>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2019 (20.04-6.05.2019)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


John Higgins vs Mark Davis

Handicap: Mark Davis (+3.5) @ 1.74 ✅ 10-7

Zwycięzca meczu: Mark Davis @ 3.40 ⛔

Lvbet




Dwóch weteranów, którzy stoczyli ze sobą już wiele bitew. O dziwo to Davis wyraźnie prowadzi w bilansie bezpośrednim: od 2012 roku w poważnych meczach prowadzi 6-1, w tym jedna wygrana w MŚ. Biorąc to pod uwagę warto chyba skłonić w stronę doga w tym zestawieniu, w kwalifikacjach wyglądał więcej niż solidnie: Ale do typu w stronę doga przede wszystkim skłania przeciętna forma Higginsa, który w tym sezonie w żadnym razie nie zachwyca, a można nawet powiedzieć że rozczarowuje. Cały sezon bez tytułu Szkota, a jego jedyny finał to China Championship na samym początku sezonu we wrześniu 2018, czyli dawno temu i nieprawda. Od tego czasu przeciętność z mizerią zwieńczona ostatnią klęską z O’Connorem (2-6) w China Open. Widać więc że wiele wskazuje na doga w tym meczu, problem tylko w tym, że Higgins w dwóch ostatnich MŚ docierał do finału, więc stary mistrz po prostu wie jak wygrywać w Crucible i nie potrzebuje do tego swojej najlepszej formy. Mam jednak wrażenie że w tym sezonie jest ona dużo gorsza i może nie wystarczyć nawet na jedną rundę, zwłaszcza że trafił mu się rywal, który lubi i potrafi z nim grać i wygrywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy


Mark Selby - Zhao Xintong typ: Selby @1,22 Fortuna



Kurs nie powala, ale nie chce mi się wierzyć, żeby Selby odpadł już w pierwszej rundzie, więc do jakiegoś kuponu można dołożyć ten typ. Zhao Xintong to zdolny gracz, ale na dystansie do dziesięciu wygranych frejmów jego szanse z Selbym są niewielkie. Mark Selby jest bardzo doświadczony, w końcu to trzykrotny mistrz świata. W ostatnich latach nikt nie ma w tym turnieju tylu sukcesów co właśnie Mark Selby. Wygrał on w 2014, 2016 i 2017 roku. Teraz z pewnością ma ochotę na kolejne mistrzostwo świata. Będzie o to trudno, ale pierwszą rundę powinien przejść bez jakichś większych problemów.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker


Dzień 3, poniedziałek 22 kwietnia, godz. 11:00



Mecz: Mark Selby - Zhao Xintong



Typ: over 2,5 centuries Rezultat: 3 brejki Selby'ego



Kurs: 1,86



Bukmacher: etoto



35-letni Anglik kontra 22-letni Chińczyk.  Selby, do niedawna wieloletnia Jedynka Main Touru, ma ten sezon słabszy, na koncie zaledwie 1 turniejowe zwycięstwo latem zeszłego roku. Jednak w dowolnych statystykach, również z obecnego sezonu jest daleko przed Chińczykiem. Xintong, który od 3 lat jest w profesjonalistą, przed obecnym sezonem musiał grać kwalifikacje, ponieważ po poprzednim sezonie 2017/2018 stracił status zawodowca. Zakwalifikował się przez Q-School dość sprawnie, a w kolejnych 16 turniejach grał powtarzalnie. Tylko 4 razy przegrał w 1. rundzie, a jego największym sukcesem jest półfinał latem 2018 r. w China Championship. Notabene to właśnie ten turniej wygrał, jako swój jedyny w tym sezonie, Selby, który osobiście wyeliminował Xintonga. Panowie grali ze sobą 3 razy w latach 2015-2018, wszystkie mecze wygrał Selby, stan ich rywalizacji we frejmach wynosi 14:6.



W niedzielę zobaczyliśmy jak Murphy wrócił z niebytu i zmasakrował nowicjusza z Chin - Luo Honghao. Takim samym nowicjuszem w Crucible Theatre jest Xintong, który jednak ma 3-krotnie większy staż jako profesjonalista od swojego młodszego kolegi. Nie można wykluczyć kompletnej dominacji Selby'ego, nie można z drugiej strony odmawiać szans Chińczykowi, który nie tylko w eliminacjach do M.Ś., ale w całym sezonie prezentował się solidnie. Dość powiedzieć, że w rankingu rocznym plasuje się w 3. dziesiątce graczy. Mimo, że wśród Chińczyków jest 4., to wyprzedza w tym rankingu Ding Junhui'a.



Szukając roztropnego typu na ten mecz zwróciłem uwagę na to, że Selby przez ostatnie 2 miesiące w każdym meczu, z wyjątkiem ostatniego spotkania ze Steadmanem (zanotował tylko brejka 99 pkt.), konstruował od 1 do 3 setek. Xintong w eliminacjach do M. Ś. powtarzalnie buduje wysokie brejki, a we wcześniejszych meczach, nawet w tych krótkich i przegranych robił to samo. Dlatego uznałem, że najlepiej uwolnić się od prognozowania jak bardzo młody wilczek potrafi przeciwstawić się staremu wyjadaczowi. Szanse na to, że w tym meczu będą 3 setki uważam za daleko większe niż sugerują to wystawione kursy. Dodam jeszcze, dla zobrazowania ich zdolności, że statystyki sezonu Selby'ego mówią, że konstruuje setkę 1 na 8,81 frejmów, a z kolei Xintong  - 1 na 15,32 frejma. Słowem każdy z tych zawodników, choć na pewno dwa razy bardziej Selby, sam jest w stanie obecnie wygrać dla mnie tego overa. Choć najprawdopodobniej obaj zapracują na moją korzyść. Stawiam stawkę maksymalną -10/10 jednostek.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Ronnie O'Sullivan vs James Cahill

Suma setek: Więcej niż 2.5 @ 1.57 ⛔ 1 (O'Sullivan 104)




Mark Selby vs Zhao Xintong

Suma setek: Więcej niż 2.5 @ 1.86 ✅ 3 (Selby 102, 131, 131)




Podwójny @ 2.569 (kurs bez podatku)

etoto




Trzy setki w meczu O’Sullivana i Selbyego to niezbyt wygórowana linia, zwłaszcza że obaj, niezależnie od formy, potrafią sami taką linię przekroczyć. Tym bardziej że ich młodzi rywale też potrafią setki wbijać, co pokazali choćby w kwalifikacjach do MŚ. Xintong 3 setki, Cahill aż 6, więc można się spodziewać że z dobrej szansy będą potrafili zrobić użytek i wygrywające podejście. Dla mnie fajny dubel.



 
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik


Panowie szybkie pytanie (do usunięcia później) gdzie najlepiej sprawdzać na live statystyki z meczu? Mianowicie chodzi mi o wbijane setki w trakcie meczu 
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
cytat z dnia 22 kwietnia 2019 12:08 przez bukovina


Panowie szybkie pytanie (do usunięcia później) gdzie najlepiej sprawdzać na live statystyki z meczu? Mianowicie chodzi mi o wbijane setki w trakcie meczu 


 



Sprawdzaj na snooker.org, przy wyniku meczu jest ikonka odsyłająca do strony worldsnooker.com, która pokazuje bieżący zapis. 



 



Notka ogólna, dla wszystkich: obserwuję mecz Selby'ego z Xintongiem i jestem pełen uznania, jak dobrze Żółtek radzi sobie z brudną grą Angola. Niestety, przy okazji wspólnie dokonają co najmniej 2 morderstw: zabiją mojego overa setek w meczu i publiczność, przygważdżając ją do siedzeń na wiele godzin, pewnie aż do jutra. Oni przecież zagrali dotąd 3 frejmy, a minęły już 2 godziny?! ????




 
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
cytat z dnia 22 kwietnia 2019 13:06 przez lusy_b
cytat z dnia 22 kwietnia 2019 12:08 przez bukovina


Panowie szybkie pytanie (do usunięcia później) gdzie najlepiej sprawdzać na live statystyki z meczu? Mianowicie chodzi mi o wbijane setki w trakcie meczu 


 



Sprawdzaj na snooker.org, przy wyniku meczu jest ikonka odsyłająca do strony worldsnooker.com, która pokazuje bieżący zapis. 



 



Notka ogólna, dla wszystkich: obserwuję mecz Selby'ego z Xintongiem i jestem pełen uznania, jak dobrze Żółtek radzi sobie z brudną grą Angola. Niestety, przy okazji wspólnie dokonają co najmniej 2 morderstw: zabiją mojego overa setek w meczu i publiczność, przygważdżając ją do siedzeń na wiele godzin, pewnie aż do jutra. Oni przecież zagrali dotąd 3 frejmy, a minęły już 2 godziny?! ????




Dzięki :) 



Tez oglądam to spotkanie i pełen szacun dla młodego, że taktyczne niszczy Marka ale to co czasami robi dzisiaj Selby, to można, by pomyśleć, że ktoś gra w masce z podobizna jego twarzy.. Gość popełnił tyle błędów na odstawnych czy przy wprowadzaniu bialej na kolor, co nie zrobił przez cały sezon mistrzowski ????



 
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik


David Gilbert vs Joe Perry



Na papierze jedna z najbardziej wyrównanych par pierwszej rudny. Patrząc na historię bezpośrednich pojedynków oraz na style gry, oczywistym wydaje się gra na over partii w meczu. Obaj zawodnicy w dużej mierze skupiają się na wypracowaniu przewagi wygrywającej, ale gdy pojawi się szansa na zbudowanie podejścia +100 podchodzą do tematu bez kompleksów. Długi dystans, prawdopodobnie wyrównane spotkanie oraz wiadra zamiast kieszeni skłaniają mnie do zagrania overa setek w tym meczu. Spodziewam się taktycznej i nieco siermiężnej gry z obu stron, ale biorę pod uwagę, że taki stan nie będzie ciągle trwał i zarówno jeden jak i drugi popełni błędy, które skutkować będą pozostawieniem łatwego układu dla rywala, co oczywiście zwiększyłoby szanse na powodzenie zakładu. Typ może i trochę życzeniowy, ale obaj potrafią budować wysokie podejścia, kurs wyższy niż na over partii, więc idę w tym kierunku. Stawka bez szału, bo to mój pierwszy typ w tegorocznych MŚ, więc nie ma co szaleć na początek.  



suma setek więcej niż 2,5 @2,1 (1,84 bez podatku) etoto⛔ 1 (Perry: 136)



E: Spotkanie miało przewidywalny przebieg, ale w setki nie obrodziło. Sporo prostych błędów z obu stron na otwartych układach. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
B 35,1K

bukovina

Użytkownik


Pomijając to, że Ronald dzisiaj gra naprawdę słabo, to ten młody Cahill wygląda świetnie i śmierdzi mi tu niespodzianka.. Mam jednak nadzieję, że jutro Ronald lepiej się wyspi i pokaże swojego najlepszego snookera ????
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy


Stuart Bingham - Graeme Dott typ: powyżej 15,5 frejmów w meczu @1,51 LVBet



Tutaj może być maraton. Obaj gracze uwielbiają ten turniej. Stuart Bingham zdobył tu mistrzostwo świata w 2015 roku pokazując kawał dobrej gry. Graeme Dott to jest taki gracz, który potrafi grać słaby sezon, a akurat w mistrzostwach świata pokazać się z dobrej strony. On także był już zwycięzcą tego turnieju, było to w 2006 roku. Obaj panowie są już po czterdziestce i najlepsze lata gry mają już za sobą. W tym meczu raczej nie spodziewam się szybkiej gry i wielu wysokich brejków. Liczę tu raczej na długie, niezbyt porywające widowisko, stąd typ na powyżej 15,5 frejmów.



Judd Trump - T.Un Nooh typ: Trump @1,14 LVBet



Un-Nooh potrafi budować wysokie brejki.Wbijanie wychodzi mu nieźle, ale gra taktyczna pozostawia wiele do życzenia. Trump to jeden z głównych faworytów tych mistrzostw. Z pewnością ma on chrapkę na tytuł. Czy go zdobędzie, to nie wiem, ale nie wierzę, że odpadnie w pierwszej rundzie. Można spróbować też jakiegoś typu na setki, bo w tym meczu powinno być ich sporo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 22 kwietnia 2019 18:43 przez bukovina


Pomijając to, że Ronald dzisiaj gra naprawdę słabo, to ten młody Cahill wygląda świetnie i śmierdzi mi tu niespodzianka.. Mam jednak nadzieję, że jutro Ronald lepiej się wyspi i pokaże swojego najlepszego snookera ????



Może i młody wygląda świetnie. Tylko problem taki że dokończenie meczu będzie następnego dnia, a to potrafi zmienić grę o 180 stopni. Trudno mi sobie wyobrazić żeby O'Sullivan zagrał słabe 2 sesje z rzędu. Natomiast ciekawe będzie jak obaj zareagują na granie o 11ej bo nie wszyscy gracze lubią grać rano i gra wygląda wtedy różnie. Mimo wszystko Rakieta to weźmie, pewnie nie będzie to najpiękniejsze zwycięstwo, ale co tam, chociaż z drugiej strony nie zdziwi mnie też jakiś szturm od początku i np. 3 setki z rzędu wiadomo kogo. Robił to już nie raz, nie dwa.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik


Stuart Bingham - Graeme Dott



Dott poniżej 8.5 frejma @ 1.60 ⛔ 9 (z 8-1? come on!)



Bingham over 1.5 centuries @ 2.13 ⛔ 1 setka i 98 w ataku na maksa



oba 1xbet



 



Nie lekceważę Dotta, który jak burza przeszedł w kwalifikacjach i nawet się w nich nie spocił, 10-2, 10-4 i 10-2 z Akbarem, Si oraz Maflinem, ale jestem dość przekonany o możliwościach Binghama w Crucible. Był tylko kawałek w jego historii snookerowej, kiedy nie był godny mojej uwagi i to był czas, kiedy został zbanowany na jakiś czas za zamieszanie w obstawianie meczów. Na stronie eurosportu nawet pojawił się o tym artykuł, choć zbyt wiele nowego się z niego nie dowiadujemy. Nie wynajdę statystyk, ale Bingham w ubiegłym roku nie przeszedł pierwszej rundy i to był jeden z nielicznych przypadków kiedy nie awansował w jego ulubionym turnieju. Bingham ma dużo lepszy sezon niż ubiegły za sobą - wygrał całe zawody English Open i Gibraltar Open, był w finale Welsh Open i w półfinale UK Championship. Jego rywal Dott, poszczycił się tylko jednym ćwierćfinałem w całym sezonie. Oczekuję gry na poziomie, na jakim przyzwyczaił nas w tym kalendarzowym roku. Do tego setki Binghama, w Unibecie sporo niższy kurs, gramy do 10, jeśli ma wygrać to odsuwając Dotta od stołu ale też zobaczcie jak skoczyła ilość setek i zamykania frejmów wysokimi podejściami. Ba, nigdy nie była wyższa. Bingham melduje się w kolejnej rundzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Stuart Bingham vs Graeme Dott

Suma setek: Więcej niż 1.5@ 1.52 ✅ 2 (Bingham 107, Dott 114)




Judd Trump vs Thepchaiya Un-Nooh

Suma setek: Więcej niż 2.5@ 1.60 ⛔ 1 (Trump 141)




Podwójny @ 2.138 (kurs bez podatku)

etoto




Kursy niskie ale przy złożeniu dubla już wygląda lepiej. Dobrze wyglądają również linie na setki w obu meczach. Zwłaszcza w meczu Binghama wydaje się korzystna, bo sam Bingham na luzie robi 2 setki, a Dott przecież też potrafi wbijać (w kwalifikacjach w każdym meczu po setce 140, 103, 135). W drugim meczu to już w ogóle, najszybsi gracze w tourze, urodzeni breakbuilderzy, obaj ofensywnie nastawieni, więc zamykanie układów powinno być wyjątkiem od reguły otwartej gry nastawionej na punktowanie. W tym kontekście 3 setki również wydają się bardzo rozsądną opcją, oczywiście główną armatą powinien być Trump, który w tym sezonie wbił już 69 setek, ale Un-Nooh też może się dopisać do overa (w kwalifikacjach 107, 137).



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker


Dzień 4., wtorek 23 kwietnia, godz. 11:00



Mecz: Bingham - Dott



Typ: over 1,5 centuries w meczu Rezultat: 2 centurie.



Bukmacher: etoto



Bingham to jeden z najlepszych break builderów obecnie, Dott jest wg. statystyk prawie 2 razy gorszy, ale też potrafi konstruować brejki. Bingham w karierze średnio konstruowa setkę raz na 20 partii, Dott raz na 35 partii. W tym sezonie Bingham konstruuje brejka 100+ raz na 9,6 frejmów, a Dott raz na 26,55 frejmów. Myślę, że liczby są jednoznaczne, mój typ solidny. Stawiam 10/10 jednostek i myślę, że przede wszystkim Stuart zapewni mi niewygóroany, ale jednak pewny, w rozumieniu zakładów bukmacherskich zysk. W moim wyborze upewnia mnie dobra forma zarówno Anglika, jak i Szkota.



Notabene: bardzo podoba mi się bet zaproponowany przez kolegę Vertigo na over 1,5 frejma samego Binghama, niestety nasze buki go nie proponują.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Coś jest nie tak z O'Sullivanem. Niby wbił 97 w swoim stylu, a w następnej partii wbił białą z rozbicia, czego nie przypominam sobie żebym widział kiedykolwiek i u kogokolwiek. Potem jeszcze szokujący błąd w pozycjonowaniu kiedy białą przesłoniła wracająca różowa, szkolne błędy, aż nie chce się wierzyć. Na razie wygląda to tak, jakby to debiutant-amator był bardziej wyluzowany niż 5 krotny mistrz świata. Rakieta ma co gonić, na razie 5-7.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
cytat z dnia 23 kwietnia 2019 11:53 przez psotnick


Coś jest nie tak z O'Sullivanem. Niby wbił 97 w swoim stylu, a w następnej partii wbił białą z rozbicia, czego nie przypominam sobie żebym widział kiedykolwiek i u kogokolwiek. Potem jeszcze szokujący błąd w pozycjonowaniu kiedy białą przesłoniła wracająca różowa, szkolne błędy, aż nie chce się wierzyć. Na razie wygląda to tak, jakby to debiutant-amator był bardziej wyluzowany niż 5 krotny mistrz świata. Rakieta ma co gonić, na razie 5-7.



Komentatorzy mówią o dolnej bandzie, że źle oddaje albo mowa o suknie, ale Cahill nie wydaje się mieć z nim problemów. Jedyny znaczny problem to skręcająca różowa w 13 partii, która nie wpadła do środka. Cahill gra znacznie, znacznie swobodniej, Ronniemu zależy ale na większość uderzeń musi brać poprawkę. Do tego błędy na tych prostszych uderzeniach, po pudle wspomnianej różowej Cahilla to szok, że nie trafił czerwonej z krzyżaka. Rakieta chwila moment i wyleci z turnieju.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom