>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik


Tenisomaniacy co myślicie dzisiaj o wygranej pary deblowej Albot/Basilaszwili po kursie @2.40? Nieźle sobie radzili w Monte Carlo a kurs zachęcający
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 23 kwietnia 2019 10:14 przez quick.


https://forum.bukmacherskie.com/temat/156159-2/?page=3#post-6836790



Wracamy po świętach z nową mocą, kilka typów na dzisiejszy dzień.



Ja bym z tym lajovicem uwazal. Gosc osiagnal final mastersa za ktory zgarnal kupe kasy i 600 pkt a tu za wygranie calego turnieju jest 250. Dodatkowo rywal to Węgier a Lajovic jakis krysztalowy nie jest. Nie raz przytrafialy mu sie ciekawe wyniki. Do tego za chwile kolejne turnieje w Rzymie i Madrycie a odpoczac pasuje. oczywiscie moze pokazac ze jest w mega gazie i rozjechac rywala ale ja do takich grajkow nie mam przekonania. Dla mnie no bet.



Ogolnie na ten turniej w Budapeszcie radze uwazac bo moga byc ciekawe wyniki. Takie turnieje jak ten czy w Bulgarii albo Turcji zawsze lubia zaskakiwac. 



 



Zeby nie bylo typu nie neguje bo tam moze pasc kazdy wynik ale dla nie to takie wrozenie z fusow. Pozdro
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 23 kwietnia 2019 10:23 przez adik1992
cytat z dnia 23 kwietnia 2019 10:14 przez quick.


https://forum.bukmacherskie.com/temat/156159-2/?page=3#post-6836790



Wracamy po świętach z nową mocą, kilka typów na dzisiejszy dzień.



Ja bym z tym lajovicem uwazal. Gosc osiagnal final mastersa za ktory zgarnal kupe kasy i 600 pkt a tu za wygranie calego turnieju jest 250. Dodatkowo rywal to Węgier a Lajovic jakis krysztalowy nie jest. Nie raz przytrafialy mu sie ciekawe wyniki. Do tego za chwile kolejne turnieje w Rzymie i Madrycie a odpoczac pasuje. oczywiscie moze pokazac ze jest w mega gazie i rozjechac rywala ale ja do takich grajkow nie mam przekonania. Dla mnie no bet.



Ogolnie na ten turniej w Budapeszcie radze uwazac bo moga byc ciekawe wyniki. Takie turnieje jak ten czy w Bulgarii albo Turcji zawsze lubia zaskakiwac. 



 



Zeby nie bylo typu nie neguje bo tam moze pasc kazdy wynik ale dla nie to takie wrozenie z fusow. Pozdro



 



Rozumiem Ciebie i jakby wygrał turniej, to na pewno bym tego nie grał. Ale, że wygrał Fog, to nim się głównie zajęli dziennikarze, bo jest kolorową postacią, no i triumfował. Lajo miał więc za to niezły spokój, wszystkie mecze kręciły się w okolicach 1,5 godziny, więc wyczerpany nie jest. Podróż trwała pewnie ze 2 godziny, więc zmęczenia przenosinami też nie ma. Poza tym gra z gościem słabym, naprawdę. Dwie klasy niżej to spokojna różnica, więc po takim turnieju zbyt podejrzane by było, że to jakoś odpuścił chamsko i sprzedał. Nie w pierwszej rundzie, może zrobić to w kolejnej fazie. 



Poza tym, gdyby chciał olać, to by odpuścił całkiem, a nie jechał po "marne grosze", skoro zarobił masę kasy w MC. Poza tym nie znamy jego mentalności, bo ja po takim turnieju pojechałbym na te Węgry, grał swoje i nosił się tam z wysokim ego po całej wiosce ;D
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


SOUTH AFRICA - TURKMENISTAN 2 i 3 tercja over 1,5 



TURKMENISTAN over 2 i 3 tercja 1,5 indywidualnie



Takie opcje na ten meczyk 



a nawt jak ktoś chce niech gra 2,5 overki 2 i 3 tercja po wyższych kursach



Miłego dnia 
 
K 0

kropson1988

Gość


Fritz mial 4:1 w secie zeby wrypac ehh szkoda . Kitajec moze juz to ogarnac , a byla szansa dla Fritza . No nic drugi set trzeba ogladac .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom