>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

35. kolejka Premier League (20.04 - 22.04.2019)

Status
Zamknięty.
G 50

gerro28

Użytkownik


West Ham vs Leicester typ 1 3,15 uni.⛔



Przewidywałem,że gospodarze obudzili się w 2 połowie z chelsea i potwierdziło się to w meczu z MU,sam mecz pechowy nie uznana bramka strzelona prawidłowo plus niewykorzystane 2 setki,pograli dobrze w tym meczu,zakładam więc dalszy progres plus grają u siebie.Leicester gromi słabeuszy na wyjazdach traci dużo bramek nawet huddersfield im zaaplikował 1 bramkę a strzelił tylko 19  po 34 kolejkach.Przy tym kursie wystarczy zwyciestwo 1 na 2,5 raza i mamy value.



mój bład.



 



 



Wolves vs Brighton typ 1 kurs 1,78 uni.⛔



Gospodarze grają rewelacyjnie przy swojej publiczności nie podołał nawet MU,zespół podobny do Arsenalu w domu wygrywają na wyjezdzie wtapiają chociaż wynik z southampton nie odzwierciedla róznicy w poziomie gry obu zespołów.Brighton najwidoczniej zaczyna byc zmęczone sezonem zniżkujące formą wisienki zaaplikowały im 5 goli w domu.Dla mnie goście nie mają czego szukać.Można jeszcze zaczekać bo kurs prawdopodobnie drgnie jak brighton wygra z cardiff.



Wilce mnie załamują
 
G 50

gerro28

Użytkownik


Huddersfield vs watford typ 2 1,75 uni✅



Troche w tym meczu martwi 90 minut w nogach w 10 przeciwko Arsenalowi z drugiej strony na przeciwko drużyna ,która okazała się chłopcem do bicia w domu nie przegrali 4 z 17 meczy.Walka o 7 miejsce sie nie zakończyła kurs  na szerszenie jest zaniżony przez 3 porażki na wyjazdach ale były to mecze vs Liverpool vs MC City vs MU .Dla mnie zdecydowany faworyt goście.



watford w gazie????



 



Bournemouth vs Fulham typ X2 kurs 2,38 uni✅



Pogram w stronę gości bo uważam,że wygrana wisienek to była przerwa w tendencji spadkowej formy tej drużyny,po meczu z mewami trener brighton nawijał coś o kryzysie mentalnym drużyny(coś w tym jest patrząc na wynik z Cardiff).Goście widać chcą godnie pożegnać się z rozgrywkami w premier leuge wygrana z evertonem to bądz co bądz pokaz siły  A JAKO JEDYNA DRUŻYNA NIE WYGRAŁA MECZU NA WYJEŻDZIE.Mecz za 1/2 stawki.



ładnie siadło wiśnie jednak w kryzysie.
 
G 50

gerro28

Użytkownik


MC City vs Tottenham  dokładna przewaga gospodarzy 3 bramki kurs 5,75 uni⛔



                                      dokładna przewaga  gospodarzy 4 bramki kurs 9 uni⛔



1.City zostało zahukane przez guardiolę w stawce o LM,w lidze zobaczycie ten sam city  co zwykle,który zniszczy tottenham przewaga kilku goli  W RAMACH ZEMSTY OKRUTNEJ☺.Totki nie maja ławki a zaorali się meczem w LM a pepek 2 składy może sklecić.



Pępek  to jednak dyzma trenerki miał wykończony fizycznie totTenham z 5 zmianami A TEN BARAN TYRA STYRANYM AGUEREM 75 MINUT PO CZYM WPUSZCZA SANE????



 



 



Newcastle vs Southampton -BTS kurs 1,92 uni✅



Zespoły blizniaki oba mocne pod koniec sezonu oba preferuja ofensywny styl gry.Gospodarze nie są duzym faworytem  bo potrafią się potknąć jak z CP ostatnio.Będzie młócka,będa gole.



Ten kurs pierwszy się rzucił w oczy
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
R 125

roger12

Użytkownik


Znając Guardiole to on i może będzie chciał rewanżu by ośmieszyć Koguty, ale on dużo rzeczy już chciał i wyszło jakim jest trenerem.Jedno co się zgadza to, to że totki faktycznie dziś nieco mogą wyglądać blado po tym środowym meczu, dodatkowo mają problemy kadrowe. Z całym szacunkiem ale taki Llorente musi wyjść w podstawie. Tu Manchesterowi została walka o Mistrza i zapewne rzucą się na Koguty od początku.
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik


Huddersfield- Watford ✅



Wygrana Watfordu kurs 1.95



Krotko bo zaraz mecze nie ma czasu o Huddersfield za dużo mówić nie trzeba czerwona latarnia ligi spadek przyklepany kilka kolejek temu na pewno będą chcieli na otwarcie lsz szczegolnie u siebie cos wygrać ale nie powinno dziś to nastąpić. Watford bez Denneya ale po tym co grali z Arsenalem w 10 i ze wciąż walczą o 7 miejsce być może dające puchary obstawiam ze odniosła dziś zwycięstwo i przybliża się do zajęcia miejsca tuz za top6



Newcastle - Southampton ✅



Wygrana Newcastle kurs 2.6 



Newcastle gra od poczatku tego roku bardzo skutecznie i bardzo defensywnie ciężko im strzelić bramkę nawet tym najmocniejszym ostatnio lisy miały ciężką przeprawę nie widać było szans na ukłucie przeciwnika. Southampton po świetnym meczu i zwyciestwie z Wolverhampton oddalilo się od strefy spadkowej chyba juz na bezpieczna przewagę i grają na wyjeździe i sadze ze skoro lisy nie dały rady to goście tez mogą mieć duży problem dziś 



Gospodarze powinni dziś wywieźć 3 punkty



Wolverhampton - Brighton ⛔ ( Gnietli ich cały mecz mieli slupek, poprzeczke i guano 9 stow poszło )



Wygrana wolves 1.9 



Wolverhampton gra o 7 miejsce i nie powinni dopuszczać do końca w końcu man city  jest faworytem w pucharowym meczu z Watfordem i 7 miejsce mozedac ligę Europy. Brighton gra padake dla mnie od dawna kandydat do spadku taki typowy futbol dla championship i myślę ze tam jest ich miejsce Wolves mimo ze z tymi teoretycznie słabszymi czasem ma problemy dziś u siebie myślę ze powinni pewnie wygrac
 
G 50

gerro28

Użytkownik


Everton vs MU     1 poł/2 poł  ---- Everton/MU kurs 23 uni⛔



                                                     MU /everton kurs 29 uni⛔



światecznie dla święconych jaj bo przyznam ,że skusiły mnie wysokie kursy,ciężko ocenić kto tu jest faworytem  bo MU miał intensywnośc meczy natomiast everton dał pupy na wyjeżdzie.Bet z gatunku wesołego alleluja.
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków


Everton FC vs Manchester United

Drużyna 1. - Liczba bramek Powyżej (1.0) (1.75) ✅



Everton wciąż z szansami na 7 miejsce, które w tym sezonie również powinno dać puchary (City gra w finale Pucharu Anglii z Watford). Patrząc jednak na ostatni mecz gospodarzy z zdegradowanym Fulham (0:2) można mieć wątpliwości co do ambicji tej ekipy. Z czołówką jednak u siebie Everton radzi sobie dobrze. Ostatnie trzy mecze to 0:0 z Liverpoolem, 2:0 z Chelsea i 1:0 z Arsenalem. Manchester po odpadnięciu z Ligi Mistrzów walczy o "czwórkę". Wyjazdy jednak to dla podopiecznych Solskjaera ostatnio męka. Cztery porażki z rzędu,

tylko dwa gole. Liczę tutaj na powyżej 1 gola gospodarzy, którzy w meczu z United nie powinni mieć problemu z motywacją i nawet jeśli niekoniecznie chcą walczyć o 7 miejsce, to w spotkaniu z takim rywalem będą chcieli pokazać swoją wyższość.
 
G 50

gerro28

Użytkownik


Chelsea vs Burnley typ X kurs 6,1 uni✅



Idąc tropem zmęczenia drużyn biorących udział w zmaganiach europejskich gramy w strone remisu,goście włączyli wysoki bieg pod koniec rozgrywek i wygrali 3 ostatnie mecze.Poza tym burnley remisując zapewnia sobie kolejny sezon w lidze.



Szkoda ,że nie wyczaiłem wysokiego BTSa,2 nie rozumiem dlaczego trener nie dokonał ,żadnej zmiany w końcówce,3 nie da się  SŁUCHAĆ KOMENTATORÓW canala KTÓRZY NA CHAMA KIBICUJĄ 1 DRUZYNIE, A NA KOŃCU POZDRAWIAM WSZYSTKICH JANUSZY którzy grają kursy 1,2 i jeszcze płaca podatek od tego.
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik


Ja jeszcze proponuje fajny typ na jedną żółtą kartkę dla Chelsea po kursie 1.5(fortuna), myślę że nie będzie wcale tak łatwo jak bukmacherzy to oceniają, Chelsea w tym sezonie popełnia niesamowite ilości błędów, przykładem rewanżowy mecz ze Spartą, gdzie stracili 3 bramki. To spowoduje nerwówkę i zacznie się faulowanie. Za wszelką cenę będą chcieli ugrać dziś 3 punkty, aby wykorzystać wpadkę Arsenalu. Ekipa z Burnley nie ma nic do stracenia, więc będą naciskać. Dorzucę ciekawostkę, że ich ostatni mecz na Stamford Bridge skończył się 5 żółtymi kartkami i 2 czerwonymi tylko dla The Blues.  Za nic bym nie pograł brak kartki Londyńczyków w 90 minut gry z takim rywalem jak dziś, kurs nie powala ale do dubelka czy tasiemki wygląda dobrze.



✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom