>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Playoffs 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


D Green 7,5 asysty kurs: 2,15 (Etoto) ✅



No fajny ten kurs. Green teraz będzie grał sporo, także na pozycji centra. Ostatnio już rozdał 9 asyst. Przy kontuzji Cousinsa spore minuty sie dla niego szykują. Do tego Warriora rozdraznieni i pewnie będą żądni srogiego rewanżu. 



Do tego dorzucam Warriors -8,5 kurs: 1,95 ✅



Brooklyn vs Phila over 229,5 kurs: 1,95 ✅



Szykuje się dobre widowisko i znowu liczę na wymianę ciosów. Brooklyn bardzo dobrze zza łuku, nie ulegli presji PO. Jadą na mlodzienczej fantazji. Phila ostatnio pokazala moc, ze zdrowym Embiidem po koszem ich zjedzą.



P. Millsap over 12,5 kurs: 1,95 ✅



Paul swoim doświadczeniem powinien wspomóc ten młody roster. Denver na wyjeździe będzie jeszcze trudniej o pozycje rzutowe. Doświadczenie odgywa dużą rolę w PO, wiec myślę że swoje dorzuci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
B 35,1K

bukovina

Użytkownik


Dzisiaj ciekawa noc się zapowiada, a trzeba jakoś rozmnozyc pieniążki zarobione na awansie Eintrachtu. 



Green Over 7,5 zbiorek @1,76 etoto ⛔



​​​Kolega wyżej mnie uprzedzil z betem na asysty Zielonego więc ja idę w zbiórki. Po kontuzji DmC Green musi się rozmnażać pod koszem i pokazać formę z PO 2015. Będzie szukał zbiorek i asyst, a na pewno też coś dorzuci od siebie. Durant będzie się uzeral z Beverlym i Zielony razem z Currym i Klayem będą musieli tutaj odwalic kawał dobrej roboty, by wybić Clippersom z głowy jakiekolwiek kolejne zwycięstwo w tej serii.. Gram jeszcze w tym meczu :



Over 29,5 Stephena @1,83 etoto⛔ ( Edit. Curry tylko 20 minut na parkiecie ????) 



Tak jak pisałem wyżej Durant będzie walczył z Beverlym, a Steph będzie musiał tutaj wziąć na barki punktowanie i jeśli tylko trójki będą siedzieć to do tego parę drivenow i linia powinna zostać pokryta. Dzisiaj wojownicy będą podrażnieni, bo wiedza, że w następnej rundzie będą czekać prawdopodobnie Rakiety w dużym gazie i trzeba zamknąć te serie jak najszybciej. 



 



Over 17,5 T. Harrisa @1,86 etoto ✅✅



Typ bardziej na czuja.. Pora, by i Harris przypomniał, że jest ważnym ogniwem w 76. Osttani mecz 19 pkt ale to też zasługa wysokiego wyniku, bo w pierwszym spotkaniu tylko  4 pkt i mało prób w jego wykonaniu. Harris potrafi rzuci za 3 jak i z odejścia w pomalowanym czy wjechać pod kosz. Myślę, że dzisiaj będzie często wykorzystywany przez kolegów tak jak w poprzednim spotkaniu, gdzie zawodnicy Brooklynu skupili się na Butlerze czy odcinaniu od trojek Reddicka.. Warto też spróbować Over 6,5 asyst Bena Simmonsa @1,65 etoto ✅



Ben osttanio świetnie spotkanie więc dzisiaj na pewno będą chcieli mu uprzykrzyc życie ale Simmons ma to do siebie, że jego dość dobra wizja gry pozwala mu dobrze rozdawać piłki i nie ma parcia na zdobywanie punktów więc tu pojawia się szansa na sporo ostatnich podań. 



 



Spurs - Nuggets under 209,5 @1,80 etoto ⛔



 



Tutaj przewiduje typowa bitwę i dużo twardej obrony... Już poprzednie mecze pokazały, że możemy się spodziewać nawet 7 meczowej serii, bo trafiły na siebie dwie równe drużyny, a miejsca w RS nie mają znaczenia o czym już nie raz przekonaliśmy się podczas PO. Sądzę, że dzisiaj Spurs skupia się głównie na defensywie dlatego stawiam na Under. 



 



 



 



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
L 61

lordes

Użytkownik


Witam. Mimo ostatnich co najmniej średnich predykcji (1/3), postanowiłem podzielić się z Wami czymś jeszcze, tym razem mam nadzieję na lepszy rezultat. Być może małymi kroczkami do celu. 



1. Los Angeles Clippers - Golden State Warriors, typ: GSW + 122.5pkt (1.97 forBET✅✅✅



Ostatnie spotkanie między LAC-GSW skończyło się nie lada niespodzianką, kiedy to zespół z LA wykazał się niezłą determinacją i rozbił w pył ogromną przewagę Warriorsów (sam skorzystałem na tym obstawiając live), tym samym wygrał owe spotkanie 135:131. W tym miesiącu ekipy mierzyły się już trzy razy, dwukrotnie w PO gdzie ich seria wynosi 1:1, ilością trafień przeważa ekipa GSW, która to kolejno zdobywała: 131, 121, 131 punktów. Średnio więc pokrywają oni over 127.5 pkt. Poprzednie spotkanie może wpłynąć na nich pozytywnie, teraz z pewnością zagrają lepiej w końcówce, mam nadzieję, że wypracują przewagę i tym razem będą ją szanować, by udowodnić wszystkim że tamten błąd był chwilową nieuwagą, a PO będą należeć do nich. Ofensywa tej drużyny nie śpi, ich styl gry sprzyja overom. 



2. Brooklyn Nets (+3.5) - Philadelphia 76ers (1.84 forBET⛔⛔⛔



Pierwszy mecz, rozgrywany o 2:00. Spotkanie między Brooklyn Nets, a Philadelphia 76ers - w serii 1:1. Tego typu się boję, natomiast według informacji jakie znaleźć mogłem na fs'ie, główny zawodnik ofensywy Philadelphi - Embiid J., prawdopodobnie nie wystąpi w meczu. W poprzednim spotkaniu, gdzie ekipa 76ers wyszła zwycięsko (145:123) ów zawodnik zdobył najwięcej punktów, tj. 23. Jeżeli informacje się potwierdzą, to zalecam szukać szczęścia u gospodarzy, których podeprzeć można delikatnym HC. Ja wybrałem +3.5pkt i mam nadzieję, że to wystarczy. Liczę na dobry występ BN. 



3. San Antonio Spurs - Denver Nuggets, typ: SAP &amp; OVER 208.5pkt (2.50 forBET✅✅✅



Jak na razie w serii jest remis, 1:1. Drużyny nie punktowały się zbytnio, raczej w ofensywie można było odczuć lekką nieudolność, optymizmem napawa fakt, że ostatnie spotkanie w porównaniu do poprzedniego skończyło się wyższym wynikiem, natomiast drużyną lepiej punktującą było Denver. Dziś gramy u Spurs, myślę że remis i fakt własnej publiczności wpłynie na nich dobrze, a tendencja zwyżkowa będzie się utrzymywać i over punktowy zostanie pokryty, a SPURS wygra zaledwie kilku punktową różnicą. Tak bym to widział, chociaż warto też przemyśleć ewentualny HC na drużynę Denver, gdyż tak jak mówię - pogromu nie spodziewam się z żadnej ze stron, będzie to zapewne bliskie spotkanie które skończy się wynikiem na styku.



Powodzenia życzę. ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


Pascal Siakam over 17,5 pkt i win Toronto kurs: 2,5 (Unibet) ✅ (30 i win 98:93)



Stawiam to na Uni za 30 zł i podwajam stawkę o 100% bo taka opcje mam tam do wykorzystania. Siakam to jest mój pewniak na PO obok White z SAS. Myślę że obok Kawhi znowu swoje zrobi. Moim zdaniem Toronto bierze ten mecz, a że łatwo nie będzie to obstawiam spore minuty dla Pascala. Orlando niby dobrze kryje, ale chłop robi swoje.



Kawhi over 3,5 asysty kurs: 2,2 (Etoto) ✅ (4)



Wysoki kurs a Leonard balansuje na granicy tej linijki. W pierszym meczu 3 potem 4 asysty. Najczęściej oddaje piłkę za plecy i czeka aż troje ktoś trafi. Liczę że zza luku bedzie sporo wpadać.



K. Irving over 4,5 zbiórki kurs: 1,8 (Etoto) ✅ (5)



R Westbrook over 25,5 pkt kurs: 1,86 ✅ (33)



Irving w dwóch pierwszych meczach przekraczał 5 zbiórek. Gra dużo, stara się i w obronie i w ataku. Generalnie jest go wszędzie pełno, wiec swoje powinien zebrać. A mecz nie zapowiada sie na mocno overowy. Do tego RW tutaj u siebie mu się włączy tryb walczaka a Portland go odpuszczaja w ataku, szczegolnie z dystansu. Russel musi to pociągnąć jeżeli chcą tą serie wydłużyć.



Do tego można sie zastanowić nad asystami Westbrooka over 10,5 kurs: 1,95 ✅ (11)



Oraz over 5,5 zbiorek Granta kurs 2,2 ⛔ (2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +91
B 35,1K

bukovina

Użytkownik


 



Kyle Lowry Over 7,5 asyst @1,90 etoto ✅✅



Kyle potrafi się dzielić się piłka i od kiedy przyszedł Kahwi i Siakam zaliczył spory progres, to Kyle przestał na siłę szukać punktów i zaczął obsługiwać swoich kolegów dobrymi podaniami. Jeśli Raptors dziś rozwiną skrzydła to powinien spokojnie wejść na pułap 8 asyst. Jedyne co mnie martwi, to, że Magic dobrze bronią, a zwłaszcza u siebie i możemy mieć tutaj niski wynik ale liczę, że i przy takim obrocie spraw Lowry  mnie nie zawiedzie. 



Do tego poboczny Typ na ten mecz Vucevic under 18,5 pkt @1,86 etoto⛔



 



Pacers - Boston under 201,5 pkt @2,15 etoto ✅



Pacersi to najlepsza obrona w lidze, a na swoim parkiecie nawet jeśli im nie idzie i przegrywaja dość wysoko to tam linia nie przekracza 210 pkt... Dzisiaj celuje w under 201,5 ponieważ spodziewam się dużo walki i mocnej obrony, a zespół Brada Stevensa też potrafi świetnie bronić, jeśli Indiana chcą jeszcze coś ugrać w tej serii to muszą dzisiaj powstrzymać Celtów i w swoim stylu maksymalnie spowalniajac tempo gry ich po prostu zmeczyc. 



 



Do tego taki typ na czuja, bo co bym nie napisał to może zdarzyć się wszystko.. Ogólnie po tym co stało się z Nurkiciem, szansę Portland na ugranie czegokolwiek drastycznie spadły ale mimo to ja stawialem ich w roli faworytów w serii z OKC.. Nie mam nic do Oklahomy i bardzo lubię i szanuję  PG13 ale póki Westbrook będzie grał "swoją koszykówkę" to oni nic nigdy nie wygrają. W najbliższym meczu może zdarzyć się wszystko ale jak widzę kursy na OKC to nie wierzę w to co widzę.. Gram po prostu płaska stawka Portland @3,60 etoto⛔ ​​​​​​. Dlaczego?, a dlatego, bo Oklahoma w tej serii nie zrobiła nic, by stawiać ich w roli aż takich faworytów w tym meczu i jedyna nadzieja dla nich jest to, że będą siedzieć trójki albo po prostu przestaną rzucać zza luku, bo póki co to sam Lilliard w dwóch meczach więcej razy trafił za 3 niż cała drużyna Oklahomy.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


D White over 13,5 pkt kurs: 1,87 (Unibet) wszystko Uni ⛔ (8)



Niesamowita seria w wykonaniu Derricka. Na wyjazdach 16, 17 pkt u siebie 36 i rekord kariery. Korzysta na skupieniu obrony na dwóch All Starach i sam wjeżdża pod kosz. Widać pewność siebie i dobre wyczycie, pomimo młodego wieku i niewielkiego doświadczenia.



P Millsap over 12,5 pkt kurs: 2 ⛔ (2)



Tutaj stały repertuar. Doświadczeniem można sporo ugrać w PO, a widać że ręka u młodzieży dalej drży.



SAS -3,5 kurs: 1,9 ⛔ (103:117)



Stawiam na gospodarzy i myślę, że Denver nie wygrają nic w San Antonio. 



na ryzyku:



over 2,5 trójki K Middletona kurs: 2,45 ✅



będzie mieć DD D. Favors kurs: 4,8 ⛔



 
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1


Ja sobie gram dubelka na STS dla lepszego ogladania dwoch dzisiejszych gierek z „europejskich” godzin. 



Indiana - Boston under 210,5 @1,5 ⛔ pier*olcie sie Pacers... Cala serie oddaja bez walki a jak juz po meczu i sezonie to sie bawia w faulowanie i „walke”. 18pkt w ostatniej minucie meczu 



W tej serii w trzech meczach maksymalnie 200pkt bylo. Nie wiem dlaczego dzis mialoby inaczej byc. Indiana sie nie nadaje do grania w szybkim tempie, Boston umie i bedzie kontrolowal szybkosc gry ale watpie by tempo forsowali skoro na takim spowolnionym graniu prowadza w serii 3:0.



Golden State Warriors over 120,5 @1,7



Też typ pasuje zarowno na oko jak i statystycznie. Przez ostatnie dwa tygodnie grali 4razy z Clippersami. Zdobywali 131,121,131 i 132pkt. Na papierze najlepsza drużyna w lidze a już na pewno pod względem ofensywy i rzutów za trzy dlatego ufam temu typowi ktory wydaje sie lepszy niz rozne handi na Warriors  bo w meczu numer 2 u siebie pokazali jak potrafia bronic i zawalic wynik meczu.



AKO: @2,55



 
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


Z meczu Indiana vs Boston:



Over 4,5 zbiórki Browna kurs: 1,83 (Etoto) ✅



Właściwie to w każdym meczu pokrywał w tą linijkę. Jak wiadomo seria nie grzeszy skutecznością i tym razem pewnie będzie podobnie.



A Horford over 4,5 asysty kurs: 2,25 ✅



Tutaj z dużym ryzykiem bo linijka taka stykowa, a mecze nie obfitują w asysty. Myślę, że jest w stanie taką linijkę wykręcić. Al jak wiadomo ma dobry przegląd pola, oprócz Kyriego to drugi najlepiej podający w zespole. 



I na ryzyku z Unibetu

Kyrie Irving to score over 24.5 points &amp; Celtics to win kurs: 3,4 ⛔



Boston to może już dzisiaj zakończyć, a że ostatnio Kyrie trochę słabiej ze skutecznością, to dzisiaj znowu może zaskoczyć. Indiana dobrze go odcina od wolnych pozycji więc łatwo nie będzie.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


Warriors do przerwy -11,5 pkt kurs: 3,35 (Unibet) ⛔



Myślę, że wzorem poprzednich spotkań GSW zrobi szybką przewagę i już do przerwy może być po meczu. Różnie to bywa z tym trzymaniem przewag przez wojownikiem, więc na ryzyku próbuję handi do przerwy. Bez szaleństw.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


Dubelek na noc:



Detroit +14,5 kurs 1,77 (Uni) ⛔



Harden +7,5 asysty kurs: 2 ⛔



Detroit może zakończyć rozgrywki, wiec powinni powalczyć. Griffin dostępny do gry także trochę kolegów wspomoże. Bucks pewni swego nie powinni jakos sie strasznie napinac.



Do tego Harden over 7,5 asysty. Do tej pory w kazdym meczu przekraczal ta linijke. To juz rowniez moze byc ostatni mecz. Houston o klase lepsi ofensywnie, Utah bedzi ciężko. Kurs 2 zacheca. Za 25 zl do wygrania 88
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik


Na szybko, bo zaraz zaczyna się mecz. 



Giannis under 26,5 pkt @1,86 etoto ⛔



Greek Freak i spółka nie muszą się dzisiaj spinać, bo mają wynik 3-0 i mogą powoli myśleć o Bostonie. Osttanio Antek bodajże 11 pkt, a to dlatego, że wrócił Griffin i pod kosz ciężej wjechać, gdy masz przeciwko sobie Griffina i Drummonda .. Ok, ok wiem, że na Giannisa nie ma obrońcy ale on nie ma po co się spinać i ryzykowac kontuzji, bo w jego drużynie jest jeszcze paru strzelców, którzy mogą wziąć na siebie punktowane rywali.. Myślę, że dzisiaj Antek otrzyma mniej minut i wydaje mi się, że ciężko będzie mu rzucić więcej niż 20 kilka punktów, bo trójki za bardzo nie ma, a i pod koszem nie będzie łatwo, zwłaszcza jak by miał to być ostatni mecz dla Detroit to na pewno będą walczyć. 
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


Etoto



Over 5,5 zbiórek Beverleya kurs:1,85 (5/10) ✅ (14)



Ostatnio machnął 14 w tym 3 ofensywne. Nie muszę wspominac jaki z niego jest pitbull. W takim meczu na pewno nie odpusci i dostanie duzo minut do gry. Jak ie wypadnie za faule to taka linijke spokojnie powinien ogarnac, dusza i walczak calej druzyny.



Unibet



1 kwarta GSW -4,5 kurs 2,02 (4/10) ⛔ (35:31)



Mistrzowie powinni szybko pokazac swoje mozliwosci i przewiduje mocne rozpoczecie tego meczu z ich strony.



K Durant over 2,5 trojki kurs: 2,55 (4/10) ✅ (6/14)



Nie rozumiem tego kursu. Fakt ze slabiej rzucal i mniej trojek w sezonie, ale ostatnie dwa mecz to 3/6 oraz 5/12. Moze i teraz tyle rzucal nie bedzie musial, ale te trzy trojki moze spokojnie zaladowac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


Niby zapamietuje zawartość, ale i tak mi sie wszystko skasowali... z racji tego ze pisze z komorki to nie zamierzam tego pisac znowu:



Etoto



Butler over 4,5 zbiorki kurs: 1,8 (4/10) ⛔



Niska linia, duze minuty i sporo obrony.



Embiid under 24,5 pkt kurs: 1,8 (4/10) ✅



Gasol naprzeciwko. Do tego Siakam czy Ibaka. Jojo bedzie mial problemy i bedzie wiecej rzucal z dystansu.



Unibet



Leonard over 2,5 trojki kurs: 2,55 (3/10) ✅



Bedzie o to trudno, ale sprobowac muszę. Ostatnio mu dobrze szlo z dystansu a tutaj kolo 30 pkt powinien zdobyc.



Denver vs SAS uder 208,5 pkt kurs: 1,93 (3/10) ✅



Mecz sie zapowiada nerwowo i ze spora iloscia niecelnych rzutow. Zobaczymy jak mlodzi wytrzymaja.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


Na 19 Unibet:



Bucks win i under 223,5 pkt kurs: 2,55 (2/10) ⛔



Giannis over 28,5 pkt i Bucks win kurs: 2,5 (2/10) ⛔



No cóż póki co gwiazdy blyszcza. Boston bedzie sie staral go ograniczyc co jest mozliwe. Bucks to jednak wszechstronny zespol. Mozna zaryzykowac takie bety i tez probuje under. Byla spora przerwa wiec rytm mogli stracic.



Giannis over 12,5 zbiorki kurs: 2,05 (3/10) ⛔



Tak jak pisalem licze a dobra obrone i sporo niecelnych rzutow.



J Brown over 5,5 zbiorki kurs: 2,32 (3/10) ⛔



Wysoki ten kurs wiec probuje. Z Indiana wlasciwie w kazdym meczu przekraczal linijke.
 
T 143

tdulko

Użytkownik


Co sadzicie o Celtics przejscie Bucks w best of 7 (kurs ok 2)?



Boston wygral tylko raz w zasadniczym ale plaoffs to wydaje sie inna pilka. 



Boston bardziej doswiadczona paka, ogolnie maja chyba lepszych graczy, Tatum, Rozier



Obrona dobra, zamkneli Giannisa w pierwszym meczu, oczywiscie pytanie, czy ta taktyka sie dalej sprawdzi.
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
cytat z dnia 29 kwietnia 2019 14:50 przez tdulko


Co sadzicie o Celtics przejscie Bucks w best of 7 (kurs ok 2)?



Boston wygral tylko raz w zasadniczym ale plaoffs to wydaje sie inna pilka. 



Boston bardziej doswiadczona paka, ogolnie maja chyba lepszych graczy, Tatum, Rozier



Obrona dobra, zamkneli Giannisa w pierwszym meczu, oczywiscie pytanie, czy ta taktyka sie dalej sprawdzi.



zamkneli Giannisa okej, ale uratowało ich też to, że reszta drużyny Bucks grała na słabej skuteczności, wydaje mi się, że tutaj w tej serii to troche loteria mimo porażki jednak ze wskazaniem na Bucks
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


Etoto:



J. Embiid under 23,5 pkt kurs: 2,05 (3/10) ✅



Jojo ma trudne zadanie, Gasol jak wiadomo świetnie kryje. Do tego grupa żołądkowa, więc z tym zdrowiem Embiida nie jest tak kolorowo. Toronto tak jak już wcześniej pisałem świetna defensywa, cała piątka super broni, trzeba próbować.



N. Jokic over 7,5 asysty kurs: 1,71 (5/10) ⛔



Jokic znowu odegra kluczową rolę. Myślę, że zakręci się w okolicach triple. Pod koszem dziura w Portland, będzie miał sporo miejsca i jak to Joker rozegranie to jego konik.



Aminu over 7,5 zbiórki kurs: 1,95 (3/10) ✅



Dalej nie wiadomo czy zagra Kanter, ma problemy z barkiem. Aminu obok Harklessa dostaną duże minuty i na desce powinni ogarnąć sprawę. Zbiórki z taką drużyną jak Denver to ważna rzecz.



Unibet



N. Jokic triple double kurs: 4,5 (3/10) ⛔



Ostatnie mecze cały czas kręci się wokół triple i tutaj zdecydowanie będzie podobnie. Typ wiadomo na ryzyku, ale warto spróbować. Problemy w Portland pod koszem i sporo miejsca dla Jokica. Skoro z San Antonio tak dobrze mu szło to tutaj będzie podobnie.



T. Harris double double kurs: 4 (3/10) ⛔



Kurs trochę za wysoki. Harris obok Embiida zawsze zbiera w okolicach 10 zbiórek. Ostatnio miał 15. Tym razem nie wiadomo ile minut i jak długo pogra Jojo, więc można założyć że przy defensywnym meczu będzie miał w okolicach 10 zbiórek. Zresztą linijka wystawiona jest na 8,5 zbiórki, więc te 10 pkt to nie jest dużo. Można próbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


Etoto



D. Green over 7,5 asysty kurs: 2 (3/10) ⛔ (7...)



W tej serii piłka już tak dobrze nie chodzi i wiadomo, że skuteczność też nie będzie zbyt wysoka. Jednak Green daje radę i wprowadza spore ożywienie w ataku. Ostatnio zakręcił się w okolicach triple double. Myślę, że oprócz zbiórek te 8 asyst spokojnie jest w stanie wykręcić. Curry z Thompsonem muszą trochę więcej punktów dorzucać. Green im to zadanie ułatwi.



Horford over 15,5 pkt kurs: 2,05 (3/10) ⛔ (15 miał już na początku 3 kwarty a potem blowout i zszedł...)



Al obok Irvinga powinien znowu dać pewne punkty dla drużyny. Ostatnio mu dobrze trójka siadła i generalnie Bucks mieli z nimi sporo kłopotów. Oprócz tego, że wyłączył Antka to sporo dał też ofensywie. Myślę, że w tej serii to będzie kluczowe. Akcje pick and pop są u nich dopracowane. Na trójce znajdzie miejsce, jak dwie znowu wpadną to swoje dorzuci.



Giannis under 29,5 pkt kurs: 1,9 (5/10) ✅ (29 fartem)



Dalej kluczem w tej serii jest zacieśnienie strefy podkoszowej i nie dopuszczenie Antka do szybkich szarży pod kosz. W ostatnim meczu miał 22 punkty, ale na skuteczności 7/21. Do tego dorzucił 3/5 za trzy co dla niego jest zbyt dobrym wynikiem i już tego nie powtórzy. Wiem, że będzie mocno zmobilizowany żeby się pokazać, ale linijka na 30 punktów jest dosyć wysoka. Boston jak chcę tą rywalizację wygrać musi dalej ograniczyć poczynania Antka.



Unibet:



K. Middleton over 19,5 pkt kurs: 2 ✅ (28)



Kris dobrze rzuca trójki i cały czas pamiętam jego świetną grę i skuteczność w zeszłorocznych Play Offach. Teraz pora żeby wziął więcej na siebie, bo zdecydowanie za mało rzutów oddał. Miał 3/4 za trzy punkty i tylko 5/12 z gry. Teraz pewnie będą próbowali bardziej zaatakować i tacy gracze jak Bledsoe i Kris muszą swoje dorzucić. Antek może być zatrzymany, ale też powinien lepiej rozgrywać i otwierać pozycje kolegom.



Popełni najwięcej fauli w tym dogrywka typ: GSW kurs: 1,87 (5/10) value ✅



Jak wiadomo sędziowie przyznali się Houston, że przynajmniej w pierwszej połowie nie odgwizdali im 4 fauli przy rzutach za 3 punkty. Jak to już mówiłem, karma wraca. Sporo błędnych decyzji z obu stron. Jednak Houston oficjalnie złożyło protest i teraz pewnie sędziowie będą na to wyczuleni. Obstawiam, że większość stykowych decyzji będzie gwiazdana na niekorzyść GSW i sędziowie będą chcieli, a nawet musieli, gwizdać pod gości.
 
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik


Golden State Warriors - Houston Rockets



kurs : 2.75



Wygrana w drugim spotkaniu Warriorsów nie wydaje się być tak oczywista, aczkolwiek stawianie na ich rywali jest sprawą dość ryzykowną niemniej postanowiłem zaryzykować. Dlaczego ? Spojrzałem na potyczki pary Warriors z Clippersami i doskonale widać, że warriorsom lepiej szło na wyjazdach  gdzie  wygrali wszystkie z trzech wyjazdowych spotkań natomiast na trzy spotkania na własnych dechach wygrali tylko jedno a dwa razy clippersi schodzili z podniesionym czołem.

Pierwsze spotkanie z Houston, Golden State u siebie wygrali ale nie było to łatwe zwycięstwo, wygrali tylko 4 punktami, dlatego też ryzykuję wygraną tym razem drużyny przyjezdnej, która to poczuła możliwość pokonania rywala i dadzą z siebie wszystko aby tym razem ograć gospodarzy.
 
naspokojnie 76

naspokojnie

Użytkownik


Witam, Panowie Denver win, zamyka mi mega taśmę, sporo pieniędzy do wyjęcia i nie wiem czy zamykać czy czekać, mają zdecydowanie większe szansę ? czy raczej 2geam to takie 50/50 co myślicie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom