>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik


https://forum.bukmacherskie.com/temat/156293-typy-dnia-16042019-wtorek/?page=2#post-6834457



Jeżeli to może pomóc w rozliczeniu typu to poniżej przesyłam link, pod którym są oficjalne statystyki indywidualne piłkarzy ( w pdf-ach )



 

https://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2019/matches/round=2000982/match=2027155/match-info/index.html?iv=true



Spieszyłem się i nie dodałem do analizy...



 



typ podliczony, jak podliczałem to protokoły nie były jeszcze dostępne  //waldi1979
 
B 32,1K

bosky

Użytkownik


Omyłkowo podałem typ na dzisiaj (19.04) w dziale na jutro (20.04), bardzo bym poprosił o przeniesienie. Z góry dziękuję.Mecz Jastrzębski - ONICO typ 2.



 



Napisałem Prywatną wiadomość / ibis
 
kamasutra10 556,3K

kamasutra10

Typer


Pytanko.....Kolega  rejestrował  się  wczoraj  jako  nowy  uzytkownik  forum...Na  razie  nie  może  pisac   w " Typach  Dnia" . Od  kiedy  będzie  mógł?..,  bo  troche  niecierpliwy  i  prosił  o  zapytanie.....



/Odpowiem, cytując regulamin: "W konkursie mogą brać udział osoby, które są zarejestrowane na forum minimum 7 dni oraz napisały 5 postów."/husarz22



 
 
kamasutra10 556,3K

kamasutra10

Typer


Prosze  o poprawienie  zwrotu  "  w  grupie  mistrzowskiej"   na  " spadkowej"  w  analizie  na  niedzielę..Mysląc  o   czymś innym  pomyliłem  sie...Dzk...



Poprawione.

Na przyszłość podawajcie link do posta//psotnick
 
gawlak 289

gawlak

Użytkownik


Jako, że są bardzo nikłe szanse na rozegranie dzisiejszych meczów w Pradze z powodu na deszcz, prosiłbym o usunięcie mojego typu - &gt; https://forum.bukmacherskie.com/temat/156423-typy-dnia-29042019-poniedzialek/?page=1#post-6839362  



i dodanie tego na dziś ( 29.04.2019), jeżeli istnieje taka możliwość:



Dyscyplina: Tenis, Maroko

Godzina: 16:30

Spotkanie: Linette - Jorovic

Typ: Dokładny wynik 1-2

Kurs: 4,80

Bukmacher:  Forbet

Analiza:



Dziś na kortach w Maroko zagra Nasza rodaczka Magda Linette z reprezentantką Serbii I. Jorovic. Ostatnio daleko od swojej optymalnej formy znajduje się Magda, dlatego uważam, że to spotkanie powinno być na styku. W dodatku miała małą przerwę w grze od 11 kwietnia i od początku może nie czuć dobrze piłki i geometrii kortu. Jej rywalka to młoda tenisistka, której na pewno woli walki w zwycięstwo brakować nie będzie. Typuje, że w tym meczu zobaczymy 3 sety po których to Serbka będzie świętować awans do następnej rundy.



Jest taka możliwość. Podaj ten nowy typ, a ten stary usuniemy.//psotnick
 
kamasutra10 556,3K

kamasutra10

Typer


Pytanie...Czy  mogę  zmienić  cos w  ustawieniach  by  nie  dostawać  powiadomienia  na  skrzynke  e mail  o  kazdej  odpowiedzi  nadesłanej  od  mojego  rozmówcy  podczas  prywatnych  rozmów  na  forum?..Strasznie  to  kłopotliwe  bo  po  jednym  dniu  mam  kilka  stron powiadomień  na  e-mail.....Kazde  jedno  zdanie  mojego  rozmówcy  automatycznie  wysyłane  jest  na  skrzynke.....
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik


Witam, mam ten sam klopot co kamasutra, po rozmowach na priv ciezko cokolwiek na mailu znalesc poza powiadomieniami z forum.
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 30 kwietnia 2019 14:05 przez kamasutra10


Pytanie...Czy  mogę  zmienić  cos w  ustawieniach  by  nie  dostawać  powiadomienia  na  skrzynke  e mail  o  kazdej  odpowiedzi  nadesłanej  od  mojego  rozmówcy  podczas  prywatnych  rozmów  na  forum?..Strasznie  to  kłopotliwe  bo  po  jednym  dniu  mam  kilka  stron powiadomień  na  e-mail.....Kazde  jedno  zdanie  mojego  rozmówcy  automatycznie  wysyłane  jest  na  skrzynke.....



Można to wyłączyć w Ustawieniach swojego konta. Jeśli tego jeszcze nie próbowałeś to najprostsze sposoby są najlepsze. Najeżdżasz na swój nick w prawym górnym rogu strony, wybierasz Ustawienia, potem w sekcji Powiadomienia odznaczasz "Powiadom mnie o nowej wiadomości" i zapisujesz w prawym dolnym rogu. Jak to nie pomoże to dajcie znać.
 
Do góry Bottom