>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata Dywizji I grupa A - Kazachstan 2019 - 29.04-05.05

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej






 



W dniach 29.04-05.05 rozpoczynaja sie w Kazachstanie Mistrzostawa Świata Dywizji I grupa A. Wezmą w nich udział zespoły





Pod koniec tygodnia wrzucę kilka informacji o kazdej z reprezentacji



Zapraszam do dzielenia sie informacjami , pisania analiz i podawania typów :



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


Poniżej wrzucam garść informacji o kazdej z druzyn. 



 



Korea Południowa



Zaczne może od reprezentacji Korei. To spadkowicz z elity. Ale trzeba przyznać ze w elicie nic nie pokazali , to jednak dla nich za wysokie progi. Mimo wszystko zdobyli jakze cenne doświadczenie na przyszłość, które na pewno zaprocentuje. Zespól skład się głównie z zawodników grających w najlepszym koreańskim klubie Anyang i Deamyung. Wsród zwodników można wyróznic naturalizowanych Kanadyjczyków , bramkarza Mata Daltona, zapamietac go można z występów w Niznekamsku i Podolsku oraz napastnika Michaela Swifta. Wspomniana dwójka reprezentuje zdecydowanie wyższy poziom. Cała druzyna z pewnoscia będzie dobrze przygotowana pod względem szybkościowym i techncznie tez sobie będą radzic. Mankamentem tej druzyny była często taktyka ale nie można ich lekcewazyc bo mimo zebranego w najwyższej klasie rozgrywkowej przysłowiowego lania, zebrali tez cenne doświadczenia.



 



Litwa



Druzyna Litwy to beniaminek w tej dywizji. Zawodnicy którzy graja w tej reprezentacji to w większości graczeni niższych lig USA, Szwajcarii, Niemiecm Norwegii, posiada w swoim składzie dwóch znanych mi i przyzwoitych graczym jest to bramkarz szwedzkiej Skeleftea Mantas Armalis, który miał swietny sezon w Szwecji i obronca Dynani Ryga Nerilius Alisauskas, bedacy ważnym ogniwem łotewskiej ekipy, z tą dwojka Litwini sporo zyskują ale nie można spodziewać się cudów. Druzyna poleci do Kazachstanu bardziej po nauke i próbe pozostania w dywizji niż walki o najwyższe cele.



 



Węgry



Bratankowie sa prowadzeni przez finskiego trenera Jarmo Tolvanena. Trzon zespołu stanowią zawodnicy Fehervaru grającego w EBEL i słowackiej druzyny DVTK , Zespół jest zgrany,  ponieważ wielu z nich gra ze sobą w klubie, nie posiada jakiś wielkich indywidualności ale można wyróznic tutaj napastnika szwedzkiej Timry Vilmosa Gallo, czołowego punktującego Feherevaru Janosa Hari, doświadczonych Sofrona, Nagy, Magosi, Wehrsa. Całosc ekipy solidna jak na tą dywizje i mysle ze mogą odbierać punkry najlpszym ale by pokusić się o awans chyba jednak zabraknie.



 



Białoruś



Druzyne prowadzi trener klubowy Dynama Mińsk, Andrei Sidorenko , jej człon będą stanowili zawodnicy Dynama obroncy, Gotovets, Evenko, Lisovets, Henkel, napastnicy Vołkow, Kitarow, Kovyrszin, ekipa będzie uzupełniona zawodnikamu mistrza Białorus Junosta Minsk, spodziewani sa także znani naturalizowani Białorusini, obronca Nick Bailen oraz napstnik Jokerita Geofrey Platt. Niestety z kadry wypadł ostatnio drugi bramkarz Dynama Karnaukow, który był przymierzany do roli jedynki , nie zobaczymu tez Andreja Kostitsyna. Mysle ze Białoruś zaliczyć można do jednego z głównych faworytow tego turnieu pomimo tych osłabien



 



Słowenia



Ekipa Słowenii to spadkowicz z najwyższej klasy rozgrywkowej i musze powiedzieć ze przywiozą na te mistrzostwa wszystko co mają najlepsze. Zgode na wyjazd dostał Anze Kopitar , kapitan Los Angeles Kings , zdobywca dwóch pucharów Stanleya. Będzie on niewątpliwie największą gwiazdą tych mistrzostw, ponadto zobaczymu Jana Mursaka , który aktualnie bije się o mistrzostwo Szwajcarii, nie zabraknie tez znanych z gry w KHL Sabolica, Jeglica i Tickara, obronca Vitkovic Gregorc, na uwagę zasługuje ten pierwszy, który znakomicie prezentował się w ekipie Torpedo, wiele razy niepokojąc w PO bramkarza Astany.  W brace powinnismy zobaczyć solidny duet Graznar, Pintaric. Cel reprezentacji Słoweni na ten turniej to awans do elity. W tym celu ściagnieto z NHL swoja najwieksza gwiazde.



 



Kazachstan



Gospodarze turnieju prowadzeni sa przez tranera Barysu Astana Andreja Skabelke. Trzon zespołu oparty jest na zawodnikach Barysu Astana uzupełnionych młodymi zdolnymi graczami Nomadu i Saryjarki. W bramce zobaczymy Henrika Karlssona w obronie znanych Makljukowa, Oreszkowa, Lipin, Polokowa, i uwaga w ekipie zadebiutuje po raz pierwszy jeden z najlepszych obrońców KHL Darren Dietz . Atak tez prezentuje się znakomicie, zobaczymy Bochenskiego, Boyda, St Pierra, Szewczenke, Mihailisa i młodych Akolzina i Asetowa. Trzeba przyznać ze ekipa gospodarzy kadrow prezentuje się bardzo mocno a celem postawionym przez federacje jest awans do grona najlepszych druzyn globu.



Sam turniej zapowiada się interesująco i mysle ze o awans powalczą ekipy Białorusi , Słowenii i Kazachstanu. Jezeli tylko zajda istotne zmany w składach poszczególnych druzyn to oczywiscie poinformuje o tym na forum
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


W ekipie Słowenii zbraknie Jana Mursaka( koniec reprezentacyjnej kariery), Zigi Jeglica, Rocka Tickara, Jana Urbasa( kontuzje). Sa to dość poważne osłabienia ataku drużyny z bałkanów.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


To spróbuje zacząć ten turniej



Słowenia - Kazachstan



Mecz faworytów tego turnieju bo za takie uwazem obie ekipy, niestety Słowency bardzo osłabili sie przed turniejem, na tafli w Astanie nie zobaczymy Mursaka, Jeglica, Tickara, Urbasa i tak jak wspomniałem wczesnie to duze osłabienia, do ekipy Słowenii dołączył Anze Kopitar , który jest mózgiem tej ekipy i jak trzeba to i wykonawcą, napewno ekipa bedzie mogła liczyc na Roberta Sabolica,,gracza Torpedo, któy miał sposobność grac niedawno kilka razy na tafli Barysa, trzeba bedzie zwrocic Kene Ograjenska który dobrze sobie poczyna w autriackim Grazu i Zige Pance, który przyzwoicie punktuje e Slowackiej Extralidze, obaj czesto jedzili w formacji z Anze Kopitarem, z niebieskiej bedzie grożny Blaz Gregorc obronca Vitkovic. Jednak czy to wszystko wystarczy na gospodarzy turnieju Kazachów? w ich składzie jest 14 graczy Barysa Astana, z topowych to golie Karlsson, obroncy Darren Dietz, Oreszkow, Semenow, i napastnicy Bocheński, Boyd, St Pierre( Kunlun), Szewczenko, Asetov, Akolzin. Mamy wiec bardzo mocna ekipe a za nimi bedzie cała hala, na ławce trenerskiej Andrei Skabelka. Nikt tego nie ukrywa ze celem jest awans do elity i wygranie turnieju. Wiadomo pierwsze mecze bywja rózne ale ja próbije kierunek Kazachstanu



Kazachstan RT kurs 1,64 fortuna✅



Kazachstan minus 1,5 kurs 2,11 fortuna⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
alpha 758

alpha

Użytkownik


Marek, a co z Białorusią? Według mnie to oni poza Kazachstanem są głównym kandydatem do awansu. Kadra naprawdę solidna, 9 graczy z KHL, do tego młody Sushko grający w OHL, pozostali z ligi białoruskiej, mający za sobą dobry sezon Lopachuk, Kisly czy Malayvko.



edit. Teraz dopiero przeczytałem Twój opis poszczególnych ekip ;)
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 29 kwietnia 2019 01:33 przez alpha


Marek, a co z Białorusią? Według mnie to oni poza Kazachstanem są głównym kandydatem do awansu. Kadra naprawdę solidna, 9 graczy z KHL, do tego młody Sushko grający w OHL, pozostali z ligi białoruskiej, mający za sobą dobry sezon Lopachuk, Kisly czy Malayvko.



edit. Teraz dopiero przeczytałem Twój opis poszczególnych ekip ;)



Dla mnie to tez faworyt do awansu , ale kursy na Białoruś nie do gry wiec sobie zobacze ten mecz. Litwini maja lepszego golie, ale trzeba tez miec szyki obronne. Litwa przyjechała po nauke a ich cel minimum to utrzymanie sie, ale beda mieli cięzko. Póki co ten mecz i ten bratanków poobserwuje bo kurs na Koreę troche wg mnie zawyzony ale zobaczymy. 
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Białoruś - Węgry



Jak już zostało tu wspomniane, Białoruś jest jednym z kandydatów do awansu do Elity, a właściwie do powrotu na swoje miejsce, jeśli o nich mowa. Na początku dostali Litwę, a więc beniaminka i wygrana zaledwie 4:3 może nieco mylić. Białorusini źle weszli po prostu w mecz, głupi błąd dał bramkę na 0:1, a potem Litwini poszli za ciosem prowadząc 2:0. Białorusini jednak pokazali moc i klasę jeszcze w pierwszej tercji, gdzie zdobyli 3 bramki i wszystko było pod kontrolą. Poza 8 minutami, mieli zdecydowaną przewagę i to bardzo wyraźną.



Węgrzy z kolei zaliczy totalną klapę przegrywając z Koreą Południową i to w jakim wymiarze. Aż 1:5, lecz w ich wypadku nie była to chwila słabości, gdyż rywale bramki zdobywali regularnie w większych odstępach czasu. Oczywiście przewagę mieli Magyarzy, który oddawali zdecydowanie więcej strzałów i mieli więcej okazji, ale brakowało jakości i skuteczności. Z taką grą raczej nie mają czego szukać w kwestii awansu.



Porównując ekipy Białorusi i Węgier to personalnie lepiej wyglądają nasi wschodni sąsiedzi. Drużyna oparta na Din. Mińsk powinna zrobić tutaj różnicę. Do tego znacznie większe doświadczenie na lepszym poziomie i Białoruś wyrasta tutaj na wyraźnego faworyta. Po tym, co dzisiaj zobaczyłem, idę pewnie w ich zwycięstwo.



Białoruś -1,5 @ 1,64 ✅



Białoruś -2,5 @ 2,25 ⛔



Pinn



Korea Płd. - Słowenia 



Pierwszy mecz tego dnia zapowiada się równie ciekawie. Koreańczycy z dobrą skutecznością mogą postraszyć Słoweńców, ale Ci nie zagrali bardzo złego meczu z Kazachstanem. Byli w trudnej sytuacji, bo dostali gospodarza na wejście, wynik i tak niezły. Dzisiaj szansa na zrehabilitowanie się, a mają w swoich szeregach zawodników, którzy potrafią grać w hokej. U Azjatów nie brakuje z reguły żelaznej taktyki, ale w hokeju to inna bajka i tu brakuje konsekwencji. Spodziewam się zatem kilku bramek i idę w over.



over 5,5 @ 1,87 ✅



Pinn
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
alpha 758

alpha

Użytkownik


Co do Białorusi to kadrę mają mocną, ale nie przekonuje mnie obsada bramki. Milchakov w tym sezonie w Pilznie był zmiennikiem Frodla i zagrał zaledwie w 10 spotkaniach, z drugiej strony młody i niedoświadczony w takich imprezach Osipkov. Brak Karnaukhova, który po Kevinie Lalande wyrósł na numer 1 w białoruskiej bramce może być odczuwalny.



Węgrzy wczoraj nie zagrali tak źle jakby mógł na to wskazywać wynik. Stworzyli sobie sporo sytuacji, ale świetnie w koreańskiej bramce spisywał się Dalton. Popełnili trochę błędów indywidualnych, defensywa nie spisywała się najlepiej i zostali zaskoczeni przez szybko grających Koreańczyków.



Faworytem jest Białoruś ale ja zamiast handicapów zagram sobie over, bo liczę, że podrażnieni wczorajszą porażką Madziarzy będą w stanie przynajmniej ze 2 bramki strzelić.



over 5.5 @1.80 ⛔ 3-1



Co do drugiego spotkania to Koreańczycy to niewygodny i nieprzewidywalny rywal, są bardzo szybcy i potrafią zaskoczyć z kontrataków o czym przekonali się wczoraj Madziarzy. Rok temu grając w Elicie zdobyli spore doświadczenie i mogą na tym turnieju sporo namieszać, a Dalton jak ma dobry dzień to ciężko jest go pokonać.



Choć faworytem oczywiście jest Słowenia to ja spróbuję zagrać coś w kierunku Azjatów:



Korea over 2.5 @2.79 ✅



Korea podwójna szansa(1 tercja lub mecz) @3.15 ✅



Korea 1 tercja @4.15 ⛔



 



Kursy z fortuny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


Dziś teoretycznie powinni wygrać faworyci czyli dubel Białoruś, Słowenia. kurs ako 2 i heja. Ale czy to nie za proste? Czy któryś z przedturniejowych faworytow sie nie potknie?



Białoruś wczoraj pokazała moc i dogonila i przegoniła Litwe ale tak naprawde spodziewałem sie ze wygraja w sposób bardziej przekonujący bo jednak Litwa to dwie póki nizej niż ich rywala jednak potrafili wykorzystac ich bledy i niemoc. W ogóle Bialorusini maja troche problem w bramce bo z powodu kontuzji wypadl karnaukow, ktory tutaj miał byc pewna jedynka i z Litwą bronił młody Osipkow, golie Junosta Minsk, ktory nie ustrzegł sie niepewnych interwencji,wiec dzis moze zobaczymy doswiadczonego bramkarza nr 2 Skody Pilzno Miłchakowa. Zespół Białorusi oparty w wiekszosc na graczach Dynama, głównie w obronie ale tez kilku nieobecnych mamy braci Kostitsyn, Stasa, Lalande( skonczył kariere reprezentacyjna).



Zespół wegierski przywiózł na te mistrzostwa wszystko co ma najlepsze, mecz z Koreą zupełnie im nie wyszedł , zlekcewazyli rywala, ktory ich wypunktował mimo posiadania optycznej przewagi i w wiekszej czesci meczu dominacji, druga rzecz ze Dalton wszystko co mial wyciagnać wyciągną. Dzis u bratanków zmiana w bramce, ale trzeba zmienic tez gre. Nie mam pewnosci co do tego ze zespół wegierski tutaj bedzie grał na styku z jednym z fawotytów, ale tez nie spodziewam sie takiego lania jak z Koreą wiec spóbuje tak



Węgry plus 1,5 kurs 2,17 fortuna⛔



 



Słowenia jak na moje tez nie bedzie miec lekko, co prawda nie widziałem trzeciej tercji meczu z Kazachstanem ale w dwóch pierwszych mieli sporo szczescia ze dostali tylko trzy gole i nieporozumienie w obronie sprokurowało bramke na 1-3, Anze Kopitar dwoi sie i troi , ma oczy dookoła głowy, groźni sa Pance i Sabolic, ale i Azjaci zebrali cenne doswiadczenie w elicie i mysle ze tutaj to procentuje, kurs wyski na Koreę , nawet za bardzo. Lania od Słowenców sie nie spodziewam wiec spróbuje tak



Korea plus 1,5 kurs 2,09✅



 



Proponuje nizsze stawki bo nie mam co do tych typów takiego przekonania jak wczoraj do zwyciestw, Polski, Kazachstanu i Estonii
 
alpha 758

alpha

Użytkownik


Kazachstan - Litwa



 



Kazachowie ostatni raz w elicie zagrali 3 lata temu. Dwa ostatnie turnieje to dwukrotnie 3 miejsce i brak promocji(jako ciekawostkę napiszę, że w 2017 po części Polska pokrzyżowała im plany, bo ''urwaliśmy'' im punkt przegrywając dopiero w dogrywce i tego punktu właśnie im zabrakło do awansu).



W tym roku mocny skład od obsady bramki po atak. W kadrze debiutuje najskuteczniejszy obrońca w KHL, Darren Dietz. Dodatkowo jest Bochenski, Boyd, Shevchenko, St.Pierre, czyli ci, których zabrakło w walce o awans rok temu.



Ich jutrzejszy rywal to główny kandydat do spadku, przynajmniej na papierze. W 1 spotkaniu zaskoczyli wychodząc na szybkie prowadzenie 2-0, lecz Białorusini jeszcze w 1 tercji zdołali odrobić straty i potem już kontrolowali mecz. Litwini w 2 i 3 tercji oddali zaledwie 5 celnych strzałów na bramkę. Jutro Kazachowie powinni ich zdominować od samego początku co według mnie może się przełożyć na jakieś 2-3 bramki w 1 tercji. Ogólnie overów w meczu nie ruszam, bo kursy są mizerne, a Litwa może mieć problem ze strzeleniem choćby 1 bramki. Kadra składa się z graczy m.in. takich lig jak: 3 niemiecka, 2 norweska, litewska, niższe juniorskie ligi USA. Godni wyróżnienia są trzej gracze; bramkarz Armalis występujący w Skeleftei, obrońca Alisauskas z Dinamo Rygi, no i oczywiście nie można zapomnieć o gwieździe tej reprezentacji czyli Zubrusie, który od sezonu 96 przez 20 lat występował na lodowiskach NHL. Od 2 sezonów jest bez klubu i występuje tylko w drużynie narodowej. Ta trójka, przy całym szacunku do reszty zespołu trochę za mało by mierzyć się z zespołami typu Kazachstan. Owszem walki nie można odmówić, ale umiejętnościami zdecydowanie odbiegają.



Dobra to lecimy z typami, bo się rozpisałem:



Kazachstan - 3.5 @ 1.78 ⛔ 3-1



Kazachstan - 4.5 @ 2.47 ⛔



1 tercja over 2.5 @ 2.63 ⛔



Litwa under 1.5 @ 1.63 ✅



Dodatkowo:



Kazachstan wygra do zera @ 3.70 ⛔ // szkoda, bo frajersko stracony gol. Boyd zakręcił się jak junior.



dw. 6-0 @ 21 ⛔



Kursy z fortuny.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


​​​​​​Kazachstan - Litwa



Nie będzie cudu, jeśli napiszę, że Kazachowie bardzo mocno przeważają w każdym elemencie hokejowego rzemiosła drużynę z Litwy, a wręcz ich łykają. Przewaga powinna być naprawdę duża i biorąc pod uwagę to, że grają u siebie, to będą chcieli sprawić swoim kibicom radość i trochę tu nastrzelać. Litwa w obronie nie prezentuje się jakoś dobrze i nie mówię tu tylko o straconych 4 golach z Białorusią, ale patrzę też na tegoroczne wyniki w meczach towarzyskich, gdzie nawet z Estonią potrafili tracić 5 bramek. Owszem, skład był zapewne inny, ale to też nie tak, że nikt nie gra z tamtego meczu, a raczej większość. Oparta na Barysie kadra Kazachów jest naprawdę mocna i nie biorą innej opcji pod uwagę niż awans. Ten mecz po prostu musi się odbyć i pytanie iloma wygrają, a nie czy wygrają. Ja na to spotkanie mam kilka ciekawych propozycji, bo uważam, że może być sporo bramek.



Kazachstan -3,5 @ 1,97 | Pinn⛔



Kazachstan gol w każdej tercji @ 1,68✅



over 1,5 gola w każdej tercji @ 3,19⛔ 



Kazachstan over 1,5 w każdej tercji @ 6,2 ⛔| 1xbet



Wygrana Kazachstanu z handicapem i ich bramka w każdej tercji wydaje się być naprawdę formalnością i to gram zdecydowanie mocniej. Kolejne dwa bety z nieco wyższym kursem, ale całkiem realne, dlatego uważam, że naprawdę warto próbować.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Litwa - Węgry



Wydaje mi się, że kurs na Litwinów jest nieco zawyżony. Spodziewałem się, że Węgry trochę lepiej wejdą w turniej, ale wysoka porażka w pierwszym meczu z Koreą i kolejna z Białorusinami nie wróży im najlepiej, Wygląda na to, że właśnie z Litwinami powalczą o utrzymanie w IA i dla Litwinów będzie to bardzo ważny mecz. Nasi północno - wschodni sąsiedzi też nie zaczęli najlepiej tych Mistrzostw, ale dzielnie walczyli z Białorusią i mało brakowało do urwania im punktów. Kolejny mecz również przegrany, ale z mocnym Kazachstanem. Gra Litwinów może się podobać, a jutrzejszy rywal mniej wymagający niż poprzedni dwaj. Dochodzi do tego ranga spotkania bezpośredniego z rywalem w walce o utrzymanie. Myślę, że kurs warty ryzyka (nawet zwycięstwo Litwinów w regulaminowym).



Litwa +1,5 @2,03 Fortuna ⛔



Litwa '60 @5,00 Fortuna ⛔



 
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Białoruś - Słowenia over 5 @ 1,79 | Pinn zwrot



over 6,5 @ 3,30 | Uni⛔



gol w każdej tercji @ 1,55⛔



over 1,5 w każdej tercji @ 6⛔



Zastanawiałem się nad wyborem w tym spotkaniu, czy pójść w kierunku Białorusinów czy w over i ta druga opcja wydaje mi się bezpieczniejsza. Oba kluby mają potencjał, jeśli chodzi o personalia, Białoruś wygląda od tym względem, ale Słowenia ma w swoim składzie zawodników klasowych, którzy potrafią zrobić młyn. W ofensywie obie ekipy bardzo groźne, ale ze swoimi mniejszymi lub większymi problemami z tyłu. Te większe u Słoweńców, którzy tracą tutaj średnio 4 bramki na mecz. Dziś na pewno motywacji nie zabraknie, gdyż to tak naprawdę rywal z ich półki, ale moim zdaniem może być ciężko u punkty. Tak ciężko nie powinno już być o bramki, dlatego też pewnie idę w taką linię.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


Białoruś - Słowenia



Słoweńcy grają tutaj lepiej niży wskazywały na to wyniki. Z Kazchstanem o mało nie zremisowali, a mecz z Koreą przegrali w głowach po pierwszej tercji , na druga jak sami przyznali wyszli nieco zbyt pewni siebie i niestety mysleli ze mecz sam sie wygra, ale Koreanczycy sie nie poddali. I wyszli na prowadzenie. Trzecia tercja to nawałnuca Słowenców na bramke Daltona, ale niestety mimo dwudziestu oddanych strzałów zadeni nie znalazł drogi do bramki. Dzis juz nie maja nic do stracenia bo szanse awansu bardzo zmalały a do grona pretendentów awansowała Korea. Białoruś prezentuje sie tutaj solidnie , nawet ostatnio Miłchakow dobrze sie spisał w bramce, bronił tez szczesliwie bo Wegrzy tez obili słupki. Spodziewam sie wyrownanego meczu i cos mi sie wydaje ze Słoweńcy mogą to spotkanie wygrać, bo jednak obsad bramki w Białorusi to najsłabszy element tej ekipy i moze juz nie byc tyle szczescia.



Słowenia z x kurs 1,82⛔



Słowenia ml kurs 2,32⛔



Słowenia RT kurs 3,05⛔



 



W meczu Korei z Kazachstanem nie zdziwi mnie wynik koło remisu bo póki co na tym turnieju Kazachowie  są bardzo nieskuteczni a dodatkowo Korea wypoczywała jeden dzie wiec róznie tu moze być
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Węgry - Słowenia



Jeszcze wczoraj zastanawiałem się nad zakładem w kierunku Kopitara i spółki, ale po obejrzeniu powtórek i skrótów zmieniłem zdanie. Co prawda Słowenia nie gra najgorzej. W ostatnich spotkaniach z Białorusią i Koreą zabrakło trochę szczęścia - z tym, że w spotkaniu z Azjatami Słoweńcy sami sobie zawdzięczają porażkę dlatego że nie zdołali utrzymać korzystnego wyniku tracąc wiele bramek w drugiej części spotkania. Bardziej niż Słoweńcy jednak interesuje mnie styl gry Węgrów. Powinni mieć na swoim koncie zdecydowanie więcej niż trzy punkty. W spotkaniu z Białorusią stracili trzy gole (wszystkie pechowo). Pierwszy padł po błędzie bramkarza Węgrów, drugi po dużym zamieszaniu pod bramką, a trzeci wpadł do pustej bramki w ostatnich sekundach spotkania. Węgrzy grają przyjemny dla oka, szybki hokej, który mogliśmy obejrzeć w starciu z Litwinami.  Wyprowadzają groźne kontry, ale trochę gorzej ze skutecznością. Myślę, ze obie ekipy stoją aktualnie na podobnym poziomie co zresztą pokazują liczby w tych Mistrzostwach. Co prawda w ekipie Słowenii znajdują się zawodnicy z NHL, KHL i ligi Czeskiej, ale w zespole węgierskim w pierwszej i drugiej formacji grają w większości gracze jednego klubu - Fehervaru AV19 - między którymi widać zgranie. Według mnie szanse na zwycięstwo rozkładają się w stosunku 50/50. Może nawet z lekkim wskazaniem na Węgrów. Powodzenia!



Węgry lub remis @2,28 ⛔



Węgry '60 @4,25 ⛔



Fortuna



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia May 3, 2019, 8:30 a.m. przez rasijskij


Węgry - Słowenia



Jeszcze wczoraj zastanawiałem się nad zakładem w kierunku Kopitara i spółki, ale po obejrzeniu powtórek i skrótów zmieniłem zdanie. Co prawda Słowenia nie gra najgorzej. W ostatnich spotkaniach z Białorusią i Koreą zabrakło trochę szczęścia - z tym, że w spotkaniu z Azjatami Słoweńcy sami sobie zawdzięczają porażkę dlatego że nie zdołali utrzymać korzystnego wyniku tracąc wiele bramek w drugiej części spotkania. Bardziej niż Słoweńcy jednak interesuje mnie styl gry Węgrów. Powinni mieć na swoim koncie zdecydowanie więcej niż trzy punkty. W spotkaniu z Białorusią stracili trzy gole (wszystkie pechowo). Pierwszy padł po błędzie bramkarza Węgrów, drugi po dużym zamieszaniu pod bramką, a trzeci wpadł do pustej bramki w ostatnich sekundach spotkania. Węgrzy grają przyjemny dla oka, szybki hokej, który mogliśmy obejrzeć w starciu z Litwinami.  Wyprowadzają groźne kontry, ale trochę gorzej ze skutecznością. Myślę, ze obie ekipy stoją aktualnie na podobnym poziomie co zresztą pokazują liczby w tych Mistrzostwach. Co prawda w ekipie Słowenii znajdują się zawodnicy z NHL, KHL i ligi Czeskiej, ale w zespole węgierskim w pierwszej i drugiej formacji grają w większości gracze jednego klubu - Fehervaru AV19 - między którymi widać zgranie. Według mnie szanse na zwycięstwo rozkładają się w stosunku 50/50. Może nawet z lekkim wskazaniem na Węgrów. Powodzenia!



Węgry lub remis @2,28



Węgry '60 @4,25



Fortuna



 



 



Dobrze prawisz.. Słowenia może nie gra źle ale jej ataki sa bardzo chaotyczne i często jest tam troche przypadku . Jednak oslabien w postaci Mursaka(jego najbardziej brak) Jeglica, Tickara i Urbasa nie da sie tak szybko uzupełnić. Ich brak to mniej opcji w ataku i szczególnie w PP. Wegrzy natomiast przywieźli wszystko co maja najlepsze. Zgranie graczy Fehervaru nie jest bez znaczenia jak wspomniałeś  Maja Vilmosa Gallo który strzela dla szwedzkiej Timry i pokazał kilka fajnych akcji. Ani jednym ani drugim nie grozi awans a kursy wg mnie zawyzone na Bratankow wiec ide w ich kierunku. 



Węgry z x kurs 2.28⛔



Węgry ml kurs 3.15⛔



Fortuna



EDIT: To sie bratanki popisały, ale przynjazmniej sa w wyzszej dywizji .
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Węgry - Słowenia



Widzę, że jednogłośnie idziecie w.stronę Węgrów, ale ja jakoś jestem sceptycznie do tego.nastawiony. Obie reprezentacje grają słabo w obronie, lecz z kolei obie też potrafią wyprowadzać niezłe akcje ofensywne i oddawać dużą liczbę strzałów. Tutaj zadecyduje po prostu skuteczność i ja wolę iść w kierunku overa niż typować win.



Over 5,5 @ 1,93 ✅



Pinn
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom