>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


Leci AFC, a Victory w składzie praktycznie bez napastników, czyli plan Muscata to klasyczna Czestochowa widać.. Może taki przewrotny under by się udał ? Na razie 0-0. A nie już 0-1... szybko napoczeli Kangurów... 



Edit Ingham i 1-1, po minucie chyba. No zobaczymy co tam dalej...



Edit Fartownie (pod kątem underu) ale skończyło się na 1-1. Nawet na under 4 były kursy ok. 1.9 wtedy. I tak sukces Big V bo atak prawie nie istniał... a honorowy punkt jest...



W drugim meczu za to za bardzo szans nie widać na 3 punkty dla Kangurów.  Szanghaj z mocnym atakiem powinien wygrać z Blues Sky. No to zobaczymy live...



 
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
cytat z dnia 23 kwietnia 2019 11:54 przez qowalsky6


Leci AFC, a Victory w składzie praktycznie bez napastników, czyli plan Muscata to klasyczna Czestochowa widać.. Może taki przewrotny under by się udał ? Na razie 0-0. A nie już 0-1... szybko napoczeli Kangurów... 



Edit Ingham i 1-1, po minucie chyba. No zobaczymy co tam dalej...



Edit Fartownie (pod kątem underu) ale skończyło się na 1-1. Nawet na under 4 były kursy ok. 1.9 wtedy. I tak sukces Big V bo atak prawie nie istniał... a honorowy punkt jest...



W drugim meczu za to za bardzo szans nie widać na 3 punkty dla Kangurów.  Szanghaj z mocnym atakiem powinien wygrać z Blues Sky. No to zobaczymy live...



 



Szanghaj bez Elkesona ale i tak z mocnym Hulkiem i Oskarem. Wlasnie zajrzałem i miałem pisać ze az dziw ze jeszcze bez gola a tu pyk i 0:1 Sydney:) i gole i rogi:) powpadają mam nadzieje:)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


No też myślałem, że 1-0 to będzie dla gospodarzy, a tu pyk, fajne rozegranie i Chinole bez szans. Jednak znając miejscowe obyczaje jestem skłonny po kursie 1.8 pobrać 1x za miedziaka i 1 symbolicznie po @ 3,8. A co tam... 



Edit



Fajny mecz, dla mnie na plus, Sydney się postawiło i nieźle wyglądało na tle gwiazd. Warunki ciężkie i kawał zdrowia zostawili na boisku...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
cytat z dnia 23 kwietnia 2019 14:36 przez qowalsky6


No też myślałem, że 1-0 to będzie dla gospodarzy, a tu pyk, fajne rozegranie i Chinole bez szans. Jednak znając miejscowe obyczaje jestem skłonny po kursie 1.8 pobrać 1x za miedziaka i 1 symbolicznie po @ 3,8. A co tam :)



Elkeson z ławki i chwile po przerwie gol. Rogow tez juz piękny over pokryty:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 23 kwietnia 2019 14:37 przez pescarabajo
cytat z dnia 23 kwietnia 2019 14:36 przez qowalsky6


No też myślałem, że 1-0 to będzie dla gospodarzy, a tu pyk, fajne rozegranie i Chinole bez szans. Jednak znając miejscowe obyczaje jestem skłonny po kursie 1.8 pobrać 1x za miedziaka i 1 symbolicznie po @ 3,8. A co tam :)



Elkeson z ławki i chwile po przerwie gol. Rogow tez juz piękny over pokryty:)



no to miałem jeszcze dopisać, że Elekson wejdzie, ale mi treść wyjeb.... Ale spx 1-1 od 47 min. 



Edit FT 2-2 było dobrze, bilans na plus...
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Dzieje się cytat z dnia 23 kwietnia 2019 14:40 przez qowalsky6
cytat z dnia 23 kwietnia 2019 14:37 przez pescarabajo
cytat z dnia 23 kwietnia 2019 14:36 przez qowalsky6


No też myślałem, że 1-0 to będzie dla gospodarzy, a tu pyk, fajne rozegranie i Chinole bez szans. Jednak znając miejscowe obyczaje jestem skłonny po kursie 1.8 pobrać 1x za miedziaka i 1 symbolicznie po @ 3,8. A co tam :)



Elkeson z ławki i chwile po przerwie gol. Rogow tez juz piękny over pokryty:)



no to miałem jeszcze dopisać, że Elekson wejdzie, ale mi treść wyjeb.... Ale spx 1-1 od 47 min. 



Dzieje się:) kilka sakiew było do wzięcia:)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


Kolejka nr 27 ostatnia i dobrze, bo ten sezon od pewnego momentu był już nieprzewidywalny. Szybko wyklarowało się top 6 i ostatnie kolejki były mocno przez ten fakt wypaczone. Co nie znaczy, że nie można było coś tam utrafić...



25.04 Roar vs Reds - ?



26.04 City vs Rozbitkowie - ?



27.04 Blues Sky vs Jets - ? *



Wędrowcy vs Big V - ?*



28.04 Glory vs Nix - ? (konkursowy)



legenda:



? - nie ma co pisać gdy nie wiadomo co kto wystawi do boju...



* - Blues Sky i Big V są po AFC więc trzeba to brać pod uwagę...



PS Wy kochani miłośnicy piszcie co chcecie, chętnie poczytam...



suplement



Jutro w Brisbane (i w całej Australii) ANZAC Day. Ważne święto, ba na trybunach nowy trener Roar, znany z Liverpoolu Robbie Fowler (tak, tak), kadry tutaj:

https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-brisbane-roar-v-adelaide-united



wychodzi na to, że nikt w meczu nogi nie będzie odstawiał. Uwaga mecz o 6 rano czasu polskiego!
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


A w Brisbane wesoła kopanina, od 51 min mamy 2-2, kierunek na kolejne bramki, a nawet remis może nie być głupi...



Edit I już 3-4, to dodatkowo po @ 1,90 over 7,5 za drobne...



Edit live i od 87 3-5 więc ➕ ale nowy trener Roar "no defense" będzie miał z tym aspektem problem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
majekx 699K

majekx

Znawca A-League


W Brisbane po staremu... wszyscy do ataku, reszta na obronę... Jak by mogli to i bramkarza by mieli 'lotnego'. Czyli zakończenie sezonu z przytupem :)



 



no i łamak jak ta lala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Zakończenie w Brisbane iście po Australijsku, wygrali Ci co mieli wygrać, z bukmacherskiego punktu widzenia było prawie wszystko, over bramek, kartek, rzut karny, łamak, brakło w sumie tylko rożnych i czerwonej do kompletu, meczu nie widziałem, bo godzina trochę średnia do oglądania ;) ale poczekam sobie na skrót od @qowalsky6 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
ciekavy 545

ciekavy

Użytkownik
cytat z dnia 25 kwietnia 2019 08:38 przez pio_pio


nadal wierzycie w "czystość" tej ligi? ????



Adelajda jako jedyna z całej stawki walczyła jeszcze o cokolwiek (korespondecyjnie z Phoenix, ale to już nieaktualne). Brisbane z kolei masowo traciło gole przez cały sezon, a do pójścia na całośc zachęcała ich obecność Fowlera na trybunach. Zero potencjału do teorii spiskowych.



A cała kolejka zapowiada się wybitnie underowo i piknikowo. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
cytat z dnia 25 kwietnia 2019 10:40 przez ciekavy
cytat z dnia 25 kwietnia 2019 08:38 przez pio_pio


nadal wierzycie w "czystość" tej ligi? ????



Adelajda jako jedyna z całej stawki walczyła jeszcze o cokolwiek (korespondecyjnie z Phoenix, ale to już nieaktualne). Brisbane z kolei masowo traciło gole przez cały sezon, a do pójścia na całośc zachęcała ich obecność Fowlera na trybunach. Zero potencjału do teorii spiskowych.



A cała kolejka zapowiada się wybitnie underowo i piknikowo. 



Popieram prawie cały post... z wyjątkiem underowej kolejki. Czemu tak uważasz? Jak dla mnie właśnie będzie overowa, co już pokazały mecze z poprzedniej kolejki. Chłopaki jak nie mają nad sobą bicza w postaci trzymania się taktyki zaczynają grać 'radosny' football z serii wszyscy na atak, reszta na obronę :).
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
majekx 699K

majekx

Znawca A-League


Na jutro:



 



City - CCM



ov3,5 - @1,9 - 1j✅



kreator - ov2,5✅ + rogi ov9 ⛔+ bts⛔ - @2,6 - 1j⛔



Simon gol - @4,5 - 0,5j⛔



łamańce:



1/2 - @41 - 0,3j⛔



2/1 - @15 - 0,3j⛔



-1,2j



Dla obu ekip to ostatnie mecze sezonu zasadniczego, a dla CCM ogólnie ostatni mecz sezonu. Nie ma juz o co grać, walczyć, no po została gra dla kibiców i 'ku chwale' ligi. A nic nie podbija tak popularności footballu jak duża ilość bramek. A-Liga jest ligą zawodową i musi zarabiać. Myślę, że będą bramki. Do tego trochę rogów - City jest w stanie nabić spokojnie 5 rogów, do tego CCM ze 2 - czyli już mamy 7. I od takiej liczby wychodzę... +3 - bo to koniec sezonu i już jest 10 - więc ov pokryty. Jednym słowem - rogi pobieram.



Walczak Simon - nikt tak nie ciągnie drużyny jak Simon. W poprzedniej kolejce nie strzelił - no to na zakończenie sezonu po prostu mu się należy. //edit - no tak.. zaplikował 2 gole WSW.. jaki już postawiłem to argumentacja jak kulą w płot



Do tego punkt obowiązkowy - łamańce - jako, że to koniec sezonu, publiczność kocha zwroty akcji - biorę to.



 



A co Wy typujecie? gole, rogi kartki? coś innego?



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 25 kwietnia 2019 08:38 przez pio_pio


nadal wierzycie w "czystość" tej ligi? ????



A co dziwnego było dla Ciebie w dzisiejszym meczu? Mecz jak prawie każdy Roar "no defence" w tej części sezonu... Wystarczy popatrzeć :)

https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-brisbane-roar-v-adelaide-united-0



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 25 kwietnia 2019 16:05 przez majekx


Na jutro:



City - CCM
Walczak Simon - nikt tak nie ciągnie drużyny jak Simon. W poprzedniej kolejce nie strzelił - no to na zakończenie sezonu po prostu mu się należy.

 


 



No kolego, czas kończyć sezon, w poprzedniej kolejce Simon strzelił 2 bramki, więc ten tego... :) Typu nie neguję, ale to walczak i jak się zacznie pieklić, to jeszcze wyleci z boiska :)



Update



Ten mecz sędziuje mój "ulubieniec" Kurt "Jonasz" Ams, zwany też rudym kuta..xem, czyli kartki, czerwo, karny,łamakaki jakby co to jego zasługa :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
cytat z dnia 25 kwietnia 2019 16:34 przez qowalsky6
cytat z dnia 25 kwietnia 2019 16:05 przez majekx


Na jutro:



City - CCM
Walczak Simon - nikt tak nie ciągnie drużyny jak Simon. W poprzedniej kolejce nie strzelił - no to na zakończenie sezonu po prostu mu się należy.



 



No kolego, czas kończyć sezon, w poprzedniej kolejce Simon strzelił 2 bramki, więc ten tego... :) Typu nie neguję, ale to walczak i jak się zacznie pieklić, to jeszcze wyleci z boiska :)



TRUE.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
Do góry Bottom