>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] 1/4 Finału Ligi Mistrzów 2018/2019

Status
Zamknięty.
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik


Ależ ta edycja Ligi Mistrzów jest zajebista. Przechodzi do historii z miejsca, a tutaj jeszcze mamy 5. meczy przed nami :) Co do awansu Totków to nawet tego nie brałem pod uwagę, obstawiałem szybki gol MC (do 15-stej minuty), a tutaj takie strzelanie było :) 
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik
cytat z dnia 18 kwietnia 2019 05:35 przez pagadi


Abstrachujac od tego, że sędziowie VAR puscili Cakirowi takie gówno na powtórce, że ten z pełnym przekonaniem pokazuje ' biodro Panowie, biodro ! '. A razem z Nim Podoliński którego słuchać się nie da -  ' Tam ręki nie było w ogóle !'. Tak mnie zastanawia kto jest odpowiedzialny za puszczanie powtórek z innych kamer sędziemu ? Puścili mu akurat to na którym wydaje się, że piłka odbija się od biodra.



https://twitter.com/Atishay_Agarwal/status/1118615467424227329



Dla mnie ewidentna ręka i nie mogę słuchać pazi, którzy piszą , a bo nie powiększył swojego obrysu.



Bo nie powiększył obrysu dobrze mówią i na 1 i na 2 powtórce widać ze o karnym nie ma mowy nie chciał grac ręką nie zrobił żadnego ruchu do piłki skakał z zamknietymi oczami do piłki z przyklejonymi rekamo do brzucha. Gdyby piłka się nie odbiła od reki to odbiła by się od brzucha uda i tez by wpadla. Co miał zrobić z tymi rękami gdzie sobie je schować. Każdy ma swoje zdanie ale dla mnie to dziwi mnie ze on oglądał to tyle razy bo po jednej powtórce widać było wszystko jak na dłoni 
 
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik


Panowie wg przepisów NIE KAŻDE DOTKNIĘCIE PIŁKI RĘKĄ TO JEST ZAGRANIE REKA, kwalifikujące się do odgwizdania przewinienia. Zapraszam do lektury.



 
 
paga 28K

paga

Użytkownik
cytat z dnia 18 kwietnia 2019 18:07 przez orzelasty


Panowie wg przepisów NIE KAŻDE DOTKNIĘCIE PIŁKI RĘKĄ TO JEST ZAGRANIE REKA, kwalifikujące się do odgwizdania przewinienia. Zapraszam do lektury.



 



Za to uwielbiam internet. Ilu tutaj znajdzie się specjalistów, którzy coś usłyszą, gdzie im ktoś podpowie i później będę zgrywać bohatera z caps lockiem, bo przecież komentator tak mówił, czy inny ekspert. A więc wytłumaczę Ci coś co powielasz i pewnie nie tylko na tym forum bredzisz takie dyrdymały. Te wytyczne, które są awizowane przez UEFA co do zagrania ręką w ten sposób jaki Ty opisujesz oczywiście mają miejsce, ALE TYLKO W MOMENCIE KIEDY TAKOWE ZAGRANIE ZDARZY SIĘ ZAWODNIKOWI DEFENSYWNEMU, CZYLI GRAJĄCEMU W OBRONIE, TE WYTYCZNE O KTÓRYCH TY WSPOMINASZ NIE MAJĄ ZASTOSOWANIA JEŻELI CHODZI O ZAWODNIKA, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ W OFENSYWIE. Wytyczne UEFY są proste, nie możesz zdobyć bramki jeżeli zagrałeś ręką ! Jeżeli podobne zagranie jak przy bramce Llorente zdarzyłoby się obrońcy oczywiście nie ma mowy o karnym. Tutaj byli sędziowie widzą problem w tym, że Cakir nie otrzymał odpowiedniej powtórki, dziwią się dlaczego nie pokazano mu nagrania z kamery zza pleców Llorente gdzie widać jak na dłoni, że piłka odbija się od ręki. Są przekonani, że wtedy bramka nie zostałaby uznana. Wejdziecie na YT , inne fora to cała gimbaza jak jedna krowa powtarza, bramka bo nie powiększył objętości, hehe tak im się to wbiło do głowy bo w telewizji mówili,
 
N 298,9K

niewierny-janek

Użytkownik
cytat z dnia 18 kwietnia 2019 19:25 przez pagadi
cytat z dnia 18 kwietnia 2019 18:07 przez orzelasty


Panowie wg przepisów NIE KAŻDE DOTKNIĘCIE PIŁKI RĘKĄ TO JEST ZAGRANIE REKA, kwalifikujące się do odgwizdania przewinienia. Zapraszam do lektury.



 



Za to uwielbiam internet. Ilu tutaj znajdzie się specjalistów, którzy coś usłyszą, gdzie im ktoś podpowie i później będę zgrywać bohatera z caps lockiem, bo przecież komentator tak mówił, czy inny ekspert. A więc wytłumaczę Ci coś co powielasz i pewnie nie tylko na tym forum bredzisz takie dyrdymały. Te wytyczne, które są awizowane przez UEFA co do zagrania ręką w ten sposób jaki Ty opisujesz oczywiście mają miejsce, ALE TYLKO W MOMENCIE KIEDY TAKOWE ZAGRANIE ZDARZY SIĘ ZAWODNIKOWI DEFENSYWNEMU, CZYLI GRAJĄCEMU W OBRONIE, TE WYTYCZNE O KTÓRYCH TY WSPOMINASZ NIE MAJĄ ZASTOSOWANIA JEŻELI CHODZI O ZAWODNIKA, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ W OFENSYWIE. Wytyczne UEFY są proste, nie możesz zdobyć bramki jeżeli zagrałeś ręką ! Jeżeli podobne zagranie jak przy bramce Llorente zdarzyłoby się obrońcy oczywiście nie ma mowy o karnym. Tutaj byli sędziowie widzą problem w tym, że Cakir nie otrzymał odpowiedniej powtórki, dziwią się dlaczego nie pokazano mu nagrania z kamery zza pleców Llorente gdzie widać jak na dłoni, że piłka odbija się od ręki. Są przekonani, że wtedy bramka nie zostałaby uznana. Wejdziecie na YT , inne fora to cała gimbaza jak jedna krowa powtarza, bramka bo nie powiększył objętości, hehe tak im się to wbiło do głowy bo w telewizji mówili,



Zgadzam się w 100%. Kibice w Tv widzą powtórkę z 3 kamer a sędzia na VAR tylko z 2 kamer, i akurat kamera która ewidentnie pokazuje, że Llorente strzela gola ręką nie jest pokazywana sędziemu. Nie ma też znaczenia jak pisze kolega fcporto1992 wyżej, że nie powiększył obrysu ciała, zagrał piłkę ręką i ręką skierował ją do siatki. Gdyby ręki nie trzymał w okolicy biodra/brzucha to ta piłka mogła by się od niego dobić w inny sposób i nie wpadła by do bramki. Teraz możemy sobie tylko gdybać. Maradona też kiedyś strzelił gola ręką, i co też ma się tłumaczyć, że gdzie miał schować tę rękę ? Gdziekolwiek piłkarz nie trzymał by ręki, gdyby piłka się od tej ręki odbiła to jest to gol zdobyty nieprawidłowo.



 



Może niech piłkarze od teraz przy każdym rzucie rożnym kładą sobie dłoń np na głowie, zamykają oczy i strzelają gole. Przecież gdyby nie ta dłoń, to piłka i tak by się odbiła od głowy.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
 

 

cytat z dnia 18 kwietnia 2019 02:33 przez fcporto1992



Jak mnie tacy ludzie wkurwiaja. Kolejną nieudolna drużyna to będzie Tottenham który Ajax wyjebie na zbity ryj z LM . Nie ogladam ligi holenderskiej wiec akurat dopiero w LM miałem okazje obejrzeć ich gre i tak jak zapewne większość jestem pod wrazeniem tego jak grają i kibicuje im żeby wygrali cala LM bo nie ma nic lepszego jak widzieć takie zespoły jak teraz ajax czy chyba 2 lata temu Monaco czy jakikolwiek inny zespół który wnosi jakiś powiew świeżości do tych rozgrywek i leje zjebany real czy inny juventus. Za tych dziwacznych piłkarzy jak napisales zaraz pol Europy będzie się zabijać i płacić kupę szmalu a ty się będziesz pewnie nimi zachwycać i mówić ze od razu wiedziales ze graja zajebiscie. Ciekawe ze akurat wiekszosc gra w swoich reprezentacjach a ze są młodzi to ile maja mieć tych meczy 100 ? Za niedługo euro20 i Holandia z tymi kilkoma dziwacznymi pilkarzami daleko zajdzie. Dziś był chyba najlepszy mecz LM w tym sezonie i takie mecze chciałbym zawsze oglądać ale oczywiscie lepsze były by szachy 0-0 i karne wtedy można się rozkoszowac gra w defensywie czy nie sory dewenzywie. No a twój Son to tak pozamiatal to city ze w dwumeczu było 4-4 .City które nic nie gra i jest cienkie ale przed meczem obstawiales ze jeśli nie tottentham to city wygra lm. Co za typ



Nie pozdrawiam



 



Piekny język, coz za klasa ^^



Z tym Ajaxem to sie zrobil jakis chory hype juz, nie da sie o tym czytac - nikt nie widzi, ze ta druzyna w tej edycji to czysty fart -  dostali dwa wielkie kluby, ktore graja padake w tym sezonie - Real zebral juz mnostwo batow i wtop od zespolow z drugiej czesci La Liga, ktora poziomem jest po prostu Ekstraklasą. JJ'eye to JJ'eye - standardowo w ostatnich latach - tragiczna Serie A wymieciona w polowie sezonu i "zaskakujace odpadniecie w europucharach" (poza jednym sezonem) XD



Dajcie spokoj, Ajax ma normalnie problemy zeby dostac sie do LM a jak juz gra, to wylatuje w grupie.



Od nastepnego sezonu bedzie to samo, wroci normalnosc czyli jakas 1/16 w LE.



Wyprzedadza to po sezonie i tyle - tak dziala ten klub.



Graja? Hahaha - nie, oni tam nie graja - sa po prostu czasami powolywani - to jest potezna roznica XD 6ciu gra normalnie ^^



Ja ogladam Eredivisie jak i inne ligi ktorych normalnie ludzie na oczy nie widzieli nigdy - tam poza Ajaxem, PSV i Feyenoordem jest rowniez poziom Ekstraklasy XD Nikt nie slyszal o czyms takim jak obrona. Wiem ze 106 goli wyglada fajnie i tworzy wrazenie niesamowitosci ale to tylko iluzja. Tam to nie jest zaden wyczyn.



Hmm swiezosc. Hmm Monaco - piekny przyklad. Pograli chwile w LE, jeden dobry sezon - wyprzedani w moment i w tym sezonie od poczatku desperacko walcza o utrzymanie, 3/4 sezonu w strefie spadkowej, maja jeszcze szanse spasc.



Porownujesz 4:4 Tottenhamu z City i 3 gole samego wszechpoteznego Sona w tej rywalizacji, ktory wkrecal obroncow w murawe z pokonaniem przez nastolatkow z Ajaxu jakichs smiesznych w tym sezonie Realu, Juve czy 2 remisow z tragicznym Bayernem, gdzie w zadnym z tych klubow nie istniala wtedy ani druzyna ani obrona?



City dewastuje w tym sezonie wszedzie wszystkich jak leci, niewazne czy u Siebie czy na wyjezdzie - w najmocniejszej lidze obecnie, jaka jest Premier League, do tego momentu w LM no i w pucharach krajowych.



 



Totki zdewastuja ten caly Ajax w dwumeczu - nie ma innej opcjii, nawet w dosyc mocnym oslabieniu.



Tu juz zarty i parodiowanie sie skonczylo.
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik


No umpalumpa piękny język adekwatny do osoby z która rozmawiam 



No juventus gra mega padake 17 pkt przewagi w lidze głęboki kryzys widzę. Real chodź ich nie lubię mimo ze przepychany wygrał 3 razy z rzędu LM i w jakiej by nie byli formie to jednak wciąż real. W kadrze nie grają bo większość dopiero zaczyna swoje kariery albo poważne granie jeśli twoim wyznacznikiem dobrego piłkarza jest gra w kadrze to Jakub Wawrzyniak ma ich 49 . Nie interesuje mnie poziom ligi holenderskiej bo jej nie ogladam jak i meczy Ajaxu co nie przeszkadza mi w tym by docenić te drużynę w tym sezonie i to co robią w tej edycji LM a właściwie czego juz dokonali bo niewatpliwym sukcesem jest awans do najlepszej 4. To ze zostaną wyprzedani to jest pewne juz od dawna mimo ze jeszcze Tadić mówił ze spróbuje ich przekonać by zostali jeszcze na sezon. Tak samo było z Monaco i na co piszesz ze teraz graja słabo skoro cala drużyna jest juz przeszłością zastanawiasz się w ogóle nad tym co piszez czy mówisz czy zawsze tak bez sensu pierdolisz. To skoro np. Niemcy odpadli w grupie na MŚ 2018 to juz te 4 wczesniejsze się nie liczą tak? Niestety od zawsze tak jest a szczegolnie teraz gdy takie mamy czasy i takie pieniądze są wykładane za piłkarzy to takie kluby nie są w stanie zatrzymać piłkarzy i są zmuszone od nowa budowac drużynę i przeważnie maja szanse zagrać ze sobą tylko  jeden dobry sezon. Chyba logiczne ze nie będą się co roku bic o final LM skoro cala drużynę im wykupuja i ja takie drużyny bardziej szanuje i chyba jak większość po cichu kibicuje bo mnie wkurwia poprostu to ciągle hurtowe wykupywanie piłkarzy bo przez to non stop te same drużyny grają ze sobą.



Szczegolnie crystal palac Newcastle i Lester tak sprali ze szkoda gadac



No i ten wszechmocny wszechpotezny Son zapewne masz juz ołtarzyk w domu wiec idź się pomodl . Szczegolnie przy tej bramce przy rykoszecie wszystkich wkręcił w ziemie. Nie podniecaj się tak bo nie ma czym .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom