁĄBA,Z PRZEROŚNIĘTYM EGO-bo jak nazwać kogoś,kto mając świeżego Sane zajeżdza sergio ,który naganiał sie w LM -mecz w lidze ze spurs.



Mówiłem,że pępek to idiota gdyby nie wymuszona zmiana to Sane by grzał ławe do 80 minuty.GRATULUJE PANU LINGARDOWI ZA SPUDŁOWANIE Z 1 METRA DO PUSTEJ BRAMKI.



 



 



 



 



 



C.Palace vs Everton BTS KURS 1,83 uni⛔



Buki licza,że chłopaki się wystrzelały na grad bramek tez tu nie liczę ale spokojnie po jednej z takimi stylami gry powinni sobie zaaplikować.



Pochopnie zagrany kurs bez dogłebnej analizy CP zamula u siebie i strzela mało bramek everton zamula na wyjazdach.
 
yahoo358 64

yahoo358

Użytkownik


Podpierając się lekko analizą o meczu Wolves z Arsenalem przesunę się do nieco dalszej przyszłości, z trochę większą niewiadomą. Chodzi tu o ich mecz z Leicesterem, z którym H2H wygląda miażdżąco dla samego Arsenalu. Choć przedostatni mecz należał właśnie do Lester. Też grali wtedy u siebie. Padł wynik 3:1. W ostatnich trzech spotkaniach padało kolejno 7, 4 i znów 4 gole. Arsenal raczej nie wyjdzie na ten mecz z pełnym składem, czego Leicester jak dla mnie nie przepuści. Dlatego w tych okolicznościach zwyczajnie spodziewam się powtórki i parady goli. 



Over 3 (!) gola po kursie 2,03 na 1xbet wydaje mi się bardzo rozsądną propozycją. 



Do tego z oferty tego samego bukmachera spróbowałbym dwudrogowe 1X (1,64)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 50

gerro28

Użytkownik
cytat z dnia 22 kwietnia 2019 11:26 przez yahoo358


Podpierając się lekko analizą o meczu Wolves z Arsenalem przesunę się do nieco dalszej przyszłości, z trochę większą niewiadomą. Chodzi tu o ich mecz z Leicesterem, z którym H2H wygląda miażdżąco dla samego Arsenalu. Choć przedostatni mecz należał właśnie do Lester. Też grali wtedy u siebie. Padł wynik 3:1. W ostatnich trzech spotkaniach padało kolejno 7, 4 i znów 4 gole. Arsenal raczej nie wyjdzie na ten mecz z pełnym składem, czego Leicester jak dla mnie nie przepuści. Dlatego w tych okolicznościach zwyczajnie spodziewam się powtórki i parady goli. 



Over 3 (!) gola po kursie 2,03 na 1xbet wydaje mi się bardzo rozsądną propozycją. 



Do tego z oferty tego samego bukmachera spróbowałbym dwudrogowe 1X (1,64) z oferty tego samego bukmachera, co wyżej. 



Spieram się z tobą w tym kursie,lisy graja gorzej w domu niż na wyjeżdzie raz dwa ostatni mecz w domu ze srokami skończył się 1 bramką,masz racje jeżeli arsenal będzie chciał zagrać otwarty mecz ale czy będzie chciał żyłować przed LE?raczej mało prawdopodobne ,że zostanie wymieniony cały skład?a nawet jak będzie chciał to może się męczyć taj jak z szerszeniami,którzy grali w 10.Argument,którym możesz się podpierać to dużo traconych goli przez lisy ale wydaje się,że trener zaczyna to korygować west ham nie miał duzo okazji do strzelenia gola po błędach obrony,a 2 gol był fartowny.
 
G 50

gerro28

Użytkownik


Tottenham vs Brighton -gospodarze ponad 2,5 bramki kurs 2,33 uni⛔



Szczelnie buki pozamykały kursy z każdej strony na to spotkanie.Wszyscy liczą,że będzie mało bramek bo brighton się zaparkuje tym bardziej bez swojego rozgrywającego Antka Konockaerta .A ja sprubuję zaryzykować i poczynić 2 założenia.1 Tottenham nie przepuści okazji ,żeby to wygrać miejsca 3,4,5 ida łeb w łeb i nawet strzelić kilka goli a będzie miał pod to dobry grunt,Brighton jest ewidentnie w kryzysie wiśnie ich zmasakrowały,natomiast remis z wilcami zawdzięczają chimeryczności i małej skuteczności tej drużyny.Do tego liczę ,że spurs nie okroją drużyny bardzo, bardziej widzę okrojony skład w nastepnym meczu z west ham.1/2 stawki bo jest to naciagniete do kursu.



 



Tak to jest jak się typuje na siłę i wymysla argumenty pod słaby kurs,spurs nie maja ławki są wykończeni sezonem po tym meczu stawiam ,że nie załapią się do top 4.A JANUSZE zadowolone pograły kursy po 1,3 minus podatek uj z tego ,że tottenham W ŻYCIU NIE WYGRYWA 70% TAKICH MECZY a nawet jak by wygrywał to 0,7x1,3=0,91  CZYLI JANUSZE ZADOWOLONE DOŁOŻYŁY PO 9 GROSZY DO KAŻDEJ ZŁOTÓWKI ALE TYPERAMI SOM.
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik


Tottenham - Brighton 



Typ Tottenham  kurs 1.3 ✅



1 drużyna nie straci bramki 1.8✅



Tottenham w gazie walczy o top 4 wiec na stratę punktów w takim meczu nie może sobie pozwolić grają u siebie na nowym stadionie na którym jeszcze nie stracili nawet gola. Brighton jest moim kandydatem do spadku w ostatnim meczu szczesliwie zremisowali bezbramkowo  z wilkami po bardzo jednostronnym meczu spodziewam sie podobnego spotkania nie powinni dziś nawet zagrozić bramce tottenhamu



Brighton spadnie z ligi - kurs 7 sts 



Dodatkowo gram dlugoterminowy zakład na to ze Brighton będzie 3 spadkowiczem poza dzisiejszym spotkaniem grają z Newcastle, arsenalem na wyjezdzie i  manchesterem  city . Cardiff gra z Fulham crystal palace u siebie i na koniec z manchesterem United wiec maja teoretycznie łatwiejsze spotkania i według mnie są w lepszej formie i widać ze nie odpuszcza do samego końca mimo tego meczu z Chelsea nie poddają się i dla mnie prezentują trochę lepszy futbol niż brighton



Man United - man city 



Typ Manchester City kurs 1.48✅



Nie często zdarza się spotkać tak wysoki kurs na City derby to derby tam często miejsce w tabeli czy forma nie maja tak dużego znaczenia ale mimo wszystko po tym co United pokazało w ostatnim spotkaniu z evertonem i patrząc na ich zaangazowanie to mysle ze nie maja żadnych szans z City . Kibicuje The Reds i chcialbym żeby city zgubilo punkty ale nie sadze żeby tak się stało w tym spotkaniu. Nie zdziwie sie jeśli będzie powtorka z meczu z Chelsea. 



Wolverhampton - Arsenal 



Typ 1 kurs 2.8 ✅



Lub 



1x kurs 1.53✅



Wilki wciąż walczą o 7 miejsce możliwe ze dające ligę Europy . mimo ostatniego niepowodzenia wierze w ich zwycięstwo Arsenal miał duże problemy z Watfordem i gdyby nie babol Fostera i to ze gospodarze grali 80 min w 10 to nie ugralby nawet punktu na wyjazdach Arsenal gra słabo w ostatniej kolejce nawet atut własnego boiska nie dal im żadnych punktów bo przegrali z Palace 2:3 . Wolverhampton potrafi grac z top 6 i myślę ze i tym razem u siebie dadzą rade ewentualnie można się podeprzec 1x
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
F 265

fcporto1992

Użytkownik


Watford - Southampton 



Typ Obie strzela - kurs 1.6✅ 



Obie ekipy grają otwarty futbol i dużo strzelaja dziś powinno być otwarte spotkanie . Deeney pauzuje ale za to Deulofeu jest w formie jest tez Gray wiec ma kto strzelić Watford w formie ograli wolves w półfinale pucharu Anglii ostatnio pechowo przegrali z arsenalem przez błąd Fostera i szybka czerwień można by się pokusić o zwycięstwo Watfordu ale Southampton wciąz musi spoglądać na rywali mimo ze szanse są niewielkie żeby spadli to teoretycznie jest to możliwe. Pod wodza Norwega Southampton gra bardzo dobrze. Gdyby sezon się zaczął odkąd objął ekipę zajmowali by 10 miejsce. Dziś tez maja szanse zapunktowac dlatego pewniejsza opcja to bramki po obu stronach
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 114

rodzyn9125

Użytkownik


Manchester United - Manchester City



United Won or draw



@ 2.70 



Pzbuk



 



Dla mnie dość spore value. Oczywiście City w lepszej formie wyżej w tabeli jednak uważam iż tutaj przewaga własnego boiska da Czerwonym Diabłom przewagę. 
 
G 50

gerro28

Użytkownik
cytat z dnia 24 kwietnia 2019 14:50 przez rodzyn9125


Manchester United - Manchester City



United Won or draw



@ 2.70 



Pzbuk



 



Dla mnie dość spore value. Oczywiście City w lepszej formie wyżej w tabeli jednak uważam iż tutaj przewaga własnego boiska da Czerwonym Diabłom przewagę. 



Bardzo bym prosił kolege o zaprezentowanie  SPOREGO VALUE PO KURSIE 2,7.,poza tym od 2,7 płacisz 32 grosze podatku a więc kurs wynosi 2,38.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik


Manchester City -1.5



2.45



Betsson



Co się zmieniło od niedzielnej porażki z Evertonem? Nic a porażka była sromotna bo aż 0:4 z drużyną która nie ma stałej formy. Francuskie L'equipe piszę dzisiaj że Pogba niemal na pewno odchodzi do Realu,coś jest na rzeczy skoro o tym piszą niemal codziennie ostatnio. Czerwone Diabły przechodzą przez pierwszy poważny kryzys odkąd zespół objął Solskjaer. City póki co zaliczyło tylko jedną wpadkę,odpadając z Ligi Mistrzów,poza tym idą jak burza. Jeśli dzisiaj to wygrają to w 90% zostaną mistrzem Anglii bo pozostałe trzy mecze to Brighton,Burnley i Leicester. Nawet gdyby De Gea zagrał dzisiaj mecz życia to i tak obrońcy United nie są w stanie zatrzymać Sterlinga,Aguero czy Sane. Przecież City ma taką ławkę że nawet jak im nie idzie to wchodzi Mahrez,Foden czy właśnie Sane i jest pozamiatane. Nie wiadomo kto zagra w pierwszym składzie ale zawsze jest jakiś as na ławce City. Nswet pomimo kontuzji De Bruyne jestem spokojny o wynik. Nastroje u gospodarzy fatalne,Gary Neville bardzo ostro wypowiadał się po meczu z Evertonem na temat gry jak i całego zespołu. Pewnie sam nie pamięta sezonu kiedy takie łachy jak Everton ich tak sprali. Dzisiaj na konferencji prasowej Solskjaer wypalił że piłkarze City będą ich faulowac i ostro grać żeby ich zatrzymać???????????? Gdy dziennikarz mu przytoczył słowa Norwega Guardiola skwitował "Jak mamy ich faulowac gdy bedziemy mieli piłkę przez 70% czasu?" Prawda,Solskjaer się tylko wydurnił moim zdaniem. To śmieszne bo United spowodowali 195 rzutów wolnych w tym sezonie a City 170 przy czym City dostało 38 żółtych kartek a United 64. I kto tu gra agresywniej hmm? Tonący brzytwy się chwyta i absolutnie wszystko jak lepsi piłkarze,doświadczenie trenerskie,obecna forma i atmosfera w drużynie są po stronie City. To nie będzie tylko zwycięstwo,to będzie wysoko odniesione zwycięstwo na terenie wroga dające im prawdopodobnie mistrzostwo Anglii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 50

gerro28

Użytkownik
cytat z dnia 24 kwietnia 2019 17:00 przez massimo


Manchester City -1.5



2.45



Betsson



Co się zmieniło od niedzielnej porażki z Evertonem? Nic a porażka była sromotna bo aż 0:4 z drużyną która nie ma stałej formy. Francuskie L'equipe piszę dzisiaj że Pogba niemal na pewno odchodzi do Realu,coś jest na rzeczy skoro o tym piszą niemal codziennie ostatnio. Czerwone Diabły przechodzą przez pierwszy poważny kryzys odkąd zespół objął Solskjaer. City póki co zaliczyło tylko jedną wpadkę,odpadając z Ligi Mistrzów,poza tym idą jak burza. Jeśli dzisiaj to wygrają to w 90% zostaną mistrzem Anglii bo pozostałe trzy mecze to Brighton,Burnley i Leicester. Nawet gdyby De Gea zagrał dzisiaj mecz życia to i tak obrońcy United nie są w stanie zatrzymać Sterlinga,Aguero czy Sane. Przecież City ma taką ławkę że nawet jak im nie idzie to wchodzi Mahrez,Foden czy właśnie Sane i jest pozamiatane. Nie wiadomo kto zagra w pierwszym składzie ale zawsze jest jakiś as na ławce City. Nswet pomimo kontuzji De Bruyne jestem spokojny o wynik. Nastroje u gospodarzy fatalne,Gary Neville bardzo ostro wypowiadał się po meczu z Evertonem na temat gry jak i całego zespołu. Pewnie sam nie pamięta sezonu kiedy takie łachy jak Everton ich tak sprali. Dzisiaj na konferencji prasowej Solskjaer wypalił że piłkarze City będą ich faulowac i ostro grać żeby ich zatrzymać???????????? Gdy dziennikarz mu przytoczył słowa Norwega Guardiola skwitował "Jak mamy ich faulowac gdy bedziemy mieli piłkę przez 70% czasu?" Prawda,Solskjaer się tylko wydurnił moim zdaniem. To śmieszne bo United spowodowali 195 rzutów wolnych w tym sezonie a City 170 przy czym City dostało 38 żółtych kartek a United 64. I kto tu gra agresywniej hmm? Tonący brzytwy się chwyta i absolutnie wszystko jak lepsi piłkarze,doświadczenie trenerskie,obecna forma i atmosfera w drużynie są po stronie City. To nie będzie tylko zwycięstwo,to będzie wysoko odniesione zwycięstwo na terenie wroga dające im prawdopodobnie mistrzostwo Anglii.



Zapomniałeś raz ,że to sa derby,dwa ,że MU jest gospodarzem,trzy że jest końcówka sezonu i ledwo biegają po tym boisku, cztery MC ma niedorozwiniętego trenera,który przemeblowuje skład z meczu na mecz plus odwala chałę grająć styranym aguero 75min i trzymając na ławie świeżego Sane patrz vs spurs, kolejna sprawa nie wyjdzie RUDY  który rządzi w środku pola i daje jakość tej druzynie,pięć w MC City  EUFORII PO ODPADNIĘCIU Z LM TEZ NIE MA A KILKU PIŁKARZY CHCE ODEJŚĆ.WNIOSEK daję 5% szans MU na wygranie tego meczu ALE REMIS PO 4,9 To było przegięcie pałki OBECNIE SPADŁ NA 4,5.Niech mi nawet nikt nie wciska kitu,że 1 na 5 razy MU nie remisuje.I ostatnia sprawa należy być ostrożnym z tym nagłym spadkiem formy bo everton dostał bęcki ze spadkowiczem fulham 2-0 a potem dostał przed swoją publicznością gazu.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik


Manchester United - Manchester City typ: BTS kurs: 1.71 Fortuna ⛔



Wcześniej wspomniano o zmęczeniu City. Guardiola już w swojej karierze chciał więcej niż mogła jego drużyna. Nie mówię tu tylko o prowadzonych przez niego Obywatelach ale też o wcześniejszych trenowanych ekipach. Ten aspekt psychologiczny, fizyczny ma w piłce ogromne znaczenie, zwłaszcza w derbach i to na Old Trafford. Ten mecz może być nudny, grany bardziej taktycznie niż z polotem ale myślę że nie tym razem.



Chęć rekompensaty United za poprzednie porażki w tym odpadnięcie z Ligi Mistrzów może pomóc w walce o dobry wynik. Nadzieję na bramkę dla gospodarzy upatruje w Lukaku. Stały fragment gry plus dobra gra tyłem do bramki moim zdaniem wpłynie na zagrożenie pod bramką rywali. Przypomina mi się wejście Llorente w rewanżowym meczu LM na Etihad. Jego wejście jak najbardziej pomogło Kogutom. Przysporzył wielu problemów grze defensywnej Manchesterowi nie mówiąc o strzelonej bramce. I taki scenariusz widzę i dziś. To że City strzeli, jestem niemalże pewien. Takiego monolitu w defensywie nie mają. Na Old Trafford strzelało już Huddersfield, Brighton to i strzeli Manchester City.



 



Dodatkowo



Remis + BTS kurs: 4.85 Fortuna ⛔



 



Wolverhampton - Arsenal typ: BTS kurs 1.67 Fortuna ✅



Arsenal na wyjazdach traci zdecydowanie więcej bramek niż u siebie. Wilki znów mają kim postraszyć i potrafią to robić. W pierwszej jedenastce są wszyscy ci którzy stanowią o sile zespołu. Strzelali City, Tottenhamowi, Chelsea czy United także widać że grają z tymi najlepszymi bez kompleksów. Arsenal zaś walczy o top4 i nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów. Nie ma co się za bardzo rozwodzić. Liczę po cichu na niespodziankę i wygraną gospodarzy (2:1) ale BTS wydaje się być tu najlepszym rozwiązaniem.
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik


Ogólnie uważam ze Guardiola to dobry trener i nadaje się do tych powiedzmy wielkich klubów ale nie rozumiem tego ma szeroki skład widać ze przydaloby się niektórym odpocząć a ten trzyma na lawie takich gości jak Sane, Marez czy Jesus. Jedyna logiczna opcja wydaje się ze wpuści ich swiezych w drugiej połowie żeby podkrecic tempo bo w innym wypadku tego nie rozumiem
 
G 50

gerro28

Użytkownik
cytat z dnia 24 kwietnia 2019 20:52 przez fcporto1992


Ogólnie uważam ze Guardiola to dobry trener i nadaje się do tych powiedzmy wielkich klubów ale nie rozumiem tego ma szeroki skład widać ze przydaloby się niektórym odpocząć a ten trzyma na lawie takich gości jak Sane, Marez czy Jesus. Jedyna logiczna opcja wydaje się ze wpuści ich swiezych w drugiej połowie żeby podkrecic tempo bo w innym wypadku tego nie rozumiem



Guardiola to Dyzma trenerki trafiła sie mu barcelona zbudowana przez rijkarda,z którą smuda by wygrał ligę mistrzów.TO TAK SAMO MOŻNA POWIEDZIEĆ,ŻE DZIADEK DELBOSQUE to genialny trener bo zdobył MŚ i ME a prawda jest taka,że miał złote pokolenie-samograja.Od czasu barcelony pępek nie zgrał w 1/2 LM.
 
G 50

gerro28

Użytkownik


Watford vs Wolves BTS kurs 1,86 uni✅ to było easy.



Dobry wysoki kurs spodziewałem się tu coś rzędu 1,5-1,6.Ostatnie spotkanie w pucharze obu druzyn skutkowało gradem goli.Byle by tylko wilce nie zamuliły ale liczę ,że gospodarze niezaparkują przed polem karnym bo to nie brighton i będzie otwarty mecz.



 
 
G 50

gerro28

Użytkownik


Leicester vs arsenal 1/bts kurs 4,4 uni.dorzucam x/bts 4,3 uni ⛔⛔



Arsenal widać na zmęczeniu przed nimi mecz w LE który musi odbić się na zestawieniu składu mimo dobrej ławki w arsenalu,lisy są mocne i są faworytem u siebie w tym spotkaniu a jako ,że zdarzają się im babole w obronie to i bts powinien siąść.



postanowiłem podeprzeć ten kurs 3 przegrana z rzędu arsenalu trochę statystycznie nie pasuje,leicester potrafi zawieść u siebie na wyjazdach sa mocniejsi.
 
G 50

gerro28

Użytkownik


Liverpool vs Huddersfield 2-0/1 połowa kurs 4,2 uni⛔



Dlaczego sobie to zagram? lajtowy mecz dla gospodarzy z ogurasami ,którzy nie mieli czego szukać w najwyższej klasie rozgrywek,tylko lajtowy będzie jak zostaną szybko strzelone 2 bramki i uważam,że taki jest plan na to spotkanie zaatakować od razu w pierwszej połowie zapewnić sobie korzystny wynik a potem bez stresu na lajcie sobie w dziada pograc.Mój scenariusz sprawdza się 1 na 3 razy i mamy value.Myslę też ,że Jurgenos mysli o bardzo ciężkim meczu z barceloną za 4 dni od meczu w lidze dlatego będzie chciał wymienić zaraz w 2 połowie jakieguś firmina albo innego gada ,żeby im dać odpocząc.



Salah ty uju.Ide do klopa.
 
G 50

gerro28

Użytkownik


Brighton vs newcatle typ X2 kurs 1,67 uni✅



Zajefajny kurs chciałem się  wstrzymać z tym do meczu fulham vs cardiff ale doszedłem do wniosku,że nie ma to znaczenia bo zakładam ,że murarze z brighton nawet jak cardiff wygra to w otwartej grze nie poradzą sobie z newcatle i dostana bęcki ,w drugiej wersji murują bramkę idąc na remis tak jak o mały włos nie udało im się to ze spurs(tymi flejtuchami co zremisują z west ham ????).tak czy siak dawanie im więcej niż 25% szans na pokonanie gości nie ma sensu więc zostaje 75% NA MÓJ TYP I SOCZYSTE VALUE..Jak to nie wejdzie to jestem dupa nie typer.



Nie wiem szczerze o co chodzi z tym kursem ale chłopki pojechali po bandzie bez względu jakim wynikiem się to skończy to jest prezent.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom