>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Lega Pallavolo Serie A 2018/2019

Status
Zamknięty.
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Gram dziś kwartet zabójcę i dubel Grubasna LOKOMOTYWE.
Perugia + Modena
Perugia+Modena+Lube+Trentino hc1,5
Lube i Perugia to formalności nie stracą nawet seta z przecietniakami ligowymi
Modena mimo słabszych ostatnich tygodnii wygrała ostatnio z Czechami w LM dziś zagrają z Monza a to zbliżony poziom do Czechów może ciut lepsi ale strata jednego seta to maksymalnie nawet jak Ivan nie zagra.
Trento teoretycznie najtrudniejszy rywal bo liczą się w walce z Modena o 4 lokatę.
Trentino zaś walczy nawet o wygranie ale też o obronę drugiej lokaty. Mogą dziś stracić punkty dlatego podpieram handi.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Siena vs Modena over 176,5@1,65 fortuna
MOCNO
Siena@3,6 Unibet
No dobra patrzac na personalia to Siena tego wygrac nie powinna jednak forma i brak Christensona w Modenie to druga sprawa. Dołują jak sie tylko da. Wiadomo ile daje na rozegraniu plus mocna i jedna z najbardziej regularnych zagrywek. Najwazniejszy wydaje mi sie tutaj aspekt jesli chodzi o tabele. Milano przegralo z Lube i obecnie Modena ciagle na czwartym miejscu. Fakt zostały im ciezkie mecze z Trentino i Veroną i sprawa czwartego miejsca otwarta. Tutaj jednak nie ma az takiej mobilizacji jak w Sienie. 5pkt straty do Valentii i oprocz Modeny zostaja mecze na wyjezdzie z Monzą oraz Ravenna u siebie. 3-4pkt do wyjecia jak nic. Valentia ma jutro Verone na wyjezdzie a pozniej Milano oraz Lube. Ja tutaj widze całe zero z ich strony. Tak wiec ten mecz to dla Sieny wielka szansa i trzeba tutaj ostro powalczyc. Jakies punkty z Modeną dały by niesamowity handicap na przyszłość. Sytuacja w tabeli oraz jednak roznica klasy nawet bez rozgrywacza Modeny oraz jej forma wrecz nakazuje grac na over bo 3sety dla mnie tutaj nierealne. Dla odwaznych Siena win lub dw w stylu 3-2 lub 2-3. Wszelkie działania w kierunku Sieny lub overow uwazam za swietne ruchy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Modena-Trentino over 182,5@1,67 fortuna
Spore linie punktowe ale sprobujmy. Obie ekipy maja o co grać. Trentino walczy o druga lokate a Modena o.czwartą. Wydaje sie, ze Modena powoli wychodzi z dużego dołka. Oczywiscie dalej bez Christensona jednak ostatnio doszedł Kevin Tillie. Co prawda nie jest to juz nawet w 70proc ten gracz z Zaksy jednak jego dojscie daje tutaj Modenie bardzo duze pole manewru na przyjeciu gdyby ktos z dwojki Bednorz Urnaut dołował. Trentino slusznie faworytem bo to ekipa lepiej poukładana jednak powinna tutaj byc ostra walka bo Modena jak widac ma kim rotować.
Castellana-Lube dw 0-3@1,65 fortuna
No coz kazdy inny rezultat bedzie sensacja. Civitanova walczy o.druga lokate i sa szanse bo Trentino moze pogubić punkty. Nie ma co tutaj porównywać składow i potencjału.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Jak dla mnie Trentino bierze ten mecz i wole zagrac ich zwyciestwo niz taka linie, przesledzmy ostatnie mecze Modeny od momentu jak przegrali z Zaksa, pierw to a potem dwa razy z Perugia przegrane i ugrany tylko set w tych 2 meczach, gdzie jeszcze Micah sypal pilki w tych 3 meczach, potem to juz nie ma Amerykanina i to samo w dwumeczu z Lube przegrane i 0 pkt, nastepnie wygrane za 3 pkt z trupami z Valentii i Karlovarsko, przegrana 1:3 ze srednia Monza i wygrana ze slaba Siena po taju, wiec odbijanie sie od dna raczej nie ma tu miejsca, do tego jak wypada taki mozg jak Micah i nie ma fajnego zmiennika to dla mnie gora jeden set dla Modeny a przy takiej linii to nawet ten set moze nie dac overa, jedynym argumentem, ktory nalezaloby brac pod uwage jest to, na kogo chcw trafic Trentino w 1/4 po sezonie zasadniczym, ale tu od razu to trzeba obalic, bo trzeba walczyc do konca z Lube o 2 plac, ktory w 1/2 daje przewage w postaci wiekszej ilosci meczow u siebie, jesli Trentino zajeloby ten 2 plac a Lube 3 miejsce, wiec ja nie widze tu zadnych przeslanek za tym, zeby Modena miala sie jakos mega przeciwstawic Trentino, wiec kursy rzedu 1.6 u wielu bukow to dla mnie fajne promo, sam przy tych wszystkich argumentach powyzej wystawilbym gora 1.4, w sklad Trentino nie chce sie za bardzo zaglebiac, napisze tylko tyle ze dla mnie Grebennikov i Lisinac to najlepsi gracze na swiecie na swoich pozycjach a sypacz Gianelli mega mlody jeszcze talent, ktory super sie rozwija, maja Wlosi rozgrywajacego na lata, powodzenia wszystkim ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dorzuce jeszcze
Valentia-Milano dw 1-3@3,05 fortuna????Za czwarty set
Goscie moga sie podobać. Bardzo dobra forma od dłuzszego czasu. Ostatnio dwie porazki jednak po 1-3 z Trento oraz Lube a mecz w Civitanowej był mega zaciety i Milano mogło tam ugrac punkty. Walczą o czwarte miejsce i przewage parkietu z Modeną. Za tydzien maja Perugie u siebie, ktora juz bedzie miec zaklepane pierwsze miejsce wiec byc moze oleją mecz. Modena dzisiaj ma Trento i pozniej Verone wiec szanse na czwarta lokate sa spore. Obowiazek to jednak wygrac dzisiaj. Kursy na handi czy 3-0 marne wiec sprobuje dw. Valentia juz pewne utrzymanie i zagrają dzisiaj na luzie wiec moze secika ugrają.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Panowie wie ktos cos moze o absencjach w Perugii albo jak maja potraktowac ten mecz? Ja rozumiem to troche dla nich o pietruche a dla Mialno szansa wyprzedzic Modene i wskoczyc na 4 miejsce ale i tak kurs @1,66 jak dla mnie bardzo przyjemny.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Padova-1,5@1,66 fortuna MOCNO
Padwa musi wygrac za 3 zeby wskoczyc na siodme miejsce i grac z Trentino zamiast z Perugią. Nie wiem.moze sie myle jednak chyba kazdy wolałby powalczyc z Trentino. Padwa bardzo mocna u siebie i personalnie tez level wyzej od Latiny więc jedziemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Panowie wie ktos cos moze o absencjach w Perugii albo jak maja potraktowac ten mecz? Ja rozumiem to troche dla nich o pietruche a dla Mialno szansa wyprzedzic Modene i wskoczyc na 4 miejsce ale i tak kurs @1,66 jak dla mnie bardzo przyjemny.
Milano @2.10✅ 1xbet
Milano - 1.5 @3.30⛔ 1xbet
Perugia pewne 1miejsce. Odpuszczajac mecz Daja spore szanse ze Modena zajmie 5miejsce. Myślę ze takie kalkulację po stronie Perugii sa zrozumiale
Padova-1,5@1,66 fortuna MOCNO
Padwa musi wygrac za 3 zeby wskoczyc na siodme miejsce i grac z Trentino zamiast z Perugią. Nie wiem.moze sie myle jednak chyba kazdy wolałby powalczyc z Trentino. Padwa bardzo mocna u siebie i personalnie tez level wyzej od Latiny więc jedziemy.
Padova wygrywajac za 2pkt czyli 3-2 również wskakuje na 7miejsce
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka


Dyscyplina:  siatkówka

Godzina: 18:00

Spotkanie: Trentino - Padova

Typ: Trentino handicap -2,5 seta (+++)

Kurs: 1.98 

Bukmacher:  etoto

Analiza:



Niespodziewanie mamy decydujące spotkanie w ćwierćfinale. Obie drużyny wygrały we własnych halach 3:0. Pierwszy mecz Trentino wygrało u siebie bez większej historii 3:0. Wydawało się, że gracze Trentino spokojnie przypięczętują awans w Padovie, jednak tam gospodarze zagrali świetny mecz, w każdym z setów byli minimalnie lepsi i ostatecznie doprowadzili do decydującego meczu. Co tu dużo mówić, Trentino nie może sobie pozwolić na porażkę w ćwierćfinale z takim przeciwnikiem. Ich aspiracje są bardzo wysokie. To zespół z tzw. wielkiej czwórki. W tym sezonie wygrali już Puchar CEV. Teraz niespodziewanie muszą grać decydujący mecz o awans do półfinału, gdzie czeka już Lube. Kadrowo między drużynami jest przepaść. W Trentino ciężko znaleźć słabszy punkt, jedynie można doczepić się do Vettoriego w ataku. Oprócz tego Russell, Kovacevic, Lisinac czy Gianelli to gwiazdy światowego formatu. Do tego na libero Trentino posiada Grebennikova, którego spokojnie można nazwać najlepszym na świecie na tej pozycji. W Padovie nie zagrał Uros Kovacević i jego brak był bardzo widoczny. Dzisiaj prawdopodobnie jeden z liderów Trentino już zagra. W drużynie Padovy ze znanych nazwisk widzimy na rozegraniu byłego reprezentanta Włoch Dragana Travicę i na ataku znanego z wystepów w Zaksie, Maurice'a Torresa. Ważną rolę w drużynie odgrywają Francuz Loati i Włoch Volparo. Jednak patrząc na nazwiska i klasę zawodników Trentino przerasta rywali o klasę. W poprzednim meczu grając bez jednego z liderów zaliczyli dużą wpadkę. Jednak teraz nie ma innej opcji niż pewny awans do półfinału. Padova na wyjazdach jest dużo gorsza niż u siebie. Trentino w tym sezonie u siebie dwa razy wygrało już z dzisiejszymi rywalami bez straty. Dzisiaj powinno być podobnie.
 
C 14

copisto

Użytkownik


Atanasijevic zawieszony na 2 mecze z Modeną



Ricci 1mecz akry



Ładować kto moze na Modene póki czas 



Modena full ekipa Zaytsev Bedonorz Urnaut Holt Christansen , wszyscy zdrowi powaczą o pełną pule



Azimut Modena 3 BET365
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
power30 18K

power30

Forum VIP


Świetne info. Perugia bez Atana to jak człowiek bez jednego płuca. Ciekwawe co zrobi Bernardi, gdzie taką informacje otrzymuje dobę przed arcyważnym spotkaniem. Ciekawe czy postawi na nominalnego 2 atakującego - Hoogendoorn'a czy przestawi kogoś na atak np. Hoag'a. Ktoś wie może czy 3 środkowy - Galassi coś grał w tym sezonie? Kursy na pewno będą pikować w dół. Pograłem nieco bezpieczniej Modene +1,5 po 2,02.
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka


Perugia - Modena



typ: over 169,5 pkt



kurs: 1,7@forbet





Mistrzowie Włoch podejmują w pierwszym meczu półfinałowym u siebie Modenę. Rywalizacja toczy się do 3 zwycięstw. W ćwierćfinale dużo łatwiej poszło Modenie, która do awansu potrzebowała 2 meczów z Milano, w których straciła seta. Perugia natomiast awansowało dopiero po 3 meczu, gdzie bez straty seta u siebie pokonała Monzę.

 Perugia do tego meczu przystąpi osłabiona. Zabraknie Aleksandara Atanasijevicia, który został zawieszony przez włoską federację na dwa spotkania po przepychankach, które miały miejsce po meczu z Monzą. To ogromny cios dla zespołu. Serb to obok Leona główna armata zespołu Perugii. Trener Bernardi ma spory ból głowy kim zastąpić Alexa. Jeśli nie będzie kombinował to wystąpi drugi atakujący Sjoerd Hoogendoorn. Trudno o nim więcej powiedzieć, bo w tym sezonie jeśli wchodził to tylko na krótkie epizody. Wcześniej grał w słabych klubach. Drugą opcją jest przesunięcie Leona na atak, a wtedy na przyjęcie wskoczyłby Berger albo Hoag i myślę, że to bardziej prawdopodobne. 

Modena takich problemów nie ma. W ćwierćfinale zobaczyliśmy z ich strony bardzo dobrą grę. Dużo zespołowi dał powrót po kontuzji na rozegranie Christensona. W dobrej formie dalej znajduje się Bednorz i Urnaut, a Zaytsev jakby odzyskał swój dawny blask. W tym sezonie obie ekipy mierzyły się ze sobą 3 razy. W lidze Perugia dwa razy wygrała po 3:1. W Pucharze Włoch natomiast dzisiejsi gospodarze wygrali bez straty seta. Dzisiaj wobec absencji Atanasijevicia i dobrej formy Modeny przewiduję tutaj dość długi i ciekawy mecz, który na 3 setach skończyć się nie powinien. Proponowany over gładko powinien wejść przy 4 partiach, a kto ostatecznie wygra w tym spotkaniu ? Myślę, że mimo wszystko Perugia, ale wolę tutaj pójść w over punktów, bo nie wierzę, że bez Atanasijevicia gospodarze wygrają z Modeną bez straty seta. 

 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi


W pierwszych półfinałach raczej nie było niespodzianek...



Perugia pomimo problemów wygrała swój pojedynek 3:1 z Modena i jest bardzo bliska finału natomiast po kapitalnym spotkaniu Civitanova wygrali na wyjeździe 3:2 z Trentino. W 5 secie dopiero 21:19 wygrali...Szkoda trochę, że Trentino nie wygrali meczu u siebie były by większe emocje no ale co by nie mówić to właśnie Perugia i Civitanova są faworytami do spotkania się w wielkim Finale.



Rewanże już jutro więc zapraszam do podawania swoich typów.



Ja od siebie proponuję:



Modena - Perugia powyżej 175,5 1,51 ✅



Civitanova - Trentino Civitanova 1,34 ✅



AKO: 2,02 ✅



Civitanova - Trentino powyżej 181,5 1,85 ⛔



Modena - Perugia powyżej 182,5 1,81 ✅



AKO: 3,35 ⛔



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
power30 18K

power30

Forum VIP
cytat z dnia 22 kwietnia 2019 21:02 przez pawelex


Śledził ktoś mecz Perugia z Modeną i napisze z jakiego stanu Perugia wygrała 3 seta? 



8:16 i w końcówce 15:21. Nie ma co tylko Modena potrafi coś takiego zaprzepaścić ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom