>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGNIG Superliga Mężczyzn- Sezon 2018/2019

Status
Zamknięty.
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
PGNiG Superliga, godz.20:15
Sandra Spa Pogoń Szczecin - Energa MKS Kalisz
; Typ: 2; Kurs: 1.80 (fortuna)
✅ Wynik 25-28 ✅

Jutro w Szczecinie spotkają się ze sobą dwie dołujące drużyny. Pogoń ma w dorobku 3 punkty i jest klasyfikowana na 13 miejscu, natomiast MKS ma cztery oczka więcej i znajduje się na 11 pozycji.
Skupmy się na gościach. Ekipa, która jako beniaminek była rewelacją poprzedniego sezonu w obecnej kampanii spisuje się poniżej oczekiwań. Mimo kilku transferów wyniki są obecnie dużo gorsze niż rok temu. Podopieczni Pawła Ruska przeplatają lepsze mecze (remis z Górnikiem Zabrze, wygrana w Głogowie) ze słabszymi (porażki z Arką czy Zagłębiem). Ostatnio odbyły się w zespole bardzo męskie rozmowy. Ich efektem była trochę lepsza gra niż w poprzednich potyczkach, ale mecz i tak był przegrany gdyż rywalem było VIVE. Zarząd wyraźnie dał do zrozumienia, że daje zespołowi szansę na wyjście z kryzysu i trener oraz zawodnicy będą rozliczani z wyników dopiero zimą.
Myślę, że takie rozmowy trafiły do głów zawodników i że jutro w Szczecinie będą gryźli parkiet by odnieść zwycięstwo. Zresztą przytoczę tu wypowiedź czołowego zawodnika Marka Szpery dla portalu www.faktykaliskie.pl:
&quot;Po przegranym meczu z Arką odbyła się bardzo ciężka rozmowa. Nie może być bowiem samowolki na placu, bo piłka ręczna jest grą zespołową i tak też powinniśmy grać. Musimy dążyć do tego, żeby realizować to, co mamy założone przed każdym meczem. Bo jeśli nie będziemy tego robić, to po prostu obudzimy się w pierwszej lidze i tak to się dla nas skończy. Musimy zapomnieć o ostatnich niepowodzeniach, odświeżyć głowy i jechać do Szczecina po zwycięstwo. Bo jeśli tam nie zwyciężymy, to praktycznie będziemy mogli szykować się do gry w fazie play-out.&quot;
No ja chłopakom wierzę, że teraz już będzie tylko lepiej. Dlatego jutro typuję zwycięstwo MKS-u w Szczecinie (na kanale nsport+ będzie jutro transmisja na żywo z tego spotkania).
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
16:00 Vive Kielce - Arka Gdynia (+19,5) 2 @1.60
Nie jestem jakimś wielkim znawcą piłki ręcznej to zaznaczę na wstępie, ale przyjrzałem się temu handi no i widzę w nim spore value, a to dlatego że 20 bramek przewagi w piłce ręcznej to przecież jakiś kosmos i to nawet jeśli gra lider z outsiderem. Sprawdziłem wszystkie mecze Arki z ostatniego roku i nie było takiego przypadku by przegrała mecz 20 bramkami. Fakt, że największa porażka była własnie rok temu i to właśnie z Vive (różnicą 19stu bramek), ale czy lider grający u siebie będzie chciał forsować się aż tak z ostatnią drużyną tabeli i ubić ich aż taką różnicą bramek, ryzykując przy tym zdrowie topowych zawodników dla tek mało znaczącego spotkania? Nie wydaje mi się, pod koniec meczu przy przewadze 10pkt. pewnie wejdą rezerwy i mecz skończy się wygraną Vive w przedziale 10-14 goli. Tak jak ja to widzę.
✅✅✅
Wszystko zgodnie z przewidywaniami
 
K 127

kustosz85

Użytkownik
Wisła Płock-Arka Gdynia 26.02.18:00
typ: Płock over 35,5
kurs: 2,5 ETOTO
Tu nie ma co za wiele pisać......wiadomo że obie drużyny dzieli sportowa przepaść i tylko od motywacji Płocka zależy ile tu padnie bramek i z jaką przewagą ten mecz wygrają. Wydaje mi się że nikt w tym meczu obroną przejmować sie zbytnio nie będzie i Płock te blisko 40 bramek strzeli a udawało się to przeciw Arce dużo słabszym drużynom.....
Można też spróbować Płock(-13,5) kurs 3.15 (ETOTO)
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Płock ma mecz sezonu w weekend w Danii, gdzie cudem musza odrobić stratę. Więc, może być odpuszczanie dzisiaj
 
K 127

kustosz85

Użytkownik
.....liczę że to będzie mimo wszystko takie overowe granie bez ciśnięcia w obronie dlatego wierzę że te 36 bramek dadzą radę rzucić.......z handicapem może być już dużo trudniej ......chociaż ta Gdynia cieniutka jest
 
K 127

kustosz85

Użytkownik
Wisła Płock-Arka Gdynia 26.02.18:00
typ: Płock over 35,5
kurs: 2,5 ETOTO
Tu nie ma co za wiele pisać......wiadomo że obie drużyny dzieli sportowa przepaść i tylko od motywacji Płocka zależy ile tu padnie bramek i z jaką przewagą ten mecz wygrają. Wydaje mi się że nikt w tym meczu obroną przejmować sie zbytnio nie będzie i Płock te blisko 40 bramek strzeli a udawało się to przeciw Arce dużo słabszym drużynom.....
Można też spróbować Płock(-13,5) kurs 3.15 (ETOTO)
Wisła Płock-Arka Gdynia 36-17
Płock over 35,5
Płock(-13,5)
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
PGNiG Superliga M
20.03.
18:00 Azoty-Puławy -
Piotrków Trybunalski
Typ-over 56.5 +++
Kurs-1.85
Witam typerów......
Po przeanalizowaniu tego meczu doszedłem do wniosku że tutaj może i powinien paśc over,bo oba zespoły ostatnimi czasy mega ofensywne i tak Azoty ze Szczecinem 67,z Arką 70,z Vive 65 bramek a goście nie gorsi bo z Wisłą 64, z Kwidzyniem 61, z Lubinem 59 bramek.Więc jak widać jest skuteczność a i między sobą bramek nie brakowało,
13.11.18 SL Piotrków Trybunalski Azoty-Puławy 32 : 31
20.01.18 SL Azoty-Puławy Piotrków Trybunalski 33 : 26
09.09.17 SL Piotrków Trybunalski Azoty-Puławy 33 : 34
(28 : 28)
03.12.16 SL Piotrków Trybunalski Azoty-Puławy 29 : 31
09.09.16 SL Azoty-Puławy Piotrków Trybunalski 34 : 24
Wszystko wskazuje że linia ta powinna być pokryta bez problemu,ale nie szaleć ze stawkami bo to tylko sport,więc różnie może być.
Powodzenia,jeśli ktoś skorzysta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
wybrzeże gdańsk- górnik zabrze
wybrzeże +,3,5
1,8✅✅
fortuna
Górnik zwycięstwem nad chrobrym zapewnił sobie 3 miejsce w tabeli i spokojnie może szykować się na przeciwników w fazie play off, może zmiennicy dostaną szansę. W Gdańsku rewolucja, nowy trener. Do tej pory miał do czynienia z paniami i to jego debiut w naszej lidze jeśli chodzi o panów. Zapowiadają walkę o utrzymanie i może coś ich tchnie do przerwania serii 4 porażek z rzędu. Liczę na mecz na styku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 8,9K

trema11

Użytkownik
POLSKA: PGNiG Superliga M
18:30
Wybrzeże Gdańsk
Górnik Zabrze
Typ-under 52.5 ---
Kurs-1.9
Kolega powyżej napisał parę zdań na temat tego meczu,może tez tak być jak pisze,goście mogą porotować składem,a co za tym idzie może rezerwy nie będą tak skuteczne,a nowy trener w Gdansku położy być może duży nacisk na obrone?
Ja tak to sobie rozumuje i gram under w tym meczu,chyba że Górnik nie odpusci i być może rozgromi Wybrzeże?
Tego nie wie nikt.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
18:30
Vive Kielce
Chrobry Głogów
Typ-under 65.5 +++
Kurs-1.8
Ostatnio nie weszło mi z underem,więc próbuje dzisiaj,widzi mi się taki scenariusz że Vive po ciężkim meczu pucharowym nie będzie dzisiaj podkręcać tempa bo i po co,wygrać wygrają a siły i zdrowie niech zachowają na rewanż z Motorem bo lekko nie będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Kwidzyn
Azoty-Puławy
Typ-10 +++
Kurs-1.95
2 typ dodatkowy to over 53.5,kurs -1.8 +++
Wczoraj poszło dobrze to idę za ciosem.Buki faworyzują gości,może słusznie może nie,nie mnie to oceniać,ja idę w gospodarzy,którzy u siebie mają bilans 8-1-1-2,natomiast goście to 6-0-6,jak widać Kwidzyn dośc mocny u siebie a porażki z Vive czy Wisłą sa wkalkulowane i jak dodamy 2 ostatnie pewne zwycięstwa z Azotami u siebie to wychodzi mi że Kwidzyn nie przegra tego meczu,a over widzę ze względu na gości którzy ostatnio rzucają sporo bramek a linia nie jest zbyt wysoka.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Arka Gdynia- Wybrzeże Gdańsk
over 57,5✅✅✅
1,75
fortuna
Derby trójmiasta o pietruszkę, nic nikomu zwycięstwo nie da, ponieważ w play out punkty się zerują i może nie będzie tutaj jakiegoś zamurowania i punktów po długich akcjach, a otwarta gra. Jako, że derby jakiej wagi mecz by nie był to może też dużo kar będzie,a wtedy łatwiej coś wrzucić. Do tego obrona Arki czasem bardzo dziurawa, a Wybrzeże rzuciło ostatnio 32 bramki Zabrzanom więc szacun. Typ trochę bardziej pod gości, nowy trener, świeżość, pewność siebie. Taki wynik 31:29 dla Gdańska mi się widzi.
Pozdrawiam
edit: końcowy wynik 34:42
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 8,9K

trema11

Użytkownik
13:00
Gwardia Opole
Górnik Zabrze
Typ-1 +++
Kurs-2.5
Typ zagrany pod gospodarzy,którzy mają o co walczyć czyli o 4 miejsce przed play off,natomiast goście na 3 miejscu i już ich pozycja się nie zmieni i to jest główny argument za moim typem,ale też ich bezpośrednie mecze pokazują że poziom sportowy jest zbliżony i dzisiaj przy większej motywacji Opole to spotkanie powinno wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 8,9K

trema11

Użytkownik


POLSKA: PGNiG Superliga M - Play Offy



18:30



Kwidzyn



Górnik Zabrze



Typ-H 0,5-0 na 1  ---   To co grali gospodarze to jakiś żart.



Kurs-2



Dzisiaj rozpoczynają walkę w ćwierćfinale zespoły Kwidzynia i Górnika,faworytem do awansu jest zespół gości ale w dzisiejszym meczu liczę na niespodziankę i zwycięstwo Kwidzynia,podpieram remisem bo a nóż widelec.Gospodarze u siebie bardzo mocni,ostatnie 11 meczy to planowa porażka z Vive i remis z Wisłą  P. Ostatni bezpośredni mecz to wygrana 27-26,liczę że dzisiaj będzie podobny wynik i moj typ będzie na zielono.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Kwidzyn - Gornik



Kwidzyn win @ 2,65 | Kwidzyn +1,5 @ 1,72



Sportimgbull i Uni



Wystarczy wkleić ten link. Kursy polecą na.pewno.dość solidnie.

https://twitter.com/m_wojs/status/1120700875490627585?s=19



 
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


19:00



Stal Mielec



Arka Gdynia



Typ-2      +++



Kurs-3



Trzecia kolejka w walce o utrzymanie,na czele po 2 wygranych drużyna z Gdyni,co jest wielką niespodzianką biorąc pod uwagę co oni grali w sezonie zasadniczym,no ale cóż to tylko sport i nic nie powinno dziwić,ja idę w dobrą passę przyjeznych,myślę że mogą to spotkanie wygrać a po takim  kursie żal nie spróbować.Stal przegrała w Kaliszu i wygrała po dogrywce w Szczecinie,dla pewności można tu zagrać jakies handi na gości po kursie 1.85.



Lubin-Kalisz



Typ-2     +++



Kurs-2.7



Tutaj krótko bo dla mnie Zagłębie jest pod formą,2 mecze dwie porażki,ostatni mecz z Kaliszem to gładka porażka 22-28 i myślę że dzisiaj będzie 3 porażka.Goście wygrali 2 mecze dośc pewnie z Wybrzeżem i z Mielcem a Lubin z Wybrzeżem ostatni mecz przegrał,kursy wystawione są tu jakoś dla mnie nie zrozumiałe.



 



To to ja rozumiem,oby częściej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
T 8,9K

trema11

Użytkownik


18:30



MKS Kalisz



Arka Gdynia



Typ-2



Kurs-5.3



Witam,po ostatnich dobrych typach spróbuje dzisiaj trafić niespodziankę,nie będę się rozpisywał bo tu mało kto zagląda,to tak jakby mówić na pustej sali,no ale do rzeczy.



Arka mnie zadziwia,znowu wygrała i to lekko i przyjemnie,nie jestem specem od ręcznej,ale drużyna która dostawała od wszystkich przystępuje do walki o utrzymanie i wygrywa 3 mecze po kolei,liczę że ta passa zostanie utrzymana,mimo że przeciwnik też wygrał 3 mecze pod rząd,dla mnie mecz będzie wyrównany a że kurs jest zacny to idę w stronę gości,można zagrać z handi +3.5 na Arkę po kursie 1.9 ale ja idę na całość i gram takiego singla za stówkę.



Powodzenia,jak ktoś to czyta niech da znać bo pisanie dla samego siebie nie ma sensu i zabiera czas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
robek13 67,8K

robek13

Użytkownik
cytat z dnia 27 kwietnia 2019 12:01 przez trema11


18:30



MKS Kalisz



Arka Gdynia



Typ-2



Kurs-5.3



Witam,po ostatnich dobrych typach spróbuje dzisiaj trafić niespodziankę,nie będę się rozpisywał bo tu mało kto zagląda,to tak jakby mówić na pustej sali,no ale do rzeczy.



Arka mnie zadziwia,znowu wygrała i to lekko i przyjemnie,nie jestem specem od ręcznej,ale drużyna która dostawała od wszystkich przystępuje do walki o utrzymanie i wygrywa 3 mecze po kolei,liczę że ta passa zostanie utrzymana,mimo że przeciwnik też wygrał 3 mecze pod rząd,dla mnie mecz będzie wyrównany a że kurs jest zacny to idę w stronę gości,można zagrać z handi +3.5 na Arkę po kursie 1.9 ale ja idę na całość i gram takiego singla za stówkę.



Powodzenia,jak ktoś to czyta niech da znać bo pisanie dla samego siebie nie ma sensu i zabiera czas.



Czyta, Twoje typy mi się podobają, bo sam gram podobnie. Kursy poniżej 1.7 są dla mnie nie do przyjęcia. Trzymaj tak dalej.



 
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


18:00



Zagłębie Lubin



Szczecin



Typ-over 27.5 w 1 poł.



Kurs-2.3



Jeszcze 1 typ na dzisiaj z naszej ręcznej,dla tych którzy to czytają.



Jak zauważyłem to obie ekipy więcej rzucają w 1 połowach,Lubin ostatnio u siebie z Kaliszem 33 br. z kolei Szczecin na wyjezdzie z Arką 29br.a i ostatni mecz między sobą to 29 br.w 1 polowie.Idąc tym tropem gram podwyższoną linię po dobrym kursie.



Czy  mój tok rozumowania okaże się dobry,zobaczymy w przerwie,bo było nie było to tylko sport i wszystko może się zdarzyć,można grać mniejszą linię po mniejszym kursie albo wogóle nie grać,gwarancji nie daję,ale nadzieję już tak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom