>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


Ręka Brillante była, ale VAR oślepł. Co do kolegi Ciekawego, to powiem tylko, że zazwyczaj broniłem A-league przed złą opinią, często "dziwne" wyniki kładłem na karb jej "ogórkowatości", przekonywałem, że "ustawki" to jest coś wbrew anglosaskiej mentalności. Jednak po kilkunastu latach jej obserwowania (i nie tylko, bo w grę wchodziły też Irlandia (Pn takoż), Walia, Szkocja, Niemcy, Belgia, Francja, Austria, Portugalia, Holandia, Czechy, MLS, Grecja, Singapur, Chiny, Japonia, AFC no i Polska rzecz jasna), plus informacje o korupcji na całym świecie (nie tylko w piłce nożnej) powodują, że wcale nie jest trudno wyobrazić sobie, iż taki proceder ma miejsce i na Antypodach. W ostatnich 3 latach widziałem sporo spotkań, które mi jakoś "nie pasowały". Play - offy w stanówkach też potrafiły niejednego eksperta "zadziwić". Dowodów nie mam, nie jestem detektywem, ba czasem nie wierzyłem w informacje, które do mnie (od czasu do czasu) docierały w tej materii. Po prostu nie wypada być "zaślepionym" i wkręconym bezkrytycznie w swoją ligę. Poza tym już tak na marginesie, wymieni ktoś kraj gdzie nie było afery w piłce nożnej? Więc nie ma co robić z Australii "dziewicy" w tej materii. Pomimo sympatii rzecz jasna do Antypodów i Aussie ofc. Pozostaje mieć nadzieję, że są to jedynie "incydenty", a nie "standard"... To tak pokrótce rzecz jasna, temat rzeka...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


Kolejka nr 26



Dziś Blues Sky wygrało z Glory 1-0.



19.04.



Reds vs Big V - co tu napisać, Sydney dziś raczej pozamiatało w temacie odnośnie Top2, ale Victory ma jeszcze szanse, pozostaje wygrać w Adelaidzie. Czy tak się stanie? Nie mam pojęcia...



edit



gówn...y mecz, 1 celny strzał w meczu, 1 gol ft 1-0... nie ma o czym gadać...



20.04



Roar vs Jets - mecz o nic, bo wooden spoon powędruje do Gosford, może over w takim razie?



Rozbitkowie28 vs Wędrowcy - to samo co powyżej, więc może trochę radości dla kibiców ze strony gospodarzy?



21.04



Nix vs City - obu zespołom nie chce się ostatnio (wy)grać. No bet, ew. "live"



I to wszystko, mecze w zasadzie o nic, no może Victory, ale to "może"...



 



 



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League


Po wczorajszym i dzisiejszym meczu wszystko wiadomo... ten sezon był dziwny...  no i nie ładnie się kończy.



 



Ostatnie mecze - nie ma co się bawić i pozostaje wszędzie pograć overy, bramki, lamance. Zespoły o nic nie walczą, podstawowi gracze już pewnie przygotowują się do playoffów albo są już myślami na wakacjach. Mam nadzieje, że będzie więcej zabawy niż chodzonego.



 



Roar - Jets +1,72j



ov2,5 - @1,44 - 3j ✅



ov3,5 - @2,1 - 1j ✅



1/2 - @17 - 0,3j ⛔



2/1 - @29 - 0,3j ⛔



CCM - WSW +0,16j



ov2,5 - @1,44 - 2j ✅



ov3,5 - @2,1 - 0,8j ✅



Bonevacia gol - @3,4 - 0,5j ⛔



Riera gol - @1,57 - 0,5j ⛔



1/2 - @17 - 0,3j ⛔



2/1 - @34 - 0,3j ⛔



Nixi - City +4,7j



ov2,5 - @1,66 - 2j ✅



ov3,5 - @2,75 - 1j ✅



Krishna gol - @2,6 - 1j✅



1/2 - @26j - 0,3j ⛔



2/1 - @23 - 0,3j ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


W Brisbane over 6,5 po kursie 2,05 w 80 min. Już przed chwilą Roar wbiło na 2-5 ale sędzia nie uznał - spalony, ale go nie było! Za drobne... bo ja już dziś zadowolony, w końcu moje Roar "no defens" robi swoje...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


Napisałem:



"20.04 Roar vs Jets - mecz o nic, bo wooden spoon powędruje do Gosford, może over w takim razie?" i tu rozczarowania nie było fr 1-6, a i tak pan z gwizdkiem jednrgo dla gospodarzy nie uznał.



I:



"W Brisbane over 6,5 po kursie 2,05 w 80 min. Już przed chwilą Roar wbiło na 2-5 ale sędzia nie uznał - spalony, ale go nie było! Za drobne... bo ja już dziś zadowolony, w końcu moje Roar "no defens" robi swoje..."



No i fajnie, Appiah w 92 i ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik


Siedzę sobie wlasnie na tarasie w buszu u pewnej sympatycznej pani która nas „nocuje” w okolicach Brisbane i jestem zniesmaczony wynikiem:) 



tak wiem, chwale się:) 



pozdrawiam panowie!!:) 
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 11:30 przez pescarabajo


Siedzę sobie wlasnie na tarasie w buszu u pewnej sympatycznej pani która nas „nocuje” w okolicach Brisbane i jestem zniesmaczony wynikiem:) 



tak wiem, chwale się:) 



pozdrawiam panowie!!:) 



Mógł być wyższy, tak jak CCM mają u mnie przydomek Rozbitków28, tak w tym sezonie mamy Roar "no defence" i trzeba korzystać...
 
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League


@pescarabajo: dzięki i oczywiście też pozdrawiamy 



 



A teraz składy na mecz konkursowy:







 







 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 11:35 przez qowalsky6
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 11:30 przez pescarabajo


Siedzę sobie wlasnie na tarasie w buszu u pewnej sympatycznej pani która nas „nocuje” w okolicach Brisbane i jestem zniesmaczony wynikiem:) 



tak wiem, chwale się:) 



pozdrawiam panowie!!:) 



Mógł być wyższy, tak jak CCM mają u mnie przydomek Rozbitków28, tak w tym sezonie mamy Roar "no defence" i trzeba korzystać...



Tak jak mówisz. Nic tylko korzystać z overow:) 
 
isztwan 243,5K

isztwan

Użytkownik


No to miejmy nadzieję, że zaraz również postrzelają i nie będzie żadnych jaj, pomimo, że święta ;]



CCM - WS



Pobieram Over 3.5 @ 1.89

Wesołych Świąt Panowie !
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 11:47 przez isztwan


No to miejmy nadzieję, że zaraz również postrzelają i nie będzie żadnych jaj, pomimo, że święta ;]



CCM - WS



Pobieram Over 3.5 @ 1.89

Wesołych Świąt Panowie !



Podbijam, dla wszystkich kolegów i sympatyków naszego działu życzę Wesołych Świąt, zdrowia, spokoju ducha, odpoczynku, mówiąc krótko wszystkiego dobrego! Alleluja!
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


Live Gosford, oba zespoły wystawiły młodych bramkarzy, dodatkowo znowu nie ma Paina u gospodarzy. Zobaczymy co tam się wykitrasi...



I 1-0 mamy, Simon gol, mur słabo się zachował, rykoszet i młody bez szans... No i młody się "popisał", karny i 2-0. Greenwood jeden... Greenhorn też by pasował. I 3-0 Rozbitkowie godnie u siebie żegnają się z sezonem. Ale drewnianą łyche i tak już mają...



edit



Overy dzisiaj jak trzeba, pyk i 3-1... przed chwilą jeszcze potrójna zmiana u Wędrowców... Czerwo dla CCM, czyli jeszcze nie koniec!



live 84 min. over 4,5 po kursie 2,2 ale symbolicznie (sportowo) tylko. GL! Uuu 2 super sytuacje dla gości... niestety wynik bez zmian...



Niestety ft 3-1, w 92 i 96 były okazje, Bonevacia to ja nie wiem... Trudno, w tym spotkaniu symboliczny minus. Jednak co do zasady kolejny overowy kierunek na plus. Wesołych Świąt!
 
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League


Powoli ostatnie dzisiejsze spotkanie się kończy. I na mnie już pora aby zająć się sprawami codziennymi. Wesołych Świąt wszystkim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 18 kwietnia 2019 17:55 przez qowalsky6


20.04



Roar vs Jets - mecz o nic, bo wooden spoon powędruje do Gosford, może over w takim razie?



Rozbitkowie28 vs Wędrowcy - to samo co powyżej, więc może trochę radości dla kibiców ze strony gospodarzy?
 



 



 



 



 



Na koniec sprawili radość...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik


Ale walą rożne:) myśle ze tu bedzie sporo roznych jak również i gole wpadną:) 



edit: Krishna z golem. Walczy o „buta”, a niech wygra chłopaczyna:)



1:1 do przerwy. 



Tak jak myslalem, są gole są rozne. Przy 6 roznych w 23-25 min było 2,3 na over 8,5 w pierwszej połowie. Myśle ze warto brać rozne na druga polowe:)
 
D 559

dobryx

Użytkownik


@pescarabajo    A ja  przedmeczowo    Pogralem   rożne.   Linie  12.5 oraz   13.5   wziąłem  A  kursy   zacne  od  @3.60 do  @4.70
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Pięknie cytat z dnia 21 kwietnia 2019 10:05 przez dobryx


@pescarabajo    A ja  przedmeczowo    Pogralem   rożne.   Linie  12.5 oraz   13.5   wziąłem  A  kursy   zacne  od  @3.60 do  @4.70



Pięknie!:) dobry wybór:) ja na nowo zacznę śledzić rozgrywki od maja. Tak bardziej szczegółowo:) 
 
Do góry Bottom