>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wielka Brytania - SGB Premiership 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik


Kurtz over 10,5 @1,75 Fortuna ⛔ Spróbujemy jeszcze kilka razy, ale Anglię chyba trzeba będzie odpuścić...



Niestety, w typowaniu lig zagranicznych, a szczególnie angielskiej nie czuję się tak mocny jak w ligach polskich, ale spróbuję zainaugrować temat. ;) Kurtz chyba całkiem niezła forma, w Polsce solidne 8 punktów (tylko ostatni bieg mu nie wyszedł), w poniedziałek w Anglii przeciwko temu samemu rywalowi na wyjeździe 11 punktów (też jedno 0). Nr 5, więc pierwszy bieg, gdzie może stracić punkty to 11, kiedy pojedzie przeciwko parze Riss - Lambert, ale u siebie i tak Australijczyk w zeszłym sezonie regularnie kręcił dwucyfrówki, mimo że startował pod nr 1.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik


Poole - Kings Lynn+20 typ 2 @1,9 bet365 =  wynik 44-46  trafiony



N,Klindt 9 pkt typ under  @2,2 bet365 = wynik 7 pkt trafiony



 



Prosze sie nie sugerowac moimi typami , gdyz probuje sil po kilku latach przerwy.Wiec zaleglosci mam ogromne i pewnie  wypadlem z obiegu.Do rzeczy - po pierszym meczu zdecydowany faworyt to oczywiscie Poole gdyz wygrali na wyjezdzie roznica 10 pkt, ale to suchy wynik. spogladajac na poszczegolne biegi to wowczas K.L  toczylo wyrownany boj jednak ostatnie biegi przegrane po 1-5  daly gosciom taka pokazna zdobycz i chyba az tak nie musza sie spinac na dzisiejszy rewanz.Co do Klindta to szansa 50/50 ale widac ze forma malo pewna , w kratke  - potrafi wygrac jak i wozic ogony to jego wynik  z poprz. meczu 0,3,,0,3 =6 pkt. kurs 2.2 ok wiec delikatnie chyba mozna? Pzdr



 



A.Summers - L.Becker typ 1 @1,9 bet365 =  wynik 8 - 4 trafiony



to typ z drugiego meczu P"boro - Wolves Summers zaliczyl juz mecz na wyjezdzie i spisal sie calkiem dobrze zdobyl 5 pkt w trzech biegach.Jedzie u siebie dzisiaj,Rywal w zasiegu  wiec licze na pozytywne rozstrzygniecie w tej parze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 2,9K

wasp40

Użytkownik


D.Lampart 6,5 pkt  under @1,7 STS  wynik=0pkt  trafiony



 



Jest to typ troszke nz czuja , ale biorac pod uwage ze to wyjazdowy mecz , trudny tor, pewnie tez ciezko ze spoasowaniem silnika bedzie to nie przypuszczam aby to byl wystep wow.Zal tylko ze kurs nie jest wyzszy ale oby byl trafiony.



 



ps.Kilka slow wyjasnienia.Otoz nie spodziewalem sie ze bede kiedys typy zamieszczal na forum.Z wiekiem czlowiek staje sie wygodny i leniwy, ale dostalem meila o zmianie danych {hasla} wiec skoro ktos sobie zadal tyle trudu, - uszanuje to.Nastepna sprawa , przebywam obecnie w UK i zapomnialem ze buk bet365 nie jest dostepny w kraju.Postaram sie miec to na uwadze jednak to troszke dla mnie klopotliwe , gdyz  lata przyzwyczajen robia swoje.Pzdr.



 



Wolves-6.5 - Swindon+6,5 typ 1 @ 1,75 etoto wynik 46-44  pudlo



Wilki zawsze u siebie sa grozne, jak pisalem maja specyficzny tor ale i sklad na ten sezon bardzo fajny ( w realiach angielskich) .Objechali juz chyba 3 mecze na wyjazdach i wygladalo to dobrze.Forma u liderow jest.Oczywiscie byly to mecze mniejszego kalibru i z przecietnymi rywalami ale to juz cos.Rudziki natomiast jeszce nie jechaly w tym sezonie.Inna sprawa Doyle , Batchelor, Musielak , Lampart to zawodowcy ale jakos do formy ostatnich trzech wymienionych glownie na torze Wilkow nie jestem przekonany.



 



J.Doyle 13 pkt - typ under @ 1.83 ForBet  wynik = 9pkt trafiony



 



Typ obarczony dosc sporym ryzykiem ale uwazam ze jest szansa .Otoz jak pisalem wyzej liderzy gospodarzy prezentuja dosc dobra forme, w dodatku pojada po biegu dodatkowym w ramach z/z.Kazdy zawsze chce utrzec nosa zawodnikowi GP tym bardziej na swoim obiekcie.To poczatek sezonu i jesli np. w ktoryms biegu Doyle spozni start to nie warto ryzykowac, bo to dop. wchodzenie w sezon i nie od poczatku laduje sie komplety.Kurs w bet365 na to zdarzenie wynosi 2.5 niemneij tu przy rownych 13 pkt - zwrot a tam wtopa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 2,9K

wasp40

Użytkownik


Z.Wajknecht 6,5 pkt - under  STS @ 1.84[licza sie pierwsze 4 starty) wynik 6pkt = trafiony



 



Ciezki typ , gdyz zawodnik ten sciga sie rowniez w ekipie Swindon i wczoraj u siebie zdobyl 1 pkt, kilka dni temu na torze wilkow (rowniez w ekipie  Swindon} zdobyl tez 1 pkt wiec szalu nie ma ale....no wlasnie.To typ z meczu Eastbourne - Birmingham, a to klasa nizej  wiec mniejsza presja , slabsi rywale itp.Sprawdzalem goscia i raz dobyl 6 pkt i raz 9 ! jakby tego bylo malo te 9 pkt wlasnie na wyjezdzie z ekipa dzisiejszych gospodarzy.Jednak to bylo bodajze 6.04 , a ostatnie jego wyniki szalu nie robia w dodatku rywal z pary zaczyna punktowac to mysle ze jest szansa by typ okazal sie trafny.



ps. Przepraszam ze to wszystko malo czytelne ale czas mnie nagli.Pzdr



 



U.Ostergaard 5.5 - over @1.88 STS wynik 4 pkt =pudlo



 



Moze i lider Birmingam nie jest w najwyzszej formie , ale  6 pkt ,jest realne w dzisiejszym meczu.Ostatnio zdobyl na tym torze wlasnie 6pkt, niemniej liderzy Eastbourne pojechali praktycznie bezblednie i licze ze dzisiaj ktorys z nich lekko zawiedzie co moze skutkowac overem Ostergaarda i tego sie ...trzymajmy hehe.Pzdr



 



 



Scunthorpe-2.5 - Sheffirld+2,5  typ 1 @ 2.16 STS wynik 50 - 40 =trafiony



 



Coz jak napuisalem w pierwszym moim poscie, zaczynam ponownie przygode z typowaniem a wiec musze sie uczyc wszystkiego od nowa./W dodatku dzisiejsze ekipy nie sa mi znane zbyt dobrze , niemniej ze ststystyk, porownan wydaje mi sie ze minimalnym faworytem sa jednak gospodarze, maja bardziej wyrownany sklad i swoj tor, tak wiec stawiam na win miejscowych z hc-2,5 chociaz na czyste zwyciestwo tez jest ok bo  @ 1.85



 



a skoro tak to ktos te pkt musi zdobywac !



 



J.Auty 7.5  over @ 1.84  STS (pierwsze 4 biegi) wynik 8 pkt = trafiony



 



licze na niego bo jest w formie zdobywal do tej pory po 10 i wiecej pkt, oby sie udalo .Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
cytat z dnia 19 kwietnia 2019 21:13 przez maciekfansport


od kiedy to 2 liga angielska jest w sts? chyba ze chodzi ci o sts uk?



Od kiedy , to ja tego nie wiem, ale wejdz na strone STS-u zakladka wyniki, zuzel , Anglia i wszystko jasne bedzie(dzisiejsze mecze).Pzdr
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik


Zdrowych , Spokojnych Swiat zycze Wszystkim.Troche pozno, ale wczoraj caly dzien w pracy w UK , wczesnie rano pobudka , samolot i jestem w kraju.Dzisiaj nie jest to najlepszy dzien do hazardu i nie mam czystej glowy do obstawiania ale tak lajtowo, dla  malej adrenalinki..



 



Sheffield-10,5 - Leicester+10,5 typ 1 @ 1,84 STS wynik 43 - 47 PUDLO (KLESKA !)



 



Jest to rewanz  bowiem wczoraj Leicester wygral 47-41  i mysle ze dzisiaj role sie odwroca, bo za  super dysponowanego Douglasa ( 9 pkt) bedzie zz.Oczywiscie jest to zuzel i to 2 liga wiec roznie to moze byc ale jestem lekkim optymista.Jak juz wspomnialem to typ lajtowy - nie jestem zwolennikiem grania dosc wysokich ujemnych hc.Tak dla dreszczyka emocji wsam raz.(mecz za godzine tj 17-ta)



 



ps. Jako ze kurs wlasnie podskoczyl na Sheffield -10,5 @ 1,95 to juz nie jest ...lajtowy a normalny typ !
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik


Wczoraj moja totalna porazka , zawiodl mnie glownie Howarth Na torze rywali zdobyl 11 pkt i ostatnio byl najlepszym liderem Sheffield ,a wczoraj u siebie tylko 7 pkt , malo tego w trzech swoich biegach rywale zwyciezali po 5-1.Coz bywa i tak.



 



Belle Vue -12  - Wolves+12 typ 2 @1,7 Forbet wynik 54-36 pudlo



 



R,Shlein 9,5 typ over @ 1,83 Forbet wynik 0,1,2,0,0,3= 6pkt pudlo



S.Nicholls 10 typ over @1,83 Forbet wynik 2,2,3,1,1,0=9pkt pudlo



 



Licze ze dobrze wyczytalem ze za Morrisa bedzie zz  wiec obaj powinni objechac bieg dodatkowy. Moze jeszcze nie sa w optymalnej formie ale linie powinni przeskoczyc, oby sie dzisiaj udalo .Pzdr



 



S.Worrall - K.Howarth typ 2 @ 1.7 Forbet wynik 9 pkt - 6 pkt pudlo



Wczoraj Howarth zawiodl , moze to byl wypadek przy pracy? Jak wspomnialem licze ze bedzie zz (bieg dodatkowy) w dodatku jest to mecz pucharowy? wieczorem rewanz na torze wilkow - to z obserwacji wynika ze do biegu 14 -ego obsade typuja ...kibice wiec pod nieobecnosc Morrisa jego szanse rosna by tam sie wstawil, Owszem i Worrall ma taka szanse ale ekipa gospodarzy jedzie w komplecie to szansa na to teoretycznie jest mniejsza.Moje myslenie ryzykowne ale moze sie uda.



 



ps.Nie tak mialo to wygladac .Gdy bylo juz pozamiatane Schlein wygral bieg mozna? mozna.Nicholls tez w ostatnim dal ciala.W 10 biegu ogral ich obu osamotniony Worral i zamiast odrobic straty wynikiem 5-1 badz 4-2  to bylo 3-3 eehh
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik


Za Z/Z nie może jechać za Nicka Morrisa Sam Masters bo ma lepszą średnią niż Morris, wprawdzie Schlein również ma lepszą średnią, ale w ostatnim meczu jechał za z/z za Morissa, dziwne zasady w tej Anglii wcześniej myślałem,że za z/z mogą jechać tylko ci co majągorszą średnią (avr) no ale jechał Schlein..



 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
cytat z dnia 22 kwietnia 2019 11:21 przez maciekfansport


Za Z/Z nie może jechać za Nicka Morrisa Sam Masters bo ma lepszą średnią niż Morris, wprawdzie Schlein również ma lepszą średnią, ale w ostatnim meczu jechał za z/z za Morissa, dziwne zasady w tej Anglii wcześniej myślałem,że za z/z mogą jechać tylko ci co majągorszą średnią (avr) no ale jechał Schlein..



 



 



Wydaje mi sie (ale tez nie jestem w 100% pewny) ze za Morrisa moga jechac wszyscy procz Mastersa, bo z tego co wypatrzylem  to Masters ma najwyzsza srednia pozniej Schlein a trzeci Morris. tak wiec  jesli zasady sa jak dawniej to tylko jeden ten bezposrenio wyzej moze go zastepowac(w tym przyp.Schlein) i pozostali z nizszymi sr.Jednak tu trzeba byc na biezaco bo co jakis czas sa uaktualnienia, zmiany.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik


E.Riss 7,5 under @ 1,95  Forbet wynik  4 pkt = trafiony



 



Riss ostatnio byl w dobrej formie , ale teraz chyba zaczna sie schody gdyz to juz mecz ligowy i rywale bardziej wymagajacy.coz wiecej nie ma co pisac , gdyz wczesniejszy mecz Wolves przegralo w kompromitujacym stylu i wszystkie bety w leb, a to co odwalil Schlein to padaka.



 



ps. za ok 30 min rozlicze poprzedni mecz gdyz musze pilnie wyjsc.Under Rissa wydaje mi sie ze bardzo wart ryzyka , jesli nie wejdzie robie mala przerwe, bo jakis niefart mnie dopadl.



 



D.Bellego 6,5 under @ 1,83 Forbet wynik 0 pkt = trafiony



To typ z meczu Swindon, jest to spotkanie ze smiesznego i koszmarnego dla mnie pucharu , ale Bellego bedzie jechal pod nr 2 wiec w parze z Harrisem a Rywalami beda Doyle , Batchelor, Musielak, wiec miejscowi zawodnicy bedacy w gazie.Powiem tez ze nawet Lampart moze punkcik na swoim torze zrobic na rywalu, czas najwyzszy by Dawid zapunktowal.Tak wiec 7 pkt jest to duzo na wyjezdzie i to w takich okolicznosciach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
W 2,9K

wasp40

Użytkownik


Ipswich - Swindon+4,5  2 @ 1.83 Forbet wynik 48-42 PUDLO



 



Musze przyznac ze od wczoraj moim faworytem byla ekipa....Ipswich !!!, ale  liczylem ze to goscie u bukow  nim  beda.Jednak gdy zobaczylem +hc na gosci zaczalem isc w druga strone(oby slusznie).To mecz pucharowy, w tabeli prowadzi Swindon(3 m) 8 pkt, Ipswich(3m) 3 pkt, K.Lynn (2m) 3 pkt i Poole (2m) 2 pkt.Rozkminialem ze jesli dzisiaj ekipa przyjezdnych przegra to i tak bedzie miala 2 pkt przewagi.Z dugiej strony teraz mysle , po co przegrywac(lekcewazyc rywala) jak dobrze idzie, wszyscy procz rezerw punktuja super i mysle sobie jesli nawet bedzie wtopa , to ostatni bieg zdecyduje, tak to widze.Najbardziej sie tylko obawiam ....rezerw gospodarzy (Heeps) jada  super, niemniej goscie maja silnych liderow , dobrych "startowcow" i powinni ta przewage zniwelowac, bo sam tor nie jest trudny ale  dosc krotki.Mysle ze buki sugeruja sie  3 meczami wygranymi dosc wysoko przez Ipswich u siebie , niemniej rywale K.Lynn. Leicester czy tez Belle Vue, to ekipy slabsze badz tez nie w takiej formie jak dzisiejsi goscie- oby sie udalo .Pzdr



 
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik


Ipswish - Swindon 1 HA - 4,5 @ 1,88 STS 48:42✅



 



A ja idę w odwrotną stronę bo w kierunku gospodarzy,którzy świetnie u siebie jechali czy to z Kings Lynns czy z Belle Vue.



Swindon jest nieco lepiej notowana,ale ma 3 duze dziury w skladzie bo sa to D.Lampart,ktory wraca do UK po przerwie oraz rezerwowi i wlasnie sadze ze rezerwowymi Swindon przegra to spotkanie.. Ipswish natomiast sporo punktow rezerwowi przywoza wraca Harris, u siebie mocny King oraz Lawson..



W Swindon było 51:39 dla gospodarzy tu moze byc cos kolo 49:41 48:42.



Zobaczmy to był mecz na wyjezdzie a rezerwowi gosci zdobyli 14pkt! a gospodarzy tylko 3pkt! i swietnie jechal Lampart a dzis to moze znow zbierac literki..Musielak tez moze gorzej pojechac bo chyba nie startowal jeszcze na tym torze?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 2,9K

wasp40

Użytkownik


L.Becker - C.Heeps 1 @ 2.0 Forbet  5-9 PUDLO



 



To typ z meczu Wolves - Ipswich i powiem tak.Jeszcze kilka dni temu moze bym sie wstrzymal z tym typem , gdyz Heeps jechal rewelacyjnie i to obojetnie na jakim torze ale...chyba przychodzi zasluzona zadyszka.Pisze tak , bo nikt nie jest maszyna i jest to zrozumiale,Na wyjezdzie w Swindon zdobyl 7pkt i to tez godne odnotowania , jednak juz u siebie w rewanzu "tylko" 4 pkt co prawda w 3 biegach ale  bywalo lepiej.Wazne odnotowania to fakt ze jego kumpel z pary teraz osiaga super wyniki, bo u siebie J.Allen  = kosmos 16 pkt w 7 biegach , a ze to wyjazd to moga podzielic sie pkt.Co zas tyczy sie L.Beckera, to jegopartner z pary troszke odstaje na ten moment.Becker ze Swindon zdobyl 11 + 1 w 6-sciu biegach a w ostatnim meczu z Belle V. 13 PKT + 1 .Mysle ze dzisiaj zawalczy solidnie i bet okaze sie trafny - oby!



 



E.Riss 8,5 under @ 1,83 Forbet/Fortuna 8pkt TRAFIONY



Jest to typ z meczu Kings Lynn .Jesli dobrze mysle to Riss powinien jechac pod nr 2, a to by byla duza szansa  na under, bo ciezko z tym nr zrobic 9 pkt, a jest tez "okazja" by pojechal tylko 4 razy , bowiem jest to mecz pucharowy i do biegu 14-ego obsade wybieraja kibice wiec jest nadzieja ze zabraknie dla niego miejsca.Tak czy siak , mysle ze warto sprobowac.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik


S.Nicholls 8,5 under(pierwsze 4 starty) @1.8 STS = PUDLO (2,3,3,3,1,0)



K.Bjerre 9,5 under @ 1.88  STS (tez pierwsze 4 starty)=PUDLO (3,3,3,1,1)



 



Pierwszy typ  mecz Wolves, drugi Belle Vue.Obaj w mojej ocenie to ...lekkie przekrety(zartuje), ale jesli moje spostrzezenia okaza sie sluszne to moze sie udac.Chociaz co do trugiego typy to rozwazalem tak.



Bjerre - Fricke 2 @ 2.0 Forbet



 



ps. nie sa to typy jakies pewne , ale jak do tej pory Nicholls w 3 meczach licze wczorajszy w ekipie  Leicester(5  pkt) tylko raz dojechal na 1-szym miejscu, wiec cos jest nie tak.Bjerre natomiast ladnie jedzie na wyjezdzie a u siebie wyglada tak , jakby dal zaszalec mlodziezy i zbytnio sie nie wysilal/wysila oby sie udalo.pzdr



 



PS. POSZEDLEM NIE W TA STRONE EEEHHH,jak juz bylo pozamiatane , to obaj dostali w ostatnich biegach zadyszki, zle typy , by nie powiedziec....beznadziejne
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik


R.Worral 6,5 under(pierwsze 4 starty) @ 2.16 STS 7/8 PKT =PUDLO



 



Stawiam tak mimo iz wczoraj ekipa Poole spisala sie rewelacyjnie  na wyjezdzie(pokonali Somerset 56-34) a sam R.Worral zdobyl 9 pkt!! i to w 4 biegach, oststni 5 bieg 0.Ostatnio ekipa Poole jechala mozna powiedziec b. przecietnie a tu taki wynik?Ja jednak uwazam ze  to Somerset pojechalo beznadziejnie np. taki R.Schlein 7 pkt Harris 4 pkt, to nie jest normalne jak na tych zawodnikow..Dzisiaj ekipa Belle Vue bardziej sie postara, a sam R.Worral, bedzie mial godnych przeciwnikow np.Fricka, K.Bjerre , ale tez S.Worral ktory to wczoraj pojechal wspaniale w Krsko.Spotkanie to ma jeszcze taki dodatkowy smaczek , otow  to pojedynek "kangurow", a to wyzwala dodatkowa wole zwyciezania w biegach , to i mopze np. partner z pary tj.J.Holder nie bedzie przepuszczal Worrala przed siebie.Tak czy  siak , kurs ok, wiec mysle ze warto sprobowac.



ps. bardzo mnie kusi obstawic cos przeciw Kurtz-owi.np z Ficke 2@ 2.33 lub under w Forbet, bo niczym procz wczorajszego wyniku - nie pokazal jak do tej pory , ale musze to przemyslec, bo sam wyzej pisalem ze to mecz ktory wyzwala dodatkowa adrenaline(pojedynek rodakow)
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik


Dyscyplina: Żużel - Premiership

Godzina: 20:30

Spotkanie: Poole Pirates -  Belle Vue Acces 

Typ:  Belle Vue Acces

Kurs: 5,10

BukmacherforBET



"Piraci" odjechali 2 spotkania na własnym torze w tym sezonie i co ciekawe to oba przegrali bo w pucharze supporters z Kings Lynns 44:46 a  ostatnio z Swindon i to aż 37:53.. troche duża ta porazka jak na mecz u siebie.. grzechem byłoby nie spróbować zagrać w tym meczu na Belle Vue tymbardziej,że do formy wraca D.Bewley,Fricke prezentuje równy poziom a Bjerre jeżdzi świetnie w tym sezonie, nie raz bywały już takie mecze,że 3 zawodnikami drużyna wygrywała mecz..



Słabsze rezerwy po stronie Belle,ale licze na Lidseya,że zdobędzie kilka punktów..



Gospodarze: tu narazie zawodzi J.Holder, Kurtz nierówny - w meczu z Swindon zdobył tylko 5 punktów.. Swindon jest mocne,ale bez przesady..



"Asy" pojechały w tym sezonie w 6 meczach - wygrały w 4, przegrali w meczach wyjazdowych z Ipswisch oraz z Wolverhampton..



W normalnej dyspozycji gospodarzy to ich zwycięstwo byłoby sprawą naturalna,ale Holder zawodzi a dodajmy jeszcze Kurtza.. jutro ma bardzo ważny mecz w Polskiej lidze i też nie wiemy jak pojedzie dzisiaj. Poole w tym sezonie odjechało 5 meczów - ich bilans to 2-1-2.



Skoro Poole przegrywa z Kings Lynns w tym sezonie u siebie to z Belle też jest w stanie przegrać..



Belle Vue ostatnio na tym torze wygrało w 2017 roku 26 czerwca..



W lidze angielskiej często są niespodzianki i licze dzis na nią :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom