>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cel: 120 tyś. PLN

zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


ako: 1.80



stawka: 100 zł



Chelsea + BTS w Eintracht - Benfica



EDIT: zmieniłem z WIN Eintracht na BTS bo się naczytałem durnych analiz. Nie wiem po co ja tam wchodziłem, zamiast słuchać własnej intuicji.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Będę zamykał temat tak jak @apil64



Nie mogę się godzić na nowy regulamin, który został wymyślony. Nigdy nie zaakceptuję kursów od buków z podatkiem - chore.



Może jeszcze coś dziś i jutro dodam, ale jak wejdzie w życie nowy regulamin to bye bye.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukaku80 304,6K

lukaku80

Typer
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 10:15 przez zderzok


Będę zamykał temat tak jak @apil64



Nie mogę się godzić na nowy regulamin, który został wymyślony. Nigdy nie zaakceptuję kursów od buków z podatkiem - chore.



Może jeszcze coś dziś i jutro dodam, ale jak wejdzie w życie nowy regulamin to bye bye.



 



Czyli jest nas więcej, tak jak myślałem. Ja również będę zmuszony zakończyć podawanie typów, fajny temat prowadzi @jacekhks który generuje fajne zyski, też z tego samego powodu zawiesza temat. Mam wrażenie że koniecznie chcą zmusić nas do grania w polskim buku nie zważając na to, że tematy które pozamykają się przez ten chory regulamin przynoszą wszystkim fajne zyski. Mam nadzieję że chociaż pozwolą podawać typy z Unibet który jest łatwo dostępny w naszym kraju, bo muszą wziąć pod uwagę to że nie wszyscy chcą grać w polskim buku. Tona tyle. Sorry za zaśmiecanie . 
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


A ja jednak chyba będę miał wyrąbane na ten regulamin. Będę działał jak dotychczas , najwyżej mi zamkną lub usuną temat. Trudno. Nie wiem w jakim kierunku idzie to forum, ale wg mnie to zły kierunek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Hamburg + M.City   ako: 1.75, stawka: 200 zł



Marsylia + Atletico DNB   ako: 2.91, stawka: 100 zł



Bournemouth + Watford DNB   ako: 2.41  , stawka 100 zł
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Jak się czuję peffkę peff + argumenty za to się gra grubiej........



 



Zysk: + 2928 zł



Trafione: 22



Przegrane: 24



Yield: + 33,66 %
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


nietypowo



MLB: San Diego Padres 1.94, stawka: 100 zł



typ na przełamanie po serii kilku porażek, przeciwnik bez szału, "piczer" gości wcale nie ma przewagi więc pobieram kurs na luzie bez spiny



EDIT: jednak nie
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


dziś bez szaleństw



Levante 1X + Cadiz   ako: 2.26   , stawka: 100 zł



Dortmund + Real Madryt  ako: 2.22   , stawka: 100 zł



p.s. może coś później wymyślę jak mnie oświeci tak jak wczoraj z Legią i Feeyenordem : ) w tym momencie tego nie czuję, brak argumentów do grubszego wejścia



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Udane Święta, pogoda super, rodzinka też, jedzonko bez obżarstwa, alko jest % i buk też wypłaca : )



Zysk jest fajny, postaram się wrócić do progresji oraz będę też ewentualnie podawał typy jak ostatnio. Taki mix.



 



Zysk: + 3076 zł



Trafione: 24



Przegrane: 25



Yield: + 34,18 %



 



 
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Na jutro  (poniedziałek):



Rosenborg + Chelsea    ako: 2.01   , stawka: 200 zł



Palermo + Brescia     ako: 2.12,  stawka: 100 zł



P.S. Rosenborg już mnie w tym sezonie przekręcił 3x. Teraz powinno być dobrze. Taki team w takiej lidze i 3 porażki? Czas na wygraną. Dla mnie kurs atrakcyjny. Myślałem by zagrać singla grubiej, ale jednak dodałem Chelsea, które będzie chciało wykorzystać potknięcia Arsenalu i Tottenhamu. Walka o top 4 jest.



 



 
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Bayern + Feyenoord  ako: 1.86 , stawka: 200 zł



Atletico + Arsenal X2   ako: 2.61,  stawka: 100 zł



Zenit + Malmo  ako: 2.53,  stawka: 100 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom