>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Obyś miał rację. Odstawiając na bok bukmacherkę - wolałbym żeby Caps odpadli z Isles niż z Pens. Nie cierpię odpadać z Pingwinami ????
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej


Nawet jeśli dadzą radę przejść Pens to wątpię żeby ograli Mistrzów z tym co pokazują. Jak dla mnie czas Pingwinów się już skończył i jeśli nie pojawia się młodzi gracze z najwyższej półki to stoczą się tak samo jak LAK czy Chicago. 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Masz rację. Jak widać wystarczy umiejętnie odciąć formację Crosby'ego i sukces murowany. Jeśli odpadną to może też wymienią trenera na nowszy model. Czasami potrzeba nowej miotły, która trochę "odświeży" spojrzenie na zespół. Najlepszy przykład - Islanders. Bez Tavaresa z Trotzem i kilkoma zdolnymi młodymi grajkami zostali rewelacją/niespodzianką/czarnym koniem sezonu.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Ja czegoś takiego nie gram. Tampa się gubi, przewaga własnego lodu stracona, 2-0 w plecy i jadą do Columbus. Kucherova mogą zawiesić, Vasilevski bez formy. Lepiej zaryzykować awans Nashville - też ponad 2,00 kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Dzisiaj czytałem ciekwą teorię. Mówi ona, że Tampa ostatni miesiąc nie grała o nic, żadnego meczu o stawkę. Natomiast Jackets ostatni miesiąć walczyli o PO i dla nich każdy mecz był o stawkę. Wynika z tego, że Bolts zapomnieli jak walczy się o najwyższe cele, a Jakcets są w gazie. Tampa w sumie nie miała problemów przez cały sezon zasadniczy, a kiedy te problemy się pojawiły to nie wiedzą jak sobie z nimi poradzić. Myślę, że nie można ich skreślać, ale nie daje im większych szans na awans.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej


Dla mnie kurs na Isla był przed serią zawyżony i pograłem. Jak cały sezon oglądałem różne spotkania tak z NYI każdy się męczył w tym sezoni. Świetnie przygotowani do każdego spotkania przez trenera, tak samo przygotowani na Pens. Każda formacja wie co robić. Dopóki tak będą realizować założenia to każdy będzie się z nimi męczył. Do tego solidność w bramce. 



Tampa dla mnie również nie do gry po tym kursie, choć nawet myślałem że będzie niższy. Pewnie gdybym nie widzial spotkania to bym się skusił bo też bym myślał że to dziwne z mają odpaść. Nie wykluczam że się odrodzą ale na tą chwilę jak dzieci we mgle więc podwojenie przy podatku to za mało żeby to grać. 



Pewnie @rasijskij tutaj trafnie napisał że Tampa nie pamięta jak się gra o stawkę. Grali sobie luźno i to im szło, gwiazdy szalały. A jak nie idzie to się pojawiły nerwy więcej agresji niż gry było wczoraj. A Kurtki trzymają formę z końcówki RS gdzie ta gra o stawkę była. Swoją drogą można było na nich dobrze zarobić wtedy bo mają teraz solidny skład i PO było dla nich obowiązkiem
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej


Tak oglądam spotkanie Columbus - Tampa i się zastanawiam czy Cooper poza żuciem gumy ma jeszcze jakieś zadania, obowiązki jako trener. Ekipa poza 1 tercją pierwszego meczu gra tak jakby na lodzie pojawiła się grupa osób, które widzą się pierwszy raz, a reakcji nie ma żadnej. Dziś lekko zamieszane formacje, ale to nie zmienia obrazu Bolts w tej serii. Kompletnie brak pomysłu, brak jakichś schematów wypracowanych, problem z zamknięciem przeciwnika pod bramką, co robili bez problemu w RS. Taka przemiana ekipy, o której chyba można by długą pracę napisać. Mam zagrany under 5,5 w tej serii, ale nie spodziewałem się że Kurtki mi go zapewnią. Zostało 30 minut dla Tampy - czy się obudzą? Jak dla mnie nie, tak jak niedźwiedzie śpią zimą, tak hokeiści wegetują latem i chyba Ci grający na Flordzie zbyt szybko przeszli do letniego snu.



Swoją drogą nie rozumiem, dlaczego nie spróbowali pograć dziś Domingue, Andrei nie ma w tej serii nic do zaprezentowania, w przeciwieństwie do rodaka z drugiego końca lodu i to chyba też przekłada się na pewną frustrację, dziś znów jakby obok spotkania goalie Tampy.



 



Edit: Akurat jak skończyłem pisać złapali kontakt.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik


Panowie... Wyższy poziom abstrakcji ale właśnie ruszyła... australijska liga hokeja... Prosze powiedzcie że ogarniacie ja tak samo supoer jak czeska albo khl.



 



:))))))))   
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 21 kwietnia 2019 02:15 przez kibic-zwierze


Panowie... Wyższy poziom abstrakcji ale właśnie ruszyła... australijska liga hokeja... Prosze powiedzcie że ogarniacie ja tak samo supoer jak czeska albo khl.



 



:))))))))   



Skoro można grać w Dubaju to dlaczego nie w Australii ;)
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 21 kwietnia 2019 02:15 przez kibic-zwierze


Panowie... Wyższy poziom abstrakcji ale właśnie ruszyła... australijska liga hokeja... Prosze powiedzcie że ogarniacie ja tak samo supoer jak czeska albo khl.



 



:))))))))   



Jasną sprawa. Dajmy się im trochę rozegrać i będziemy taka kasę trzeba ze głową mała 
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
cytat z dnia 21 kwietnia 2019 09:06 przez jozzy22
cytat z dnia 21 kwietnia 2019 02:15 przez kibic-zwierze


Panowie... Wyższy poziom abstrakcji ale właśnie ruszyła... australijska liga hokeja... Prosze powiedzcie że ogarniacie ja tak samo supoer jak czeska albo khl.



 



:))))))))   



Jasną sprawa. Dajmy się im trochę rozegrać i będziemy taka kasę trzeba ze głową mała 



Ale masz jakieś poczucie humoru? 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 21 kwietnia 2019 11:42 przez kibic-zwierze
cytat z dnia 21 kwietnia 2019 09:06 przez jozzy22
cytat z dnia 21 kwietnia 2019 02:15 przez kibic-zwierze


Panowie... Wyższy poziom abstrakcji ale właśnie ruszyła... australijska liga hokeja... Prosze powiedzcie że ogarniacie ja tak samo supoer jak czeska albo khl.



 



:))))))))   



Jasną sprawa. Dajmy się im trochę rozegrać i będziemy taka kasę trzeba ze głową mała 



Ale masz jakieś poczucie humoru? 



Jasna sprawa. Chyba nie myślisz ze pisałem to serio. Sorry miały być emotki na końcu ale niestety ta nowa wersja nie jest przyjazna w wersji mobilnej
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Jak ktoś nie oglądał meczu Sharks - Knights to gorąco polecam bo to był chyba najbardziej emocjonujący mecz tego sezonu. Nie wiem czy finał będzie lepszy ;)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Niemcy będą bardzo groźni na tych Mistrzostwach. Oglądam ich w starciu z USA i to Niemcy wyglądają lepiej (oprócz sporej liczby błędów pod koniec drugiej tercji). Dobrze zorganizowani, dobre tempo, nieprzewidywalność. Amerykanie trochę ospale, ale może oszczędzają siły na same Mistrzostwa.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy


Ekipy z wieloma gwiazdami NHL na początku mogą jakoś super nie błyszczeć, bo muszą się zgrać, pewnie dlatego USA i Kanada póki co nie błyszczą, Kanada nawet aktualnie przegrywa 2:3 z Austrią ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


usa zniszczyło niemców strasznie 5-2 ,a Canada to po 1.10 nie warto było tykać tylko jak już na gole 6,5 po 1.90 i 1 tercja też pięknie weszło 1,5 po 1.60 w końcówce nastzrelali 



Słovenia mnie troche rozczarowała bo miałem pograne wygrane na nich trudno ,ale singiel wszedł Usa po 1.60 i singiel Canada 6,5 



Szkoda fajnego ako Słowacja i Usa po 1.60 kursy ,ale co tam 10 będzie fany mecz Finlandi ,bo Ruskie wiadomo wccisną Norwegów jak patzre na kursy to są mega faworyci ,ale ja pojade na gole 1 tercja 1,5 dadza moz e1.60 tak sądze i jakiś overek wykręce 



Jak coś będe przegladał wasze propozycje do Expertów Hokejowych od was bo ja nie zaliczam sie do tego grona ,chociaż mi ładnie wchodzi Hokej ,największa skutecznosc nanich mam ,a inne dziedziny to słabiutko 



Pozdrawiam i czekamy na 10 maja czyli za 3 dni 1 starcie 



Słowacja cos pokaże w 1 meczu ,ciezki mecz mają 



Ruskie najłatwiejszy z tych 1 dni Hokeja 



Finlandja będzie najciekawszy mecz w 1 dniu tak sądze 



Dziękuję jak coś to tez zapodam hokeja umnie w temacie co gram bo nie błyszcze analizą ,dlatego będe podpatrywał innych typy w dziale odpowiednim



Miłego Wieczorku życzę i czekamy na 1 starcie rozpoczęcie MŚ !!!!
 
Do góry Bottom