>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BBL (Niemcy) 2018/2019

Status
Zamknięty.
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
Vechta - Bamberg
remis @ 14.00 totomix. ✅✅✅:dance: (84-84)

Mecz obu ekip do siebie bardzo zbliżonych, jedni i drudzy potrafią się odpalić i zagrać bardzo dobre spotkanie. Verchta ostatnie spotkania w lidze wygrała jako underdog ogrywając Bayern różnicą 18 pkt, oraz nastepne z Braunschweig zaledwie 3 pkt.. Bamberg natomiast z Braunschweig wyrgał aż różnicą 26pkt. oraz z Ulm 9pkt.. Myślę że cały mecz bedzię oscylował w granicy remisu i spotkanie zakończy się remisem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
T 8,9K

trema11

Użytkownik


15:00



Frankfurt



Ulm



Typ-2   +++



Kurs-2.1



Po wczorajszym prawie dobrym typie,dzisiaj też gram przeciwko faworytowi,gospodarze o nic już grają natomist goście o awans do Play Off i w sumie to jest najważniejszy argument w moim typie,Frankfurt u siebie 6-8 a goście na wyjazdach 8-6 i po 2 ostatnich wyjazdowych zwycięstwach będą napewno chcieli przedłużyć swoją passę,większa motywacja po ich stronie dlatego gram na ich zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
T 8,9K

trema11

Użytkownik


NIEMCY: Pro A - Play Offy



19:30



Nurnberger



Heidelberg



Typ-H0-7,5 na 2



Kurs-1.85



Buk-Totolotek



Dzisiaj 2 spotkanie o awans do BBL,gospodarze 1 mecz wygrali na wyjezdzie 87-77,walka toczy się do 3 wygranych,ja mam przeczucie że dzisiaj też wygrają goście ale zabezpieczam się na wypadek gdyby się okazało że jednak nie,a jeżeli przegrają to napewno nie wysoko,obie drużyny w sezonie zasadniczem lepiej spsywały się na obcych parkietach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
T 8,9K

trema11

Użytkownik


.



NIEMCYBBL



20:30



Crailsheim Merlins



Gottingen



Typ-2



Kurs-2.5



Mecz drużyn walczących o utrzymanie,gospodarze są na miejscu spadkowym,goście mają 1 mecz wygrany więcej,dla mnie goście mają większe szanse na wygraną niż to sugerują buki,idę tu w statystyki które pokazują że Gottingen potrafi grać z tym rywalem

28.10.18BBLGottingenCrailsheim Merlins93 : 80
10.02.16BBLCrailsheim MerlinsGottingen63 : 96
13.12.15BBLGottingenCrailsheim Merlins79 : 70



A więc tak jak dla mnie zbyt  niski kurs na gospodarzy + mecze bezpośrednie skłaniają mnie do zagrania na gości
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


Chłopie to już przestaje być zabawne. Mecz z 2015 roku jest dla Ciebie jakimś wyznacznikiem? Żenada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 8,9K

trema11

Użytkownik
cytat z dnia 3 maja 2019 15:44 przez gucci-mane


Chłopie to już przestaje być zabawne. Mecz z 2015 roku jest dla Ciebie jakimś wyznacznikiem? Żenada.



Chłopie żenadą to jest to że  w tym dziale założonym 28.09.18r przez jeszcze wtedy Moderatora Pukona do dzisiaj było podanych 23 typy z czego 13 autorstwa wyżej wymienionego Moderatora,i jeśli dodać do tego 4 moje posty to dopiero wychodzi żenada,dodam tylko że wszystkie moje posty były trafne bez względu na ich argumentację,tak samo można powiedzieć o ciągłym zaznaczaniu które to sie miejsce zajęło rok,dwa czy trzy lata temu,bo teraz jest 2019r,



No ale co się dziwić że w dziale koszykówki czy piłki ręcznej jest tak małe zainteresowanie skoro MODERATOR daje taki przykład,nic tylko klaskać.Niedługo to nikt tu nic nie napisze bo zawsze się znajdzie ktoś co mu się coś nie spodoba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 8,9K

trema11

Użytkownik
cytat z dnia 3 maja 2019 15:44 przez gucci-mane


Chłopie to już przestaje być zabawne. Mecz z 2015 roku jest dla Ciebie jakimś wyznacznikiem? Żenada.



I gdzie jest ten fachowiec który moje posty nazywa ŻENADĄ?????????????????
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


Wyraziłem swoje zdanie, była Twoja odpowiedź i na tym koniec dyskusji. Proszę już nie rozmywać tematu bo poleci ostrzeżenie.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


20:30



Bremerhaven



Frankfurt



Typ-1   ---    było blisko



Kurs-2.15



Witam,spróbuje w tym meczu zagrać na gospodarzy którzy walczą o ligowy byt,forma spotkań u siebie jest ok bo 5 wygranych z rzędu,goście walczą o awans do pierwszej 8 ale czy ta sztuka im się uda,no niewiem,wyjazdy ostatnie Frnkfurtu dobre 4 wygrane i 1 porażka,ale liczę tutaj na atut własnej hali i wygraną gospodarzy.Typ ryzykowny ale ja takie lubię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 8,9K

trema11

Użytkownik


Witam,dzisiaj przedostatnia kolejka przed Play Off,poniżej podam kilka meczy na które warto zwrócic uwagę.



Alba B.-Bremerhaven



Typ-H 19,5 na 2 po  kursie 1.8  +++



Bayern-Ulm



Typ-H 13,5 na 2 po kursie 1.85    ----



Oldenburg-Mitteldeutscher



Typ- H 16.5 na 2 po kursie 1.85   +++



Vechta-Giessen



Typ-H 8.5 na 2  po kursie 1.85  ----



Faworytów w tych meczach wskazywać nie trzeba,wiadomo kto to powinien wygrać,ale czy wygrają aż tak wysoko to raczej wątpię,zmian w tabeli po tych meczach raczej nie będzie,zostanie jeszcze jedna kolejka do rozegrania i myślę że nikt tu nie będzie się specjalnie wysiłał,pewnie będą trochę oszczedzać się przed Play off,ja tak to sobie wymyśliłem i tak zagram,nikogo nie namawiam,każdy sam może sobie to sprawdzić.



I tak na koniec bez analizy 2 typy na sucho które według mojego nosa mogą wejść.



Bayreuth-Bamberg-1  Kurs-2.4



s.Oliver-Bonn-2  Kurs-2.45 



Za drobne można to złożyć w 1 kupon,ako powinno być ekstra,za drobne dla zabawy czemu nie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam,dzisiaj ostatnia kolejka,podam parę meczy na które można rzucić okiem.
Bamberg

s.Oliver Wurzburg
Typ-2  kurs-2.5  ⛔ pudlo

Crailsheim Merlins

Oldenburg
Typ-1  kurs-2.45 ✅

Mitteldeutscher

Bremerhaven
Typ-2  kurs-2.4  ⛔ blisko

Jena

Gottingen
Typ-1  kurs-2.2 ⛔  brakło 2 pkt

 

Bonn

Bayern
Typ-1  kurs-3.6  ✅

 

Ludwigsburg

Alba Berlin
Typ-1  kurs-3  tu tez 2 pkt ⛔



Na wstępie od razu powiem że wszystkie te typy być może nie wejdą,za dużo niespodzianek,ale każdy może coś sobie wybierze,jeden mecz który proponuje to Jena,typ właściwie za względu na staty,widać że goście leżą gospodarzą po za tym Jena może zechce godnie się pożegnać z kibicami przed spadkiem.

Co do pozostałych typów to są to typy na zasdzie że faworytom wygrane nic nie dają a przeciwnikom wprost przeciwnie,myślę że Buki też tak myślą  dlatego wystawili na faworytów niezłe kursy,bo normalnie takich to by nie było,częśc z tych typów powinno wejść ale które to ocencie sami,jeżeli wogóle ktoś to przeczyta.

Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom