>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

neeq1 20

neeq1

Użytkownik
Barrere, Svito z handi, Djere, Van Utvanck.
Pewki ????
Ja ostatecznie pograłem wczoraj na Felixa Aliassime z Garinem po kursie 2.10 i ładnie weszło , Hsieh set teraz weszła z pliskova , no i dalem ostatecznie jeszcze na Blinova i Van Utvanck ????
 
P 0

pokwa

Użytkownik
Haha, Hsieh przegrywła w 3 secie 5-1, a kurs na live był 40. Wygrała 5-7. Czy postawiłem? Oczywiście, że nie ;) Przy 5-3 było jeszcze ponad 7 kurs. Wow
 
M 3

madersnew

Użytkownik
Problemy Ernesto Escobedo z mówieniem. Christopher Eubanks i jego samotność. Depresja Madison Keys, Andrea Arnaboldi i jego zmęczenie tenisem - to tylko niektóre opowieści, które Noah Rubin zbiera w swoim projekcie Behind the Racquet.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Skąd masz takie info. Turniej jest jest i transmisja Polsat Sport extra po co miałoby być od poniedziałku? !
Turniej jest? Jest
Transmisja jest? Nie ma
Wszedłem na stronę polsatu http://www.polsatsport.pl/program-telewizyjny/ , bo wiem, że oni co roku pokazywali mastersy i tak samo w tym roku dalej mają do nich prawa telewizyjne. Do niedzieli włącznie w programie nie ma przewidzianej trasmisji. Dopiero od poniedziałku jest zaplanowana. A jeśli coś pokazują mimo to to tylko wyłącznie ich dobra wola pewnie ze względu na np zakończoną siatkówkę dla przykładu.
Dzisiaj Hurkacza zamierzają pokazywać, bo teraz w trakcie spotkania Trefl - Zawiercie był pasek, a jak sprawdziłem program tv to nie ma tego
 
drif 4,6K

drif

Użytkownik
Panowie od WTA.
Jakie sa wasze zdania na temat wschodzacej albo juz obecnej gwiazdy tenisa mlodego pokolenia Naomi Osace.
Mozna zlaesc kilka ciekawych betow np ze Naomi zamelduje sie we wszystkic Q-Finals wielkiego szlema. Albo ze wygra wszystkie szlemy? Wiadomo kontuzja i inne moga wykluczyc jej udzial. Ale pomijajac ten aspekt jak myslicie jak wiele moze ugrac Japonka w tym sezonie.
Wdzieczny za tematyczne wypowiedzi.
Pozdrawiam.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Panowie od WTA.
Jakie sa wasze zdania na temat wschodzacej albo juz obecnej gwiazdy tenisa mlodego pokolenia Naomi Osace.
Mozna zlaesc kilka ciekawych betow np ze Naomi zamelduje sie we wszystkic Q-Finals wielkiego szlema. Albo ze wygra wszystkie szlemy? Wiadomo kontuzja i inne moga wykluczyc jej udzial. Ale pomijajac ten aspekt jak myslicie jak wiele moze ugrac Japonka w tym sezonie.
Wdzieczny za tematyczne wypowiedzi.
Pozdrawiam.
Wg mnie wygra wszystkie szlemy- o tym wgl można zapomnieć. Mąka w Paryżu to nie mąka w Charleston.
1/4 na wszystkich szlemach - już prędzej, ale nadal na niekorzystnej drabince moim zdaniem we Francji sobie nie poradzi, a i na Wimbledonie może być problem.
Osobiście nie zaskoczy mnie jak po Wimbledonie czy nawet już po RG spadnie z piedestalu na korzyść Kvitovej lub Halep.
Jak dla mnie jest dobra, aczkolwiek gdyby taki serwis miała np. Kasatkina albo Ostapenko to by się działo. W każdym razie wracając do Osaki - ona jest bardzo podobna do Sereny stylem gry. Generalnie taka big hitterka. Jak dla mnie nie obroni US Open. Zresztą w moim przekonaniu już to AO Kvitova strasznie zawaliła, bo powinna ja zamknąć w 2 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 3

madersnew

Użytkownik
Pamiętacie niedawny tekst o Franku Danceviciu i Florinie Mergea?
Nowopowstały duet ma za sobą kilka tygodni treningów - teraz czeka ich pierwszy start. Będzie miał on miejsce w Drummondville, gdzie zgodnie z zapowiedziami dostali dziką kartę do głównej drabinki turnieju ATP Challenger Tour. W pierwszej rundzie czeka ich starcie z Kanadyjczykami - Justinem Boulaisem i Joshuą Peckiem.
Obecnie Dancevic to 407. deblista świata, Mergea jest notowany jeszcze niżej, na 513. pozycji. Droga na szczyt jest niezwykle długa i na pewno napotkają na niej wiele przeszkód
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Kyrgios to jednak jest showman. Takiego asa nigdy w zyciu nie widzialem ????
id=299361140745000;type=video
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik


Czy byl ktos z Was kiedykolwiek na jakims powazniejszym turnieju chociaz rangi 250? Mam zamiar wybrac sie do Hertogenbosch, ktory trwa od 10 do 16 czerwca. Moze ktos stacjonuje w Holandii i rowniez by ogarnal ze mna temat?
 
naspokojnie 76

naspokojnie

Użytkownik
cytat z dnia 21 kwietnia 2019 17:31 przez krzysiu


Czy byl ktos z Was kiedykolwiek na jakims powazniejszym turnieju chociaz rangi 250? Mam zamiar wybrac sie do Hertogenbosch, ktory trwa od 10 do 16 czerwca. Moze ktos stacjonuje w Holandii i rowniez by ogarnal ze mna temat?



Zapraszam na Wimbledon, trzy ostatnie lata byłem, na 250 niestety póki co nie było mi dane
 
naspokojnie 76

naspokojnie

Użytkownik
cytat z dnia 21 kwietnia 2019 19:10 przez krzysiu


Możesz coś więcej napisać, klimat, atmosfera, ceny biletów, kwalifikacje, turniej główny, zawodnicy, zawodniczki?



Ciężko tak opisać wszystko, musiał bym siedzieć pół dnia, nie ukrywam że jednak dość sporo trzeba mieć $. Ceny nie są zależne od tego czy na korcie gra Djokovic czy np. Kudla, ceny zależne są od fazy turnieju i kortu. np. Kort centralny czym dalsza runda tym droższy bilet, finał to już kilkanaście tysięcy złotych. Pierwsze rundy na centralnym to blisko 10 tysięcy złotych, oczywiście jeśli chodzi o naszą płeć, bo mniej więcej taki sam jest koszt finału kobiet co np. 2 rundy mężczyzn. Jeśli pogoda dopisuje to klimat jest przecudowny, atmosfera, minusem sporym jest, że są ogromne kolejki, osobiście na finał czekałem około 5/6 godzin by się dostać, ale to wszystko zależy od własnej organizacji. To tak z grubsza, w połowie maja będę miał informację czy będę się wybierał, ale jeśli nie Wimbledon to pomyślę nad czym innym. Wszystko jest do omówienia, ale tak jak mówię, w takiej formie to nie bardzo.
 
L 388

lelit

Użytkownik


Byloby ogroma pomoca dla wielu tutejszych ludomanow (nalogowych hazardzistow) gdyby ktorykolwiek z tych srogich i przelicznych tenisowych moderatorow lub innych wannabe's, obserwowal listy zgloszen do nastepnych bardzo waznych turnieji i podawal zawodnikow zgloszonych do eliminacji ale grajacych jeszcze w jakims mniej waznym, tez  innych potrzebujacych sie oszczedzac.
 
Do góry Bottom