>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik


A co to za problem, podając kurs z buka u którego się grało np. Unibetu, napisać Fortuna czy STS? Przecież i tak żaden moderator tego nie sprawdzi, bo mu się nie będzie chciało, a kursy i tak się przecież wiele nie różnią. Totalnie wyolbrzymiony problem.



 



Za to zgadzam się, że poprzednie forum było przyjemniejsze dla oka.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 22 kwietnia 2019 23:02 przez patryk0146


A co to za problem, podając kurs z buka u którego się grało np. Unibetu, napisać Fortuna czy STS? Przecież i tak żaden moderator tego nie sprawdzi, bo mu się nie będzie chciało, a kursy i tak się przecież wiele nie różnią. Totalnie wyolbrzymiony problem.



Moderator może nie... ale użytkownicy i owszem.... hehehe Oczywiście tylko raczej jak by była jakaś wielka rozbieżność bo przy małej gdzie kursy zmieniają się co chwila to pewnie i tak by nikt nie zauważył.
 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer


Dla innych jest to totalnie wyolbrzymiony problem, jak kolega wyżej napisał a dla innych osób jest to problem. Ja nie widzę żadnego problemu by napisać pod typem innego buka i odliczać od tego podatek, tylko problem zacznie się wtedy, gdy ktoś będzie chciał zagrać podany typ i nie będziesz mógł go znaleźć w ofercie polskiego buka. Nie wszyscy grają tylko 1x2 , undery, overy itd. gdzie w każdym polskim buku są one dostępne, problem jest w tym że nie ma wielu zakładów które oferują nam buki z zagranicy. Ja nie widzę żadnego problemu by grać w polskim buku i podawać typy z ich oferty, tylko proszę o to by nie ograniczać nas w typowaniu innych zakładów których nie ma w naszym buku a przynoszą nam zyski. Chciałbym tylko by administracja pozwaliła podać typ z innego buka tylko wtedy gdy nie ma go w ofercie żaden polski buk. I tylko tyle. Ja wiem że dla wielu z was nasz problem nie jest waszym problemem i najlepiej wypiąć się na nas, tak jest najłatwiej. Pozdrawiam 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik


Powiem tak, jeśli idzie o typy dnia to to może niektórym uprzykrzyć zabawę. Natomiast jeśli idzie o inne działy, a więc działy tematyczne, a już tym bardziej działy z własnymi typami, to ten problem jest wyimaginowany. 
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik


 Niestety zmiany na forum w moim odczuciu są na gorsze. Mniejsza już nawet o szatę graficzną forum, czy jakieś funkcjonalności, bo to tylko dodatkowe elementy. Natomiast najgorsze jest ograniczenie wolności użytkowników w sferze prezentowania przez nich typów. Chodzi tu o wymóg stosowania w prezentowanych kuponach jednostek z zakresu 1j-10j,  oraz konieczność pobierania typów z ofert tzw. legalnych bukmacherów. Proszę wybaczyć, ale zupełnie nie przemawia do mnie wyjaśnienie administratora:

cytat z dnia 20 kwietnia 2019 13:12 przez waldi1979



Wszystkim nigdy się nie dogodzi, jednostki mają na celu przede wszystkim zmienić to, żeby temat prowadzony przez danego usera był wiarygodny, a nie tak jak niektórzy podają nierealne stawki w milionach, czy setkach tysięcy, gdzie wiadomo, że nikt takiego zakładu nigdzie nie przyjmie.


Przecież dla racjonalnie myślącej osoby oczywiste jest, że jeśli ktoś podaje nierealne stawki w milionach czy setkach tysięcy to z automatu taki typer powinien być przez czytelnika oceniony jako niewiarygodny. Skoro piszesz że wiadomo że takiego zakładu nikt nie przyjmie, skoro uważasz że takie praktyki są niewiarygodne, to daj czytelnikom szansę aby sami też mogli to w ten sposób ocenić. Naprawdę, nie trzeba prowadzić czytelników za rączkę i pokazywać im co jest nierealne i posługiwać się w tym celu zakazem umieszczania większych stawek przez typerów. Ja jestem zdania, że czytelnicy sami są w stanie ocenić wiarygodność i nie potrzeba im w tym pomagać. 



Tym bardziej, że wymóg stosowania bardzo wąskiego zakresu stawek wręcz szkodzi wartościowym tematom. To jest wylewanie dziecka z kąpielą. Administracja chce przeciwdziałać niewiarygodnie dużym stawkom, a jednocześnie hamuje, albo wręcz zniechęca i blokuje użytkowników w sferze prowadzenia swoich wątków typerskich. 



Użytkownicy prezentują typy i stosują różne strategie aby dążyć do osiągnięcia zysku. Jak sobie wyobrażasz wątek w którymś ktoś podaje typy i stawkuje jakimś rodzajem progresji? Przy wąskim zakresie 1j-10j typer może zostać zablokowany już na 4-5 poziomie, albo i jeszcze wcześniej. 



Jak można obejść ten zapis w regulaminie? W bardzo prosty sposób. Chcesz postawić 100j w jakimś meczu, to w poście skopiuj 10 razy ten sam kupon ze stawką 10j. I wszystko zgodnie z regulaminem, stawki w każdym z dziesięciu kuponów zawierają się w odpowiednim zakresie, a jednocześnie na dany mecz mogłeś postawić 100j. 



Tylko jakim kosztem to się odbyło? Kosztem niepotrzebnej straty czasu i spowodowaniem że post stał się długi i mało czytelny . Przy kilku takich meczach za stawki 100j, zamiast przejrzystego i czytelnego tematu zrobi się rozwlekły do granic możliwości śmietnik.



Powtórzę: nie musicie za pomocą ograniczeń, pokazywać czytelnikom palcem, który temat typerski jest wiarygodny, a który nie. Natomiast jeśli uważacie że jakiś temat jest wybitnie niewiarygodny, to po prostu wyrzućcie go do śmietnika. Bo nie opłaca się walczyć z niewiarygodnymi tematami jeśli do jednocześnie ogranicza się wolność użytkowników którzy w uczciwy sposób chcą prezentować swoje typy i korzystają z większych, ale wiarygodnych stawek.



Kolejna rzecz to wymóg podawania typów z oferty tzw. legalnych bukmacherów. Tutaj trudniej mi się odnieść bo nie wiem jaki jest powód że powstał taki pomysł. Niemniej to kolejne wg mnie nieuzasadnione ograniczenie które godzi w wolność wyboru. 



Reasumując, takie ograniczenia sprawiają że to idzie w złą stronę. Apeluję o przemyślenie jeszcze raz tych kwestii. Może przynajmniej zróbcie ankietę aby poznać opinię użytkowników.  Przecież  w głównej mierze użytkownicy swoją aktywnością tworzą to forum, oczywiście nie ujmując nic członkom administracji.



Nie udzielam się zbyt często na forum, niemniej widząc wprowadzone zmiany nie mogłem nic nie napisać, tym bardziej że w niedalekiej przyszłości planowałem utworzyć tu swój temat z typami. Teraz, ze względu na wprowadzone ograniczenia mogłoby to być dosyć utrudnione. Jeszcze raz apeluję o przemyślenie tej kwestii i pozdrawiam.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników w działach: Kupony ze Statystykami oraz Kupony postanowiliśmy przywrócić pełną listę bukmacherów, z których można podawać typy w swoich tematach oraz zwiększyć zakres stawek do poziomu 1j-100j, pozostałe wytyczne pozostają bez zmian.





Do końca kwietnia jest czas na oswojenie się z wprowadzonymi zmianami, a od 1 maja będziemy już wymagać stosowania się do nowych wytycznych.
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Jeszcze ze dwa tygodnie temu już na nowej wersji forum na górze w ogłoszeniach były podane konkursy i różne promocje - IMO warto to kontynuować, bardzo przydatne to było.
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 16 maja 2019 13:51 przez little-dj
Jeszcze ze dwa tygodnie temu już na nowej wersji forum na górze w ogłoszeniach były podane konkursy i różne promocje - IMO warto to kontynuować, bardzo przydatne to było.


Są dalej dostępne, tylko w bardziej kompaktowej formie w postaci belki na górze strony, na dzień dzisiejszy widnieje tam promocja od STS, ale na dniach pojawią się 3 nowe konkursy, nad którymi pracujemy ????
 
C 3

chorezasady

Użytkownik
To jest ludzie chore, człowiek sobie przeglądał forum, coś podpatrzył a teraz wyskakujecie z tym, że trzeba mieć konto by wg widzieć posty a wszystko byle statystyki szły w górę, wszystkie fora normalne a wy tutaj za wszelką cenę wręcz zmuszacie, do założenia konta. Słabe to jest strasznie.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Powiem szczerze jestem wkurzony tym ukladem który jest obecnie, same konkursy na górze . Co to ma być forum konkursowe czy typerskie ? 
po 2 nie rozumiem dlaczego i co się dzieje w dziale z piłką nożną jeśli ktoś dodaje nowy post no w eliminacjach nie wyświetla się on na stronie głównej , bo ustwwiony priorytet najprawdopodobniej ma temat z konkursem w tym dziale . To jest nieeleganckie
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Co wy zrobilaice z tym forum ? Nie dość że prawie się tu nikt nie udziela to jeszcze ustawioiscid jakieś spamy i reklamy. Dramat ! Czas stąd uciekac bo to jest paranoja
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 9 sierpnia 2019 23:40 przez cinas89Co wy zrobilaice z tym forum ? Nie dość że prawie się tu nikt nie udziela to jeszcze ustawioiscid jakieś spamy i reklamy. Dramat ! Czas stąd uciekac bo to jest paranoja
reklamy są na większości darmowych for, na każdej stronie piszesz, że to taki problem? Spam? Jeżeli nie chcesz otrzymywać powiadomień na maila to wystarczy odznaczyć opcję w profilu i już nic nie otrzymujesz, ale po co sprawdzić? Lepiej wejść na forum raz na miesiąc i skrytykować, nie dać nic od siebie (aktywność) i znowu zniknąć, żeby wrócić za jakiś czas z kolejną krytyką.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Przez wiele wiele lat forum funkcjonowało (a z tego co wiem bardzo dobrze jeśli chodzi o rentowność) bez tych reklam. Przyszła nowa władza, może bardziej pazerna i się pozmieniało. Ich cyrk, ich małpy. Dbanie o swój biznes nie jest niczym złym. Tym bardziej, że podejrzewam, że zysk z tych nowych reklam powinien być znacznie wyższy niż z linków partnerskich. A kliknięcia na forum zawsze będą, czy będzie ono  super merytoryczne i ciekawe czy będzie tylko zbieranina uzależnionych od hazardu użytkowników nie mających bladego pojęcia o bukmacherce. Taka branża. 

Z punktu widzenia użytkownika, który czyta forum tylko w wersji mobilnej - jest to zdecydowanie najbardziej zasmiecona i najmniej czytelna strona na jaką zdarza mi się wchodzic w necie. Nawet te żyjące z reklam strony ze streamami nie są aż tak zalane reklamami. 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
cytat z dnia 10 sierpnia 2019 10:46 przez waldi1979

reklamy są na większości darmowych for, na każdej stronie piszesz, że to taki problem? Spam? Jeżeli nie chcesz otrzymywać powiadomień na maila to wystarczy odznaczyć opcję w profilu i już nic nie otrzymujesz, ale po co sprawdzić? Lepiej wejść na forum raz na miesiąc i skrytykować, nie dać nic od siebie (aktywność) i znowu zniknąć, żeby wrócić za jakiś czas z kolejną krytyką.
Waldi, może i tak natomiast irytujące jest to co napisał poprzednik. Te konkursy wyżej niż działy typerskie. Jest to irytujące, jak się chce poszukać typu czy też napisać analizę to najpierw wszelakie działy, które powin y być na dole. 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 10 sierpnia 2019 11:09 przez mjaurvceinPrzez wiele wiele lat forum funkcjonowało (a z tego co wiem bardzo dobrze jeśli chodzi o rentowność) bez tych reklam. Przyszła nowa władza, może bardziej pazerna i się pozmieniało. Ich cyrk, ich małpy. Dbanie o swój biznes nie jest niczym złym. Tym bardziej, że podejrzewam, że zysk z tych nowych reklam powinien być znacznie wyższy niż z linków partnerskich. A kliknięcia na forum zawsze będą, czy będzie ono  super merytoryczne i ciekawe czy będzie tylko zbieranina uzależnionych od hazardu użytkowników nie mających bladego pojęcia o bukmacherce. Taka branża. 

Z punktu widzenia użytkownika, który czyta forum tylko w wersji mobilnej - jest to zdecydowanie najbardziej zasmiecona i najmniej czytelna strona na jaką zdarza mi się wchodzic w necie. Nawet te żyjące z reklam strony ze streamami nie są aż tak zalane reklamami. 
 
poprzednia władza jak to nazwałeś była przed ustawą, więc jak dobrze wiesz były to całkiem inne czasy dla bukmacherki w naszym kraju, dla forum również, więc nie ma najmniejszego sensu porównywanie tego co było, a co jest. Po prostu się nie da, czasy się zmieniły i czy się to komuś podoba czy nie musimy się dostosować do nowych realiów.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 10 sierpnia 2019 11:16 przez kibic-zwierze

Waldi, może i tak natomiast irytujące jest to co napisał poprzednik. Te konkursy wyżej niż działy typerskie. Jest to irytujące, jak się chce poszukać typu czy też napisać analizę to najpierw wszelakie działy, które powin y być na dole. 
Będą zmiany w tym kierunku, my wbrew pozorom też wyciągamy wnioski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Trzeba też brać pod uwagę to, że są wakacje, a w wakacje ruch na forum chyba zawsze jest mniejszy. Po wakacjach będzie znacznie lepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
Odnośnie reklam, jakiś czas temu rozpoczęliśmy test automatycznych reklam, które analizowały zachowanie użytkowników, po czym system partnerski podejmował decyzję o tym gdzie i kiedy pokazywać reklamy. Po kilku tygodniach testu zauważyliśmy, że reklamy zaczęły być (tak jak słusznie zauważyliście) mocno uciążliwe, za co z w imieniu ekipy forum przepraszamy.

Chwilowo wyłączamy reklamy, aby móc przeanalizować sytuację i wyciągnąć wnioski, niemniej istnieje duże prawdopodobieństwo, że reklamy na forum wrócą, lecz w bardziej rozsądnej formie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 11 sierpnia 2019 13:31 przez coinspinner

Chwilowo wyłączamy reklamy, aby móc przeanalizować sytuację i wyciągnąć wnioski, niemniej istnieje duże prawdopodobieństwo, że reklamy na forum wrócą, lecz w bardziej rozsądnej formie.
U mnie jakoś reklamy są nadal
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
matko jaka tu cisza jest w porownaniu do tego co bylo jeszcze chociazby 2,3 lata temu ... normalnie przykro patrzec jak to forum umiera. Nie mysleliscie nad reaktywacja np hyde parku ? Kiedys mial bardzo duze zainteresowanie, moze by sie cos ruszylo.
 
Do góry Bottom