>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 21:53 przez erni1


MLS Orlando Vancouver over 1.5 gola 1.95 etoto 



1:0 minus



Podsumowanie  mojego dzisiejszego wieczoru, w meczu underowej ligi kosza rzucają jak szaleni, w jednych z najbardziej overowych ligach nożnej nagle zapomnieli jak się strzela bramki... Trudno, przynajmniej w typach dnia plus. 
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 23:08 przez bizon91


Czy jest tu ktoś kto oglądał mecz Lazio? Ważna sprawa.



z ciekawości? co Ci to da? ja miałem zakusy Chievo 2, bo we włoskiej lubią takie kursy wchodzić, a Lazio wcale nie miało cisnienia na 3 pkt. czerwo poszło wiec ułatwienie, w sumie niby po statach Lazio gniotło ale nie ogladałem
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 23:23 przez zderzok
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 23:08 przez bizon91


Czy jest tu ktoś kto oglądał mecz Lazio? Ważna sprawa.



z ciekawości? co Ci to da? ja miałem zakusy Chievo 2, bo we włoskiej lubią takie kursy wchodzić, a Lazio wcale nie miało cisnienia na 3 pkt. czerwo poszło wiec ułatwienie, w sumie niby po statach Lazio gniotło ale nie ogladałem



Chodzi o drugie czerwo Luisa Alberto, kosztowało mnie 2 tysiące, ale wg flashscore kartka została pokazana już po końcowym gwizdku i nie powinna się wtedy liczyć, ale nie mogę znaleźć innego źródła niż flashscore, kiedy ta kartka padła. Jak nie udowodnię wyraźnie że padła po gwizdku (jeśli tak było) to buk mnie oskubie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 125

roger12

Użytkownik


Bizon po gwizdku dostał czerwo definitywnie nie mają prawa ci jej uznać. Mecz oglądałem walcz szukaj linków z tą sytuacją. Jaki bukmacher jeśli wolno spytać



 
 
R 125

roger12

Użytkownik


dziwne że mówią ci że kartka była w meczu. Skoro tam ewidentnie był koniec dopiero potem pokazał mu kartke wszystkie oficjalne i nieoficjalne pokazują kartka poza boiskiem.. Chyba że grałeś w jakimś pseudo buku co ma w regulaminie że liczą kartki poza boiskiem ale ja osobiscie takiego nie znam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom